>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

30 Euro za FREE!!!! giełda...

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Powiedzcie mi czy pisaliście coś specjalnego w temacie maila albo w treści wiadomości, w którym wysyłaliście skany dowodów? ????

Bodi widze że Ty też miałeś z tym problem, ile czekałeś na weryfikacje? :-?
 
A 0

adrian_02

Użytkownik
widzę że spróbuję wypłacić ile mam wkońcu 20E to będzie jakieś pobnad 70zł :p jak nie to nie bo grać dalej nie będe, nie ma sensu.
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Dokladnie ..

Teraz poprostu zamaist blokowac Nettlera wszystkim uzytkownikom, ustawili pule Nettlera na 0 i nikt nie wyplaci.
 
D 0

denas

Użytkownik
pisze w moim rachunku neteller,ze kwota 20.00euro z ibetxu zostala odrzucona
to znaczy ze co sie stalo z tymi pieniedzmi

Kusiu,juz nieaktualne z tym netellerem,to o czym pisalem w dziale Kupie Sprzedam Wymienie ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ostatnim razem tez przez godzine szlo tylko wyplaca ???? Oni sa ****** :p

Troche te wypłaty jak totolotek jak trafisz bedziesz mial , a jak nie to czekaj dalej.....sądze ze oni rzucają po 500-1000 euro i po prostu czekaja az sie powoli wykruszą czytaj..przegrają ,ci co otrzymali 30 e darmowo i wowczas kasa bedzie dostepna codziennie bez limitów.
 
D 0

denas

Użytkownik
jeszcze takie pytanko czy jesli mam w netellerze status&quot;ulepszony&quot; to czy moge wyplacac kase do bukow?

a tak wogole to moze nie moga wypalcic tylko te osoby co dostaly w promocji 30euro?jak sie komus uda wyplacic,to piszcie
 
K 0

kusiu

Użytkownik
denas polecam sie na przyszlosc jakby co ;)

Jak masz zwykle ulepszone to nie mozesz wyplacac tylko na swoje konto bankowe.

Przynajmnije mi tak powiedzieli w Supporcie.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
NO WYPŁACILEM 150 EURO 5 MIN temu mialem 170 ale posytawilem 20 na LM .Ale 150 Euro wpadło ...probowac od czasu do czasu wskakuje wypłata!!!
 
D 0

denas

Użytkownik
Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.


--------------------------------------------------------------------------------

Kurde,nie moge sie na strone netellera dostac
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Bylo .. i zawsze jak to znikalo nie szlo jzu wyplacic . Ja obecnie nie mam jak sprawdzic - mam 0 i 2 kupony otwarte .. oby moc byla ze mna :p Bo kase mialem a Netler byl zablokowany ????
 
adamektychy 0

adamektychy

Użytkownik
nie wie ktoś czy jeszcze dają na start 30 € ? zarejestrowałem się, przy rejestracji podałem kod z 1 strony i po zalogowaniu mam balance: 0.00. Nie wiem czy jest sens czekac na cos czy dac sobie spokój :p
 
Do góry Bottom