>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

jabol 0

jabol

Użytkownik
Mam kilka pytań odnośnie rejestracji ;)
1. city:
City: - co mam tu wpisać?
2. Czy adres przy rejestracji jest ważny?
3. Czy możliwa jest wypłata z konta na siebie na konto MB kolegi? Nie posiadam swojego MB i nie chcę zakładać.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Mam kilka pytań odnośnie rejestracji ;)

1. city:
City: - co mam tu wpisać?

2. Czy adres przy rejestracji jest ważny?

3. Czy możliwa jest wypłata z konta na siebie na konto MB kolegi? Nie posiadam swojego MB i nie chcę zakładać.
1. szczerze mowiac to cokolwiek, ale zeby nikogo nie razilo w oczy wpisz np. wojewodztwo w jednym, a w 2gim miasto.

2. adres? adres zamieszkania - nie bardzo bo chyba nikogo nie prosili o jakikolwiek skan dokumentu. adres mail - jak najbardziej, na maila dostajesz link aktywacyjny.

3. mozesz wyplacic kase tylko i wylacznie na MB o takim samym adresie mail jaki podales przy rejestracji.
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Dzięki ;) W takim razie wpiszę inny adres zamieszkania i adres mail taki jak ma kolega na MB. Mam nadzieję, że jak coś ugram to nie będzie problemu. :p
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
mnie zastanawia dlaczego nei można dodać swojego stołu z zkaładem i tutaj jest problem może buk kończy sie ;d a swoją drogą nie wiem jak będe miał z wypłatą mam te 11 euro ale meil z money inny a nie wiem czy dodam bo do tego meila co mam zarejetsrowane konto było założonego konto na money ale nie znam hasła i danych więc boje się że będe musiał ugrać 25 euro tylko nie wiem na czym...:|
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
niech ktoś napisze list do suppprtu dlaczego nie można robić nowych zakładów ? wyskakuje ciągle error u każdego .. :/ jak ktoś wyjaśni sprawe neich tu napisze ?!
 
P 323

przemoks

Użytkownik
No wiec napisalem i dowiedzialem sie tyle:
1. Wyskakuje ten blad, poniewaz juz zlozylem zaklad na to spotkanie.
2. Przekroczylem jakis limit zakladow (nie wiem ocb).
Chyba jednak nie wiedza o co chodzi ;)
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
aha czyli będzie kiszka z mojej wypłaty .. wyskakuje error przy zakładaniu nowego stołu do zakładu a musze mieć 25 ojro 11 euro mnie nie urządza gdyż na money na tym meilu co podałe mprzy rejestracji nie znam hasła ;/
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Osobiście to mi się w ogóle główna strona nie otwiera tego buka. Używam FireFox&#39;a a zamiast czegokolwiek widzę białą jak śnieg stronę.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Osobiście to mi się w ogóle główna strona nie otwiera tego buka. Używam FireFox&#39;a a zamiast czegokolwiek widzę białą jak śnieg stronę.
U mnie mam tak samo biała strona i nic.... ciekawe dlaczego tak się dzieje?
 
zielarz 0

zielarz

Użytkownik
napisał:Luniu
Cytat:
Napisał zulu15
https://www.apostandum.com/actkey.ph...6d226559e00c5f wejdzcie tu i u gory po lewej zmiencie na English i powinno dzialac...

Niestety nic nie daje po kliknięciu w English pojawia się biała stronka ;/

wtedy nie wyłączaj tej białej strony, tylko jescze raz kliknij na ten link i wtedy juz wyskoczy to samo z &quot;open account&quot; i przez to wchodzisz.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
W FireFox&#39;ie nic z tego. Ale użyłem tego linku w IE i działa. Trzy euro na koncie. Zobaczymy, czy da radę obrócić (do 25 euro trzeba ugrać, tak?).
 
Do góry Bottom