>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25$ Free

sajmon20 0

sajmon20

Użytkownik
w Pierwszych postach tematu ktoś pisał że buk chce pozyskac klijentow , dogonic konkurencje itp
no to pozyskali , polskiego klijenta pozyskali na mur beton
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ja miałem sporo takich sytuacji. I to z bukami &quot;znanymi&quot;. Najlepiej pamiętam betssona. Jak wchodził na Polski rynek kilka lat temu dali promo na Mistrzostwa w PN. Dawali 100% do 500 lub 600 pln. Obrót był 3000 pln. Podczas promocji zmienili warunki obrotu na 6000 pln. Połapali się, ze pójdą ostro z torbami. Ja chciałem wypłacać coś ponad 4k i nie mogłem bo musiałem &quot;dograć&quot; jeszcze obrót. Poza tym taką weryfikacje tam przeszedłem że szok. Skan dowodu, skan karty, rachunek. Żaden buk ode mnie nie chciał tych wszystkich rzeczy jednocześnie.
Pomijając to, że zmiana warunków promocji podczas jej trwania jest sprzeczne z prawem. Jako jednostronne ukształtowanie stosunku prawnego. Ale ktoś pozwie ich...?
Takie życie... Buk źle oszacował promocję, a przecież za ten błąd nie będzie płacił buk tylko klient...
tak tak oni wszystko robią zeby nie wyplacic tez raz tak mialem u jednego buka ze ugralem u nich ponad 1000Euro i dużo ludzi na tym wygrało i tak samo chcieli wszystkie numery dowodu kart itp a na koniec jak im wszystko pokazałem oczywiście wszystko sie zgadzało zamknęli mi konto i wielu innym osobom ale poczekamy te 30 dni wypłacą to wypłacą nie to nie te 24$ za free dostałem tak ze nie mam nic do stracenia :-D
 
K 0

kosa46

Użytkownik
Witam w jaki sposób przypomnieć login i hasło? W sumie to potrzebuje login bo hasło znam a login oni sami przydzielają i dlatego nie pamiętam ???? Jak ktoś może pomóc to zapraszam na PW. Mam tam 71dolców i trochę tego szkoda...
 
Z 0

zephyr

Użytkownik
To ja nawet sie ciesze ze kase przegralem ;]
Nie mam tego stresu, tej napinki ????
A propos Słów Vadera- był ostatnio taki buk co dal sie ogra - paf.com, ale jak sie dali ograc to od razu promo skonczyli ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
To ja nawet sie ciesze ze kase przegralem ;]
Nie mam tego stresu, tej napinki ????

A propos Słów Vadera- był ostatnio taki buk co dal sie ogra - paf.com, ale jak sie dali ograc to od razu promo skonczyli ????
ale chociaż są wypłacalni, i mają dobrego blackjacka, ja przed chwilką wpłaciłem tam 10ojro i miałem już jakieś 20-30ojro na plusie lecz przegrałem... a 10 które wpłaciłem, wypłaciłem z powrotem żeby nie być stratnym ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
moje jak i większości którzy skorzystali z tego free beta jest zdanie że szkoda swojego czasu na tego pseudo-buka...i wątpię aby komuś się udało wypłacić jakikolwiek hajs...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
To jak wypłacalne to jest? Ja się na razie bawię, ale nie wiem czy się opłaca?

[Podbijam]
przeciez kazdy kilka dni temy dostal tego samego maila o &#39;30 dniach z min. 1 zakładem, za min. 5$&#39;, wiec jakim cudem ktos mial wypłacić wczesniej? myslisz, ze u innych 30 dni trwa krócej niz u Ciebie? każdy jedzie na tym samym wózku


blisko 20 stron burdelu i nadal to samo. ileż tak można. temat już raz był zamknięty, teraz może być to samo, a jeźeli ktoś będzie miał coś ciekawego do napisania to i tak zaginie w 300 postach spamu.

sprawa rozstrzygnie się za dwadzieścia kilka dni i może lepiej do tego czasu piszmy tylko o konkretach, bo ja akurat nadal mam pewne nadzieje, że uda się wypłacić pare groszy i wolałbym przeczytać 1 post pt. &#39;wypłaciłem kase&#39;, niż 1500 postów z żalami, płaczem, powtarzającymi się pytaniami i bluzgami...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Mówisz o 2 [ten z kodem] meilu czy 3?

Ja dostałem tylko 2.
Free $25 Bonus Rule Update

Dear Clients

Due to multiple requests submitted to the 24 Sports Web customer service by clients who refuse to read the $25 free play rules,

we have added the following general rule.

General Rule - All Accounts Must Comply: All Free acounts must play a minimum of $5 per day for 30 days before withdrawing. This rules was added July 02, 2008 and applies to bonus codes 1013 and above. Accounts with bonus codes starting 1012 and below may withdraw after making their rollover.

The free bonus page will be updated to reflect this change.

Continue to enjoy your free $25 bets.

...

W dużym skrócie: drodzy klienci, ponieważ dostaliśmy wiele zleceń wypłaty od klientów, którzy korzystali z proocji free 25$, DODALIŚMY KOLEJNY WARUNEK. Warunek - Wszystkie konta zasilone darmowym 25$ muszą zagrać minimalnie każdego dnia zakład za min. 5$ przez 30 dni [nie wiem czy 30 dni z rzędu czy po prostu 30 dni z codziennie min. 1 kuponem?]. Zasada ta została dodana 2 lipca i dotyczy promocji z kodem 1013 i wyższych. Konta z kodem bonusowym 1012 i niższym mogą wypłacać odrazu po zrobieniu obrotu.

Nikt z Nas zapewne nie dostał kodu 1012, wiec każdego czeka minimum 30 dni robienia kuponów. Maila dostałem 8 lipca, łatwo więc policzyć kiedy pojawią się pierwsze wieści o próbach wypłaty...
 
L 237

lookash

Użytkownik
ja pierdzie***, co za żałosna firma o ile ją można tak nazwać...założę się że później będą chcieli depozytów a na koniec po blokują konta.
 
R 125

roger12

Użytkownik
spokojnie ludziska dali warunek ze przez 30dni trzeba obracać kasę i grać minimum 5$ zobaczymy mam na koncie 300$ i już nie ma szans żebym grał do końca miechu i przegrał wszystko jakbym grał każdego dnia po 5$ ale ja w to niewierze zęby oni mi wypłacili kasę ale zobaczy sie
 
Do góry Bottom