>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

25 free spins / microgaming

dudagracz 25

dudagracz

Użytkownik
wygral ktos z tych spinow mniej niz ja czyli 2 euro?
1.55€ z free spinow.

trzeci spin na hot air i trafilem 10 free, do tego doszlo pare hot free spinow i z 1,55 zrobilo sie 16€. all in na ruletce i 30€ poszło do wypłaty na mb ????
fajne promo ✅
w koncu coś powoli rusza z n/d
 
prokocim200 0

prokocim200

Użytkownik
mam pytanie sa jeszcze te spiny bo ja dostalem komunikat w sobote ze mam ale nie zdolalem wlaczyc tej gry i teraz sie zastanawiam bo zrobie chyba formata i powinlo dzialac tylko nie wiem czy bede jeszcze te spiny na mnie czekac?
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
mam pytanie sa jeszcze te spiny bo ja dostalem komunikat w sobote ze mam ale nie zdolalem wlaczyc tej gry i teraz sie zastanawiam bo zrobie chyba formata i powinlo dzialac tylko nie wiem czy bede jeszcze te spiny na mnie czekac?
no co ty człowieku, spiny mają ważność ileś tam miesięcy , tak że lajtowo.
 
canarinios 0

canarinios

Użytkownik
mam pytanie sa jeszcze te spiny bo ja dostalem komunikat w sobote ze mam ale nie zdolalem wlaczyc tej gry i teraz sie zastanawiam bo zrobie chyba formata i powinlo dzialac tylko nie wiem czy bede jeszcze te spiny na mnie czekac?
znajdz tą gre w spisie, pobierz i będą spiny.
nic nie formatuj
 
L 1

loko250

Użytkownik
Mam pytanie jeśli mam zarejestrowany inny adres email w kasynie niż w Moneybookers to nie będę miał problemu z wypłatą
 
E 318

eric99

Użytkownik
Mam pytanie jeśli mam zarejestrowany inny adres email w kasynie niż w Moneybookers to nie będę miał problemu z wypłatą
Nie powinno być problemu, ja też wypłacałem i wpłacałem z innego maila, tylko konto MB musi należeć do Ciebie, w wielu przypadkach proszą o zrzut ekranu twojego profilu MB, tak żeby widniały Twoje dane.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Wypłacił ktoś od nich pieniądze, jak tak to co zrobił w tym kierunku.
Chcą skany, depo?
I w razie co na jaki adres je słać .
 
przem212 0

przem212

Użytkownik
NIe chcą ja im wysłałem z zapytaniem meila i jak będą chcieć to sami poproszą o skany a od piątku tj 25.6 mam w kasynie procesed czekać czekać jeszcze raz czekać na wypłaty
I am pleased to confirm that we have received your email and attachments and have forwarded them on to our financial department for review. Please allow up to 48 hours for a reply. Please note that for future references there is no need to send us documentations unless we ask for them. Call us toll-free 24 hours a day (in English only) from the following countries:
USA: 1-866-251-2235
UK: 0800-917-4616
Canada: 1-888-328-3619
Australia: 1-800-805-431
Germany: 0-800-180-8095
France: 0-800-912-354
Italy: 0-800-871-905
Spain: 0-900-981-800
or email us at [email protected]
---------------------------------------------------
 
Do góry Bottom