>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

B 0

browar112

Użytkownik
wow postawilem na vitorie setubal za 3 euro a patrzcie co mam przy kuponie ????
TOTAL AMOUNT CASH 66 €
mam nadzieje ze to nie jakas gielda tylko normalne zakladY!! wy tez macie taka ewentualna wygrana??
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
ja miałem 12 euro, ale zauważyłem ze ten sam mecz był kilka razy, ja chyba wybrałem ten pierwszy mozliwy za 3e
 
B 0

browar112

Użytkownik
major ale ja tez kliknalem ten pierwszy!!
VITORIA SETUBAL - NAVAL
DINERO ACUMULADO: 78€
Apostar 3 € FINALIZACIÓN: 0 días 1 horas 2 minutos
wiec to jest chyba kumulacja:/ sumuje sie wszystkie 3 euro postawione na ta druzyne i pozniej sie chyba dzieli:/ czy cos takiego;/ takiej wygranej nie bedzie:/ ale zobaczymy co to jest.A czy to jest pewne ze vitoria setubal wygra??
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Zgadnijcie na co postawiłem... :-D
Ja mam TOTAL AMOUNT CASH 108 € Zobaczymy ciekawie bedzie jak wygraja.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
i co wygraliscie juz te kokosy z 3e ?? hehe
ja bym cos postawil ale widze tylko 14spotkan na najblizsze dni ;D
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Uuuuu 1-2 dla naval jak przegram to plakac nie bede. Pewnie calosc obstawionych zakladow na 1 x 2 sie sumuje i jest rozdzielona miedzy wygranych.
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
a ja lazilem po tej ofercie , i przypadkiem dalem na naval ;p z 3 euro sie zrobilo 19,68. najblizsze mecze do obstawienia za 5 dni o_O
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Zwróćcie uwagę,że przy wypłacie poniżej wpisywanych danych jest kwota min wypłaty 100E .czyli w 1 ptk wypłat jest że 25 euro , a poniżej że 100Euro -dziwny buk i chyba szkoda czasu.
 
szpaqu 8

szpaqu

Użytkownik
a ja lazilem po tej ofercie , i przypadkiem dalem na naval ;p z 3 euro sie zrobilo 19,68. najblizsze mecze do obstawienia za 5 dni o_O
dziwna sprawa ja dalem tez za 3 e na naval ale wygralem niecale 10 e. nie kminie tego :-?
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
bo tam byl kilka razy mecz vitoria naval wymieniony w ofercie , ja chyba ten ostatni wzialem , moze to bylo na 1 polowe? nie znam hiszpanskiego niestety
 
N 0

neptun35

Użytkownik
ja postawiłem wczoraj w meczu u 21 na walię i walia wygrała. obstawiłem te trzy euro a wygrałem 2,40, więc tam dzielą wygrane na wszystkich którzy dobrze obstawili. dzisiaj postawiłem ligę hiszpańską na podwójnym kuponie(dwa mecze tam są) i co ciekawe oni jak stawiasz przykładowo 1 na gospodarzy w zakładce my bets masz 1i 2 czyli przegrywasz tylko w wypadku remisu. pozdrawiam wszystkich.
 
Do góry Bottom