>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

31 Kolejka Premier League 22-23.03.2014 + mecze zaległe 25-26.03

Status
Zamknięty.
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Czy moglby ktos wypowiedziec sie szerzej na temat meczu Arsenal-Swansea ? Stawialem to zdarzenie ponad tydzien temu w laczonym akumulatorze. Stawialem na Chelsea przeciwko Arsenal, ale nie przewidzialem ze dostana az takie baty I beda mieli problemy ze skladem. Nie ogladalem ani jednego meczu w wykonaniu swansea, wiec nie wiem na co ich stac. Po statystykach widac ze duzo strzelaja... mimo brakow kadrowych arsenalu wydaje mi sie ze sa druzyna lepsza I powinni wygrac. Powiedzcie tylko dlaczego kurs na Arsenal rosnie ? Czy powinienem kontrowac ten mecz I zagrac cos na swansea ?
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
&quot;Do dyspozycji Chilijczyka będzie już Vincent Kompany, który po meczu z Hull City został zawieszony na jedno spotkanie (z Fulham).&quot;

źródło:manchestercity.pl
W takim razie przepraszam za wprowadzanie w błąd, ale oceny obrony City i tak to nie zmienia
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Czy moglby ktos wypowiedziec sie szerzej na temat meczu Arsenal-Swansea ? Stawialem to zdarzenie ponad tydzien temu w laczonym akumulatorze. Stawialem na Chelsea przeciwko Arsenal, ale nie przewidzialem ze dostana az takie baty I beda mieli problemy ze skladem. Nie ogladalem ani jednego meczu w wykonaniu swansea, wiec nie wiem na co ich stac. Po statystykach widac ze duzo strzelaja... mimo brakow kadrowych arsenalu wydaje mi sie ze sa druzyna lepsza I powinni wygrac. Powiedzcie tylko dlaczego kurs na Arsenal rosnie ? Czy powinienem kontrowac ten mecz I zagrac cos na swansea ?
Ja stawiam tutaj na wygraną Arsenalu.
Oglądałem mecz z Chelsea i powiedzmy sobie szczerze: Chelsea miała dzień konia. Nikt: ani piłkarze The Blues, ani Mou nie przewidywali takiego wyniku. Po prostu to był mecz, w którym jednym wychodziło wszystko, a drugim nic.

Jednak Arsenal jest klasową drużyną i wg mnie po takiej porażce podniesie się i na własnym boisku pogoni Swansea. Sam Wenger przyznaje, że po porażkach potrafią bardzo mocno odpowiedzieć i w tym meczu nie powinno być inaczej.

Fakt faktem, że skład się nieco posypał ale nawet tym co mają powinni chociażby skromnie pokonać słabe Łabędzie.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
1) MAN UTD-MAN CITY
BTS-1.63 @comeon
2) NEWCASTLE-EVERTON
BTS-1.73 @bet365 @marathonbet @unibet
3) ARSENAL-SWANSEA
Arsenal wygra-1.58 @expekt @pinnacle

Krótkie analizy: 1) derby Manchesteru, klasyk premier league, podobnie jak w przypadku Gran Derbi przewidzieć scenariusz meczu jest bardzo trudno, ale niezależnie kto jest gospodarzem często obie drużyny zdobywają bramki.
2) ten typ wynika z statystyk
3) Arsenał gra u siebie po oklepie 6:0 od Chelsea, więc dzisiaj wygrają z cieniasami ze Swansea
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Arsenal Londyn - Swansea City 1 1.58 Pinnacle ⛔

Zastanawia mnie lekkie windowanie kursu w górę, bo czym może być tak naprawdę spowodowane? Dla mnie dzisiejsze spotkanie na Emirates Stadium jest po prostu kluczowym meczem dla drużyny The Gunners. Atmosfera po ostatnich dokonaniach Kanonierów zrobiła się naprawdę gęsta i jestem pewien, że ostatnią rzeczą jaką wszyscy by w tym klubie by chcieli - jest dzisiejsza strata punktów u siebie z rywalem pokroju Swansea.
Klub tego formatu, z ciągłymi aspiracjami do Mistrzostwa Anglii lub zwyczajnie do zajęcia jak najwyższego miejsca w lidze powinien wygrywać takie mecze jak ten dzisiejszy. Co warte zauważenie Swansea radzi sobie bardzo słabo na wyjazdach, bo wygrało tam zaledwie 3 mecze, zremisowało kolejne 3, a przegrało aż 9 spotkań. Na przeciwnym biegunie Arsenal, który u siebie wygląda naprawdę dobrze - 10/3/1.
W mojej opinii kluczowa mobilizacja i chęć wygrania dzisiejszego meczu będzie miała swoje podwaliny w sromotnej porażce w meczu z Chelsea Londyn. Atmosfera gęstnieje coraz bardziej, fani klubu domagają się coraz częściej zwolnienia szkoleniowca The Gunners, sami piłkarze również zbierają srogie cięgi od swoich fanów i jeśli tylko nie są masochistami to powinni dzisiaj wyciągnąć ze swojej gry przysłowiowego maksa i pokazać, że mecz na Stamford Bridge był po prostu wypadkiem przy pracy i złym snem z którego wszyscy Kanonierzy dawno się obudzili. W przypadku przegranej lub remisu w tym spotkaniu atmosfera będzie z pewnością jeszcze gorsza, morale spadną na łeb na szyje, prasa i kibice nie będą dawać spokoju i na pewno skończy się to dla kogoś w nieprzyjemny sposób.
Dodatkowo bardzo warto przyjrzeć się przyszłemu kalendarzowi gier w Premier League pod kątem zdobywania punktów przez Arsenal. W następnym meczu Arsenal podejmuje u siebie straszliwie mocny Manchester City, a w następnej kolejce The Gunners zawitają na wyjeździe na stadionie Evertonu. Oba mecze bardzo ciężkie - co również przemawia za dzisiejszym typem, bo jeśli Kanonierzy o czymkolwiek jeszcze marzą to trzeba wyrywać po prostu takie punkty.
Podsumowując uważam, że drużyna Arsenalu wygra dzisiaj swój mecz, ponieważ jest na tyle klasową i profesjonalną drużyną, że z pewnością o odpowiedniej motywacji na pewno im nie zabraknie, a wbrew pozorom mecz będzie toczył się dzisiaj naprawdę o wysoką stawkę, a sam Wenger z pewnością zadbał o to, żeby każdy z piłkarzy dał w dzisiejszym meczu z siebie przysłowiowe 100%.​
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
W takim razie przepraszam za wprowadzanie w błąd, ale oceny obrony City i tak to nie zmienia
City to 2 najlepsza drużyna (zaraz po Chelsea) pod względem najmniejszej ilości straconych bramek ale oczywiście kibic Mourinho i spółki stwierdzi, że grają piach...
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Arsenal Londyn - Swansea City 1 1.58 Pinnacle


Zastanawia mnie lekkie windowanie kursu w górę, bo czym może być tak naprawdę spowodowane?​


W sumie sam się zastanawiam skąd to się bierze. Znalazłem info Arsenal without Abou Diaby(mf 0/0), Walcott(att 13/5) , Wilshere(mf 23/3) , Ozil(mf 22/4) , Ramsey(mf 18/8) , Miyaichi(mf 1/0) and Koscielny(df 27/1). Chamberlain(mf 10/2) , Rosicky(mf 20/2) , Bendtner(att 9/2) and Kallstrom(mf 0/0) are doubtfull Swansea dont have important missings. takie info dlaczego kursy na arsenal ida w gore

Brak Ozila owszem odczuwalny, ale od dłuższego czasu gra słabo. Niewątpliwie bardziej martfi mnie brak Koscielnego, który na pewno jest pewnym punktem w defensywie.


Napiszę teraz kilka zdań od siebie ????

Tak naprawdę nie widzę innego wyniku niż wygrana Arsenalu.
- Muszą zrewanżować się za ostatni mecz w razie strarcie punktów dzisiaj sprawi, że szanse na Mistrzostwo spadną i to diametralnie
- Ciężki terminarz więc tak naprawdę tutaj łatwy przeciwnik do ogrania
- grają u siebie, a tam zawsze prezetują się solidnie
- Pod wzgledem potencjału, możliwosci oraz klasy piłkarzy oczywiście na korzyść Arsenalu

Łabędzie niewątpliwie calkiem dobra drużyna jak na swoje możliwości, ale nie ma się co oszukiwać te drużyny dzieli wręcz przepaść ...

Arsenal win @ 1.50
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
City to 2 najlepsza drużyna (zaraz po Chelsea) pod względem najmniejszej ilości straconych bramek ale oczywiście kibic Mourinho i spółki stwierdzi, że grają piach...
To, że tracą wcale nie tak dużo, nie znaczy, że w obronie grają dobrze w defensywie. 2 bramki strzelały im już w tym sezonie takie drużyny jak Viktoria Pilzno, CSKA, Watford, Wigan. W meczach z Bayernem, Barceloną, czy Chelsea też wyglądali fatalnie w obronie (głupie błędy, zagubieni). Więc nie ma reguły, czy grają z dobrymi, czy ze słabymi - potrafią tracić bramki i robić głupie błędy i to każdy obiektywnie przyzna. Oczywiście nadrabiaja to ofensywą, nieporównywalną z żadną inną w lidze. Mimo większej ilości straconych bramek dużo pewniejsza jest np. defensywa Arsenalu. Demichelis, czy Lescott (jak występuje) to tykajace bomby.

Poza tym sprawnie manipulujesz faktami, bo City ma najmniej meczów w lidze - mniej niż Chelsea (o 3) i Arsenal (o 2).

Stracone bramki/mecz:

1. Chelsea (0,74)
2. City (0,96)
3. Arsenal (1,13) (choć przed ostatnią kolejką 0,96, podobnie jak City)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Arsenal - Swansea
TYP 1
kurs 1,57
bet365
stawka 10/10
Wiele wyżej zostało napisane o tym meczu.
Dla mnie temat jest niezwykle prosty. Jeżeli Arsenal w ogóle myśli o tym, aby choćby w marzeniach pozostać w walce o majstra to dzisiejszy mecz powienien skończyć się 5:0. Mają dużo do udowodnienia przed własną publicznością. Oczywiście nie ma szans, aby dzisiejsza wygrana zmazała sobotni blamaż ze Stamford Bridge, ale kibice i media chyba wykipieją ze złości jeśli Swansea wywiozłaby dziś jakieś punkty z Londynu.
Jestem prawie pewny, że podopieczni Wengera dziś staną na wysokości zadania. Według mnie kurs 1,57 jest warty pogrania za większe pieniądze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
skols13 573

skols13

Użytkownik
Arsenal - Swansea BTS, kurs 1.80(bet365)
Arsenal ostatnio rozbity w meczu z Chelsea 6-0, bedzie chciał się zrewanżować kibicom i wygrać spotkanie ze Swansea. Jednak moim zdaniem nie będzie to dla nich łatwe spotkanie, dużo kontuzji, a Swansea nie jest jakąs słaba drużyna, grają otwarty futbol. DLatego ja nie stawiam dzis w tym spotkaniu na którąs z drużyń, celuje w BTS. W obu zespołach ma kto strzelać bramki: Girouds, Podolski, Cazorla. Z drugiej strony: BOny, Dyer, jest także Michu, który jednak w tym sezonie już tak nie imponuje.
Arsenal na swoim boisku prezentuje się bardzo dobrze, bilans 10-3-1 mówi samo za siebie,bramki 26-7. Sweanse na wyjazdach gra natomiast słabo, 3-3-9. Jednak trzeba zauważyc, że w weekend zespoły grały mecz poprzedniej kolejki, na odpoczynek było bardzo mało, wiec dzis naprawdę mogą być różne wyniki.
Arsenal w ostatnich 5 spotkaniach:
Chelsea 6-0 Arsenal
Tottenham 0-1 Arsenal
Bayern M 1-1 Arsenal
Arsenal 4-1 Everton
Stoke 1-0 Arsenal
Swansea:
Everton 3-2 Swansea
Swansea 1-2 WBA
Swansea 1-1 Crystal Palace
Napoli 3-1 Swansea
Liverpool 4-3 Swansea
Tak więc Arsenal ruszy do ataków od pierwszej minuty, aby zmazać plame po blamażu z Chelsea. Tak więc przynajmniej jednego gola muszą trafić, aby marzyć o zwycięstwie. A patrząc na statystyki Swansea powinno też pokonac Szczęsnego, tym bardziej,że nie zagra Koscielny, filar obrony Kanonierów. Moim zdaniem BTS jak najbardziej prawdopodobny na to spotkanie.
kontuzje Arsenal:
Miyaichi(M/1/0), Diaby(M/0/0), Ramsey(M/18/8), Özil(M/22/4), Wilshere(M/22/3), Walcott(F/13/5), doubtful: Koscielny(D/27/1)
kontuzje Swansea:
Bartley(D/0/0)
pomogłem? daj &quot;dzięki&quot;
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
To, że tracą wcale nie tak dużo, nie znaczy, że w obronie grają dobrze w defensywie. 2 bramki strzelały im już w tym sezonie takie drużyny jak Viktoria Pilzno, CSKA, Watford, Wigan. W meczach z Bayernem, Barceloną, czy Chelsea też wyglądali fatalnie w obronie (głupie błędy, zagubieni). Więc nie ma reguły, czy grają z dobrymi, czy ze słabymi - potrafią tracić bramki i robić głupie błędy i to każdy obiektywnie przyzna. Oczywiście nadrabiaja to ofensywą, nieporównywalną z żadną inną w lidze. Mimo większej ilości straconych bramek dużo pewniejsza jest np. defensywa Arsenalu. Demichelis, czy Lescott (jak występuje) to tykajace bomby.
Poza tym sprawnie manipulujesz faktami, bo City ma najmniej meczów w lidze - mniej niż Chelsea (o 3) i Arsenal (o 2).
Stracone bramki/mecz:
1. Chelsea (0,74)
2. City (0,96)
3. Arsenal (1,13) (choć przed ostatnią kolejką 0,96, podobnie jak City)
Co nie zmienia mojego poglądu na ten mecz i typu DNB na City. Manchester? Dziś bez Vidicia, bez Robina. Idąc Twoim tokiem myślenia to bramki strzelała im w tym sezonie praktycznie cała liga. Mecz z Olympiakosem? Pokaz jednego aktora, który dziś nie zagra + wybitna postawa bramkarza który ratował im kilka razy skórę w naprawdę niezłych sytuacjach. West Ham to nie potencjał City. Brama z 40 metrów spektakularna ale szczęśliwa, ustawiła mecz. Drugi gol to kiks w defensywnie i łatwa okazja dla Rooneya. Nie widzę argumentów za gospodarzami.
 
k4ro_ 22

k4ro_

Użytkownik
Widzę że za bardzo nikt nie kwapi się do grania w stronę Evertonu, myślicie że nie warto się pakować ? Newcastle wciąż bez najlepszego strzelca Loica Remy, do Evertonu wraca Phil Jagielka, myślałem o DNB na Everton, tylko że nie oglądałem ostatnio ani Newcastle ani Evertonu, a jak wszedłem na polską stronę fanów Evertonu to o ostatnim meczu ze Swansea piszą tak : &quot; Gospodarze zagrali bardzo słabo i tylko szczęściu oraz umiejętnościom Tima Howarda zawdzięczają komplet punktów. Goście ze Swansea z pewnością czuli olbrzymi niedosyt, ponieważ prowadzili grę i mogli strzelić kilka goli więcej&quot;. . Newcastle też w ostatnim meczu, wnioskując że zwycięskiego gola strzelili w 94 minucie, musieli się nieźle namęczyć z Crystal Palace, a Everton to jednak solidniejszy zespół . Macie jakiś pomysł na ten mecz czy lepiej ominąć szerokim łukiem ?
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Widzę że za bardzo nikt nie kwapi się do grania w stronę Evertonu, myślicie że nie warto się pakować ? Newcastle wciąż bez najlepszego strzelca Loica Remy, do Evertonu wraca Phil Jagielka, myślałem o DNB na Everton, tylko że nie oglądałem ostatnio ani Newcastle ani Evertonu, a jak wszedłem na polską stronę fanów Evertonu to o ostatnim meczu ze Swansea piszą tak : &quot; Gospodarze zagrali bardzo słabo i tylko szczęściu oraz umiejętnościom Tima Howarda zawdzięczają komplet punktów. Goście ze Swansea z pewnością czuli olbrzymi niedosyt, ponieważ prowadzili grę i mogli strzelić kilka goli więcej&quot;. . Newcastle też w ostatnim meczu, wnioskując że zwycięskiego gola strzelili w 94 minucie, musieli się nieźle namęczyć z Crystal Palace, a Everton to jednak solidniejszy zespół . Macie jakiś pomysł na ten mecz czy lepiej ominąć szerokim łukiem ?
ciężki mecz do grania tak naprawde, jesli celowac chcesz w zwycięstwo, którejś drużyny. Newcastle gra słabo, bez Ramiego strzela bardzo mało bramek. Nie zagra jeszcze Debuchy, niepewny występu jest Santon, Ameobi i Obertan. Ja bym tu celował może w under 2,5 lub, że Everton strzeli. To tyle ode mnie ????
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Giroud,Arteta,Szczesny kolejni zawodnicy Arsenalu ktorych dzis nie bedzie.
Jakies analizy z dupy ze co to za oslabienia i stawianie na rosnacy kurs. To nie totolotek tylko pilka nozna.
info prosto z tweeta.
 
K 13

kermitzaba

Użytkownik
United - City over 2,5 gola

Zapowiada się bardzo interesujący mecz. Obie ekipy chcą wygrać. Obie ekipy maja dziurawa obronę. Manchester traci sporo goli natomiast City potrafi dać sobie strzelić gola takim ekipom jak Wigan... Obie ekipy o coś walczą, City i mistrzostwo a United o choćby honor. Przeglądając różne strony i zapowiedzi wielu ludzi typując wynik podaje typy grubo ponad 2,5 gola. Poprzednie mecze obu ekip kończyły się w większości overowo. Wiemy jeszcze, że w United nie zagra Van Persie co jest wielką stratą ale wtedy pewnie kursy na over byłyby mniejsze a tak uważam, że w meczu gdzie wynik 3:3, 4:2 czy inny wysoki wynik nikogo dziwić nie będzie. Tutaj gra będzie prowadzona bardzo szybko, nie będzie tak zwanych piłkarskich szachów. Piłka będzie albo pod jedną albo pod druga bramką i najmniejszy błąd obrońcy skutkować będzie groźnym strzałem. Zaryzykowałem bym tym na over 3,5 bramki ale kurs na mniejszy over mnie satysfakcjonuje.
Robson/ Proszę wpisywać kurs i nazwę buka. Pzdr
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Manchester United - Manchester City , United powyżej 2,5 kartki @ 1,90 - Bet365, stawka: 4/10
Tutaj niewiele można napisać, a szczerze powiedziawszy wszystko można wyczytać po samym arbitrze - Oliver potrafi równie dobrze poprowadzić dobre spotkanie jak i je sfajdać, jednak częściej zdarzają mu się te lepsze. Dziś Derby Manchesteru i idę w stronę kartek dla United, gdyż według mnie są nieco gorszą ekipą, a Derby i tak rządzą się swoimi prawami...
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Giroud,Arteta,Szczesny kolejni zawodnicy Arsenalu ktorych dzis nie bedzie. Jakies analizy z dupy ze co to za oslabienia i stawianie na rosnacy kurs. To nie totolotek tylko pilka nozna. info prosto z tweeta.
Oficjalna strona Arsenalu:
Arsenal: Koscielny (calf), Walcott (knee), Ramsey (thigh), Ozil (hamstring), Wilshere (ankle), Ryo (hamstring), Diaby (knee)
Ja stawiam na Arsenal, Swensea to wcale nie drużyna jakaś specjalnie dobra z dziurawą obroną.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Fajne meczyki dziś w PL,wypada więc coś napisać;)
⚽Arsenal vs Swansea-Powyżej 2,5 kurs:1,75✅
Pierwszym meczem na którym skupię dziś swoją uwagę jest spotkanie,które odbędzie się dziś na Emirates Stadium.Faworytem tego meczu są bez wątpienia gospodarze ale typ na ich zwycięstwo wydaje mi się zbyt oczywisty i poszukam w tym spotkaniu overa.Arsenal zebrał ostatnio solidny oklep od Chelsea.Taka ekipa jak The Gunners powinna podnieść się z kolan i wrócić w dobrym stylu ale czy tak będzie?Można mieć wątpliwości.Defensywa Arsenalu z reguły spisywała się bdb.Oczywiście mam na myśli mecze z średnimi ekipami,bo z czołówką wyglądali słabiutko.Teraz nie będzie prawdopodobnie Kościelnego,co będzie dużym osłabieniem linii defensywnej,dodatkowo Swansea już praktycznie bez kontuzji,być może zagra Michu.Przypuszczam więc,że dziś Walijczycy mogą w przodzie wyrządzić krzywdę ekipie Arsenalu.Grają szybko,kombinacyjnie a teraz jeśli będą mieli do dyspozycji kolejną świetną dziewiątkę mogą nieźle namieszać i wznieść poziom swojej gry na wyższy.Ostatnio notują słabe wyniki ale zawsze praktycznie tego jednego gola są w stanie strzelić.Arsenal osłabiony z przodu ale i tak mają kim straszyć.Chamberlein w bdb formie,Podolski jeśli gra to zawsze daje dużo jakości na skrzydle,Cazorla.Kanonierzy będą chcieli zmazać tą plamę z poprzedniego spotkania i na pewno nie zadowoli ich strzelenie jednego gola i wymęczenie jakiegoś 1-0.Arsenal u siebie gra dobrze,ostatnio potrafili strzelić cztery gole w FA CUP Evertonowi.Jeśli dobrze pójdzie może być tak,że rozzłoszczony Arsenal sam pokryje ten over.Drugi scenariusz jest taki,że Swansea strzela prędzej czy później gola co powoduje,że Arsenal też to musi zrobić i ostatecznie over pęka.W każdym bądź razie obie ekipy chcą grać w piłkę,chcą długo utrzymywać się przy piłce,grają po ziemi,szukają prostopadłych zagrań,mają kilka świetnych indywidualności.Uważam,więc że zobaczymy w tym spotkaniu kilka goli,minimum trzy i tak też gram.
⚽Man Utd vs Man City |2| kurs:2,15✅????
Nie będę pisał długiej analizy,bo i tak nie będę do końca obiektywny.Kto ogląda regularnie PL w tym sezonie i widział ostatnie pojedynki obu ekip w tym dwa ostatnie rozegrane na Old Trafford ten wie,że faworyt w tym meczu jest jeden i jest nim City.Kontuzja RvP jest najgorszym co mogło spotkać diabły przed takim meczem.Samym Rooneyem United City nie postraszy,bo Kompany się nim zajmie tak jak robił to z każdym wysuniętym graczem United w ostatnich derbach i nie mieli oni za dużo do powiedzenia.Dominacja City w środkowej strefie nie podważalna.Toure w życiowej formie,Fernandinho jest jego świetnym uzupełnieniem.Dodatkowo Silva,Nasri schodzący w środek pola.United jakim zestawem śp by nie weszło nie ma w tej strefie szans.Jeśli wystawią Giggsa to tylko się podłożą(tak przyznaje świetny mecz z Olympiakosem ale Dominguez nie mający dnia,czy Kameruńczyk grający tylko w szerz to nie to samo co Yaya+Ferna).Dodatkowym plusem dla City jest kontuzja Aguero.Tak,wiem dziwnie to brzmi ale w obecnej sytuacji to prawda.Po poprzednim urazie na siłę był wpychany na mecze z Wigan,Barcą i w lidze i wyglądało to tragicznie z jego strony.Tak możemy zobaczyć duet Negredo-Jovetic,który może zrobić niezły popłoch w defensywie MU.Obrona City również nie powala na kolana w tym sezonie,to fakt ale dziś powinni sobie poradzić.Prócz Roo to kto Mata i nikt więcej.Według mnie jedyną przewagą United jest pozycja bramkarza,bo De Gea jest w bdb formie,lepszej niż obecnie Hart ale nic poza tym.Stadion to też żaden handicap.W tym sezonie wiele ekip przyjeżdżało na OT jak po swoje i uważam,że City będzie kolejną z wielu.Najlepszym przykładem ostatni mecz i 0-3 z Liverpoolem,a czy MC jest obecnie słabszą ekipą od The Reds?Raczej nie.
Bukmacher:Expekt
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Granie na City w dzisiejszym meczu jest tak proste, że aż zbyt oczywiste. NIe od dziś wiadomo, że my typerzy, często szukamy argumentów siłowych. Po prostu w pewnym momencie widzimy spotkanie i wiemy, ze trzeba zagrać pewien typ. Argumenty wtedy sa mniej istotną sprawą, bo wybór jest zbyt oczywisty, aby się nad nim bardziej zagłebiac. Tak właśnie spora część osób może podejść do dzisiejszego meczu.
Wypiszę szybie argumentu za City w tym meczu:
- Moyes
- United dostaje od każdego
- Moyes bla, bla
- City jest mega mocne
- City musi walczyć o mistrza i takie spotkania trzeba wygrać
- Moyes out, bla, bla, bla Moyes bla, taktyka bla, Moyes jest największym nieudacznikiem i w ogóle się nie zna na piłce, bla

Tak pewnie większość typerów podejdzie to dzisiejszego meczu. United gra żałośnie w tym sezonie i powinni tak zagrać znowu, a jak nie zagrają, to większość osób będzie się żaliło, że przecież oni tak byli pewni słabości United, a tu klops i nawet im zdarza się dobry mecz. No i oczywicie stwierdzenie &quot;ja zawsze mam pecha&quot; (ale gram dalej). Znajome podejście ;) ?
Otóż ja głównie skupię się na City, a potem dopiero na United.
Główną bolączką w tym sezonie City jest Pellegrini i piszę to z pełną świadomością. Z jednej strony większośc się oburzy, bo zacznie się wyciąganie wyników z Arsenalem, Tottenhamem 2 razy, z United w 1. meczu i kilka innych perełek. Z drugiej strony ja wyciągnę mecz z Wigan, z Sunderlandem w finale COC, ze Stoke, mecze z Barceloną czy z Chelsea u siebie w lidze. Żeby każdy uzmysłowił sobie dlaczego przytakuję te wszystkie wyniki, zdradzę, że pierwsza grupa meczów to okres do końca zeszłego roku. Później było kilka oklepów słabych drużyn i zaczął się okres meczów, któe przed chwila wymieniłem.
Powodem tego w moim mniemaniu jest brak taktycznej elastyczności City. City gra ciągle w jeden sposób i to się mści, bo można to w końcu rozszyfrować. City gra skrzydłami tylko w kontrach oraz jak podłącza się Zabaleta w pozycyjnym. Jeżeli nie ma kontry, a Zabaleta jeszcze nie miał możliwości ruszyć do przodu, to pozostaje gra środkiem. Gra wolna, gra łatwa do rozszyfrowania. Jak był Aguero to można było mu zagrać elegancką piłkę prostopadłą. Gorzej jak Aguero zabrakło. Negredo i Dzeko lepiej kończą akcję w polu karnym i przetrzymuja piłkę, ale u nich gra bez piłki nie może się równać z tą Aguero. Jako że City jest pozbawione taktycznej elastyczności większość ataków wygląda tak samo czyli gra piłką w środku między Tuore, Silvą, Nasrim, którymś napastnikiem i odegranie do obrony. Na skrzydłąch dajmy na to ustawieni niby są Silva i Nasri. Czy któyś z nich gra na skrzydle? NIE. Obaj biegają w środku i razem z Toure starają się kreowac grę. Jednakże gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść i to samo mamy w City. Każdy kreuje, ale nic z tego nie ma.
Popatrzmy na Mourinho i Rodgersa. Mourinho większość sezonu z dobrymi ekipami grał defensywnie. Pellegriniego jednak rozgryzł bez problemów, zagrał wyżej obroną, zagęścił środek pola i City nie miał nic do powiedzenia i powinni dziękować Bogu ze tylko 1-0 przegrali. Popatrzmy również na Rodgersa. Chłop ma bardzo wąską kadrę, ale grając niemalże tą samą jedenastką, potrafił zupełnie inaczej ustawiać swoją drużynę. Raz Sterling na boku raz jako wierzchołek diamentu z Allenem, Hendersonem i Gerrargem. Tak samo Cutinho, raz na skrzydle, a raz w środku przed Hendersonem i Gerradem. Suarez i Strurridge ciągle wymieniają się pozycjami, raz jeden wychodzi do rozegrania, a drugi stoi na szpicy. Zaraz role się odwracają. NIe mówię już o tym, że Rodgers w momencie słabszego ataku grał 3 środkowymi obrońcami, bo wtedy tutaj miał najwięcej opcji. Ci trenerzy własnie mają tą elastycznośc taktyczną i naprawdę kilka systemów gry. City tego nie ma. City ma grę środkiem i walenie głową w mur. Czy Pellegrini po stracie Aguero próbował jakiś kombinacji. Przez długi okres nie, grał 2 napastnikami w przodzie, ale nie widział, że dwóch takich samych napastników się nie sprawdza. Gdzieś tam spróbował Toure jako 10 (moim zdaniem to był dobry wybó), czasami wpuścił Navasa, któy jednak nic nie dostawał, bo City pcha się srodkiem.
Dlatego też ja nie widzę w City mocarza. Bez elastyczności taktycznej będa mieli problem. Dzisiaj znowu to oni będa bili głową w mur, United będzie sobie mogło grać z kontry i to może dać im szanse. Ostatnio zwyżkują z fromą. Liverpool miał wieelkie porobelmy ze stworzeniem sytuacji, 1. karny to wielki błąd Rafaela, potem 2. jedenastka w 46 minucie i już Liverpool mógł sobie grać z kontry. Wrócił Jones i on pokazuje, że potrafi grać w defensywie i jest jej wielkim wzmocnieniem. Wypada van Persie, ale on był raczej bez formy. Oby tylko Rooney nie grał jako napadzior tylko niech biega jak szalony po całym bosiku. W ataku niech zagra Welbeck na swojej nominalnej pozycji. On akurat zły nie jest i jego krytyka jest na wyrost. City gubić w obronie się lubi, a United jednak niezłych grajków w przodzie mają.
United DNB 2.55@Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Manchester United – Manchester City

Derby Manchesteru więc jak zwykle ciekawe widowisko. Na chwilę obecną formą na wszystkich pozycjach, oprócz bramki jest lepsze City. City, które to wciąż walczy o mistrzostwo kraju, czego nie można powiedzieć o United. Osłabienia w ataku w obu drużynach w formie RvP oraz Aguero stąd bardzo prawdopodobne, że rywale zagrają w takich samych formacjach 4-2-3-1 robiąc sporo miejsca na skrzydłach dla bocznych obrońców. Obrońców, którzy lubią włączać się w akcje ofensywne, na co dzisiaj bardzo liczę, bo sprzyja to mojemu typowi na over rożnych.

Druga sprawa to pozycja United. W tabeli ligowej nie mają nic do stracenia i sądzę, że dzisiaj ruszą do ataku, na co nie pozostaną dłużni goście. Pytanie czy którąś z drużyn uszczęśliwi tutaj jeden punkt? Wątpię, chociaż Obywatele na podział punktów nie powinni narzekać, bo Old Trafford to dla nich trudne miejsce do zdobycia.

W ostatnim meczu gdy United byli gospodarzem padło 8 kartek. Atmosfera dzisiejszego meczu na pewno będzie znowu gorąca, a nie zapominajmy, że sędzią spotkania jest Micheal Oliver, który może dołożyć oliwy do ognia. Poza tym fakt, że United nie ma nic do stracenia w lidze przemawia za overem kartkowym.

Over 10,5 rożnych (13) + over 5,5 kartek (4) @ 3,56 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom