>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Wcale nie taka kiepska, jest nawet liga chilijska : P A myślałem że najwyżej będzie kilkanaście zakładów do obstawki. Nie jest najgorzej ????
 
S 13

serek92

Użytkownik
Heh ciekawy buk.. ???? 2 albo 3 dni temu dostałem to 3 ojro i postawilem na Davydenke z Roddickiem,patrze a tu dzisiaj na koncie 13.5 euro.Dziwne jest to ze zlecilem wyplate na moneybokers i kasa z buka znikła.Myslicie ze mi dojdzie na MB?wyplacaliscie z tam tad?
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Możecie mi powiedzieć jak tam sie zalogować ?? Troche głupie pytanie ale jak wpisuje user i hasło to mi nic się nie dzieje . Czekam na odp ????
 
L 147

luminat

Użytkownik
Nie wypłacą Ci bez depozytu - pisałem o tym wcześniej - jeśli nie cofną wypłaty, to znaczy, że cofneli Ci bonus za próbę wypłaty. Przeczytaj regulamin to sie dowiesz więcej.
Terms and conditions
.........
4. In order to withdraw the earnings from this bond will be essential make a first deposit of at least 15€ and make bets on the amount of 15€.
.........
 
S 13

serek92

Użytkownik
wczoraj zleciłem wyplate z tego buka na MB 13ojro..Dzisiaj patrze a tu mi przyszedł mail ze na konto przyszła kasa!nie wiem co wy gadacie ze trzeba depozyt,ja zadnego depozytu nie zrobilem i kasa na koncie!POLECAM tego buka!
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
nie chce wyjsc na kogos nieufnego, ale moglbys wrzucic screena, bo nie wiem, czy rzeczywiscie warto tracic na to czas... z gory dzieki ;-)
 
R 0

rzepek01

Użytkownik
ej, co to może być? próbuję się zarejestrować na tej stronie, ale jak wypełnię dane to pisze mi coś takiego : El Campo Password esta vacio o es demasiado corto.
Co to może być powiecie mi ? coś z hasłem , że się różni? to nie to, bo wpisuję to samo hasło ;/
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie jak to się mówi jedna jaskółka wiosny nie czyni ;).
Sporo osób wygrało parę euro i niestety nie otrzymali tych pieniędzy. Serek miał szczęście i dostał. Może ktoś jeszcze dostanie. Oby :]
 
Do góry Bottom