>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

31 Kolejka Premier League 22-23.03.2014 + mecze zaległe 25-26.03

Status
Zamknięty.
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Myślę,że dobrze wyglądają cornery Swansea.Linia 3,5 to dość niska.Łabędzie zanotowały w sobotę już czwartą porażkę z rzędu,z Evertonem mimo,że zagrali całkiem dobre spotkanie i nastukali aż 12 rożnych.Punkty są im potrzebne i dzisiaj przed Arsenalem się na pewno nie położą i będą szukali swoich szans a atakować mają kim więc 4 rogi to myślę,że powinni ogarnąć.Na wyjazdach spokojnie pokrywali tą linię z takimi drużynami jak Chelsea,Liverpool czy United.
Swansea over 3,5 rożnych @ 1.72
Bet365
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
MU-MC
over
over
Over
OVER 3 2.075
bet365
Nic innego nie jestem sobie wyobrazić. Można stawiać na City czy &quot;odradzające&quot; się MU... Po co? Mamy pewniaka w postaci overa i to po niezłym kursie. Over 2,5 1.675, a over 3 2.075.
Obrony obu teamów nie spisują się wzorowo (szczególnie tych z czerwonej strony Manchesteru). W ofensywach na na pewno jedni i drudzy posiadają graczy wybitnych. Nie wiem kto wygra, ale na pewno będzie to widowisko obfitujące w bramki. Trudno mi sobie wyobrazić obrońców MU powstrzymujących heroicznie Aguero i spółkę. Może na Olimpiakos to wystarczyło ale na pewno nie na City. No i nie zapominajmy o tym, że i Grecy mieli swoje sytuacje. City też nie jest monolitem i gracze tacy jak Rooney czy RVP którzy ostatnio wreszcie zaczęli punktować powinni coś ustrzelić.
Over jak najbardziej polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Liverpool-Sunderland
John O&#39;Shea kartka TAK
5.00
Unibet
Co tu dużo pisać, wiekowy Irlandczyk w starciu z Suarezem i spółką. Dokładając fakt,że Sunderland walczy o życie a sam zawodnik często się po prostu gubi - to wydaje się ten kurs znacznie przesadzony. Przesadzony zwłaszcza,że sędziować będzie Friend, 25 meczy i 86 żółtych i 1 czerwona. Średnia na mecz ponad 3 kartki, kiedy taką linię to ostatnimi czasy Czarne Koty pokrywają bez problemów same. Myślę,że value... nie wejdzie. Cóż, będę atakował na tego zawodnika do końca sezonu a do końca sezonu moim zdaniem karteczka wpadnie na konto byłego zawodnika Manchesteru United

 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
S.Gerrard zobaczy dziś żółty kartonik. Betson kurs 3.20. Dlaczego a dlatego iż jeśli dziś zobaczy ten kolor na boisku nie zagra z Tottenham-em z którym grają The Reds u siebie i myślę że bez SG dadzą sobie spokojnie rade ( Spurs są beznadziejni), a drugie spotkanie bez SG rozegrają na wyjeździe z West Ham więc i tu Gerrard nie jest im aż tak potrzebny. Za to po tych 3 spotkaniach dzisiejszym i dwóch z ewentualną pauzą SG zagrają u siebie z Citizens. I wydaje mi się iż na ten mecz wypoczęty Gerrard będzie idealną propozycją. Zaś jeśli dziś nie zobaczy żółtka to będzie musiał grać ostrożnie a to nie zawsze się udaje!!! A kurs 3.20 jest zachęcający na gre za dużą kase ???? Pozdrawiam i dziękuję użytkownikowi kombajn za pomoc ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Liverpool - Sunderland , Powyżej 3,5 kartek (azjany) @ 2,050 - Bet365, stawka: 6/10
Sam nie wiem jak odbierać tą linie... To nieco podobny bet do wczorajszej Borussii, co prawda nie są to derby ani nic podobnego, ale... Liverpool walczy o mistrzostwo (tak śmiało można to napisać) , natomiast Sunderland wciąż ma nóż na gardle i mimo tego, że są w takiej a nie innej pozycji, to nie są wygodną ekipą. A tutaj mamy linie 3,5 po kursie ponad 2!? Gdzie arbitrem spotkania jest pan Kevin Friend, który ma tą średnią 3,43, a przecież jak wiemy Sunderland daje nieźle zarobić w ostatnich spotkaniach (choćby to z Norwich). Anglik prowadził już w tym sezonie po jednym spotkaniu obu ekip i nie miał problemu z tym, żeby pokazać żółte kartki a nawet wyrzucić kogoś z boiska, według mnie kurs przy tej linii to ogromne value ja osobiście dałbym coś w granicach 1,70... Choćby dlatego, że &quot;Czarne Koty&quot; zapewne to spotkanie przegrają, ale... na pewno nie poddadzą się bez walki.
West Ham United - Hull , Powyżej 3,5 kartek (azjany) @ 1,775 - Bet365, stawka: 8/10
Tutaj znacznie mocniej wchodzimy. Mike Dean ze średnią czterech kartek i dwie dość przeciętne ekipy. Jeśli chodzi o dyscyplinarkę, to jest w czym wybierać: C. Davies, D. Meyler, M. Figueroa, T. Huddlestone, K. Nolan, J. Tomkins, M. Noble, J. Collins, R. Morrison. To czołówka pod względem kartek w obu ekipach. Według mnie jest to bardzo dobry bet i niezależnie od tego co będzie się działo na boisku, cztery kartki zobaczymy.
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
FC Liverpool - Sunderland 0-2

Typ; Sunderland -1 Handicap Azjatycki na kartki
Kurs;1,9 Bet365

Podzielam zdanie przedmówcy tylko ja wybiorę inny zakład.
Czarne Koty nie oszczędzają nóg rywali w tym sezonie, mają najwięcej czerwonych kartek w Premier League. Grają dość ostro i na pewno nie możemy odmówić im walki. Widmo spadku jest wciąż realne i każdy punkt jest na wagę złota. Dziś na Anfield o jakąkolwiek zdobycz będzie niezwykle ciężko ale na pewno Sunderland nie odpuści.
Jak dobrze wiecie Liverpool prezentuje fantastyczny styl gry, ofensywny i techniczny.
W ataku możemy zobaczyć takich graczy jak Suarez, Coutinho Sturridge czy Sterling. Ich atut to min. szybkość i drybling. Każdy z nich sprawi dziś nie lada problem podopiecznym Gustavo Poyeta. Brown i O&#39;Shea na środku obrony, walczak Bardsley to według mnie zawodnicy którzy pokryją linie. Kurs na Liverpool 1,16 kompletnie mnie odstrasza i wybieram dziś taki zakład na wieczór.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom