>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25$ Free

endriu 361

endriu

Forum VIP
nas
nie to że cię nie lubię, ale co do hasła w zagranicznych bukach to jest ono konieczne do podania, jeśli nie wierzycie to wasz problem, Komarr wie o co biega i ja też...
 
G 0

godel

Użytkownik
http://www.instantactionsports.com/ to ta sama bądź... jakaś przyjacielska strona
bo w mailu w którym napisali instrukcje mam napisane &quot;wysłana przez
betias.com&quot;
i po wpisaniu betias.com pokazuje nam sie tamten buk ktory jest bardzo podobny na 1 rzut oka... nie chce mi sie analizować numerów etc;d
ale mozna poczytac onim w necie troche
 
nas 78

nas

Użytkownik
http://www.instantactionsports.com/ to ta sama bądź... jakaś przyjacielska strona
bo w mailu w którym napisali instrukcje mam napisane &quot;wysłana przez
betias.com&quot;
i po wpisaniu betias.com pokazuje nam sie tamten buk ktory jest bardzo podobny na 1 rzut oka... nie chce mi sie analizować numerów etc;d
ale mozna poczytac onim w necie troche
heh, dobry poczatek śledztwa :-D
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
zaloguj sie i na gorze jest baner coś a&#39;la &quot;promo code&quot; klikasz i wpisujesz, a tak wogóle to kur... 15 stron tematu i wyszukać nie umiecie ? :|
 
M 0

marcinello16

Użytkownik
http://www.instantactionsports.com/ to ta sama bądź... jakaś przyjacielska strona
bo w mailu w którym napisali instrukcje mam napisane &quot;wysłana przez
betias.com&quot;

i po wpisaniu betias.com pokazuje nam sie tamten buk ktory jest bardzo podobny na 1 rzut oka... nie chce mi sie analizować numerów etc;d

ale mozna poczytac onim w necie troche
to jest ten sam buk można sie na niej zalogować danymi z 24sportsweb (ciekawe)
 
sajmon20 0

sajmon20

Użytkownik
chyba 25$ , ja wczoraj wyslalem skan dowodu i czekam za kasa , suport online działa w godzinach od 19-do poznych godzin nocnych.siedziba tej firmi miesci sie bowiem na kostaryce
 
A 52

androlo

Użytkownik
chyba 25$ , ja wczoraj wyslalem skan dowodu i czekam za kasa , suport online działa w godzinach od 19-do poznych godzin nocnych.siedziba tej firmi miesci sie bowiem na kostaryce

sa limity wyplaty
slyszalem do 50$ max?
 
R 125

roger12

Użytkownik
hmmm ja wczoraj zlecilem wypłate chcieli skan dowodu to im wysłałem i do tego czasu cisza cos mi sie wydaje ze łatwo wyciągnąć z tego buka kasy nie bedzie:kwasny4565:
może niech ktoś pogada z live chatem bo ja znam słabo angola i cos sie dowie
 
A 0

ardjan1

Użytkownik
Dear Clients
Due to multiple requests submitted to the 24 Sports Web customer service by clients who refuse to read the $25 free play rules,
we have added the following general rule.
General Rule - All Accounts Must Comply: All Free acounts must play a minimum of $5 per day for 30 days before withdrawing. This rules was added July 02, 2008 and applies to bonus codes 1013 and above. Accounts with bonus codes starting 1012 and below may withdraw after making their rollover.
The free bonus page will be updated to reflect this change.
Continue to enjoy your free $25 bets.

Napisałem, że chcę wypłacić i takie oto przesłali warunki. Co to w ogóle ma być. Przecież nie mogą zmieniać sobie regulaminu w trakcie promocji!!! Co to za badziewna firma.
 
sajmon20 0

sajmon20

Użytkownik
Dear Clients

Due to multiple requests submitted to the 24 Sports Web customer service by clients who refuse to read the $25 free play rules,

we have added the following general rule.

General Rule - All Accounts Must Comply: All Free acounts must play a minimum of $5 per day for 30 days before withdrawing. This rules was added July 02, 2008 and applies to bonus codes 1013 and above. Accounts with bonus codes starting 1012 and below may withdraw after making their rollover.

The free bonus page will be updated to reflect this change.

Continue to enjoy your free $25 bets.


Napisałem, że chcę wypłacić i takie oto przesłali warunki. Co to w ogóle ma być. Przecież nie mogą zmieniać sobie regulaminu w trakcie promocji!!! Co to za badziewna firma.
hmm mozesz to przetlumaczyc? moj angielski nie bardzo
 
A 0

ardjan1

Użytkownik
Może źle zrozumiałem ale według mnie to codziennie przez 30 dni muszę obstawiać przynajmniej 1 zakład za 5$. Wtedy będzie można wypłacić. żal.pl????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Wypytałem się supportu:
-25$ nie trzeba depozytów przed wypłatą
-wypłaty w poniedziałki, środy i piątki
-promocja również dla Polaków
-nie da się obejść czasu czekania i dostać bonusu od supportu
-są wypłacalni, o to się spytałem, to powiedzieli, że od niedawna jest ta firma i chcą czymś przyciągnąć klientów, bo bonusem od depozytu nie zbliżą się do liderów rynku
Warto docenić bzdety pisane przez support. Robiąc takie wałki przyciągną tylu klientów, że żeby założyć konto trzeba będzie stać w kolejce...
 
sajmon20 0

sajmon20

Użytkownik
To jest kpina... czym chcą przcyciagnąc klijentów? Żalosny buk z ameryki poludniowej.
Zakonczyłem wlasnie rozmowe z suportem i mnie rozbawili.A wiec:max 50$ można wyplacic bez depozytu , jezeli chcemy dokonac wiekszej wypłaty nalezy wplacic 40% kwoty ktora mamy i obrócić to 15 razy czyli dla przykladu chcemy wypalcic 200$ wiec nalezy wplacic 80$ i zrobić obrót 280x15 &lt;hahaha&gt;
 
Do góry Bottom