>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

30 Euro za FREE!!!! giełda...

bodi 70

bodi

Użytkownik
Jak tam Panowie wypłaty? bo mnie dzis sie nawet 2 emaile wrociło od nich..czyli co koncza działalosc czy co? chyba nici z wyplat bedzie.... :przeklina:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Lol z tego co wiem to 2 osoby maja chyba zweryfikowane .. czy tam 3 jak narazie ;P

[email protected] .. dzialaj ????

tez mi zweryfikowali, ale co z tego jak wyplacic nie ma jak....Netller nie działa bo brak funduszy...a na banku wyskakuje komunikat ze brak karty zweryfikowanej i juz ciezko wyczuc o co im chodzi, pisalem do nich ,że dokumenty z banku wysałem i dlaczego nie moge przez bank...to narazie twardo milczą
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Hmm .. mi bank David od razu zweryfikowal .. wyslalem skan umowy z mBankiem. Ale dopiero wtedy sie dowiedzialem ze minimum to 163 Euro (po odtraceniu oplaty 22 Euro) ????

Czekam twardo na Nettler ???? Zreszta, zostalo mi 10 Euro i jutro bede probowal obrocic na Lm ????
 
rumaqinho 80

rumaqinho

Użytkownik
Ty ja zlecilem wyplate 175E... czyli odjac te 22E to jest 153E... z konta odjelo hajs to chyba przelew poszedl... poki co kasy na mBanku nie mam ale co to oznacza... ze kurde mi wcielo ten hajs co go chcialem wyplacic bo za malo? :zy3ou:
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Oj nie .. poprostu jak wklepalem tam swoja sume 70 Euro to wyskoczyl Alert .. dokladnie ze musze miec conajmniej 167 Euro do wyplaty - po odjeciu juz 22 Euro oplat.


 
rumaqinho 80

rumaqinho

Użytkownik
o polnocy takiego maila dostalem ;)

We are pleased to inform you that your withdrawal request has been processed by iBetX.

Amount Withdrawn = €153 (€175.00 less fees of €22)

If you have not received your funds after the time delays listed below, please do not hesitate to contact us.

Credit/Debit Cards : 2-5 business days.
UK Bank Wire Transfer : 1-3 business days.
International Bank Wire Transfer : 2-5 business days.
UK mail (cheque, draft) : 2-3 business days.
International mail (cheque, draft) : 4-10 business days.

Thank you for using iBetX.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
NETeller - Important Announcement

NETeller is once again available to all verified members of iBetX.

Please accept apologies for any inconvenience that you may have experienced.

Thank you for using iBetX.

To chyba znaczy, że już nie powinno być problemów z wypłatą na netellera... ????
 
Do góry Bottom