>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

20bet

H 70,3K

hagi84

Użytkownik
moze i ten sam, ale limity nie przechodza i kompletnie inaczej dzialaja niz te ruski, tak czy siak gowno nie buk, wala voidy hurtowo za byle gowno
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja nie narzekam. Jakieś tam limity na nisze są ale pograć sobie można. Oby nie zaczynali kombinować z wypłatami. Bo o ile pierwsze dochodziły w przeciągu godziny tak ostatnia wisi od wczorajszego wieczora.

Edit. Po trzech dniach napisali mi że wypłata zostanie zrealizowana w przeciągu tygodnia od momentu zlecenia.
 
Ostatnia edycja:
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mam pytanie. Czy jak posiadam kartę mastercard MuchBetter fizyczną to pójdzie na nią wpłacić do i wypłacić z tego buka? Orientuje się ktoś?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Przede wszystkim to wstrzymał bym się z podejmowaniem decyzji o grze w tym buku. Pierwsze dwie wypłaty na łączną sumę niecały tysiąc Euro przeszły bez problemu w ciągu godziny. Kolejna na 500 Euro wisi od tygodnia. W meilu napisali że najpóźniej 12 czerwca dostanę pieniądze. Także zobaczymy co będzie dalej.
 
M 0

MarcoForst

Użytkownik
Mam tam konto od kilku miesiecy. Na początku ładnie, pieknie, mozna było nawet na ecopayz wypłacać. Niedawno zablokowali Ecopayz dla Polaków. Założyłem specjalnie Jeton Wallet, który akceptują do wypłat. Wszystko ok, dopóki przegrywasz ( ;)) ale gdy chcesz wypłacić hajs, to zaczynają sie schody. Żądają praktycznie kazdego potwierdzenia wpłaty na konto gracza (nawet kuponów Paysafe, które po wykorzystaniu trafiały u mnie do kosza) Własnie wysyłam im screena jednej z moich kart, z której skorzystałem tylko raz do wpłaty. Warto tam jednak grać(jeśli bedą wypłacać), bo mają fenomenalny bonus na sobote.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Mam tam konto od kilku miesiecy. Na początku ładnie, pieknie, mozna było nawet na ecopayz wypłacać. Niedawno zablokowali Ecopayz dla Polaków. Założyłem specjalnie Jeton Wallet, który akceptują do wypłat. Wszystko ok, dopóki przegrywasz ( ;)) ale gdy chcesz wypłacić hajs, to zaczynają sie schody. Żądają praktycznie kazdego potwierdzenia wpłaty na konto gracza (nawet kuponów Paysafe, które po wykorzystaniu trafiały u mnie do kosza) Własnie wysyłam im screena jednej z moich kart, z której skorzystałem tylko raz do wpłaty. Warto tam jednak grać(jeśli bedą wypłacać), bo mają fenomenalny bonus na sobote.
Jaki bonus na sobotę?
 
M 0

MarcoForst

Użytkownik
Jaki bonus na sobotę?
Grasz codziennie od poniedziałku do piątku za minimum 5 euro (około 25 PLN) . Potem wpłacasz w sobote kwote około 100 euro otrzymujesz darmowy zakład na kwote, którą wpłaciłeś (czyli w moim przypadku troszke zaniżyli i wyszło 400 PLN) Potem musisz obstawic minimum 3 zdarzenia na kuponie korzystając z darmowego zakładu ( nie ruszasz swoich pieniedzy) i masz wygraną pomniejszoną o wartość bonusu. Przykładowo stawiasz zakład z kursem całkowitym 2,0, zyskujesz 400 PLN, stawiasz z kursem 4,0, zyskujesz 800 PLN. trzeba tylko pamietać, żeby przy wpłacie wpisać kod SRB.


A swoją drogą...zna ktoś jakieś ciekawe promocje lub bonusy, niekoniecznie dla nowych graczy, ale najchętniej bez limitów ilości zakładów (dobre na single)
 
Ostatnia edycja:
C 197

chemik95

Użytkownik
Ktoś z Was miał tak, że po początkowej weryfikacji wypłacał po jakimś czasie nieco większą kwotę i znów musiał dosłać jakiś dokument? Są wtedy problemy z wypłatą?
 
M 0

MarcoForst

Użytkownik
Ktoś z Was miał tak, że po początkowej weryfikacji wypłacał po jakimś czasie nieco większą kwotę i znów musiał dosłać jakiś dokument? Są wtedy problemy z wypłatą?
na początku chcieli dość sporo dokumentów, większych kwot ( co znaczą większe?) nie wypłacałem, wszystko w granicach 1-2 tys. zł/ Narazie nic nie chcą, choć zaczynam wpłacać w krypto i będę chciał w nich wypłacać. Zobaczymy, czy coś wtedy będą chcieli
 
C 197

chemik95

Użytkownik
na początku chcieli dość sporo dokumentów, większych kwot ( co znaczą większe?) nie wypłacałem, wszystko w granicach 1-2 tys. zł/ Narazie nic nie chcą, choć zaczynam wpłacać w krypto i będę chciał w nich wypłacać. Zobaczymy, czy coś wtedy będą chcieli
No dość więęększa kwota niż Twoja. Chcieli wyciąg bankowy z 3 miesięcy (zaakceptowali), potem odcinek wypłaty i czekam na decyzję...
 
cycufootball 3,6K

cycufootball

Użytkownik
U mnie ten 20bet nie działa od czwartku, a z Betinii wypłata wisi od kilku dni. Napisali mi meila że do 5 dni roboczych trwa wypłata i że jak dział tym się zajmujący będzie chciał papiery do weryfikacji to się do mnie odezwie.
W Betini zleciłem wypłatę w niedzielę i kasę dostałem w środę na eco
 
C 197

chemik95

Użytkownik
Czekam 10 dni na wypłatę, status non stop oczekujący, wszystkie dokumenty sprawdzone, ale wypłata jest ciągle badana przez dział finansowy. Kombinują tylko... Nie polecam tego gówna, na którym wygrasz trochę kasy i chcą Cię uwalić.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Skąd wy wiecie że taki kurs 18 na nieznanej lidze wejdzie? Gracie za drobne wszystko po wysokim kursie czy to coś innego? :p
 
M 0

MarcoForst

Użytkownik
Czekam 10 dni na wypłatę, status non stop oczekujący, wszystkie dokumenty sprawdzone, ale wypłata jest ciągle badana przez dział finansowy. Kombinują tylko... Nie polecam tego gówna, na którym wygrasz trochę kasy i chcą Cię uwalić.
spróbuj interwencji poprzez czat. Ja tak przyśpieszyłem weryfikację i akceptacje dokumentów
 
Do góry Bottom