>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
regłem się w końcu poszło 1 ojro na lal i 2ojro na portlant tylko co oznacza Baloncesto ?? dużo ludzi na X grało :| Jak możecie napiszcie odrazu w co kliknąć żeby wypłacić :p
 
K 0

ksych

Użytkownik
Strona glowna apostandum.com nie wyswietla mi się w ŻADNEJ przegladarce, probowalem IE, Operę, Mozzille. Pokazuje mi sie biala strona... Wiecie co mozebyc przyczyną?
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Powiem tak jak chce ktoś wejść regnąć sie i grać to instrukcja jest w tym temacie wystarczy poczytać ... Jedna rzecz która mnie denerwuje to to, że wolno zakłady rozliczają ale ugrać tutaj 4 ojro to pryszcz ja mam nieco ponad 5euro ale grając tutaj zakłady w basketball gdzie u buka kursy na daną drużyne są 1,02zł można śmiało kilkanaście ojro ugrać według mnie sie opłaca gryby jeszcze szybciej rozliczali no ale cóż nie wymagajmy za wiele jak dla mnie darmowa kasa ????
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
Jednak teraz udało mi sie zalogowac ale kasy jeszcze nie ma czekam od 13 a u was jak długo szła tranzakcja na moneybookers
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Ludzie spokojnie maks dwa dni kasa będzie darmowa kasa więc nie ma co nażekać a kupony coprawda długo rozliczają ale nie przesadzajmy wystarczy grać pewki kurs 1,02 i da sie kilkanaście ojro wyciągnąć dziecko by tutaj ugrało jakąś kase ja myśle ugrać minimum 20ojro i wypłacić inaczej nie ma sensu drobnych a tutaj naprawde da się zarobić ...
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Tak jak pisałem, że napiszę czy dojdzie kasa, tak piszę teraz. Kasa doszła, w miarę szybko, wypłatę na MB zleciłem w niedziele wieczorem, a kasa dziś wieczorem doszła. Wypłaciłem tyle ile tam ugrałem - 10,6 euro, co dało 35,52 zł. Z MB kasę sobie przelałem na bet-at-home ???? Mam teraz trochę kaski do pogrania, a uczucie jakbym pieniądze na ulicy znalazł ????

dowód: http://img519.imageshack.us/img519/9941/moneyml2.jpg
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Przed chwilą zleciłem wypłate i dam znać jakie efekty, ale nie o tym chciałem...

Zauważyłem, że po kliknięciu na liczbe &#39;YOUR IBERPOINTS&#39; otwiera się stronka gdzie można zamienić punkty na GIFTCARD. I tu mam pytanie: wie ktoś co to jest ten GIFTCARD?

Ja już z tego raczej nie skorzystam bo zleciłem wypłate całej kasy jaką tam miałem, ale jeżeli za 300pkt można dostać dodatkowe 5 euro na konto, to nie jest to taki głupi biznes.

3 euro na początek za darmo, a poźniej za każde postawione 1 euro dostaje się 10pkt. Zdobycie 300pkt nie jest jakimś przeogromnym problemem, a 300pkt to GIFTCARD o wartości 5 euro. No i teraz tylko jedyna wątpliwość: czy GIFTCARD to dodatkowa kasa na konto?
 
M 281

mkow14

Użytkownik
Postawiłem wczoraj 4E na 4 mecze NBA... patrzyłem na kursy bah i były po 1.45, 2X1.20, 1.05... Trafiłem, ku mojemu zdziwieniu wygrałem 78 E!! A że wcześniej troche miałem to zleciłem wypłate 80E... teraz pytanie... ile trwa wypłata mb, pierwszy raz wyplacałem tą metodą... Aha i po zatwierdzeniu podali jakis kod co mam z nim zrobic??
thx Bludek
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Postawiłem wczoraj 4E na 4 mecze NBA... patrzyłem na kursy bah i były po 1.45, 2X1.20, 1.05... Trafiłem, ku mojemu zdziwieniu wygrałem 78 E!! A że wcześniej troche miałem to zleciłem wypłate 80E... teraz pytanie... ile trwa wypłata mb, pierwszy raz wyplacałem tą metodą... Aha i po zatwierdzeniu podali jakis kod co mam z nim zrobic??
Prosta sprawa pewnie sporo osob typowało inaczej i trafiła Ci sie spora czesc puli.

To co nazywasz kodem to najprawdopodobniej numer transakcji z moneybooker (ja tylko to dostałem).

A co do wypłaty - ja zleciłem wczoraj wieczorem i też czekam niecierpliwie :spokodfhgfh: .
 
Do góry Bottom