>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

32 Deck

Status
Zamknięty.
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
ja ugrałęm z 5E az 32 E i wypłąte zleciłem...poprosili mnie o dwa skany dowodu i prawko im wysłałem i kasa bedzie

Dear Mr. Jaroslaw J....



We have received your 2 different id&#39;s, the id&#39;s will be checked by accounting on Monday (tomorrow after the weekend)

Unfortunately we have encountered in a lot of cases of fraud from your area so for security reasons
the money will be transferred within 7 working days the money will transferred into your moneybookers account.



Thank you
jestem dobrej mysli ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Balance: €51.20 mam tyle zlecilem wypate odrazu wysalem do nich skan dowodu! zlecil wyplate zeby mi dali na mbank zobaczymy czy dojdzie,Thank your. Your request is now in process.
It may take up to 10 business days to complete. Please check your account for any updates. tam mi pisze
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
ja czekam od 28 czyli 4 dni robocze na 51 uero ale nie wiem jak to biedzie bo zlecilem wypate na konto bankowe ale jestem dobrej mysli narazie mam peding ????
 
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
najlepiej pogadac na live chacie i wszystko bedzie ok i oczywiscie wysłac skany dowodu i np prawa jazdy i bedzie GIT ja dostałem po 7 dnich jak napisali...pozdro
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
gadam na live chacie ale nie odpisuja nic ???? ja zlecilme wypate i odrazu wyslame skan prawka i dowodu i lipa pewnie bedize ???? 3 miele do nich napisalem juz a oni nic
 
rans 0

rans

Użytkownik
20Euro na koncie zagrałem za wszystko na under 42 - jak wejdzie mam 32E .
No i oczywiście padł over 44 - i jak zwykle przegrałem .
 
A 37

andr_w

Użytkownik
Wchodzimy na http://www.32deck.com/
UWAGA 2 !!! Ponoć dają kolejne 5$ bonusu. Wystarczy wpisać 5FREENEWPL
Według informacji 5$ prawdziwej kasy jest dla nowych graczy, kod należy wpisać w zakładce &quot;bonuses&quot; dlatego może u mnie nie działa. Kto chce niech próbuje. Powodzenia.
Jeżeli chodzi o te 5$ to jest aktualne...
Przed chwilą zarejestrowałem się otrzymałem 20$ fun money ale gdy wpisałem ten kod to fun money zamieniła sie w prawdziwą ????
 
A 37

andr_w

Użytkownik
o co chodzi w ogóle w tych gierkach? postawiłem dzisiaj 1$ na under 42..
djarek18 i mateuszcwks na czym graliście ze tyle kasy zarobiliście??
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
od tego ze jest losowanie i jezeli bedzie powyzej 42 to over a ponizej to under a jak wypadnei 42 to liczone jest razy 4 cos takiego jak remis w pilkne nozna na zakladach ????
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Dostałem od nich meila z promocja na 10$ z okazji swiat nie poruszam tego tematu poniewaz nie mam jak sprawdzic tego ich szata graficzna zmienila sie na owiele gorsza strasznie wolno chodzi a w dodatku nie moge sie zalogowac tez macie taki problem??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom