>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

30 Euro za FREE!!!! giełda...

bodi 70

bodi

Użytkownik
Wypłacał ktos na konto bankowe bezposrednio ze strony??? Ja chciałbym wypłacic 40 euro !!! Nie mam konta na Netellerze, a widze ze na monneybookers nie ma oopcji wiec lipa!!. Co mam zrobic???
jak masz konto na moneybookers to bez problemu mozesz sobie załozyc konto na NETLLERZE...a moze odblokuja wypłate na NETllera i nie bedziesz miał kłopotu z wypłatą...



Juz wszystko wiem bo porozmawialem z nimi odnosnie wypłaty...owszem częsc ludzi wypłaciła pieniadze przez Netller ale to był ich bład jak stwierdził , bo zapomnieli zablokowac wypłaty na Netllera dla osob ktore otrzymaly bonus darmowy. Teraz Nerlerra zablokowali i osoby ktore otrzymaly bonus musze wyplacac po obrocie 1 raz przez konto bankowe lub czekiem-jednak wczesniej trzeba wyslac dokumenty do weryfikacji czyli screeny dowodu i konta bankowego -takaze teraz juz wszystko jasne , a konto na Netleerze nie będzie odblokowane ...
 
D 0

dziubek_juve

Użytkownik
ja to nie wiem w ogole o co chodzi na tej gieldzie ale zarejestrowalem sie i zagralem za to 30 euro na jakiegos konika w wyscigu i wygralem(nie wiem jak to sie stalo) :jezora: teraz mam 69 euro i chcialbym wyplacic...jak wchodze w My account-----&gt;View account to tam mam takie coś:
[center:2457473aed]
[/center:2457473aed]

...z czego wynika że moge wyplacic 39.32 euro a jak wchodze w Withdrawal to mi pisze &quot;You have not yet matched your bonus deposit amount...&quot; wie ktos o co chodzi??
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ami napisali maila ze przepraszaja ze tak dlugo trwa i ze juz dotarly do nich dokumenty i ze juz mam konto zweryfikowane i ze niedugo odblokuja netellera i bede mogl wyplacic ;-) poczekamy zobaczymy
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
ami napisali maila ze przepraszaja ze tak dlugo trwa i ze juz dotarly do nich dokumenty i ze juz mam konto zweryfikowane i ze niedugo odblokuja netellera i bede mogl wyplacic ;-) poczekamy zobaczymy
maja straszy tam bałagan, mi tez odpisali ze jak dokumenty wysłałem to pewnie są ,ale zeby byc cierpliwym...



jesli byłby ktos uprzejmy to napiszcie na ktory email wysylaliscie im dokumenty do weryfikacji...bo maja dwa adresy emailowe...


KROPEK sprawdziles czy masz naprawde zweryfikowane to konto????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
No to jak będzie bedą te wyplaty na netellera czy nie? Lekkie zamieszanie sie robi ???? bo kropek napisal co innego niż Bodi ????

PS
ja mam caly czas konti verified, a zadnego skanu nie wysylalem ????
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Mail, który doszedł do mnie dzisiaj...

I am very sorry, i have just been informed that Neteller is now no longer
available for those customers who received the free bet. To withdraw funds,
you must first be fully verified, and then you can either get a cheque, or get
the money placed directly in your bank account, or onto your card

Best Regards,
iBetX Customer Support
Czyli w skrócie, nie wypłacają już na Netellera z bonusów. Graty dla tych którzy zdążyli ???? :jezora:
 
A 0

adrian_02

Użytkownik
A próbował ktoś wypłacać kase przez karte?? Widziałem że dostępna jest taka opcja?? Kosztuje to cos, oprócz kosztów przewalutowania?? W expekcie nic nie wzieli za wpłate na karte!
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
mam na pewno zweryfikowane bo mi to napisali :p i sie pytalem jeszzce kiedy przez netelera bede mogl byplacic napisali ze w niedalekiej przyzlosci odblokuja netellera i bede mogl wyplacic,
wszedlem na netellera i mialem wszytski te wyplaty ktore chcialem wyplacic ale status odrzucony i nie wiem dlaczego :/
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja mam wrażenie, że dopiero teraz się zmobilizowali do dbania o tego buka.
Jak zalogowałem się na stronie, to dostałem jakiś list, zatytuowany &quot;New MVP Processes at iBetX.com&quot;

Później patrze i konto mam niezweryfikowane, a przecierz miałem wszystko dobrze ????
 
K 0

kusiu

Użytkownik
A ja wysalem im skan dowodu i mi odpisali ze to za malo. Chca jeszcze dowod zamieszkania (w dododzie osobistym jest :]) i cos zwiazanego z kontem bankowym.

Co ja **** mam im wkoncu wyslac ? ;/
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
BananeQ, mam to samo wysylalem wczensiej im tylko skan dowodu teraz trzeba wiecej zeczy wyslac :p jak komus odblokuja niech napisze co wyslal :p
 
A 0

adrian_02

Użytkownik
yyyyyyyyy ja mam tak samo. Miałem wcześniej konto Verified a teraz zmienili na Not Verified fuck , jak ktoś będzie wiedział co im wysłać dajcie znać :p
 
D 0

dandi1

Użytkownik
yyyyyyyyy ja mam tak samo. Miałem wcześniej konto Verified a teraz zmienili na Not Verified fuck , jak ktoś będzie wiedział co im wysłać dajcie znać :p
tez tak mam jak wy na szczescie wyplacilem prawie cala kase , dajcie znac jak cos trzeba wyslac
 
C 174

cezi77

Użytkownik
ja wyslalem wyciag z konta, skan karty od bankomatu i skan dowodu i nie bylo problemow z wyplata. zaryzykowalem do dalem w formie czeku a nie wiem czy mozna zrealizowac taki czek w Polsce. Wiecie moze czy jest taka opcja?? pzdr
 
Do góry Bottom