>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

30 Euro za FREE!!!! giełda...

A 0

adrian_02

Użytkownik
ja wyslalem wyciag z konta, skan karty od bankomatu i skan dowodu i nie bylo problemow z wyplata. zaryzykowalem do dalem w formie czeku a nie wiem czy mozna zrealizowac taki czek w Polsce. Wiecie moze czy jest taka opcja?? pzdr
Z tego co wiem to chyba realizacja czeku w polskim banku będzie kosztowna. Napewno mniej niz przelewe na konto. Ja proponuję chyba wpłatę na karte.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Jak ktoś wyśle im te dokumenty i będzie miał konto zweryfikowane, niech sprawdzi, czy ma możliwość wypłaty na netellera.

1. Prawo jazdy, lub paszport
2. Rachunek
3. Może to być dowów wpłaty do bet-at-home?

Powiedzcie mi czy dobre dokumenty mam im zamiat przesłać?
 
D 0

dandi1

Użytkownik
ja dzisiaj wyslalem skan dowodu . wyslali mi na maila kod otworzylem link od nich wpisalem i wkleilem kod i mam konto zweryfikowane , pozdrawiam
 
K 0

kusiu

Użytkownik
dandi1,

Sciemniasz ! Ja wyslalem dowod i odpisali ze za malo.

Teraz wyslalem : dowdo, prawko, umowe z konta bankowego, skan przelewu i jeszcze zeskanowalem karte Visa :p Powinno wystarczyc .. a support maja do d**y :/ Za 10tym razem trafilem na Live Support.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
niestety ale nie moze przynajmniej ja tak mam i dalem wyplate czekiem. jak dojdzie to dam znac ale pozytywnie nie jestem do tego nastawiony :?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
DOBRY POMYSŁ?

Pisałem wczesniej ale chyba mało osób zauważyło:

Jezeli Ci co korzystają z bonusu mają poblokowane, wypłaty ne neteller, to jak myślicie, bo wydaje mi się że wpadłem na genialny pomysł,
co by było gdyby się teraz wpłaciło kase z netellera do nich, a później chciało wypłacić?
W końcu Ci co normalnie do nich wpłacają powinni mieć wszystkie możliwości. ???? d Wydaje mi się że wypłata na netellera powinna być odblokowana. ????

Jak ktoś tak zrobi niech da znać. ????
 
D 0

dandi1

Użytkownik
DOBRY POMYSŁ?

Pisałem wczesniej ale chyba mało osób zauważyło:

Jezeli Ci co korzystają z bonusu mają poblokowane, wypłaty ne neteller, to jak myślicie, bo wydaje mi się że wpadłem na genialny pomysł,
co by było gdyby się teraz wpłaciło kase z netellera do nich, a później chciało wypłacić?
W końcu Ci co normalnie do nich wpłacają powinni mieć wszystkie możliwości. ???? d Wydaje mi się że wypłata na netellera powinna być odblokowana. ????

Jak ktoś tak zrobi niech da znać. ????
w sumie niezle , ktos moze wyprobowac ale nie ma co ryzykowac wiec mniejsza suma ????
 
K 0

kusiu

Użytkownik
DOBRY POMYSŁ?

Pisałem wczesniej ale chyba mało osób zauważyło:

Jezeli Ci co korzystają z bonusu mają poblokowane, wypłaty ne neteller, to jak myślicie, bo wydaje mi się że wpadłem na genialny pomysł,
co by było gdyby się teraz wpłaciło kase z netellera do nich, a później chciało wypłacić?
W końcu Ci co normalnie do nich wpłacają powinni mieć wszystkie możliwości. ???? d Wydaje mi się że wypłata na netellera powinna być odblokowana. ????

Jak ktoś tak zrobi niech da znać. ????
Wydaje mi sie ze bedziesz mogl wtedy wyplacic na Netller tylko to co ugrales z wplaconych pieniedzy. BO zauwaz ze kasy z bonusu nie idzie wyplacic . To sa cwaniaki :p
 
afrance 0

afrance

Użytkownik
ami napisali maila ze przepraszaja ze tak dlugo trwa i ze juz dotarly do nich dokumenty i ze juz mam konto zweryfikowane i ze niedugo odblokuja netellera i bede mogl wyplacic ;-) poczekamy zobaczymy
Kropek a powiedz mi jakie dokumenty do nich wysyłałes zeby zweryfikować konto???
Naj jaki adres e-mial im to sie wysyła??
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
WIELKA PROŚBA - Słuchajcie :!:

Szukam osoby która pożyczy mi 25$ na netellera! Będe chciał spróbować zrobić to co pisałem wcześniej, wpłacić im kase przez netellera, a poźniej na niego całość wypłacić... Bo szkoda mi 22E płacić za przelew, jak się nie uda, to zostanie mi wypłata na konto bankowe... KASE NAPEWNO ODDAM :!:

Wiem że to troche podejżane, ale mam nadzieje że znajdzie się ktoś, kto mi pomoże. Na forum jestem już troche czasu, troche postów też już napisałem i szkoda byłoby psuć sobie opinie. Kto mi pomoże pisać do mnie na gadu, dogadamy się ze wszystkim, moge nawet swoje dokumenty tożsamości przesłać, dla bezpieczeństwa. ????

Ja chce tylko pomóc innym, najwyżej pójde w plecy, bardzo mi na tym zależy... :roll:
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
Promocja juz zakonczona ?wlasnie skonczylem swoje 30 E i gdyby byla jeszcze to zalozyl bym drugie konto tylko nie wiecie czy sie skonczyla juz czytalem na poprzednich stronach ze tak ale czy moze ktos to potwierdzic ??
 
W 2

wislak

Forum VIP
Mam kilka pytan:
mysle ze ktos kto sie zna mi odpowie(licze na bodiego bo widze ze sie udziela dzuo;))

1. Jakie są rodzaje wypłat. Chodzi mi o to: ile za co sie placi itp. Np na karte itd. Bo netellera zablokowlai podobno.
2. co trzeba wyslac za dokumenty i na jaki adres?
3. Czy ktos wogole juz cos wyplacil ???? ?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mam kilka pytan:
mysle ze ktos kto sie zna mi odpowie(licze na bodiego bo widze ze sie udziela dzuo;))

1. Jakie są rodzaje wypłat. Chodzi mi o to: ile za co sie placi itp. Np na karte itd. Bo netellera zablokowlai podobno.
2. co trzeba wyslac za dokumenty i na jaki adres?
3. Czy ktos wogole juz cos wyplacil ???? ?
Wiesz kilka osob wyplacilo na tegoNetllea sam mam tam konto ale niestety nie zdążyłem, teraz jedynie Bank (oplata 15 Funtow czyli ok 23 euro), czekiem wysylaja bezplatenie tyle ze jak zechcesz zrealizowac w Polsce to ponoc sa duze oplaty w Banku za takie cos o co do karty kredytowej to nie wiem.
Co do dokumentow to chcą conajmniej dwa rodzaje plus ewentualnie screen z konta bankowego(ja wyslalem juz 3 razy dokumenty i narazie cisza)mysle ze przez weekend nie weryfikuja , moze cos jutro ruszy mam juz 195,17 Euro i najwyzasza poraz zeby to wybrac-jak mi zweryfikuja to przez bank wyplace -pojdzie 23 euro na oplate , no ale coz to i tak darmowa kasa
:wink:
 
K 0

kusiu

Użytkownik
wislak .. jak sie logujesz to wyskakuje ci okno o uwierzytelnieniu danych, jakbys toi przeczytal to znalbys maila. Juz go podalem wczesniej - [email protected] . Tam masz tez wszystkie dokumenty wypisane .. oni chca skan zrodla dochodow :/
 
Do góry Bottom