>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

32 Deck

Status
Zamknięty.
wilu 9

wilu

Użytkownik
Tyle że nic nie pisze o obrocie. jedyne co zrozumiałem to fakt że od stanu konta należy odliczyć bonus. Czyli w moim przypadku 35-10=25$ wiec powinno być git ;)
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Nie wiem co to bedzie ale zrobilem konto na laptopie na mame! wczesniej z mojego pc wybralem kase teraz ugralem na laptopie z 10 funtów 163 udalo mi sie ???? fart ???? zobaczymy co to bedzie narazie mam oczekwianie
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
żeby wybrać kase to trzeba tylko obrót zrobić, a to sie bardzo łatwo sprawdza, bo jesli go nie wykonałeś to w WITHDRAW nie pojawią ci się okienka do sposobu wypłaty ????
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Nie wiem co to bedzie ale zrobilem konto na laptopie na mame! wczesniej z mojego pc wybralem kase teraz ugralem na laptopie z 10 funtów 163 udalo mi sie ???? fart ???? zobaczymy co to bedzie narazie mam oczekwianie
Takich jak ty powinni usuwać z forum. Przez cwaniaków nie jedną fajną promocję nam zablokowali 10 konto na różnych kompach ..????????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
ale co lamie regulamin? bo nie wiem? inne ip inna osoba no i co to tak jakby byla informatyka na uczelnic i kazdy by robil konto na inny pc to to samo,wiem nie jestem taki ze robie 10 kont i wougle tylko mam 2 kompby w domu wiec moge 2 konta zrobic jedno na mnie i na mame albo ojca a nie ma w reuglaminie na 32deck ze mozna tylko na jedno gospodrastwo domowe takze... sam zes cwaniak, a co do tego ze nie jedna promocje zablkowali przez takich typwo ze robia 10 kont z tego sameg ip i na ta samo osobe to co innego ja taki nie jestem! troche kombinuje ale juz nie raz mi sie udalo tak wybrac kase na mame! Sam tepie takich ludzi to robia konta do skutku az siadzie cos ja taki nie jestem!! i stary sam spadaj,zreszta chyba i tak jakby robil 2 konto na siebie to bym nie mogl zarejestowc sie nie prawda wpierw pomysl a potem pisz
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
haha to wirtualne ???? ale 10 euro jest ????

a powiedz mi nie miales wczesniej tu konta? bo jak uzywales ten kod wczesniej co bylo 5 euro to ten nie powininie ci chodzic i jak? sam zrobiles z 10 kont pewnie, mi na moim koncie pisze The promo code you&#39;re trying to use is not valid for this specific operation, takze to jest tylko dla nowych uztykownikow promo!
 
pawsonoks 0

pawsonoks

Użytkownik
z tego co mi koles w mailu napisal wynika, ze trzeba zrobic obrot 10x i wplacic minimalny depozyt i zagrac za niego raz. Mozna wyplacac powyzej 25 $ czy tam funtow
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
troche kombinuje ale juz nie raz mi sie udalo tak wybrac kase na mame!
Sam tepie takich ludzi to robia konta do skutku az siadzie cos ja taki nie jestem!!
Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś... to takie... &quot;polskie&quot;. Przyznajesz się, że kombinujesz... a potme twierdzisz, że tępisz oszustów. Gratuluję :spokodfhgfh:
Regulamin nie byłby złamany gdyby to mama grała. Chociaż nie... wiesz co... może Twoja mama da mi paszport i na nim pojadę za granicę? Przecież to nie jest oszustwo. ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
dobra sorki to moj bład ale powiedz mi skad oni beda wiedziec ze to ja gralem a nie moja mama? ale spoko wiem ze zle robi tylko mi chodzi o to ze nie jestem taki ze wiesz robie 1000 kont i robie dalej do puki cos wygram ! zreszta nie wazne! luzik nie bylo rozmowy tak juz nie robie i koniec!
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś... to takie... &quot;polskie&quot;. Przyznajesz się, że kombinujesz... a potme twierdzisz, że tępisz oszustów. Gratuluję :spokodfhgfh:

Regulamin nie byłby złamany gdyby to mama grała. Chociaż nie... wiesz co... może Twoja mama da mi paszport i na nim pojadę za granicę? Przecież to nie jest oszustwo. ????
Ludzie którzy dostają limity i zakładają konta na znajomych to co niby inna bajka? Jak poprzeglądasz forum to kilka osób znajdziesz, które otwarcie o tym mówią i nikt im nie mówi że to przez nich nie dostajemy bonusów. Moim zdaniem jeżeli jesteś w stanie potwierdzić tożsamość osoby na która założyłeś konto to wszystko jest ok, z pewnością jest to oszustwo ale nie działa to na niekorzyść dla innych graczy z naszego kraju. A jeżeli nie działa to na twoją niekorzyść to co Ci do tego, moralności chcesz uczyć w tych czasach?
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
dobra ludzie koniec tej gadki napewno przezemnie promocji nie blokuje bo nie jestem tym kto robi konta do skutku jak cos ugrac, jak trzeba to matka daj mi dowód zeby wyslac i nie ma problemu! mialbym 3 kompa w domu i interent odzielny do niego to bym zrobil na ojca i co nie moge ? wy nie cierpicie bo jakim prawem przezemnie maja wam zablokowac ? nie rozumie was co innego jakby z jednego pc zrobiel 100 kont na ta sama osobe to to ruzumie! nie gadajmy juz o tym ! to jest temat o 32 deck o promo a nie dyskusja o kontach!
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Mam 73 ojoro i jak daje wintdrawal to takie cos wyskakuje :




Hi home player.

It seems that your current balance includes a promotional code.
In order to withdrawal your current balance you must stand with our terms and conditions.

EDIT : Już mam 140 ojoro na Baccart i niewiem co dalej.UUU udało się ciekawe czy dojdzie
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mam 73 ojoro i jak daje wintdrawal to takie cos wyskakuje :




Hi home player.

It seems that your current balance includes a promotional code.
In order to withdrawal your current balance you must stand with our terms and conditions.

EDIT : Już mam 140 ojoro na Baccart i niewiem co dalej.UUU udało się ciekawe czy dojdzie
czyli już zleciłeś wypłatę? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom