>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2010 IIHF World Championships

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP

2010 IIHF World Championships
Niemcy: Kolonia, Mannheim, Gelsenkirchen 7-23 maj 2010

Oficjalny adres strony Mistrzostw Świata.
http://www.iihf.com/channels10/iihf-world-championship-wc10/home.html

Podział na grupy

Zasady kwalifikacji -&gt; http://www.iihf.com/channels10/iihf-world-championship-wc10/home/format-rules.html

Terminarz spotkań

Terminarz spotkań (PDF) -&gt; http://www.iihf.com/fileadmin/user_upload/channels/WC10/Images/Dokumente/Org/2010_IIHF_World_Championship_Game_Schedule_FINAL_Flags.pdf

Obiekty na których będą rozgrywane mecze

LANXESS Arena - Kolonia


SAP Arena Mannheim


VELTINS Arena Gelsenkirchen
Kursy na zwycięzce mistrzostw według Tobet

Zapraszam do analiz i dyskusji.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Mistrzostwa Świata w Niemczech.
To już jutro ????
rozpoczynające się MŚ w niemczech. Jako że nikt tematu nie założył pora to zrobić.
Liczę na ciekawe dyskusję. Sam również będę się udzielał , jako że po piłce Hokej to moja druga dyscyplina.
Liczę przede wszystkim na kilka osób , które o Hokeju mają niemałe pojęcie , liczę panowie na waszą aktywność.
Mecze na żywo będzie można oglądać w Polsacie Sport i Polsacie Sport Ekstra.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Obecnie trwa inauguracyjne spotkanie w Gelsenkirchen pomiędzy USA a Niemcami co do organizacji tego spotkania to wszytko wygląda fajnie, ładnie, ale lód pozostawia dużo do życzenia, ale jak to fajnie powiedział komentator na Polsacie Sport Extra &quot;Czego się nie robi, aby przejść do historii&quot;
Co do moich faworytów do zwycięstwa są nim na pewno Rosjanie którzy w swoim składzie mają nominowanego do Ted Lindsay Award - Aleksandra Owieczkina oraz Semjon Warłamow. Jednym z groźniejszych przeciwników Rosjan powinni być Kanadyjczycy którzy w swoim składzie mają między innymi bramkarza Chad Johnson, Marc Staal, Evander Kane, Kris Russell, Mark Giordano według mnie oni powinni być największymi &quot;armatami&quot; zespołu Klonowego Liścia. Tak więc walka powinna wyglądać pasjonująco przecież nie wolno też zapominać o zawsze ambitnie grających Finach oraz USA. Ale tak jak pisałem za faworytów stawiam Rosjan którzy liczą na odegranie się za zimowe igrzyska w Vancouver ;)
 
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
77 803 widzów,to swiatowy rekord frekwencji na meczu hokejowym (Niemcy-USA)
to ja może cos dodam, gdyż jedno zdanie na ten temat to zdecydowanie za malo...



From the IIHF, news on the record attendance at the Veltins Arena football stadium:

Organizers were hoping to break the old record of 74,554 spectators, set in a 2001 game between Michigan State University and the University of Michigan, and they did just that, and more.

The history-making audience also broke the World Championship record attendance of 55,000 spectators, set in the 1957 world tournament in Moscow when the deciding game between the Soviets and Sweden was played in the Lenin Stadium (now: Luzhniki Stadium).

There was even a marriage proposal flashed across the big screen in the first intermission, with the bride-to-be beaming with joy in the stands as she said yes.
skrót spotkania:
http://www.youtube.com/watch?v=FGfJGUCsqNQ

lista hokejowych spotkań z największą widownią:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ice_hockey_games_with_highest_attendance
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Witam wszystkich, mistrzostwa ruszyły, na razie pierwsze mecze oglądam bez typowania bo tak naprawdę chcę się zorientować w możliwościach drużyn, jest bardzo dużo nowych zawodników, wiele drużyn po igrzyskach w odmłodzonych, eksperymentalnych składach, na pewno Rosjanie są zdecydowanym faworytem tych mistrzostw z Ovcą, Sieminem i Varlamowem, Kovalczukiem. Rosjanie generalnie mocny skład i jestem przekonany, że się odkują za igrzyska. Kanada może coś powalczy, ale mistrzostwa raczej nie zdobędzie. Na razie oglądam Finów i się strasznie męczą z Danią jak na razie, ale u Finów naliczyłem 4 graczy z NHL, reszta skład europejski. Typowanie zaczynam od poniedziałku.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Coś tu cicho a dzisiejsze wyniki dość ciekawe:
Zaczęło się od Kanady i ich zwycięstwa 5-1 nad Włochami co było do przewidzenia. Później wielka niespodzianka Finowie pokonani przez Duńczyków i to aż 4-1 i Szwajcaria pokonuje Łotwe 3-1 po meczu emocjonującym do samego końca.
Jutro ciekawy typ to Białoruś według mnie po kursie 1.55 z Kazachstanem pokazali się dobrze w miare na tle gwiazd na IO a Kazachstan to przecież ekipa która zwykle miota się między dywizjami i często gra z nami o awans do elity...
Oraz ciekawe Handi +4.5 na Francję po kursie 1.85 Wydaje mi się że to pierwszy mecz Faworyci narazie nie pewnie grają wczoraj USA dziś Finlandia a Francuzi napewno sa ambitni i przed MŚ przegrali tylko 3-1 z USA po bramce z tego co wiem w 60minucie na 3-1 więc czy Czechów stać na początku na zwycięstwo 5-0 6-1 itd. wątpie ale ..
Znawcą Hokeja nie jestem więc prosze poprawiać Pozdro jak by ktoś o tym handi na Francję coś wiedział to niech da znać bo mi to ciekawie wygląda
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
jako że ostatnio mam bardzo mało czasu to napiszę coś o dzisiejszych meczach już teraz , gdyż jutro nie będę miał czasu.
1#
Białoruś - Kazachstan : 1 @ 1.55 6/10 Bwin ✅ , +3.3j
Białoruś -1 @ 2.10 2/10 Ladbrokes ✅ , + 2.20j
Białoruś wygra 1 tercje @ 2.20 2/10 Ladbrokes ⛔ , -2j
tak jak już napisał marcinglg , Białorusini mają bardzo ciekawą drużynę co pokazali na Igrzyskach , w których zagrali naprawdę bardzo fajne i ciekawe spotkania , co do Kazachstanu to co prawda nie miałem okazji widzieć ich w akcji ale uważam że z Białorusinami nie mają za dużych szans. Świadczyć może o tym również to co napisał marcinglg , zarówno brak doświadczenia na tego typu imprezach i dodatkowo o wiele słabszy poziom w porównaniu z innymi dywizjami w których występowali.
2#
Czechy - Francja : Francja +4.5 @ 1.85 4/10 Bwin ✅ , +3.4j
Tutaj podobnie zgodzę się z marcinglg , Czesi to oczywiście czołowa drużyna świata ale czy wygra aż 5 golami ? może być to ciężkie zadanie sądząc po pierwszych 2 dniach tych mistrzostw. Handi +4.5 to już spory zapas i przez Francuzów jak najbardziej do pokrycia. To że Czesi wygrają pozostaje chyba bez wątpliwości ale jak dla mnie max 2-3 golami , tak więc +4.5 po 1.85 wydaje się być dobrą inwestycją.
3#
Norwegia - Szwecja : Szwecja -2 @ 1.40 8/10 Bwin ✅ , +3.2j
Szwecja wygra 1 tercje @ 1.36 7/10 Ladbrokes ✅ , +2.52j

Patrząc na skład Szwedów , porównując ostatnie wyniki podczas meczy Towarzyskich i turnieju LG w którym brała udział Szwecja na myśl przychodzi tylko jedno. Wysoka wygrana reprezentacji Szwecji. W ostatnich dniach w sparingach prezentowali się naprawdę fajnie w przeciwieństwie do ekipy Norwegi , która poza jedynym dobrym spotkaniem ze Szwajcarami , w którym przegrali dopiero po dogrywce przezentuje się po prostu bardzo słabo, i jutro w pojedynku z mocną szwecją nie powinno się to zmienić.
4#
Słowacja - Rosja : Rosja -1 @ 1.47 8/10 Bwin ✅ , +3.76j
Rosja wygra 1 tercje @ 1.65 2/10 Bwin ✅ , +1.30j
No cóż , czeka nas bardzo ciekawe spotkanie w które na pewno dostarczy nam wielu emocji. Słowacja to na pewno jedna z czołowych ekip ale Rosjanie to główny kandydat na tych MŚ do wygrania złota , czemu ? rewanż za bardzo nieudane dla nich Igrzyska w przeciwieństwie do świetnego występu słowaków i dodatkowo bardzo silna kadra jaka przyjechała na te MŚ z Ovieczkinem na czele który po sensacyjnym odpadnięciu Capitalsów w pierwszej rundzie Play Off może teraz spokojnie skupić się na zdobyciu medalu na tych MŚ. Słowacja jest dobra ale nie na tyle żeby jakoś realnie zagrozić Rosji , która zagra w podstawowym składzie.
ps
wiem ze chaotycznie ale zmęczony jestem ????
Piękny dzień Hokejowy $$$ ;)
Łącznie ✅ 17.68j
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Dziś mam jeden typy który został przez kogoś potwierdzony więc go lepiej opisze i napewno zagram
VS



Spotkanie:Czechy - Francja [MŚ w Hokeju na Lodzie]
typ:Francja +4.5✅✅✅
kurs:1.85

Kto wygra wiadomo ale czy Czechów stać na wygraną aż 5 bramkami wątpie i daje tu szanse na handi dla Francuzów i to dość spokojnie.
Narazie dwie niespodzianki Niemcy pokonują USA a wczoraj Dania aż 4-1Finów
Widać że narazie ci którzy są typowanie do walki o tytuł zawodzą opróćz przekonującego zwycięstwa Kanady 5-1 z Włochami wyniki w normie. Dziś staną na przeciwko siebie dwie drużyny o dwóch różnych celach Czechy walczą o to aby zamieszać w czołówce a Francja o utrzymanie w elicie.
Za handi +4.5 na Francję przemawia napewno to że to pierwszy mecz i jak widać najlepsze ekipy potrzebują czasu na efektowną grę i wejście w turniej.Sparingi te wyglądają dość fajnie.
Czechy zagrały na początku w turnieju LG Games w którym rozegrały 3 mecze z naprawdę dobrymi rywalami. Zaczęli od zwycięstwa 2-1 po dogrywce ze Szwedami, następnie porażka z Finlandią 4-1 i na koniec wygrana z Rosją 4-2.
Potem przyszedł czas na konkretne przygotowania i 5 sparingów
Czesi mierzyli się dwa razy ze Szwajcarami przegrywając pierwszy mecz 4-1 a nstępnie pokonując ich 3-1 potem przyszedł dwumecz ze Słowakami i dwa zwcięstwa najpierw 6-2 potem 3-2 na koniec przygotowań zwycięstwo 5-2 z Białorusią .
Jak widać w ŻADNYM z tych meczy przed MŚ Czesi nie wygrali 5 bramkami a ich występy należy uznać za średnie.
Czas na Francję tutaj znalazłem ich 6 sparingów przed MŚ i ich wyniki wyglądaja tak: wygrana 6-0 z Holandią, remis 3-3 z Austrią, Porażki z Łotwą 4-1 2-0 oraz porażki z Danią 2-0 i USA 3-1.
Wyniki wiadomo słabe dużo porażek ale z dobrymi ekipami i UWAGA w ŻADNYM z tych meczów nie przegrali różnicą 5 bramek.
Dla Francji ten turniej zacznie się później w walce o utrzymanie co jest ich celem ale napewno będą walczyli cały czas o wyniki w meczach z tymi dobrymi ekipami Czesi przed MŚ nie zachwycali licze na zwycięstwo max 3-0 lub 4-1

Liczę że Francuzi się postawią i strzelą Czechom bramkę..
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
jesteśmy dziś po dwóch meczach . Wszystko zgodnie z planem tak jak miało być ???? , trochę nerwów przysporzyli Francuzi ale bardzo fajnie że strzelili te dwa gole już przy stadnie 5-0 i od razu zrobiło się ciekawiej.
A co do Białorusi to bez większych problemów zgodnie z planem pokonali Kazachów.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
ja czekam aż Tobet wystawi handi na Danie i Niemców ... kolejny mecz Francuzów i czuje niespodzinake znowu w postaci handi +4.5 a to biore w ciemno patrzac na staty z meczu z Czechami 15 min w osłabieniu i 3 gole z tego
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
ktoś oglądał grę Duńczyków z finami i może coś o nich powiedzieć? jutro jest mecz USA - Dania i kurs na danie ponad 8 który wg mnie mozna za grosze spróbować zagrać,do tego dochodzi mecz Niemcy - Finlandia, Finowie już się popisali z Danią,a jutro grają z Niemcami którzy są gospodarzami i wygrali pierwszy mecz z USA! po dogrywce 2:1
dubel Dania+Niemcy daje kurs około 50, więc można nawet dla adrenalinki za śmieszne 2zł zagrać
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ktoś oglądał grę Duńczyków z finami i może coś o nich powiedzieć? jutro jest mecz USA - Dania i kurs na danie ponad 8 który wg mnie mozna za grosze spróbować zagrać,do tego dochodzi mecz Niemcy - Finlandia, Finowie już się popisali z Danią,a jutro grają z Niemcami którzy są gospodarzami i wygrali pierwszy mecz z USA! po dogrywce 2:1
dubel Dania+Niemcy daje kurs około 50, więc można nawet dla adrenalinki za śmieszne 2zł zagrać
Ja bym jednak wolał za te 2 złote przeznaczyć na co innego.
1- Finlandia to nie USA. I to nawet z takim przeciętnym składem jakim przyjechali Amerykanie.
2- Po porażce i stracie punktów z Niemcami to wstyd i wypadałoby wygrać. Ostatni raz USA przegrało z Niemcami 17 lat temu...
3- Niemcy to gospodarze turnieju + &quot;hala&quot; trochę specyficzna. Stadion Schalke już miał chyba wszystkie możliwe imprezy...
4- Jak Dania pokonałaby USA to Jankesi by musieli ogłosić żałobę... Najpierw Niemcy i później Dania?
Już prędzej bym uwierzył, że Niemcy mogą pokonać Finów. Nasi sąsiedzi są gospodarzem, mają kilka armat co potrafią strzelać, Michael Wolf (jeden z najlepszych strzelców DEL) już to pokazał. No ale ponowna porażka Finów? To też marnie wygląda.
Dubel dwóch mega niespodzianek do trafienia ma znikome szanse na trafienie.
Co mi dziś się rzuciło w oko z rana to
Szwajcaria - Włochy, under 5.5 @1.90 Sportingbet, @1.85 Scandic, @1.83 bet365.
Szwajcarzy mają w bramce Gerbera. Już na mistrzostwach zanotowali ładny under. Włochów miałem okazję oglądać na mistrzostwach div. I w Polsce. Ładnie potrafią rozporowadzać krążek, szybko wejść w tercję rywala i oddać celny strzał. Ale gdy rywalem jest taka Polska, Ukraina... Szwajcarzy tacy słabi nie są. Poza tym Martin będzie na posterunku. Jak strzelą jednego gola to powinno być już dobrze. Przy dwóch to ponad normę. W historii ostatnich lat dwa razy padał under i raz wynik overowy- 3-3.
Kurs na under w mojej ocenie powinien być ok. 1.70-1.75. Sporo buków tak ma. Ale Kilka wychyla się inaczej. @1.90 w Sportingbecie to ja uważam, że jest tutaj value. Dlatego pobrałem sobie. Resztę chyba zostawię na live.
Powodzenia ;)
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Dziś przed nami kolejny dzień Mistrzostw i kolejne ciekawe spotkania.
1#
USA - Dania
no cóż , USA przegrało pierwszy mecz z Niemcami w którym wystawili trochę rezerw i skończyło się jak skończyło. Dziś nikt nie wyobraża sobie łatwej wygranej z Duńczykami , którzy są słabi mimo oczywiście wygranej nad Finami gdzie sprawili olbrzymią sensację , odnosząc w ten sposób znaczący historyczny moment w Duńskim Hokeju bo co jak co ale wygrana z Finami w jakim by składzie nie byli robi wrażenie. Dziś już tak łatwo być nie powinno i w starciu z USA , które dysponuje młodym , silnym zespołem , któremu po prostu z Niemcami nie wyszło. Widoczna będzie różnica klas obu reprezentacji. Jest kilka ciekawych typów po naprawdę fajnych kursach.
USA wygra 1 tercje @ 1.61 Ladbrokes 7/10
USA -1.5 w 1 tercji @ 3.00 Ladbrokes 1/10
USA -2.5 @ 1.80 4/10 Ladbrokes
Dania under 1.5 @ 1/70 2/10 Ladbrokes
USA -1 @ 1.40 7/10 Bwin
2#
Szwajcaria - Włochy
Kolejny mecz zaplanowany na 16:15 w którym zmierzą się ze sobą silna reprezentacja Szwajcarii z najgorszą oprócz Kazachstanu drużyną na tych mistrzostwach. W pierwszych meczach Szwajcarzy spokojnie poradzili sobie z ciekawą reprezentacją Łotwy , która na pewno do bardzo słabych nie należy. Włosi natomiast przegrali w meczu bez większej historii 5-1 z Kanadą. Dziś w starciu z naprawdę mocną reprezentacją Szwajcarów nie powinni mieć większych Szans. Najpewniej oceniam typ na under Włochów gdyż w Szwajcarskiej bramce będzie bronił Martin Gerber ????
Szwajcaria wygra 1 tercje @ 1.61 3/10 Ladbrokes
Włochy under 1.5 @ 1.55 5/10 Ladbrokes
Szwajcaria -1.5 w 1 tercji @ 3.00 1/10 Ladbrokes
pózniej edytuje i dodam mecze wieczorne
 
W 0

wolodia

Użytkownik
2010-05-10 16:15, World Championships - Men, Świat
spotkanie: Szwajcaria - Włochy Handicap (czas reg.) -1/+1
typ: Szwajcaria
kurs: 1,4
buk:BWIN
analiza:
Obie drużyny zagrają drugi mecz w grupie. Faworytem do zwycięstwa w grupie jest Kanada. Szwajcaria w pierwszym meczu pewnie pokonała Łotwę 3:1. Włochy przegrały pierwszy mecz z Kanadą bardzo wysoko 5:1. Dla Szwajcarii będzie to teraz mecz o drugie miejsce w grupie bo ciężko wierzyć że Kanada nie zajmie pierwszego. Włochy jeżeli przegrają to spotkanie to właściwie już nie mają co robić na tym turnieju. Włochy to dość słaba drużyna, a Szwajcaria należy do dość silnych średniaków i nie wydaje mi się żeby dzisiaj mieli jakieś problemy z Włoską ekipą. Dwa ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami zakończyły się zwycięstwem Szwajcarii. Szwajcaria odnosiła przed tym turniejem w towarzyskich meczach całkiem niezłe wyniki, takie jak 4:0 z Norwegią wygrali z Niemcami dwa razy wygrali i ze Słowacją przegrali tylko 3:2. Moim zdaniem pewna jedynka myślę że wygrają dość wysoko, ale dzisiaj bezpiecznie stawiam że wygrają co najmniej 2 bramkami.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
I moje handi +2.5 na Danię weszło USA może w tym roku wlaczyć o utrzymanie w elicie!! jeśli dziś Niemcy wygraja nawet za 2pkt to Mecz USA z Finalandią będzie meczem o awans do dalszej rundy ten mecz przed nami i to będzie arcy ciekawy mecz ja gram tu +1.5 na Niemców po kursie 2.0 USA zawodzi a Dania jest rewelacją turnieju naprawde wyniki USA fatalneee
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
I moje handi +2.5 na Danię weszło USA może w tym roku wlaczyć o utrzymanie w elicie!! jeśli dziś Niemcy wygraja nawet za 2pkt to Mecz USA z Finalandią będzie meczem o awans do dalszej rundy ten mecz przed nami i to będzie arcy ciekawy mecz ja gram tu +1.5 na Niemców po kursie 2.0 USA zawodzi a Dania jest rewelacją turnieju naprawde wyniki USA fatalneee
USA przegrywa w dogrywce z Danią. Ładny śmiech ????
Dania to gdzieś 2-3 liga w Europie, w mojej ocenie. Tutaj są póki co sensacją. Jeden mecz może &quot;wyjść&quot; ale aż dwa? Patrząc na składy to mizeria czy to u Finów czy u Amerykanów. Ale to nie zmienia faktu, że jest to po prostu śmiech na sali.
Meczu nie oglądałem. Ale suche statystyki pokazują, że mecz był wyrównany. SOG prawie takie samo po obu stronach &gt; Klik &lt;
Tak jak pisałem w porannym poście. Jeśli USA dziś przegra to trzeba będzie ogłosić żałobę.
Bukmachersko kolejny raz hokej pokazuje, że kursy rzędu @1.20-@1,50 zanim się zagra to trzeba się grubo zastanowić. Bez względu kto z kim gra ;)
marcinglg handi dodatnie na luzie ????
Ale ja tutaj dziś bym się nie odważył tego zagrać. Wczoraj jak najbardziej zgadzałem się z Twoim typem i sam to grałem, handi +4.5 Francja, wierząc w umiejętności Fabrice Lhendry, o którym już w dziale tutaj kiedyś pisałem.
Szwajcaria - Włochy, under 5.5 @1.90 Sportingbet, @1.85 Scandic, @1.83 bet365.
✅ 3-0
Kurs szybko spadł do poziomu @1,75 w Sportingbecie. Ale Scandic trzymał dość długo @1.85, jak patrzyłem. Galanta peFFka dnia weszła i można spokojnie czekać do następnego dnia mistrzostw- bo dziś już nie widzę nic aż tak godnego grania.
Mecz Szwajcaria - Włochy bardzo jednostronny. SOG 52: 15. Statystyki są &gt; Tutaj &lt;
Gerber za wiele pracy nie miał, ale czyste konto zachować to zawsze jest miło. Chociaż bramkarz Włochów- Bellissimo tutaj wykazał się pracowitością. Jak ktoś zna włoski to już wie dlaczego ma takie nazwisko ;)
----
remo91
Jednak sensacyjnego kuponu Dania 60&#39; + Niemcy 60&#39; nie będzie.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Kupon na Niemców +1.5 to za mała stawke a jednak grają u siebie i powalczyć mogą..
Ja juz typ podobny do wczorajszego bo jakoś czuje że to naprawdę fajna ekipa

VS


Spotkanie:Szwecja-Francja
typ:Francja +4.5
kurs:1.75

Kolejny mecz na MŚ Elity na razie typy z tego turnieju mi wchodza bardzo fajnie. Wczoraj głównym obiektem był mecz Czechy-Francja który z handi +4.5 wszedł świetnie.
Jutro o godz. 20:15 znowu mecz Francji na MŚ. W tym meczu zmierzą się z Szwedami którzy również walczą o miejsca 1-4 na tym turnieju.
Zacznę od Szwedów którzy do Niemczech przyjechali dość dobrym składem.Wczoraj rozegrali swój pierwszy mecz pokonując dość pewnie Norwegów 5-2. W strzałach 44-21 dla Szwedów. Zaczęli mecz od prowadzenia 2-0 w tym jedna bramka w przewadze. W drugiej tercji Norwegowie strzelają bramkę w przewadze. W 45minucie robi się ciekawie bo wynik zmienia się na 2-2 Potem jednak Szwedzi wracają do dobrej gry i strzelają 3 bramki( 1w przewadze). W tym meczu w karach 5-7 dla Szwedów czyli 2/5 wykorzystanych przez Szwedów PP. Jednak powróce do przygotowań Szwedów na MŚ. Zaczęli podobnie jak czołówka Europejska od turnieju LG Hockey Games gdzie rozegrali trzy mecze i zajęli ostatnie 4 miejsce odnosząc tylko zwycięstwo 3-2 nad Finami, ponadto porażka z Czechami po dogrywce 2-1 i 2-4 z Rosjanami. Co do sparingów znalazłem tylko mecz z Danią wygrany 10-3 ale to chyba treningowo bardziej patrząc na wyniki Duńczyków w MŚ. Ogólnie Szwedzi wg. przegrają z Czechami i wyjdą z drugiego miejsca.
Teraz Koguty... jak sie przygotowywali to już napisałem i opisałem ich mecze. Teraz czas na obszerniejsze podsumowanie meczu wczorajszego przegranego 6-2 jednak wynik to nie to co się działo. Wiadomo Czesi o wiele lepsi jednak celem było handi które weszło spokojnie. Mecz rozpoczął się fatalnie dla Francuzów w 44 sek. tracą gola i nie wiedzą co jest grane w 10 minucie łapią kare i tracą bramkę na 2-0. Druga tercja 2-0 dla Czechów. W tej części gry Francuzi łapią aż 4 kary i traca z tego jedną bramkę. Trzecia tercja zaczyna się znowu źle kolejna kara i w 46min bramka na 5-0. Jednak Czesi grający na lajcie i Francuzi wkurzeni sytuacją zaczynają grac i strzelają Czechom dwie bramki grając w pełnych składach. Wynik 5-2 to jednak nie pogrom i pokazało się że się walczyło jednak kolejna kara i na 30sek przed końcem tracą na 6-2 i tak BRAWO za walkę..
Strzały tutaj 41-22 więc jak na taki wynik nieźle. KARY aż 9 kar otrzymali Francuzi to stanowczo za dużo grali w osłabieniu w sumie 15 minut bo jednak 3 bramki w PP padły dla Czechów 4 kary dla Czechów gry Francuzom nie ułatwiły.. Patrząc na granie 15 min jednego mniej i obronionych 6 PP to dobry wynik była walka i na pewno bramki co cieszy.
Jeśli Białorusińsko-Fińska para trenerów ospokoi zapędy na te faule i ciągłe kary w meczu ze Szwedami + 4.5 widze jako peFFka i to spokojnie strzelac potrafią i grac też jeśli nie wyjdą powyżej 5 kar powinno być dobrze. Druga rzecz przy nawet 4-0 Szwedzi trochę stonują i wtedy Francja zaatakuje i powinno byc dobrze. Liczę na walkę.
Tutaj jedno moge powiedzieć MAŁO KAR=MAŁO STRACONYCH BRAMEK
Szwedzi ruszą od początku z Norwegią +3 tutaj +5 nie widze i znowu handi myślę że spoko...

Jeśli koledzy tego Pana nie będą łapali kar będzie ????​
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
----
remo91
Jednak sensacyjnego kuponu Dania 60&#39; + Niemcy 60&#39; nie będzie.
ale prawie się udało i na pewno Twoje dwumetrowe analizy się nie sprawdziły;] a kurs na zwycięstwo całego meczu z dogrywką włącznie na pewno był niewiele niższy, a typ x2 w moim biednym naziemnym zakładzie był 4,15 więc nieźle
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ale prawie się udało i na pewno Twoje dwumetrowe analizy się nie sprawdziły;] a kurs na zwycięstwo całego meczu z dogrywką włącznie na pewno był niewiele niższy, a typ x2 w moim biednym naziemnym zakładzie był 4,15 więc nieźle
Powalają mnie takie posty...
Powiem Ci kolego, że nie bardzo rozumiesz chyba o co chodzi w tej całej zabawie...
&quot;prawie się udało&quot;? Jak to było w reklamie... &quot;prawie robi różnicę&quot;... Gdybyś zamiast zagrał Twoje 2 zł na tego dubla, który nie miał szans na wejście, zagrał underek, który rano zaproponowałem to byś miał 2*1.90= 3.80.
Już byś miał zysk 1,80. A tak masz stratę -2zł.
Rozumiesz co mam na myśli? Rano siedząc w pracy i mając chwilę czasu napisałem typ, który był moim zdaniem najlepszym typem do gry z dzisiejszego dnia- tak żeby ktoś mógł skorzystać. Mogłem napisać suchy typ, a nie &quot;dwumetrowe analizy&quot;- ale temat polega na tym, że dzielimy się nie suchymi typami ale także argumentujemy.
I ja nie piszę, że &quot;prawie weszło&quot;. Nie ma prawie wygrałem. Jest albo wygrana albo przegrana, ewentualnie zwrot. Tak samo nie może być kobieta prawie w ciąży...
Wygrana w regulaminowym czasie obu drużyn była kompletnie niemożliwa. Nawet wygrana jednej drużyny w regulaminowym czasie nie padła- no ale podobno &quot;prawie się udało&quot;.
Do underka z rana dograłem na live swoje i pasuje. &gt;Klik&lt;
Przy okazji miło porozmawiałem sobie w czasie przerw między tercjami z marcinglg na GG, który może potwierdzić, że właśnie takowe zakłady grałem sobie na live.

--------------
Oglądałem mecz Kanady. Chłopaki z kraju gdzie na banknotach zamiast mieć jakiś bohaterów narodowych mają chłopaków co grają w hokeja &gt; Klik -ciekawostka &lt; odprawili z kwitkiem Łotyszy. Kanada obok Rosji ma najmocniejszy skład. Dziś zupełnie się nie forsowali. Mark Messier przy wyniku 5-0 w 2 tercji ziewał do kamery. Rywal dziś był co najwyżej średni. Ale jednak Kanadyjczycy potrafili się jednak zmobilizować. Łotysze dwa razy wpakowali krążek do bramki. Raz gol na 5-1 został nieuznany. Łotysz wbił krążek ale prawą łyżwą do bramki. Co nie udało się wcześniej udało się później. Honorowy gol to plan na dzisiejszy dzień Łotwy chyba wykonany. Póki co godne drużyny na finał mistrzostw dla mnie to Rosja - Kanada.
Co do spotkań jutrzejszych jednak chyba rano dopiero popatrzę. Jak znajdę czas to napiszę na forum. Być może z tego posta wartościową informacją będzie jedynie ciekawostka o hokeistach na banknocie dolara kanadyjskiego... ale to zawsze coś ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom