>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

jabol 0

jabol

Użytkownik
Mam kilka pytań odnośnie rejestracji ;)
1. city:
City: - co mam tu wpisać?
2. Czy adres przy rejestracji jest ważny?
3. Czy możliwa jest wypłata z konta na siebie na konto MB kolegi? Nie posiadam swojego MB i nie chcę zakładać.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Mam kilka pytań odnośnie rejestracji ;)

1. city:
City: - co mam tu wpisać?

2. Czy adres przy rejestracji jest ważny?

3. Czy możliwa jest wypłata z konta na siebie na konto MB kolegi? Nie posiadam swojego MB i nie chcę zakładać.
1. szczerze mowiac to cokolwiek, ale zeby nikogo nie razilo w oczy wpisz np. wojewodztwo w jednym, a w 2gim miasto.

2. adres? adres zamieszkania - nie bardzo bo chyba nikogo nie prosili o jakikolwiek skan dokumentu. adres mail - jak najbardziej, na maila dostajesz link aktywacyjny.

3. mozesz wyplacic kase tylko i wylacznie na MB o takim samym adresie mail jaki podales przy rejestracji.
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Dzięki ;) W takim razie wpiszę inny adres zamieszkania i adres mail taki jak ma kolega na MB. Mam nadzieję, że jak coś ugram to nie będzie problemu. :p
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
mnie zastanawia dlaczego nei można dodać swojego stołu z zkaładem i tutaj jest problem może buk kończy sie ;d a swoją drogą nie wiem jak będe miał z wypłatą mam te 11 euro ale meil z money inny a nie wiem czy dodam bo do tego meila co mam zarejetsrowane konto było założonego konto na money ale nie znam hasła i danych więc boje się że będe musiał ugrać 25 euro tylko nie wiem na czym...:|
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
niech ktoś napisze list do suppprtu dlaczego nie można robić nowych zakładów ? wyskakuje ciągle error u każdego .. :/ jak ktoś wyjaśni sprawe neich tu napisze ?!
 
P 323

przemoks

Użytkownik
No wiec napisalem i dowiedzialem sie tyle:
1. Wyskakuje ten blad, poniewaz juz zlozylem zaklad na to spotkanie.
2. Przekroczylem jakis limit zakladow (nie wiem ocb).
Chyba jednak nie wiedza o co chodzi ;)
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
aha czyli będzie kiszka z mojej wypłaty .. wyskakuje error przy zakładaniu nowego stołu do zakładu a musze mieć 25 ojro 11 euro mnie nie urządza gdyż na money na tym meilu co podałe mprzy rejestracji nie znam hasła ;/
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Osobiście to mi się w ogóle główna strona nie otwiera tego buka. Używam FireFox&#39;a a zamiast czegokolwiek widzę białą jak śnieg stronę.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Osobiście to mi się w ogóle główna strona nie otwiera tego buka. Używam FireFox&#39;a a zamiast czegokolwiek widzę białą jak śnieg stronę.
U mnie mam tak samo biała strona i nic.... ciekawe dlaczego tak się dzieje?
 
zielarz 0

zielarz

Użytkownik
napisał:Luniu
Cytat:
Napisał zulu15
https://www.apostandum.com/actkey.ph...6d226559e00c5f wejdzcie tu i u gory po lewej zmiencie na English i powinno dzialac...

Niestety nic nie daje po kliknięciu w English pojawia się biała stronka ;/

wtedy nie wyłączaj tej białej strony, tylko jescze raz kliknij na ten link i wtedy juz wyskoczy to samo z &quot;open account&quot; i przez to wchodzisz.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
W FireFox&#39;ie nic z tego. Ale użyłem tego linku w IE i działa. Trzy euro na koncie. Zobaczymy, czy da radę obrócić (do 25 euro trzeba ugrać, tak?).
 
Do góry Bottom