>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2010 IIHF World Championships

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja po głębszym zastanowieniu zagram sobie Białoruś jak wcześniej opisałem, ale jako singla za większą stawkę.Uważam, że typ jest na tyle dobry, że szkoda do niego coś dokładać, a kurs jest taki, że można zarobić.
Zastanawiam się też na zagraniem +2.5.Również ciekawa opcja, wczoraj Szwajcaria ograła Kanadę, a takie hendi było po 1.72.Jak widać nie odpuszcza się faworytom i słabsze ekipy grają jak równy z równym.Mniejsze hendi to już raczej tak zagrać można za drobne, a kurs warty ryzyka bo oscyluje w granicach 2.20.

Zgadzam się w ocenie spotkania Norwegii z Michałem.Uważam, że można szukać tam niespodzianki bo Francuzi nie zbierają od każdego wysokich wyników i wolę zagrać na Francuzów, aniżeli rzucić się na 1.50 w przypadku Norwegów.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Postawiłem jednak systemem 2z3 + pewniak.
Słowacja 1,2
Norwegia 1,5
Szwecja 2,0
Pewniak: (piłka nożna) Niemcy 1,01
Na bwin.
Typów hokejowych nie komentuję. Ale jak widzę gdy ktoś ładuje &quot;pewniaka&quot; z kursem 1.01 to śmiać mi się chce. Co to ma mieć na celu? Z taką grą szybko popłyniesz.
Na dzisiaj wypatrzyłem jedno ciekawe zdarzenie, a mianowicie:
Szwecja - Czechy
typ: +4,5 bramki ⛔
kurs: 1,6
We wszystkich meczach na MŚ wyżej podanych drużyn padał over, więc czemu nie tym razem? +5,5 trochę ryzykowne (aczkolwiek IMHO całkiem możliwe), ale +4,5 powinno spokojnie wejść. Kurs też jak najbardziej do grania.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Na dzisiaj
Francja - Norwegia
Typ: under 5.5 ⛔
Kurs: 1.7
Jak już ktoś chyba wcześniej zauważył gradu bramek to raczej nie powinno być. Na pewno będzie wyrównany mecz, dodatkowo mogę powiedzieć, że w historii meczów między tymi dwoma zespołami zdecydowana większość wyników była poniżej 5 bramek. Wynik 3-1, 2-0 całkiem realny. Faworytem dla mnie jest Norwegia, bardzo mi się podobali z Czechami.
Rosja - Białoruś
Typ: Białoruś +3.5 ✅
Kurs: 1.60
Białoruś zdecydowanie jest zespołem, który umie grać z Rosją, udowodniły to chociażby zeszłoroczne mistrzostwa gdzie przegrali zaledwie 4-3. Handi naprawdę wydaje się rewelacyjnym rozwiązaniem, tym bardziej że jak dla mnie po dwóch zwycięstwach Rosja dzisiaj będzie się oszczędzać....
Ponadto gram zwycięstwa Białorusi w każdej z tercji po kursie ok.7 ✅.
Później napiszę coś na wieczór.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie jestem specem, ale zobacz historię tych spotkań.Lubią sobie postrzelać między sobą, ja też pisałem na ten temat wczoraj i myślę, że jak mi Białoruś wejdzie to dla lepszego oglądania zagram sobie w tym meczu over5.5.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Szwecja - Czechy
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.0
Zamiast handicapów proponuję zagrać zwycięstwo Szwedów. Handi jak dla mnie kompletnie niepewne, zarówno może być defensywny hokej, z forecheckiem jak i wymiana ciosów. Historia pokazuje, że padały zarówno overy jak i undery, także trochę typowanie czegoś takiego to jest dla mnie na dwoje babka wróżyła. Za to mam kilka argumentów za Szwedami. Po pierwsze dotychczasowe mecze pokazują, że Szwedzi nie mają problemów. Grają pewnie, z Francją wprawdzie odpuścili 3 tercję, ale to normalne. Dwa, Szwedzi w poprzednich mistrzostwach radzili sobie z Czechami. (3-1 rok temu, 3-2 po dogrywce dwa lata temu). Szwedom raczej leżą Czesi, oni potrafią z nimi grać, dodatkowo patrząc po składach oprócz gwiazdy Jagra, który ma 5 punktów ja nie widzę liderów, zwłaszcza w ataku. Szwedzi mają trochę bardziej wartościowych graczy i jako zespół prezentują się troszkę lepiej. Oglądając Norwegię z Czechami, Czesi nie przypadli mi do gustu. Niby taktycznie wszystko ułożone, brak strat jak to Czesi zawsze szanują krążek, ale jakość gry nie taka. Czesi niestety przeżywają lekki kryzys, bo sukcesu w mistrzostwach świata czy olimpiadzie nie było juz bardzo dawno.
edit: kontuzja Weinhandla, niestety to koniec dla niego...
Słowacja - Kazachstan
Typ: -1 Słowacja ✅
Kurs: 1.4
O Kazachstanie nie ma co się rozpisywać, awans troszeczkę przypadkowy, uważam że taka Słowenia czy Austria nie jest słabsza, natomiast Słowaki grają naprawdę dobrze jako zespół. Brak większych gwiazd, ale mnie się ich hokej podoba, kolektyw na pewno jest. Z Białorusią zagrali z ogromną determinacją i się to opłaciło. Widać, że chłopaki walczą w przeciwieństwie do niektórych tutaj drużyn.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Tak już na chłodno podsumowując to Szwedzi mimo to, że grali dobrze przez dwie tercje przegrali mecz. Zdania nie zmieniam i Czesi zagrali strasznie punktatorsko, aczkolwiek pierwszą tercję mieli bardzo dobrą, ale na tym się skończyła ich gra... Dwie szczęśliwe bramki, bo pierwsza szkolny błąd,a druga to równie dobrze mogła paść bramka w drugą stronę. Taki jest hokej, często decydują detale..... Szwedom brakło skutecznych napastników, bo okazji było wiele, no ale to co powiedział Pełka, posypały im się ataki, jeszcze kontuzja Erikssona, o Wienhandlcie już nie wspominam, bo to świetny gość, zawsze punktuje ostro na mistrzostwach. Dzisiaj go bardzo brakowało.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tak już na chłodno podsumowując to Szwedzi mimo to, że grali dobrze przez dwie tercje przegrali mecz. Zdania nie zmieniam i Czesi zagrali strasznie punktatorsko, aczkolwiek pierwszą tercję mieli bardzo dobrą, ale na tym się skończyła ich gra... Dwie szczęśliwe bramki, bo pierwsza szkolny błąd,a druga to równie dobrze mogła paść bramka w drugą stronę. Taki jest hokej, często decydują detale..... Szwedom brakło skutecznych napastników, bo okazji było wiele, no ale to co powiedział Pełka, posypały im się ataki, jeszcze kontuzja Erikssona, o Wienhandlcie już nie wspominam, bo to świetny gość, zawsze punktuje ostro na mistrzostwach. Dzisiaj go bardzo brakowało.
Rzeczywiście Ci co stawiali over mogą czuc się rozczarowani, bo sytuacji było sporo, a to strzał w słupek Czeskiej bramki, a to świetne interwencje Vokouna. W ogóle to mecz bramkarzy bo strzałów oba zespoły oddały ponad 70. Też oglądając mecz miałem wrażenie że to Szwedzi mieli więcej okazji i te okazje były groźniejsze ale Vokoun stał na posterunku i to on wygrał Czechom ten pojedynek. W ogóle warto dodac że żaden z zespołów nie wykorzystał gry w przewadze w tym spotkaniu, a było ich bodajże 12 łącznie. Mezc się fajnie oglądało, w sumie ciesze się że Czesi triumfowali;)
I było to zarazem pierwsze zwycięstwo na ważnej imprezeie od 2005r nad Szwedami. No i szkoda tych urazów w ekipie Trzech Koron, bo teraz trudno im będzie... Omark sam nie wystarczy.
Teraz przed Nami starcia w II rundzie i dużo ciekawego się może wydarzyc bo jak pokazały do tej pory rozegrane mecze wygrac może kazdy z każdym.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Słowacja - Dania?
Według mnie powinien to być mecz na styku: Obie drużyny po 3 punkty, Słowacja co jak co, ale 4 miejsce na IO miała, a w grupie uległa tylko niepokonanej Rosji. 9 miejsce w rankingu.
Natomiast Dania ,13 miejsce w rankingu, będąc najsłabszą teoretycznie drużyną w grupie D, pokonała Finlandię (brązową drużynę IO) oraz USA (ich występ można nazwać blamażem). Tak czy siak Dania pość solidnie się zaprezentowała.
Początek meczu - dziś 16:15.
P.S. Postawiłem jednak na Słowację.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
a ja na Danie obstawiłem wszystkie tercje ???? . No i nikt mi teraz nie powie, bo Dania odpuściła ten mecz Niemcom tylko po to, by gospodarze grali dalej w mistrzostwach. Ta drużyna ma ogromny potencjał, z tym że to jeszcze nie koniec meczu. Na pewno Słowaki będą walczyć, ale 0-3 to już będzie bardzo ciężko odrobić.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
a ja na Danie obstawiłem wszystkie tercje ???? . No i nikt mi teraz nie powie, bo Dania odpuściła ten mecz Niemcom tylko po to, by gospodarze grali dalej w mistrzostwach. Ta drużyna ma ogromny potencjał, z tym że to jeszcze nie koniec meczu. Na pewno Słowaki będą walczyć, ale 0-3 to już będzie bardzo ciężko odrobić.
Rzeczywiście, 6:0 - popis Danii.
Wiedziałem, że Dania jest niespodzianką tego turnieju, że są solidni i pałają chęcią gry, ale taka gra to po prostu fenomen.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Szwajcaria - Czechy -&gt; Szwajcaria wygra (ML) [2.90] ✅
Kurs wydaje mi się mocno zawyżony więc warto &quot;zaryzykować&quot;. To co pokazują Helweci w Mistrzostwach Świata może zaskakiwać laików ale nie osoby które międzynarodowe rozgrywki obserwują dosyć uważnie. Szwajcarzy od kilku dobrych turniejów prezentują niezwykle równą i wysoką formę, szczególnie dobrze zachowują się w obronie (duża zasługa świetnych bramkarzy). W trzech meczach SWI stracili zaledwie dwie bramki, najbardziej powinno się docenić zatrzymanie ataku Kanady (tylko jeden stracony gol z Klonowymi Liśćmi). Atak Szwajcarii może nie powala na kolana ale jest w stanie generować swoje szansy i je wykorzystywać, dobre schematy w grze w przewadze i wiele równo rozłożonych linii ataku, które mogą zapunktować tworzą z Szwajcarów groźną ekipę. Czesi od jakiegoś czasu zawodzą i dawno już nie zagrali meczu na miare oczekiwań w stosunku do tej drużyny, jesli wygrywają to w średnim stylu a porażki zdarzają się naszym sąsiadom coraz cześciej. Reprezentacja Czech dużo bardziej potrzebuje tego zwycięstwa niż Szwajcarzy, którzy na razie są niepokonani na MŚ, jednak patrząc na kadrę Czechów i ich ostatnie mecze nie mogę oprzeć się wrażeniu że na dobrą sprawę wyróżnia się tam tylko bramkarz Vokoun ...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wstępnie mam koncepcje na jutrzejsze mecze i to te &quot;wcześniejsze&quot;. Ale poczekam nad przemyśleniami do jutra, buki uzupełnią ofertę- może znajdą się jakieś &quot;świrki&quot;.
16:15 Rosja - Białoruś
16:15 Francja - Norwegia
20:15 Kazachstan - Słowacja
20:15 Czechy - Szwecja
Sportowo ciekawie wygląda mecz Czechów ze Szwedami. Ale bukmachersko mi się podobają dwa inne mecze, oczywiście na pierwszy rzut oka.
Od tego posta trochę czasu minęło. Czasu brak, żeby coś napisać. A suchy typ podać to nie miejsce na takie coś. Ale grałem codziennie jednego dubelka, raz z zapożyczoną siatką- bo żaden typ poza Białorusią mi nie pasował. Live brak czasu. Na dziś już miałem plan ale niestety... Boston mimo prowadzenia 3-0 przegrywa i odpada z PO :-|
&gt; Cyk &lt;
Niemcy - Rosja, Niemcy handicap +3.5, @1.55 Betsafe
Jak widać na załączonym obrazku uparcie gram Białoruś, handicapy. Teraz uparcie ponowie typ na handi Niemców (dubel Boston ML + Niemcy +3,5 poszedł...). Wiele nie napiszę. Rosjanie mimo wybitnie najsilniejszego składy spośród wszystkich ekip na MŚ jakoś fajerwerków nie robią. Żadnego zespołu nie pokonali więcej niż 3 bramkami. Niemcy to gospodarz i zawsze gospodarz spina się na taką imprezę. Tak się spięli, że ich wyniki są ponad oczekiwania. Nie widzi mi się tutaj wygrana większą liczbą bramek niż 3... Propozycja raczej do &quot;dorzucenia&quot; do czegoś.
Powodzenia ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Niemcy - Rosja, Niemcy handicap +3.5, @1.55 Betsafe
✅ Wynik: 2-3 co galante to galante :cool:

Nie ma czasu, mecze za chwilę, wiec krótko.&gt; Dubelek &lt; zagrany.
USA - Francja, over 5.5, @1.50 betgun
Amerykanie obudzili się w meczu z Kazachami. Trzeba pokazać, że grać w hokeja potrafią. Francuzi underowo ciągle. Ale potrafią coś strzelić. Jeśli strzelą przynajmniej jednego gola to ładnie. Jeśli dwa gole to over tutaj musi być...
Włochy - Kazachstan, Kazachstan MoneyLine (razem z dogr. i karnymi), @1.70 betgun
Włosi marnie sobie radzą... Drużyna, która jednak ma mniejsze tradycje bycia w Elicie Pucharu Świata niż Kazachowie. Wczoraj Kazachstan dostał srogie lanie od Jankesów. Ale dziś rywal już w ich zasięgu. Ten mecz Kazachowie jeśli wygrają to mają spokojniejsze chwile o pozostanie w Elicie. Więc wypadałoby wygrać.
Powodzenia ;)
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Jak widzicie dziś +2.5 Danię z Ruskimi wczoraj Rosja średnio z Niemcami 3-2 tylko dziś zagrają z rewelacją turnieju Danią ostatni mecz ze Słowakami to 6-0 więc tutaj wątpie aby Rosja aż 3 bramkami pokonała rewelacje turnieju
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
USA - Francja, over 5.5, @1.50 betgun ⛔ wynik 4-0
Włochy - Kazachstan, Kazachstan MoneyLine (razem z dogr. i karnymi), @1.70 betgun ⛔ wynik: 2-1
Francuzi nie dołożyli żadnego gola a Kazachstan przegrał więc dubel ⛔ a Betgun przytulił moje pieniądze.
Z pozostałych meczów przed rozpoczęciem jedynie pokuszę się o dodatkowy handicap na Danię.
Dania - Rosja, Dania handicap +3,5 @1.65 Betsafe
Popieram marcinglg.
Już wczoraj Rosja pokazała, że fajerwerków sobie nie urządza. Z Niemcami wygrali &quot;ledwo&quot; jedną bramką. Duńczycy aż dziw bierze jakie mają wyniki. Czy Sbrona pokona Duńczyków aż 4 golami? Jakoś chyba za duży ten handicap a kurs @1,65 w Betsafe całkiem fajny do dubelka. Ja wziąłem dodając to do siatkówki i zobaczymy co z tego wyjdzie. Generalnie w mojej ocenie warto wziąć ten handicap. Mecz już niedługo.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Finlandia - Słowacja -&gt; Słowacja +1,5 goal win [1.95]
Zespół naszych południowych sąsiadów został wzmocniony osobą Miroslava Szatana, i uważam to za spore wzmocnienie. Doświadczenie zawodnika Bostonu może się bardzo przydać, a Szatan błyszczał przecież formą w ostatnich meczach Bruins w play off. Poza tym ten mecz to wielki rewanż za mecz o brązowy medal z olimpiady w VAN. Wtedy górą byli Finowie, Słowacy chociaż nie grają obecnie na najwyższym poziomie podejdą do tego spotkania bardzo zmobilizowani. Dla nich wielką stratą jest brak Halaka, który wciąż walczy o Stanley Cup - ale mimo wszystko takie handi po takim kursie uważam za dobre rozwiązanie.
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Białoruś - Dania
typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher; bet-at-home
Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie wchodzą już w decydującą fazę. To będzie ostatnie spotkanie tej fazy w grupie E. Dania gra zdecydowanie lepiej od Białorusinów na tym turnieju. Pokonała takie potęgi hokeja jak: Słowację 6-0, USA 2-1 po dogrywce oraz Finlandię 4-1. Białorusini jak dotychczas pokonali najgorszy na mistrzostwach Kazachstan oraz Niemcy po dogrywce. Duńczycy wygrywając te spotkanie zapewnią sobie trzecie miejsce w grupie. Ponadto Białorusini mają za sobą ciężki mecz z naszymi zachodnimi sąsiadami. Zdecydowanym faworytem moim zdaniem są Duńczycy i oni zgarną dwa punkty.
 
W 0

wolodia

Użytkownik
Hokej, Mistrzostwa Świata 16:15
spotkanie: Finlandia-Słowacja
typ: remis
kurs: 4,5
buk: Bah
analiza:
Finlandia ma już zapewniony awans w grupie. Słowacja będzie musiała walczyć do końca o awans. Uważam że w tym meczu będzie remis ponieważ w przypadku remisu Słowacja stoczy bezpośredni mecz o awans z drużyną Niemiecką. Słowakom wystarczy remis żeby zrównać się z Niemcami w grupie. Zdobycie punktu jest dla nich priorytetem. Finlandia na pewno tanio skóry nie sprzeda i będzie walczyć. Remis usatysfakcjonuje na pewno obie drużyny. Finlandia gra znacznie lepiej w tym turnieju od Słowaków ale Finlandia na pewno nie będzie chciała za bardzo się forsować ponieważ do końca turnieju jeszcze parę meczy zostało a w hokeju siły są bardzo ważne. Każdy mecz kosztuje zawodników wiele zdrowia. Mecz powinien być w miarę spokojny i żadna z drużyn nie powinna na siebie jakoś specjalnie naciskać.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Czechy - Łotwa
Typ: Łotwa +2.5 ✅
Kurs: 1.75
Łotwa 1 tercja 5.50, 2 tercja 5.75, 3 tercja 5.75
Czesi mnie nie przekonują. Ostatnia porażka ze Szwajcarami utwierdziła mnie w tym przekonaniu. Mają problemy ze zdobywaniem bramek. Zauważmy, że tylko ze słabą Francją zdobyli 6 bramek. Pozostałe mecze, Szwajcaria, Norwegia, Szwecja po 2 bramki. Nic w tym w dziwnego, bo Czesi nie mają takich prawdziwych strzelców, którzy w każdym meczu zdobywaliby bramki. Łotwa za to jest bardzo solidna, to już nie te czasy, gdy grali bardzo starym składem, obecnie kadra jest bardzo odmłodzona, o jej sile stanowią zawodnicy Dinamo Riga, którzy w tym roku weszli do ósemki KHLu. Chłopaki na pewno są zgrane, ograne i mają dobrego goalie, Masalskisa. Norwegów ograli 5-1, także to nie jest przypadek. Generalnie kusi mnie, żeby zagrać jakiś remis albo zwycięstwo Łotwy za 8.50, ale wolę tercje i chyba bardzo dobre handi +2.5. Go Latvia ;).
Dania - Białoruś
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.10
Białoruś jak ktoś już napisał będzie zmęczona po wymęczonych Niemcach i wydaje się, że chłopaki swoje już zrobili w tym turnieju. Dania ma większe aspiracje wejścia do 8 i żeby to uczynić to trzeba pokonać Białoruś!! Kiedy, jak nie teraz? Mam nadzieję, że wyjdzie im mecz, a wtedy strzelają skutecznie jak killerzy o czym przekonała się Słowacja. Go Denmark!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom