>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31 Kolejka Premier League 22-23.03.2014 + mecze zaległe 25-26.03

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Premier League wkracza w decydującą fazę. Do końca rozgrywek pozostało już tylko 8 kolejek, tak więc nie ma już ani miejsca ani czasu na jakiekolwiek kalkulacje.
31 kolejkę rozpoczniemy z grubej rury, bowiem derbami na Stamford Bridge. Chelsea podejmie Arsenal. Czyli mecz bezpośrednich kandydatów to mistrzowskiej korony. Dołożyć do tego fakt, że to spotkanie derbowe to już całkowicie o emocje możemy być spokojne.
Kolejkę kontynuujemy spotkaniami o godz 16. The Citizens po porażce w dwumeczu z Barceloną mogą już skupić się tylko i wyłącznie na lidze. Póki co Obywatele zajmują 4 miejsce w tabeli, ale należy wziąć pod uwagę, że mają najmniej spotkań. W sobotę na Etihad zawita Fulham, które dopiero w ostatniej kolejce przerwało passę 10 spotkań bez wygranej. Ale czy będą w stanie przeciwstawić się City na Etihad? No nie wiem. W II połówce tabeli jest taki ścisk, że praktycznie każdy mecz między tymi drużynami jest o 6pkt. Nie inaczej powinno być na Carrow Road, gdzie Kanarki podejmą Sunderland. Drużyna Poyeta po serii lepszych spotkań, znowu złapała lekką zadyszkę i szybko wrócili do strefy spadkowej. Do pierwszego bezpiecznego miejsca brakuje 3 pkt, Norwich to rywal w zasięgu więc żadnej kalkulacji być nie powinno. Dzień skończymy spotkaniem na Upton Park. WHU podejmie Manchester United.
Kolejkę skończymy niedzielnym graniem. Najpierw na White Hart Lane zamelduje się Artur Boruc i jego Southampton. Na upartego można jeszcze upchnąć Świętych do walki o Ligę Europejską. Wygrana z Tottenhamem, mocno by ich &quot;podłączyła&quot; do tej rywalizacji. A coś mi się wydaje, że w Southampton Europejskimi pucharami nie pogardzą. 31 kolejkę skończymy na Villa Park spotkaniem AV - Stoke.

Kursy oferowane przez WilliamHill



Zachęcam do dyskusji ;)
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Newcastle United - Crystal Palace Typ 1
Gram na drużynę gospodarzy ponieważ drużyn gości na wyjazdach sprawuje się słabo 2z,2r i 10 porażek. Następnie należy spojrzeć na bilans po między obiema drużynami :
&lt;table id=&quot;gamec&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr bgcolor=&quot;#FFCC99&quot;&gt;&lt;td width=&quot;70&quot;&gt;21st Dec 13&lt;/td&gt; &lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt; England - Premier League&lt;/td&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt;Crystal Palace : Newcastle United&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;h2h&quot;&gt; 0:3&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr bgcolor=&quot;#FFCC99&quot;&gt;&lt;td width=&quot;70&quot;&gt;27th Jan 10&lt;/td&gt; &lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt; England - Championship&lt;/td&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt;Newcastle United : Crystal Palace&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;h2h&quot;&gt; 2:0&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr bgcolor=&quot;#FFCC99&quot;&gt;&lt;td width=&quot;70&quot;&gt;22nd Aug 09&lt;/td&gt; &lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt; England - Championship&lt;/td&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt;Crystal Palace : Newcastle United&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;h2h&quot;&gt; 0:2&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr bgcolor=&quot;#FFCC99&quot;&gt;&lt;td width=&quot;70&quot;&gt;05th Jan 02&lt;/td&gt; &lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt; England - FA Cup&lt;/td&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt;Newcastle United : Crystal Palace&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;h2h&quot;&gt; 2:0&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Newcastle - Crystal Palace
W tym spotkaniu stawiam na gości. Jest to więc mój drugi z rzędu typ przeciwko Newcastle, mam nadzieję, że ten drugi też będzie trafny. Właściwie przy okazji poprzedniego spotkania wyjaśniłem, dlaczego gram przeciwko Srokom, więc pozwolicie, że zacytuję fragmenty poprzedniej analizy. Główne moje argumenty to brak Remy&#39;ego i Pardew.

Newcastle wystąpi w podwójnym osłabieniu. Po pierwsze zabraknie najlepszego zawodnika i strzelca zespołu, czyli Remy&#39;ego. Zdobył on 13 bramek dla Newcastle, co stanowi aż 35% wszystkich strzelonych przez drużynę bramek. Jeszcze jakiś miesiąc temu absencja Remy&#39;ego przyczyniła się do bardzo słabej postawy Srok. Wówczas Newcastle miało serię 3 porażek. Co najważniejsze nie strzelili w tych meczach ani jednej bramki. Po powrocie Francuza od razu wygrali dwa spotkania, a sam Remy strzelił w nich 2 bramki. Widać więc, że ten zawodnik znaczy bardzo dużo w drużynie Srok. Drugą poważną absencją będzie brak na ławce trenerskiej Alana Pardew, którego zawieszono na 7 meczów, w tym w pierwszych 3 nie może przebywać nawet na stadionie.
Oprócz tych dwóch absencji zabraknie również Debuchy&#39;ego, który jest drugi w liczbie asyst (3 asysty). Przy osobie Remy&#39;ego wspomniałem, że jest on najlepszym strzelcem w drużynie. Drugim w kolejności jest Cabaye, którego już w drużynie nie ma. Strzelił on 7 bramek, co razem z dorobkiem Remy&#39;ego daje aż 20 bramek (54 % bramek zdobytych przez Newcastle). Widać więc, ze ci dwaj gracze byli niezwykle ważni dla drużyny.
Dodam także, że w tym sezonie Remy nie grał w 6 spotkaniach i w żadnym z nich Sroki nie potrafiły zdobyć choćby jednej bramki. Tydzień temu Newcastle przegrało i nie potrafiło strzelić. Zastępujący Remy&#39;ego napastnicy, czyli De Jong (4/0) i Cisse (9/1) nie spisują się najlepiej. Poza tym w defensywie zabraknie dwóch podstawowych obrońców, czyli wspomnianego już Debuchy&#39;ego i Santona.

Newcastle radzi sobie bardzo przeciętnie na własnym stadionie. Często męczą się w spotkaniach z drużynami słabszymi i wygrywają minimalnie jedną bramką lub po prostu przegrywają. Poniżej zamieszczam wykaz meczów, w których byli dosyć wyraźnymi faworytami:

Newcastle - Hull 2:3 kurs 1,70
Newcastle - Norwich 2:1 kurs 1,65
Newcastle - WBA 2:1 kurs 1,80
Newcastle - Stoke 5:1 kurs 1,65 (w spotkaniu prowadzili goście, ale dwie czerwone kartki ustawiły ten mecz)
Newcastle - Sunderland 0:3 kurs 1,83
Newcastle - Aston Villa 1:0 kurs 1,87

Wspomniany Remy grał w 5 z 6 powyższych spotkań (nie grał tylko z Sunderlandem) i zdobył dla Srok aż 6 bramek. Tym razem również nie mamy Remy&#39;ego i również kurs na wygraną gospodarzy jest poniżej 2,00.

Crystal Palace słynie z dobrej defensywy. Tony Pulis znakomicie ułożył tę drużynę w obronie. Orły tracą niewiele bramek, nawet w spotkaniach z mocnymi drużynami. Zazwyczaj punkty zdobywają u siebie, ale od dwóch spotkań wyjazdowych są niepokonani. Najpierw zremisowali ze Swansea, a tydzień temu z Sunderlandem. Myślę, że goście są w stanie wywieźć ze St. James Park przynajmniej jeden punkt. Gospodarze ze sporymi osłabieniami, które mogą wpłynąć na wynik tego spotkania. Dodatkowo H2H bardzo niekorzystne dla gości. Kiedyś muszą się przełamać z drużyną Newcastle, jak nie teraz to kiedy.

Newcastle - Crystal Palace ⛔ 1:0 //no po prostu nie wierzę, sędzia doliczył 3 minuty a gol padł w 94 min, znów chyba jakiś pech mnie prześladuje
Typ: Crystal Palace +0,5
Kur: 2,08
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester City-Fulham
MCFC powyżej 0.5 kartki
1.72
Bet365

Manchester City odpadł z LM, przegrał finał Capital One... skupią się głównie na lidze, gdzie mają spore szanse na zwycięstwo. City musi wygrać a do tego będą znać wynik z meczu CFC-AFC. Na Etihad przyjedzie ekipa walcząca o utrzymanie więc nie będzie lekko aczkolwiek obu ekip porównywać się nie da. City bez Kompany, który złapał czerwoną kartkę. 1 kartka dla gospodarzy powinna paść zwłaszcza,że sędziuje Moss, który w tym sezonie dwa razy gwizdał mecze Obywateli i dwa razy linia pokryta.
Obywatele mają masę zawodników z gorącymi głowami od A...guero zaczynając na Z...abaleta kończąc. Moim zdaniem bet godny uwagi!
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Chelsea FC - Arsenal
Typ - 1 ✅
Kurs - 2.00
Szok ! 6-0 ???? Tego to już się nie spodziewałem ????
Czas na derby Londynu ! Jak przystało na Premier League, co tydzień musimy mieć tutaj jakiś hitowy mecz. Teraz kolej na spotkanie obecnie pierwszej i trzeciej drużyny angielskiej ekstraklasy, a więc Chelsea kontra Arsenal.
Jak tylko zobaczyłem ten mecz w ofercie, od razu byłem pewny, że zagram tutaj czystą jedynkę. Chelsea na początku sezonu miała pewne wahania formy, ale teraz Mourinho naprawdę bardzo dobrze ich poukładał. Szczególnie postawa formacji defensywnej robi wrażenie - w lidze w 30 meczach stracili tylko 23 bramki, co jet oczywiście najlepszym wynikiem w PL. W środę w Lidze Mistrzów pewnie ograli Galatasaray i teraz czekają na dzisiejsze losowanie ćwierćfinałow. Jeśli chodzi o Arsenal, to w tym sezonie coś ruszyło ale tam ciągle są kontuzje czołowych piłkarzy i w starciach z &quot;elitą&quot; moim zdaniem zawodzą. Tydzień temu wygrali 0-1 z Tottenhamem, a jak wiemy Koguty w kiepskiej formie. Mecz oglądałem i nawet postawiłem na Arsenal, ale w trakcie meczu bardzo się obawiałem o kupon. Kanonierzy poza bardzo szybką bramką Rosickiego nie pokazali za wiele. Tottenham miał dużą przewagę i to równie dobrze mogło się skończyć przykładowo 2-1, dlatego myślę, że w tym meczu już rady nie dadzą.
Na swoim boisku Chelsea jest bardzo mocna, zagrali tu 15 spotkań a ich bilans to 13-2-0. Arsenal na wjazdach nie radzi sobie źle 9-2-4, ale drużyny które zwyciężał to raczej ligowe średniaki, badź słabsze drużyny w tej lidze. Jeśli chodzi o grę z czołówką to poza tym meczem sprzed tygodnia to na wyjazdach przegrywają :
Man City 6-3 Arsenal
Liverpool 5-1 Arsenal
ManU 1-0 Arsenal
Z Chelsea według mnie również nie wywalczą nawet punktu. Mourinho odnośnie ważniejszych meczy przyjął zasadę nie przegrywać na wyjeździe i wygrywać u siebie. Doskonale odzwierciedla to dwumecz z Galatasaray, aczkolwiek to inne rozgrywki więc sięgam do dokładnych wyników w spotkaniach z lepszymi ekipami w których The Blues byli gospodarzami.
Chelsea 2-1 Man City
Chelsea 3-1 Southampton
Chelsea 2-1 Liverpool
Chelsea 3-1 ManU
Chelsea 1-0 Everton
Chelsea 4-0 Tottenham
Z tych wyników wyraźnie wynika, że u siebie Mourinho wygrywa z każdą dobrą obecnie drużyną. Jedynym minusem The Blues jest to, że grali w tym tygodniu jedno spotkanie już ale myślę, że nie będzie to większy problem i ten mecz wygrają w dobrym stylu.
E : Absencje na mecz
Chelsea FC: Cole (13/0 d), Ramires (28/1 m), Willian (20/2 m), Van Ginkel (2/0 m)
Arsenal: Rosicky (19/2 m) - niewiadomo czy zagra, Özil (22/4 m), Ramsey (18/8 m), Diaby (0/0 m), Wilshere (23/3 m), Walcott (13/5 f), Miyaichi (1/0 m)


Tak bez analizy :
Everton - Swansea
Typ - 1 ✅
Kurs - 1.64
3-2 ????
Newcastle - Crystal Palace
Typ - Żółte kartki poniżej 3.5 ✅
Kurs - 1.80
:zoltakartka: 1 żółty kartonik ????
No i wszystko ładnie weszło ????
AKO : 5.9
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Chelsea FC - Arsenal
Typ - 1
Kurs - 2.00

Czas na derby Londynu ! Jak przystało na Premier League, co tydzień musimy mieć tutaj jakiś hitowy mecz. Teraz kolej na spotkanie obecnie pierwszej i trzeciej drużyny angielskiej ekstraklasy, a więc Chelsea kontra Arsenal.
Jak tylko zobaczyłem ten mecz w ofercie, od razu byłem pewny, że zagram tutaj czystą jedynkę. Chelsea na początku sezonu miała pewne wahania formy, ale teraz Mourinho naprawdę bardzo dobrze ich poukładał. Szczególnie postawa formacji defensywnej robi wrażenie - w lidze w 30 meczach stracili tylko 23 bramki, co jet oczywiście najlepszym wynikiem w PL. W środę w Lidze Mistrzów pewnie ograli Galatasaray i teraz czekają na dzisiejsze losowanie ćwierćfinałow. Jeśli chodzi o Arsenal, to w tym sezonie coś ruszyło ale tam ciągle są kontuzje czołowych piłkarzy i w starciach z &quot;elitą&quot; moim zdaniem zawodzą. Tydzień temu wygrali 0-1 z Tottenhamem, a jak wiemy Koguty w kiepskiej formie. Mecz oglądałem i nawet postawiłem na Arsenal, ale w trakcie meczu bardzo się obawiałem o kupon. Kanonierzy poza bardzo szybką bramką Rosickiego nie pokazali za wiele. Tottenham miał dużą przewagę i to równie dobrze mogło się skończyć przykładowo 2-1, dlatego myślę, że w tym meczu już rady nie dadzą.
Na swoim boisku Chelsea jest bardzo mocna, zagrali tu 15 spotkań a ich bilans to 13-2-0. Arsenal na wjazdach nie radzi sobie źle 9-2-4, ale drużyny które zwyciężał to raczej ligowe średniaki, badź słabsze drużyny w tej lidze. Jeśli chodzi o grę z czołówką to poza tym meczem sprzed tygodnia to na wyjazdach przegrywają :
Man City 6-3 Arsenal
Liverpool 5-1 Arsenal
ManU 1-0 Arsenal
Z Chelsea według mnie również nie wywalczą nawet punktu. Mourinho odnośnie ważniejszych meczy przyjął zasadę nie przegrywać na wyjeździe i wygrywać u siebie. Doskonale odzwierciedla to dwumecz z Galatasaray, aczkolwiek to inne rozgrywki więc sięgam do dokładnych wyników w spotkaniach z lepszymi ekipami w których The Blues byli gospodarzami.
Chelsea 2-1 Man City
Chelsea 3-1 Southampton
Chelsea 2-1 Liverpool
Chelsea 3-1 ManU
Chelsea 1-0 Everton
Chelsea 4-0 Tottenham
Z tych wyników wyraźnie wynika, że u siebie Mourinho wygrywa z każdą dobrą obecnie drużyną. Jedynym minusem The Blues jest to, że grali w tym tygodniu jedno spotkanie już ale myślę, że nie będzie to większy problem i ten mecz wygrają w dobrym stylu.
Jeśli chodzi o absencje to z tego co mi wiadomo u gospodarzy nie zagra jeynie kontuzjowany od dawna Marco van Ginkel. Goście mają większy problem - tam nie zobaczymy Mesuta Ozila, Jacka Wilshere&#39;a, Theo Walcotta i nie wiem jak z Ramseyem. Dokładne info o kontuzjach dopiszę dziś wieczorem.
Typu nie neguję a wręcz się z nim zgadzam ale do tego pogrubienia muszę się przyczepić. Fragment analizy pisany ewidentnie pod typ. Również oglądałem ten mecz i mam zgoła inne odczucia. Pierwsza połowa to była kompletna dominacja Arsenalu. srodek pola całkowicie pod ich kontrolą. Jedyne co robiły koguty to słały długie piłki lub dośrodkowania na Adebayora, które konsekwentnie przecinał Mertesacker. Ponad to Oxlade miał bodajże dwie BARDZO klarowne sytuacje w tej samej połowie więc wynik mógł tam oscylować w okolicach 2-0/3-0. Co do drugiej połowy to jestem w stanie się zgodzić. Arsenal siadł i Totek miał o wiele więcej do powiedzenia. Również odczuwałem mały stres ale mimo to dowieźli wynik więc się cieszę.
 
madritismo 12

madritismo

Użytkownik
31 kolejka Premier Leauge zapowiada się niezwykle emocjonująco.
Już o 13.45 w sobotę Chelsea podejmie lokalnego rywala Arsenal. W tym meczu emocje będą gwarantowane. Ja już chyba tradycyjnie w meczach drużyn Jose Mourinho idę w stronę kartek. Spotkanie będzie w zasadzie odpowiedzią na pytanie czy Arsenal ma szanse na mistrzostwo kraju, jeżeli Kanonierzy przegrają to nie dość, że musieliby praktycznie nie tracić punktów do ostatniej kolejki to zmuszeni będą polegać na niepowodzeniach innych. W tym meczu prognozuję co najmniej 3 kartki dla The Blues. Spodziewam się, że to Arsenal będzie prowadzić grę mimo tego, że mecz jest na Stamford Bridge a gospodarze będą spokojnie czekać na nadarzające się okazje. Dodatkowo dochodzi fakt, że nie jest to tylko mecz o mistrzostwo tylko derby Londynu. Atmosferę pewnie jeszcze podgrzeją trenerzy w konferencjach przedmeczowych, wiadomo, że Mou lubi dolać oliwy do ognia już przed spotkaniem.
Dodatkowo warto poszukać zakładu na kartkę Ramiresa lub Davida Luiza, uważam, że któryś chociaż raz pokaże swój temperament. Oczywiście o ile wyjdą w podstawowej jedenastce.
Kolejny mecz, który wziąłem po lupę to spotkanie West Hamu z Manchesterem United. Tutaj też gram na kartki. Uważam, ze West Ham to bardzo waleczna drużyna. Oglądałem kilka ich meczy, tam żaden zawodnik nie odstawia nogi. Na przyjazd (jeszcze) obecnego mistrza kraju fanatyczni kibice powinni zrobić kocioł na Upton Park. Zaś Manchester po udanym meczu z Olimpiakosem powinien złapać trochę pewności. Nie twierdzę, że ten mecz wygra bo w tym sezonie to nawet i z najgorszą drużyną potrafią przegrać. Oglądałem mecz z Olimpiakosem i powiem, że mimo wysokiej wygranej United gra nie była idealna. Było kilka indywidualnych błędów, greccy zawodnicy mieli naprawdę dużo wolnego miejsca, świadczy to o nie najlepszej organizacji gry zarówno w obronie jak i w środku pola. Najczęściej wolne przestrzenie pomiędzy liniami powodują faule a co za tym idzie kartki.
Można też pomyśleć o zagraniu na gola Rvp lub Rooneya, przeczuwam, że któryś z nich powinien coś strzelić.
proponuję:
Chelsea over 2.5 kartki @2,20 Bet365 ⛔
West Ham-Manchester over 3.5 kartki Bet365
⛔
mniejszym wkładem polecam zagrać:
Chelsea-Arsenal over 5 kartek @1,85 Bet365 ⛔
Arsenal +1 rzut rożny @2,30 Bet365 ⛔
Rooney strzeli gola @2,37
✅
 
madritismo 12

madritismo

Użytkownik
Ramires w ostatnim meczu zachował się jak buc i zobaczył czerwo, więc posiedzi sobie na trybunach
Dodatkowo warto poszukać zakładu na kartkę Ramiresa lub Davida Luiza, uważam, że któryś chociaż raz pokaże swój temperament. Oczywiście o ile wyjdą w podstawowej jedenastce.
Kompletnie zapomniałem, ale uwzględniłem ????
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Manchester City - Fulham Londyn AHC (0:1,5)
Typ: 1
Kurs: 1,45 ✅ 5-0
Bukmacher: Bet365
Data i godzina: 22.03.14 16:00
Stawka: 8/10


W sobotę o godz. 16:00 na Etihad Stadium zostanie rozegrany mecz 31. Kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem City a Fulham Londyn. Gospodarze są obecnie na czwartym miejscu, mają sześć punktów straty do lidera i aż 3 mecze zaległe. Goście to ostatnia ekipa ligi, która ma cztery punkty starty do bezpiecznego siedemnastego miejsca.

Gdyby dokonać prostego zabiegu i dopisać każdej ekipie z czołowej czwórki komplet zwycięstw do końca rozgrywek mistrzem Anglii zostałbym Manchester City. Jednak do końca sezonu Obywatelom zostało aż jedenaście dziewięćdziesięciominutowych pojedynków. W takim przypadku prognozowanie jaki będzie końcowy układ sił na finiszu Premier League można porównać do szkolnej zgadywanki.

Obywatele po zdobyciu Pucharu Ligi Angielskiej oraz po odpadnięciu z rozgrywek Ligi Mistrzów i o Puchar Anglii mogą skupić się tylko i wyłącznie na lidze, co będzie ich dużym atutem w walce o mistrzostwo. Zwycięstwo w trudnym wyjazdowym spotkaniu z Hull 2:0, w którym ponad 80 minut The Citizens grali w „10”, podbudowało drużynę,która po pucharowych porażkach wraca do ligowej rzeczywistości.

Na Etihad Stadium Manchester City rozegrał 13 ligowych spotkań – 12 z nich wygrał i jedno przegrał. Na City of Manchester Stadium gospodarze zdobyli aż 43 bramki trącać ledwie 9. Jest to najlepszy bramkowy bilans w meczach domowych jaki notują ekipy Premier League.

Fulham wygrał ostatnie ligowe spotkanie z pokiereszowanym Newcastle 1:0. W tym spotkaniu zobaczyliśmy dwa oblicza ekipy z Craven Cottage. Bramka Dejagaha dająca 3 punkty padła dzięki słabej jakości obronie Tima Krula, jednak dała całkowicie zasłużone prowadzenie (wcześniej strzał jednego z graczy Fulham odbijając się od poprzeczki i linii bramkowej tylko dzięki niebywałemu szczęściu Newcastle nie zamienił się w bramkę – piłka nie przekroczyła linii bramkowej całym obwodem i sędzia słusznie nie zaliczył tego trafienia na konto Fulham). Po golu na 1:0 szczęście uśmiechnęło się do Fulham – sędzia nie odgwizdał aż 2 rzutów karnych po zagraniu piłki ręką. Szczególnie rażący błąd tego typu miał miejsce w ostatniej akcji meczu gdzie Tim Krul oddając strzał trafił piłką w rękę jednego z rozpaczliwie broniących wyniku defensorów Fulham. Mecz zakończył się wynikiem korzystnym dla Fulham, jednak na dobrą sprawę mógł się potoczyć w zupełnie innym kierunku i warto to wziąć pod uwagę.

Goście rozegrali 15 ligowych meczy wyjazdowych. Tylko trzy z nich wygrali: w pierwszej kolejce z Sunderlandem (18. miejsce), w czwartej kolejce z Crystal Palace (17. miejsce) oraz w Boxing Day z Norwich (15. miejsce), dwa z nich zakończyły się remisem (z MU i WBA) i aż dziesięciokrotnie Fulham schodziło z boiska pokonane. W tym sezonie na wszystkich polach Fulham wygrało na wyjeździe tylko cztery razy – do trzech ligowych zwycięstw Londyńczycy dołożyli tylko zwycięstwo po karnych w Pucharze Ligi z czwarto ligowym Burton. Fulham to ekipa która przegrała najwięcej ligowych spotkań z całej stawki – 20 z 30 pojedynków to klęski tej ekipy.
Fulham zagra bez Ashkana Dejagaha (pomocnik, 15/3, zdobywca bramki z NUFC, problemy mięśniowe), Kostasa Mitroglou (napastnik, 2/0 uraz kolana), Scotta Parkera (pomocnik, 24/2, uraz kolana), Damiena Duffa (pomocnik, 15/0, uraz kolana) oraz Dana Burna (obrońca, 8/0). Pod znakiem zapytanie stoi występ Georgiosa Karagounisa (pomocnik, 13/0).

W ekipie gospodarzy nie zobaczymy Sergio Aguero (napastnik, 17/15), Vincenta Kompanego (obrońca, czerwona kartka z Hull) oraz Matiji Nastasicia (obrońca, 13/0). Dobrą informacją jest jednak powrót do treningów Micah Richarsa oraz Stefana Joveticia – może któryś z nich pojawi się w sobotnim meczu.

Tydzień przerwy po pucharowym maratonie powinien dobrze wpłynąć na dyspozycję Manchesteru City. Wysokie zwycięstwo Obywateli to jedyne możliwe rozwiązanie.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
W myśl zasady nie graj w lidze na ekipy, które grały w tygodniu w pucharach znalazłem moim zdaniem ciekawy bet...
Chodzi mi o potyczkę między Chelsea a Arsenalem. Wiadomo derby, wiadomo,że Chelsea ucieka City,które ma więcej spotkań zaległych i które podejmować u siebie będzie Fulham. Chelsea gra agresywnie, zawodnicy tej ekipy łapią sporo kartek a i sędzia odpowiedni do tego spotkania, będzie nim Andre Marriner. Linia wystawiona 5.5 po 2.10 jest do przyjęcia. Bet365 wystawił także linię 2.5 kartki dla ekipy gospodarzy, która też jest realna.
Ja jednak nie chce w to wchodzić, poszukałem i znalazłem ciekawe zdarzenie:
Ivanović żółta kartka TAK
4.00
Betsafe

Obrońca Chelsea angażuje się mocno w ataki. Gra ostro, strzela bramki i lubi pogadać z sędzią. W tym sezonie ma na swoim koncie w lidze aż 7 kartek. Do końca rozgrywek w lidze zostały im potyczki z Arsenalem, Palace, Stoke, Swansea, Sunderlandem, Liverpoolem, Norwich i Cardiff. Jak widać nie jest to zbyt wymagający grafik. Serb jutro może grać ostro bowiem zawieszenia dopiero od 10 kartki. Nie twierdzę,że to pewniak ale moim zdaniem kurs przesadzony i będę próbował,bo dla mnie to atrakcyjniejsze niż zabawa w 1,X,2
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Norwich - Sunderland
Będzie to spotkanie o przysłowiowe 6 punktów. Obie drużyny dzieli różnica 4 punktów, ale Sunderland ma do rozegrania aż 3 zaległe spotkania. Patrząc na H2H, widać że obie drużyny lubią grać 3za3. Poniżej zamieszczam H2H z ostatnich sezonów:

Premier League 13/14
Norwich - Sunderland ? ??
Sunderland – Norwich 0:0

Premier League 12/13
Sunderland – Norwich 1:1
Norwich – Sunderland 2:1

Premier League 11/12
Sunderland – Norwich 3:0
Norwich – Sunderland 2:1

Championship 06/07
Sunderland – Norwich 1:0
Norwich – Sunderland 1:0

Championship 03/04
Sunderland – Norwich 1:0
Norwich – Sunderland 1:0

Championship 98/99
Sunderland – Norwich 1:0
Norwich – Sunderland 2:2

Championship 97/98
Norwich – Sunderland 2:1
Sunderland – Norwich 0:1

W ostatnim sezonie jeden mecz wygrało Norwich, natomiast drugie spotkanie zakończyło się niespodziewanym remisem. Pamiętam, że oglądałem ten mecz i nawet postawiłem na wygraną Sunderlandu, bo tak wynikało z zasady 3za3. W tym spotkaniu działy się prawdziwe cuda. Pierwszą bramkę niespodziewanie zdobyło Norwich. Chwilę później czerwoną kartkę dostał bramkarz Norwich za zagranie piłki ręką poza polem karnym, także przez jakąś godzinę Czarne Koty grały w przewadze. W 40 min w dziecinny sposób, nieatakowany przez nikogo obrońca gości zagrał ręką w polu karnym i sędzia podyktował karnego, którego wykorzystał Sunderland. Czarne Koty miały przewagę, ale nie potrafiły już do końca strzelić decydującej bramki. Także widać, że ten mecz miał &quot;podejrzany&quot; przebieg. Myślę, że to co nie udało się rok temu, uda się w tym. Jest szansa na takie nieklasyczne 3za3, gdy drużyny dzielą pomiędzy siebie 5 punktów w ciągu dwóch sezonów. Obie drużyny potrzebują punktów do utrzymania się w lidze. Można dyskutować, kto potrzebuje ich bardziej. Niby Sunderland ma aż 3 spotkania zaległe, czyli aż 9 punktów do zdobycia, ale terminarz nie jest dla nich łaskawy. Czeka ich aż 5 meczów z czołówką na wyjazdach (Liverpool, Tottenham, Man City, Chelsea i Man United) oraz mecz z Evertonem u siebie. Pozostaje im jeszcze 4 spotkania u siebie, w których mogą powalczyć (West Ham, Cardiff, WBA, Swansea). Norwich też ma bardzo &quot;nieciekawy terminarz&quot;, bo w ostatnich 4 spotkaniach zmierzą się z czołówką, ale 2 z tych spotkań mają u siebie, więc mogą jeszcze powalczyć. Naprawdę trudno tutaj rozstrzygnąć, która drużyna ma gorszą sytuację i która bardziej potrzebuje punktów. Wydaje mi się, że to jednak minimalnie gorszą sytuację ma Sunderland. Teoretycznie w przypadku meczów 3za3 to drużyna w gorszej sytuacji powinna liczyć na 3 punkty.

Patrząc na czysto sportowe aspekty to lepszą drużyną wydaje się być Sunderland. Na pewno mają lepszy skład, w szczególności atak i obronę. W poczynaniach Norwich widać dużą nieporadność w ataku. W bardzo słabej formie są wszyscy napastnicy, którzy zaliczają bardzo bezbarwny i nieudany sezon. Obrońcy potrafią się gubić w swoich poczynaniach. W ostatnim meczu Norwich przegrało z Southampton 2:4, jednak w tym meczu zdecydowaną przewagę mieli Święci. Dopiero w końcówce przy stanie 3:0, obrońcy Southampton zbytnio się rozluźnili i po głupich błędach oddali dwie bramki. Norwich jest niepokonane w 5 kolejnych spotkaniach na Carrow Road i liczę, że ta seria się nie przedłuży. Sunderland ostatnio zremisował z Crystal Palace, ale miał dużą przewagę. Świetnie w tym spotkaniu zagrał Borini, który siał największe zagrożenie. Sunderland jest w stanie wygrać z Norwich. Czarne Koty nawet lepiej spisują się poza domem.

Pod dużą presją jest trener Kanarków Chris Hughton, od którego oczekuje się zwycięstwa. Do tej pory radził sobie dobrze pod presją, bo gdy trzeba było to wygrywał. Myślę, że w końcu nadejdzie taki mecz, którego nie wygra i zostanie zwolniony. Widać, że pod jego wodzą drużyna się nie rozwija. Z sezonu na sezon jest coraz gorzej. Aktualny sezon jest trzecim z rzędu, w którym Norwich gra w Premier League. Pierwszy sezon drużyna grała pod wodzą Paula Lamberta i był to ich najlepszy sezon pod względem zdobytych punktów (47 punktów, 12. miejsce). Rok temu Kanarki zdobyły 44 punkty, ale wywalczyły 11. pozycję. Teraz trudno będzie powtórzyć taki wynik, a dorobek punktowy będzie na pewno dużo niższy niż ten ubiegłoroczny. Myślę, że w tym roku zakończy on pracę w Norwich. Jego kontrakt wygasa w czerwcu tego roku. Albo dociągnie do końca sezonu i niezależnie czy utrzyma drużyną czy spadnie, to w Norwich podziękują mu za pracę. Ewentualnie, gdyby przegrał najbliższe mecze, to prawdopodobnie zostanie zwolniony i do końca sezonu drużynę poprowadzi jego asystent.

Norwich - Sunderland ⛔ 2:0
Typ: 2DNB
Kurs: 2,65
Buk: Pinnacle




Cardiff - Liverpool
1,37 na zwycięstwo Liverpoolu to wg mnie lekka przesada. Nie polecam grać takich kursów, bo po pierwsze jest to Premier League, a po drugie Liverpool nie jest jeszcze potęgą i przydarzają się mu słabe mecze. Ja zdecydowanie wolę zagrać coś w stronę gospodarzy, bo po takich kursach jest na nich duże value. Owszem, obie drużyny dzieli przepaść sportowa, bo Cardiff walczy o utrzymanie, a Liverpool jest w ścisłej czołówce, ale nie odbierałbym szans Walijczykom na choćby punkt. Ten typ bardziej przeciwko Liverpoolowi niż na Cardiff, więc zacznę od gości. The Reds notują ostatnio świetne rezultaty. Są niepokonani w lidze od 10 spotkań, na wyjazdach od 5, a 3 ostatnie mecze poza domem wygrali. Te wyniki mogą imponować, ale Liverpool już nie raz udowodnił w tym sezonie, że potrafi się potykać o dużo słabsze ekipy, wtedy gdy ich wygrana jest niemalże pewna. The Reds wygrali ostatnie dwa spotkania bardzo przekonująco po 3:0, ale we wcześniejszych potrafili strasznie się męczyć. Liverpool gra świetnie na Anfield, ale na wyjazdach jest nieco gorzej. Ostatnie dwa spotkania były zaprzeczeniem tej reguły. Poniżej zamieściłem wyjazdowe wyniki Liverpoolu w spotkaniach, w których byli wyraźnym faworytem. Można zauważyć, że nie każde spotkanie odbyło się po ich myśli.

Fulham - Liverpool 2:3 @ 1,33
WBA - Liverpool 1:1 @ 1,53
Stoke - Liverpool 3:5 @ 1,42
Hull - Liverpool 3:1 @ 1,53
Newcastle - Liverpool 2:2 @ 1,72
Aston Villa - Liverpool 0:1 @ 1,75

Sądzę, że The Reds mogą po raz kolejny zlekceważyć dużo słabszego przeciwnika. Atak Liverpoolu gra świetnie, ale tego samego nie można powiedzieć o obronie, która potrafi popełniać sporo baboli.

Cardiff walczy o utrzymanie i dla nich jakikolwiek punkt z Liverpoolem jest na wagę złota. W ostatnich spotkaniach Walijczycy wcale nie grają tak źle. Tydzień temu przegrali minimalnie z Evertonem 1:2, ale mieli swoje sytuacje. Dzielnie się bronili, ale przegrali po bramce w 93 minucie. Wcześniej ograli u siebie Fulham w meczu o 6 punktów i minimalnie przegrali z Tottenhamem na wyjeździe, ale mogli spokojnie zremisować, bo z odległości dwóch metrów w poprzeczkę z główki strzelał bodajże Campbell. Prawdopodobnie znów w formacji Bluebirds zobaczymy aż 5 obrońców. Takie zestawienie mogliśmy oglądać w dwóch wyjazdowych spotkaniach z Tottenhamem oraz Evertonem i było blisko urwania punktów. Podobne zestawienie obrony możemy ujrzeć w starciu z Liverpoolem, aczkolwiek tym razem jest to mecz domowy i być może jednak Solskjaer zdecyduje się na zagranie czwórką defensorów. Cardiff radzi sobie z czołowymi ekipami całkiem przyzwoicie:

Cardiff - Man City 3:2
Cardiff - Everton 0:0
Cardiff - Tottenham 0:1 (bramka zdobyta w 90 min)
Cardiff - Man United 2:2
Cardiff - Arsenal 0:3
Cardiff - Southampton 0:3

Wiadomo, że po ekipie bijącej się o utrzymanie nie można spodziewać się cudów, ale wygrana z City i remisy z Evertonem i Man United to świetne wyniki.

W tym spotkaniu widzę całkiem fajny kurs na Cardiff +1. Myślę, że Liverpool może się potknąć na Walijczykach i może nie wygrać. Tutaj ubezpieczam się na wypadek jednobramkowej wygranej The Reds. Oczywiście goście są w stanie wygrać ten mecz i to wysoko, ale ja sądzę, że nie będą mieli wcale tak łatwo. Zresztą już w tym sezonie potrafili się męczyć z ekipami z dołu tabeli. Ostatnio gromią każdego, ale w końcu nadejdzie ten słabszy mecz. Zastanawiam się nad zagraniem także 1DNB po świetnym kursie 7.90, ale o tym zdecyduję jutro przed meczem. Myślę, że ten kurs może nawet nieco wzrosnąć, bo nie da się ukryć, że szykuje się masówka na Liverpool. Czytałem już komentarze kibiców Liverpoolu na temat tego meczu i w większości Ci już dopisali sobie 3 punkty i liczą na śrubowanie rekordów strzeleckich. Oby piłkarze nie poczuli się zbyt pewnie, bo może ich to zgubić.

Cardiff - Liverpool ⛔ 3:6
Typ: Cardiff +1
Kurs: 2,60
Buk: Marathonbet

//edit
Zagrałem jeszcze za drobne Cardiff DNB ⛔ po kursie 9,80 buk Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 4

krzysieksz

Użytkownik

Robin Van Persie strzeli gola @2,25

David Luiz żółta kartka (czekam aż za zakład pojawi się u któregoś buka)
Ramires żółta kartka (czekam aż za zakład pojawi się u któregoś buka)
RVP kontuzjowany
David Luiz z lekką kontuzją (być może zagra)
Ramires zawieszony
Nie masz w takim razie na co liczyć ????
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Goście strzelą - NIE @2.33
Gospodarze wygrają bez straty bramki - TAK @2.95
Unibet

Bez zbędnego lania wody.
Chelsea ostatni raz u siebie przegrała 18 września z Basel. Do tej pory tylko dwa remisy i reszta meczy wygranych. Od sześciu meczu u siebie notują czyste konta, a para stoperów spisuje się niczym mur nie do przejścia. Nie widzę za dużo szans, które może mieć Giroud, przy tak grających obrońcach.
Arsenal ostatnie pięć meczy na wyjeździe to 2 remisy, 2 porażki i 1 zwycięstwo.
Mourinho nie będzie mógł skorzystać z Ramiresa i Williana, którzy pauzują za kartki, oraz Cole&#39;a ale na lewej obronie dobrze spisuję się Azpilicueta.
Wenger nie będzie mógł wystawić oprócz tych graczy co mają od dłuższego czasu kontzuję Ozila i Oxlade-Chamberleina, który ostatnio dobrze się spisywał przede wszystkim w meczu z Bayernem.
Każdy zna Mourinho, który umie dobrze ustawić taktycznie zespół na tak ważne spotkanie jak debry Londynu, zwłaszcza, że oba kluby liczą się o mistrzostwo. Każdy stara się wracać i bronić, nawet tak ofensywni gracze jak Hazard.
Nie przewiduję tu pogromu ale 1:0 jest według mnie wielce prawdopodobne.
Nie za często piszę analizy, więc luz ;)
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Zapraszam wszystkich fanów do obejrzenia najnowszego odcinku magazynu piłkarskiego Expekt i Betclic
Przed nami piłkarski superweekend. W sobotnie popołudnie Chelsea podejmuje Arsenal w meczu, który będzie mieć kluczowy wpływ na wyścig o mistrzostwo Anglii. A w niedzielny wieczór, hiszpański rarytas czyli El Clasico! Kto zabłyśnie, a kto zawiedzie w tych starciach. Kto przybliży się do sukcesu, a komu przyjdzie pożegnać się z marzeniami o krajowym championacie? Mateusz Borek i Roman Kołtoń poruszają te zagadnienia (oraz szereg innych) w premierowym odcinku Magazynu Betclic. Zapraszamy!
Materiał video do zobaczenia tutaj
W najbliższy weekend wyjaśni się wiele w kwestii walki o mistrzostwo Anglii oraz Hiszpanii. W sobotę, prowadząca w Premier League Chelsea podejmuje bowiem goniący ją Arsenal, a w niedzielny wieczór Real i Barcelona stają oko w oko na Santiago Bernabeu. Czego po tych szlagierowych spotkaniach spodziewają się Zbigniew Boniek i Krzysztof Stanowki? Odpowiedź w premierowym odcinku magazynu Expekt!
Materiał wideo do obejrzenia po kliknięciu na ten link
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Liverpool strzeli w obu połowach?TAK kurs:1,87✅
Liverpool-najmocniejsza ofensywa obecnie w Premier League,SS-niszczycielski duet w postaci Sturridge&#39;a i Suareza wzmocniony znajdującym się w kapitalnej formie Sterlingiem i świetnymi kreatorami gry w postaci Coutinho,Hendersona i Gerrarda.Strzelili już 81 goli i myślę,że na tym się nie skończy.Zespół na fali wznoszącej,mają dalej całkiem realne szansę na zdobycie tytułu w tym sezonie.Rodgers wprowadził swoją tiki-takę ze Swansea do Liverpoolu i jest ona na jeszcze wyższym poziomie.Do tego duża wymienność na pozycjach.Dziś mierzą się ze słabym Cardiff,które wygrało 1 z ostatnich 7 spotkań.Walijczycy mają mało zwrotnych obrońców,a to da duży handicap ofensywnym graczom The Reds,a w obecnym sezonie Cardiff straciło już 55 goli.Jest to zespół,który nie prezentuje żadnego stylu,a takie zespoły nie mają prawa bytu w PL.Obecnie znajdują się w strefie spadkowej i przewiduje że zostaną tam do końca rozgrywek.Pierwszy mecz Liverpool wygrał 3-1,dziś powinniśmy zobaczyć podobny wynik,a ja liczę,że goście zdobędą bramki w obu częściach gry.
⚽Man City vs Fulham-Powyżej 3,5 kurs:1,85✅????
Trochę czasu minęło nim obejrzeliśmy cztery gole w meczu na Etihad.Dziś pora to zmienić.Na stadion w Manchesterze przyjeżdża Fulham.Drużyna,która zamyka stawkę ligowej tabeli z tragiczną defensywą.Stracili w tym sezonie najwięcej goli i dziś pewnie z 3-4 stracą ponownie.MC bez Aguero ale już z Joveticem w obliczu meczu Chelsea-Arsenal powinni pokazać moc i pewnie wygrać ze słabym rywalem.Ostatnie zwycięstwo 0-2 z Hull może robić wrażenie tym bardziej,że przez 80 minut radzili sobie w dziesiątkę.Moc ofensywna The Citizens jest ogromna i jeśli strzelili 4 bramki na Craven Cottage to dziś może być podobnie albo i lepiej.W szeregach MC zabraknie jednak Kompanego,a to może być szansa na trafienie dla Fulham.Wiadomo,że defensywa Man City do najlepszych nie należy,a bez swojego przywódcy Kompanego może być ciężko o zachowanie czystego konta.Zapowiada się dobre widowisko i możemy zobaczyć dziś na Etihad kilka goli,więc kurs na ten over przyjemny i warto go zagrać.
Bukmacher:Unibet
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Cardiff - Liverpool 2
Na dzisiaj z Anglii wybrałem jeden mecz, a mianowicie Cardiff z Liverpoolem. Stawiam na gości, którzy są faworytem w tym spotkaniu i myslę, że mnie nie zawiodą. Argumenty za zwycięstwem Liverpoolu:
- do tej pory 3 razy zmierzyli się z Cardiff, zawsze wygrywali. 3-1, 5-4, 2-1. Fakt, że były to minimalne zwycięstwa, jednak myślę, że dzis dołożą kolejne.
- Cardiff w ostatnich 3 meczach zdobył 3 punkty, Liverpool 9 (ogrywajac po 3-0 Manchester United i Southampton)
- Cardiff 25 punktów, Liverpool 62, zespoły walczą o całkiem inne cele, gospodarze o utrzymanie, goście o Mistrzostwo Anglii. Myślę, że nie zlekceważą dzisiaj słabsze Cardiff i wygrają, z myślą, że punkty może zgubić Chelsea lub Arsenal( obie drużyny grają w tej kolejce ze sobą). Tak więc jest szansa na zbliżenie się do prowadzącej ekipy Mourinho.
- w Cardiff nie zagra Mark Hudson, a niepewni występu są: Ben Turner, Andew Taylor. W Liverpoolu nie zagra: Coates i Jose Enrique. Jednak nie sa to ważne ogniwa w tym sezonie w drużynie gości, Enrique zagrał tylko 6 meczy, ponieważ od dłuższego czasu leczy kontuzje.
- Liverpool w swoim szeregu ma takich graczy jak: Suarez, Sturridge,Sterling, Gerard.
Te argumenty sprawiają, że stawiam na Liverpool, który będzie chciał za wszelką cenę zdobyć trzy punkty i dalej liczyć się w walce o Mistrzostwo. Moim zdaniem Cardiff jest na tą chwile za słabe na gości, którzy znajdują się w b.dobrej formie.
Typ: Liverpool, kurs: 1.36(bet365)
Warty przeanalizowania jest jeszcze mecz Evertonu ze Sweansy. Upatruje zwycięstwo gospodarzy lub zagranie BTS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Hull City - West Brom
Mimo wszystko zapowiada się ciekawy mecz. Otóż West Brom cały czas walczy o utrzymanie i jakoś to słabo widzę, gdyż samymi remisami nie da się cokolwiek osiągnąć no poza zdobyciem jednego punktu. Z taką postawą podopieczni Pepe Mela będą do ostatniej kolejki toczyć bój o byt w lidze. Przechodząc do konkretów chciałbym zwrócić uwagę na jakość gry West Bromu w pierwszych połowach. Już ostatnio kierowałem swój typ na Fulham do pierwszej połowy przeciwko nim. Udało się. Ostatnio West Brom na wyjezdzie prowadził do pierwszej połowy z West Hamem (28.12) gdzie gola na wagę wygranej strzelił Anelka (oczywiscie mecz skonczyl się remisem). Dodatkowo West Brom nie zagra ze swoim stoperem w składzie. Olsson pauzuje za kartki, drugie osłabienie lub nieosłabienie to brak A Z drugiej strony zabraknie Amalfitano. Nie wypowiadam się na temat gry tego zawodnika, bo opinie mogą być podzielone. W Hull zabraknie Brady oraz Boyd został zawieszony za niesportowe zachowanie. Teraz chciałbym się troszke przyjrzec grze Tygrysów. Otóż grają oni strasznie w kratke u siebie. Ostatnio jakby co drugi mecz konczy sie porażka. Jednak myślę, że po meczu z City, powinni jednak solidnie dzisiaj zagrać i zgarnąć 3 pkt. Myślę, że nie bedzie problemów z wygraniem pierwszej połowy, gdy źle się dzieje w West Bromie.
Hull 0 do połowy @ 1.625

West Ham - Manchester United

Cóż długa to analiza nie będzie. West Ham gra jak gra. Wygrzebali się ze strefy spadkowej. Ostatnio seria trzech zwyciestw u siebie, co zdecydowanie podbudowało zawodników. Dzisiaj jednak nie przyjezdza byle kto do Londynu. Manchester po LM, więc to od razu przykuwa moją uwagę. Dodatkowo słaba forma jak nie patrzeć, gra bez polotu i po prostu czasem aż bezsilność. Ostatnio kiedy oba zespoły grały na Upton Park, padał remis. Zdarzało się też że wygrywały Czerwone Diabły, ale także Młoty. Pamiętamy przecież Teveza który potrafił utrzeć nosa SAFowi swoimi golami. Dosyć niebezpieczny typ, ale za zaskórniaki można łupać.
West Ham +1 @ 1.55
No i oczywiście na sucho Arsenal +1. Nie ma co tutaj analizować poprostu tam się może wszystko wydarzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Warty przeanalizowania jest jeszcze mecz Evertonu ze Sweansy. Upatruje zwycięstwo gospodarzy lub zagranie BTS.
Everton gra nieskutecznie, ostatnie mecze ratowane w koncowce, fakt ze z ekipami, ktore przyjechaly po remis, dlatego z Labedziami powinno byc inaczej i bardziej otwarcie dlatego predzej BTS
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Everton gra nieskutecznie, ostatnie mecze ratowane w koncowce, fakt ze z ekipami, ktore przyjechaly po remis, dlatego z Labedziami powinno byc inaczej i bardziej otwarcie dlatego predzej BTS
Dlatego też dodałem, że BTS. Sweansea strzelać potrafi, jednak Everton na swoim boisku dobrze gra, dlatego to mnie trochę niepokoi. Ja osobiście z Anglii zagrałem na Liverpool i na City 0,5 kartki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom