>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

bludek 367

bludek

Użytkownik
Ostatni raz staram się wytłumaczyć wszystkim, którzy nie wiedzą o co chodzi. Inaczej już nie umiem.

CZERWONY - zakłady otwarte przez kogoś innego w których można brać udział.
RÓŻOWY - tworzenie nowych zakładów (wczesniej nazwalem je &#39;stolikami&#39;).
NIEBIESKI - pula zakładu i procentowy rozkład zakładów (źle sie wyswietla przy dublach, triplach, etc...).
ZIELONY - jeżeli chcesz sie zalożyc klikasz np. na button BET. Stawka jest z góry ustalona przez zakładającego &#39;stolik&#39;. (mając 2 euro nie możesz wziąc udziału w zakładzie za 3 euro, mając 10 euro możesz 3 razy wziąć udział w zakładzie za 3 euro). Po kliknięciu na BET wejdziesz na strone gdzie bedzie wiecej szczegolow tego zakladu, wybierasz swoje typy i potwierdasz.



Jeżeli chodzi o wygrane to sprawa jest bardzo prosta: wygrani dzielą sią kasą przegranych!

Może zdarzyć się sytuacja, że w chwili gdy zawierasz zakład jesteś jedynym typującym 2jke, a za chwile typujących 2jke będzie 50. Do samego zamknięcia zakładów nie wiadomo więc dokładnie jaka będzie ewentualna wygrana. Może też zdarzyć się tak, że nikt nie będzie chciał postawić przeciwko Twojemu typowi i nic na tym nie będzie dało się zarobić, albo na wiele osob typujących tak jak Ty przypadnie niewiele osób typujących przeciwstawnie i wtedy ryzykujesz swoją kase, mogąc wygrać tylko jakieś bardzo drobne sumki (mimo iż u standardowego bukmachera wygrana byłaby duża).
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Instrukcja jak wejść na Apostandum.com : P
1. Wejdź na stronę z linka aktywującego twoje konto.
2. Jeśli informację są po angielsku klikasz na | Open Account |,
a jeśli wyświetla Ci się informacja w języku hiszpańskim zmieniasz na angielski po czym cofasz i dopiero wtedy klikasz na | Open account |
3. Wchodzisz w | Init w górnym prawym rogu ekranu, po czym logujesz się.
:spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:

 
celahim 4

celahim

Użytkownik
kurde, tydzien temu mialem tam 2 euro z groszami, dzisiaj wszedlem i mam 4,58 euro :p a nic nie stawialem :p mam nadzieje, ze sie nie zorientuja, bo musieli sie cos pomylic:p
 
luki123 0

luki123

Użytkownik
Instrukcja jak wejść na Apostandum.com : P

1. Wejdź na stronę z linka aktywującego twoje konto.
2. Jeśli informację są po angielsku klikasz na | Open Account |,
a jeśli wyświetla Ci się informacja w języku hiszpańskim zmieniasz na angielski po czym cofasz i dopiero wtedy klikasz na | Open account |
3. Wchodzisz w | Init w górnym prawym rogu ekranu, po czym logujesz się.

:spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:


Nie mam meila aktywujacego ale wchodze tak jak Basturk66 i dalej przy logowaniu mnie wyrzuca skad mam konto skoro nie mam meila ?? otoz nie moglem sie zarejstrowac wyskakiwal error 10052 (chyba) i odezwalem sie do suportu i przyslali mi login i hslo na ktore mam sie logowac....
 
0 0

0vers

Użytkownik
Premier League
Chelsea FC - Wigan Athletic
31€
Result: X,
Your Bet: X,
Moze mi to ktos wytlumaczyc ? Obstawialema na remis i remis byl, ale kasy nie wygralem.
Finished
Result: X,
Your Bet: X,
 
Do góry Bottom