>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

32 Deck

Status
Zamknięty.
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
mi kase zwrócili na konto gracza ale mam teraz pyatnie prosze o dopowiedź jak zało9ze konto na paypal to czy musze tam resjreowac kartę kredytową? czy jak otrzymama tam kase to czy mogre od razu przelewac na konto bankowe?
Z tego co pamiętam to Paypal nie był dla Polaków ale jak jest teraz to nie wiem. Lepiej wypłacić na MB.
 
S 24

snuz123

Użytkownik
jak pay pal nie jest dla polakow to nie wiem czemu uzywam, kase mozesz przesylac z pay pal na konto lub placic na ebayu itp. w sklepach, ale nie w hazardzie. PozdrOooO
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
jak pay pal nie jest dla polakow to nie wiem czemu uzywam, kase mozesz przesylac z pay pal na konto lub placic na ebayu itp. w sklepach, ale nie w hazardzie. PozdrOooO
Nie napisałem że nie jest ale że nie był swego czasu a jak jest teraz to nie wiem. Czytaj ze zrozumieniem.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Mój kumpel zarejestrował się wczoraj, dostał £20 bonusu. Obrócił go 4-krotnie ugrywając do £90. Niestety przy próbie wypłaty okazało się że były to jedynie fun money i może sobie nimi podetrzeć d***. Mogliby dać odrazu z £500 tych fun money, a nie złudne £20, które wygląda na real :p
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
Mój kumpel zarejestrował się wczoraj, dostał £20 bonusu. Obrócił go 4-krotnie ugrywając do £90. Niestety przy próbie wypłaty okazało się że były to jedynie fun money i może sobie nimi podetrzeć d***. Mogliby dać odrazu z £500 tych fun money, a nie złudne £20, które wygląda na real :p
Widocznie teraz dają 20$ fun money bo na początku dawali 15$ real money.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
dla mnie juz porazka a nie firma zajmujaca sie hazardem. na meila nie odpisali od poniedzialku. ze maja niby swieto ???? dowiedzialem sie od was na forum bo jednej osobie odpisali. kase na mb bez depozytu mozna wyplacac ale na konto bankowe nie. nie cofli mi wyplaty na konto tylko od piatku status pending.
Ciekaw jestem jesli juz dojdzie co do czego ile bedzie trwala wyplata na MB - pewnie rowne 10 dni
 
D 208

daka58

Użytkownik
po moich 15 meilach odpisali i zwrócili kase na konto gracza bo na konto bankowe miałem zlecone ale nie można więc teraz zleciłem na paypal i zobaczymy pewnia h.... z tego będzie krętacze a na meile znowu nie odpisują !
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
Livechat dziś już dostępny tak jak napisali wcześniej więc można uderzać w sprawie niejasności.
Nad wyraz uprzejmi :) Pytali mnie czy podobało mi się granie, co chciałbym ulepszyć na ich stronie itp. Przepraszali za tą przerwę z Livechatem i supportem ale mieli święta. Co do wypłaty na MB to powiedzieli że z reguły trwa to 3 dni ale mają dużo zleceń więc należy czekać te regulaminowe 10 dni. Wygląda to na razie OK według mnie.
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
Dzisiaj zleciłem wypłatę na MB i właśnie otrzymałem kasę na konto a więc 100% wypłacalni. 182.51 PLN na koncie. Pozdrawiam :-D:jezora::spokodfhgfh:
OCZYWIŚCIE BEZ ŻADNEGO DEPOZYTU !
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
siema ludzie, mam do was takie pytanie !! postawiłem to za 20 e ale mam problem bo na koncie pisze cos takiego ze : Account Ballance : E320 Fun money. CZyli co, tego za H**a nie wybiore bo to fun money czy co ?? ???? pomozcie, obrocilem to chyba 4 razy juz :/ ODPOWIEDZCIE.
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
siema ludzie, mam do was takie pytanie !! postawiłem to za 20 e ale mam problem bo na koncie pisze cos takiego ze : Account Ballance : E320 Fun money. CZyli co, tego za H**a nie wybiore bo to fun money czy co ?? ???? pomozcie, obrocilem to chyba 4 razy juz :/ ODPOWIEDZCIE.
Na jednym z zagranicznych for doszła mnie plotka jakoby można było zamienić fun money na prawdziwą kasę. Wystarczy dokonać depozytu aczkolwiek info wymaga weryfikacji a więc proponuję zasięgnąć porady u źródła - Livechat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom