>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

22bet.com

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Przy próbie wypłaty mam informacje, że prośba o przedstawienie dokumentów i aby skontaktować się z działem bezpieczeństwa. Napisałem ale nie mam jeszcze odpowiedzi. Ktoś miał podobną sytuację z nimi? Domyślam się że już pewnie po kasie
Normalna procedura. Praktycznie na każdym klonie ruskim tak miałem. Odpisza ze najpierw dowod osobisty o ile wcześniej nie wysyłałeś. Później screen portfela z depozytem do nich a na koniec selfie z dowodem przy twarzy i ich korespondencją w tle. I dostaniesz maila że możesz wyplacic kase.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Normalna procedura. Praktycznie na każdym klonie ruskim tak miałem. Odpisza ze najpierw dowod osobisty o ile wcześniej nie wysyłałeś. Później screen portfela z depozytem do nich a na koniec selfie z dowodem przy twarzy i ich korespondencją w tle. I dostaniesz maila że możesz wyplacic kase.
Dzięki za info. Póki co odpisali o zdjęcie dowodu który wysłałem i zdjęcie karty którą wpłacałem, również im wysłałem i zobaczę co dalej. Tylko ciekawe jak będą chcieli zdjęcie z korespondencji z nimi w tle jak ja tylko operuje na telefonie 😀
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Dzięki za info. Póki co odpisali o zdjęcie dowodu który wysłałem i zdjęcie karty którą wpłacałem, również im wysłałem i zobaczę co dalej. Tylko ciekawe jak będą chcieli zdjęcie z korespondencji z nimi w tle jak ja tylko operuje na telefonie 😀
Ja tez operuje na tel. Wiec musisz sobie drugi aparat wtedy zalatwic. Sam bedziesz mial ciężko zrobic fotkę.
 
T 0

taisho

Użytkownik
A jest tam ezewallet? U mnie nie pokazuje takiej opcjii wyplaty. Zaloz sobie jetona i przez niego wyplacaj na konto.
Witam. Tak mam ezee oraz mifinity , mam już konto zweryfikowane na ezee więc wolał bym tam, ale czy to bezpieczne tak samo jak na jetonie
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Witam. Tak mam ezee oraz mifinity , mam już konto zweryfikowane na ezee więc wolał bym tam, ale czy to bezpieczne tak samo jak na jetonie
Wyplacalem pare razy z LSbeta przez ezewallet i problemow nie bylo. Tylko nie wiem jak to mozliwe, ze masz u siebie ten portfel bo u mnie jest tylko jeton🤔 Moze sie ktos wypowiedziec czy tez ma mozliwosc wyplaty z 22bet na mifinity i ezewallet?
 
A 0

arturo44

Użytkownik
Da się wpłacić zwykłą kartą master card, a następnie wypłatę zlecić przelewem SEPA na konto bankowe czy trzeba kombinować z jakimiś e-portfelami???
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Szybkie pytanie. Jaką maksymalna stawkę możecie postawić dzisiaj na mecz żużel mecz Motor Lublin - Sparta Wrocław np. na zwycięstwo Motoru. Nie wiem czy wszyscy mają tak niskie limity na ten mecz i ogólnie na żużel czy tylko ja. Pytam tych co mają tak konto, bo maksymalna stawka pokazuje się dopiero po zalogowaniu. Proszę o odopowiedź.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Szybkie pytanie. Jaką maksymalna stawkę możecie postawić dzisiaj na mecz żużel mecz Motor Lublin - Sparta Wrocław np. na zwycięstwo Motoru. Nie wiem czy wszyscy mają tak niskie limity na ten mecz i ogólnie na żużel czy tylko ja. Pytam tych co mają tak konto, bo maksymalna stawka pokazuje się dopiero po zalogowaniu. Proszę o odopowiedź.
U mnie na zlimitowanym koncie 46zl.
 
Do góry Bottom