>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

30 Euro za FREE!!!! giełda...

bodi 70

bodi

Użytkownik
wyluzuj... latwo Ci stary powiedziec... masz ponad 500zł i ich nie masz... a jak ktos rzuca takimi info to jest w stanie Cie podraznic w takim wypadku... ja juz nie wiem co robic... ciesze sie tymi pieniedzmi ale szczerze uwazam ze ich wyplata graniczy z cudem... :zy3ou:

słuchaj ja mam 260.12 Euro u nich i tez nie wiem czy uda sie to wyciągnac..mysle ze z czasem tak, chciaz co chwila cos nowego chcą, ale nie ma co panikowac....to była darmowa promocja, swoich nie stacilismy nic! wiec jesli się uda będzie super , a jak nie to nikt sie przez to przecież nie powiesi.....luzik




I JAK WYPLACIŁ JUZ KTOS KOMU ZWERYFIKOWALI KONTO NP&gt; NA KONTO BANKOWE? BO JAKOS NIEKTORZY PIALI ZE MAJA ZWERYFIKOWANE ALE NIKT SIE NIE POCHALIŁ CZY KASĘ PRZELAŁ???? PISAC!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie wiem co wy macie z tą stroną, mi się otwiera bezproblemu...

mało chyba bywasz na niej ale ona sie strasznie zacina ...co jakis czas..ja gram na konikach wiec czesto tu jestem i sa czasami problemy...teraz tez juz ok ale godzine temu ciezko bylo wejsc przez ponad 1.5 h
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Lol ... mi konto zweryfikowali, ale czekam na Nettler bo nie bede placil 22 Euro prowizji.

Ktos wie kiedy Nettler bedzie dostepny ?


* Mi rowniez ciagle chodzi bez problemu.
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Ja mam rowniez zweryfikowane konto bankowe.

Chce wyplaic - a tu dup, minimalna kwota wyplaty przelewem to 167 Euro :] lol

Musze czekac na Nettlera teraz :/

Spowen na liveczacie dorwalem od razu .. a weryfikacja konta bankowego - 30 minut ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
jak ktos ma konto w mbanku to jaki wyciag im wysyłaliscie z 3 mcy z konta?albo co konkretnie im wyslaliscie.. pytanie do tych co maja zweryfikowane... a sa w mbanku
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mozna wyplacac od dzis na Netllera -probowac czy sie da? BO MI JESZCZE NIE ZWERYFIKOWALI A JUZ TROCHE CZEKAM
 
P 0

pietrek07

Użytkownik
DZisiaj mi zweryfikowali konto ale jak chce wyplacac na netellera to dup pisze mi ze kasy nie maja

Transaction Status : NOT OK

Error Type: no

Error Message : Merchant does not have enough funds available for that payout.

Time : 2006-12-01 15:44:02

Sorry, your transaction could not be processed. Please try again!
 
Do góry Bottom