>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

30 Euro za FREE!!!! giełda...

K 0

kusiu

Użytkownik
Ta firma akurat jest bogata, bo stac ich bylo na reklame w 2 najwiekszych telewizjach w Wlk. Brytanii. Nie wiem co z tym jest :/ Wyskakuje ze &quot;Merchants does not have funds, try again&quot;
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ta firma akurat jest bogata, bo stac ich bylo na reklame w 2 najwiekszych telewizjach w Wlk. Brytanii. Nie wiem co z tym jest :/ Wyskakuje ze &quot;Merchants does not have funds, try again&quot;
wiem o tych reklamach bo czytalem o tym na ich glownej stroniejak sie skarzą , ze po tej reklamie mnostwo osob sie do nic zapisalo i dlatego dezorganizacja pracy powstala...no ale jak to moze opanuja to zaczna placic..tylko tego nie rozumie jak mozna nie miec kasy...to tak jak Polscy prywaciarze tez placa pracownikom jak maja kase ...nie to cos nie jest tak jak ma byc
 
D 0

denas

Użytkownik
Dear Sir,



Thank you for your email,



We would require you to send the card copies of your card, making sure we can only see the last four digits which are also on the back of the card.



Best Regards



Neelam Wanti


moze to ktos przetlumaczyc,cos takiego mi przyslali
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Ah nie wiedzialem ze ma nie zweyfikowane :/

Dzisiaj dostalem od nich maila :

Dear Mariusz

Thank you for your continued interest.

I am afraid that we have had to suspend Neteller transactions. We anticipate
that it will be available again in the next few days.

Regarding your other queries - I have forwarded them to the relevant
department.

Warm regards

David
Co oni odpier***ja ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ah nie wiedzialem ze ma nie zweyfikowane :/

Dzisiaj dostalem od nich maila :

Dear Mariusz

Thank you for your continued interest.

I am afraid that we have had to suspend Neteller transactions. We anticipate
that it will be available again in the next few days.

Regarding your other queries - I have forwarded them to the relevant
department.

Warm regards

David
Co oni odpier***ja ????


czyli dalej Netller zawieszony ,,,oni sobie jaja robia normalne :zy3ou:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
jak tam weryfikowali cos dzis? bo mnie juz trafi szlag..odpisali mi czy mam konto na Netller , to mi zweryfikują odpisalem ze mam i zobaczymy co tym razem wymyslą....nie wiem czy uda nam sie cos wyciagnac od nich :zy3ou:
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Mi koles napisal ze sprawe z Netlera przekaze do swojego managera, tyle ze soatlo mi 1 Euro, wszystko na pewniakach przegralem :p Licze na ta wyplate od nich ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mi koles napisal ze sprawe z Netlera przekaze do swojego managera, tyle ze soatlo mi 1 Euro, wszystko na pewniakach przegralem :p Licze na ta wyplate od nich ????


mi ten caly David odpisal ze jak mam konto na Netlerze to juz mi zweryfikowal , ale ja wchodze na konto i niestety nie jest zweryfikowane, a co do Netllera to ze za kilka dni ruszy...no ja mam ponad 200E szkoda tego nie wyciagnac...

Miał ktos podobna sytuacje ze niby zweryfikowali, a nie zrobili tego?
 
K 0

kozaq5

Użytkownik
ja rozmawialem o weryfikacji na ich live chacie zadalem pytanie to za nim odpowiedzieli zdazylem zjesc obiad i rozpalic w piecu ,a wszystkie odpowiedzi byly wymijajace pytali sie czy wyslalem skan dowodu potem pytali sie czy wyslalem zdjecie chociaz na poczatku wszystko im napisalem ,wkoncu sie wkur....i rozlaczylem bo wygladalo to jak rozmowa ze sciana
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Dear Mariusz

Thank you for your patience.

We had a problem with fraud recently. Many hundreds of people were signing up
and taking our free money offer without betting.

So we had to suspend Neteller. It will be back soon but unfortunately I
cannot be sure exactly when. It should be a few days.

I am sorry that I can not be more precise.

There are other methods of withdrawal you could use. For details please see
our website.
Lol .. zostalo mi tam 20 Euro (z 75) .. i napewno skorzystam z &quot;via bank transfer&quot; ???? Oni sa niepowazni :p
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Dear Mariusz

Thank you for your patience.

We had a problem with fraud recently. Many hundreds of people were signing up
and taking our free money offer without betting.

So we had to suspend Neteller. It will be back soon but unfortunately I
cannot be sure exactly when. It should be a few days.

I am sorry that I can not be more precise.

There are other methods of withdrawal you could use. For details please see
our website.
Lol .. zostalo mi tam 20 Euro (z 75) .. i napewno skorzystam z &quot;via bank transfer&quot; ???? Oni sa niepowazni :p


wiesz co nawet nie chce sie sku...zmieniac tekstu emaila mi identyczny przeslali!
ale i tak nie moge wypacic na bank chociaz mam 200 E bo mi wyskakuje ze na netller moge jedynie..a tam znowu nie maja kasy...wątpie czy ktokolwiek wyplaci!
 
K 0

kusiu

Użytkownik
A opcja Debit Card - to jest zwykla karta do bankomatow Visa ?

Bo &quot;Bank Transfer&quot; kosztuje 20 Euro :/ a Jest dostepna dopiero od 180 Euro
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
cos w temacie WYPŁAT otrzymał ktos jakiegos moze emaila od nich? bo z tego co wiem to nie wyplacają ani na Netllera, ani na Bank a co do karty to chcą coraz to nowych dokumentów.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
na karte nie da sie wyplacic wiecej niz wplaciles tąże karta... jesli ktos nic nie wplacil karta to nic na nia nie wyplaci
jesli tak faktycznie jest jak piszesz to co oni za polityke prowadzą..mozna jedynie stracic te pieniadze co sie im wplaci lub tyle samo wybrac..a co z wygrana np. z zakladow ?jestem ciekawy czy oni wogole sa wypacali..zadalem juz im te pytania w emailu, ale narazie brak odpowiedzi....
 
rumaqinho 80

rumaqinho

Użytkownik
nie przytocze DOSLOWNEJ tresci komunikatu ale chcialem wyplacic na karte i wlasnie taka informacje mi wypisalo a ang znam na tyle dobrze zeby rozumiec takie rzeczy ;) wiec bania... poki co dzisiaj 3ci dzien roboczy jak idzie (albo i nie idzie :/) transfer mojej kasy na konto bankowe... najpozniej w srode wieczorem lub w czwartek rano jesli nie zamieszcze tu info ze kasa doszla to wszystko wiadomo... ;/
 
Do góry Bottom