>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
ja miałem te 3 euro potawiłem na jeden zakład i wygrałem 5,85 euro i wyplacilem 5 euro bo jak dawalem 5,85 to nie chcialo wyplacic...i teraz jak wchode na konto apostandum to na koncie jest 0,00 a powinno byc 0,85
 
xavi90 186,3K

xavi90

Znawca - Boks
Od początku tego tygodnia już najprawdopodobniej nikomu nie wypłacili. Być może stracili fundusze, ale co tu sie dziwić jak niektórym np wypłacali znacznie więcej niż powinni. Poczekamy jeszcze pare dni, ale na wypłate nie ma już raczej co liczyć..
 
M 281

mkow14

Użytkownik
A ja wypłaciłem w poprzedni czwartek i cisza... Teraz zmienilem haslo na koncie... probuje wejsc i sie nie da... Wyslalem ze zapomnialem hasla to pisalo ze nowe zostalo przeslane na maila... Tylko ze nie doszlo i sie nie moge zalogowac ????
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Od początku tego tygodnia już najprawdopodobniej nikomu nie wypłacili. Być może stracili fundusze, ale co tu sie dziwić jak niektórym np wypłacali znacznie więcej niż powinni. Poczekamy jeszcze pare dni, ale na wypłate nie ma już raczej co liczyć..
Ciekawe skąd takie przypuszczenia że stracili fundusze , każda firma ma chyba jakieś zabezpieczenie na wypadek splajtowania... aha i mam takie pytanie na czym na firma zarabia skoro to jest giełda??
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ciekawe skąd takie przypuszczenia że stracili fundusze , każda firma ma chyba jakieś zabezpieczenie na wypadek splajtowania... aha i mam takie pytanie na czym na firma zarabia skoro to jest giełda??
Biorą prowizje od każdej wygranej. Coś koło 10% od kwoty zysku (od tego co postawiłeś nie ma prowizji)

zarabia ???? jak 100% ludzi postawi np. na Manchester a oni przegraja to kase buk zwija ????
Też mi się tak wydaje.


Więc niby zarabia na te 2 sposoby, ale podejrzewam, że 90% osob, ktore tam gra ma kase z bonusa i w żadnym wypadku nie miałaby ochoty wpłacać do nich kasy. Więc oni mogą co najwyżej stracić.

(jest to bukmacher powiązany z iberobet)
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Postawiłem dziś bonusowe 3 euro na Federera w meczu z Djokovicem, jednak Djokovic skreczował. Nie wie ktoś może jak w Apostandum rozliczają krzecz??
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Czekam na kasę od wtorku i support nie odpowiada ;/. Nie podoba mi się to..
Ja czekam od wczoraj i patrzę że chyba się nie doczekam, za późno skorzystałem z tej promocji.
edit: a może jednak się doczekamy, bo ktoś pisze że dostał wypłatę.
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Ważne, że rozliczą go na moją korzyść (mam nadzieję ???? ). Nie wiecie ile mogę dostać za ten zakład, jeżeli stawka wynosiła 3 euro, na Federera stawiałem tylko ja, a na Djokovica 2 inne osoby??? Czy dostanę te 6 euro od tych dwóch osób, czy jest jeszcze jakiś podatek??? Nie do końca się orientuję o co chodzi w tym buku. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom