>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

20 kolejka Premier League [2 - 4 stycznia 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik








Promocja w [url=forum.bukmacherskie.com/Sportingbet]Sportingbet[/URL]: Bonus 200 PLN!

Nie zwalniamy tempa, w Nowym Roku emocje z angielską piłką są bardzo natężone. Piłkarze grają codziennie, a kibice mają nie lada gratkę by móc oglądać najlepsze zespoły w akcji. Czy zyskują na tym także typerzy?
Miejmy nadzieję, że tak. Wspólnymi siłami spróbujmy zatem rozpracować najbliższe mecze. Hitem pojedynek Chelsea z Tottenhamem. Derby Londynu powinny przynieść wielkie emocje.
Macie już swoich faworytów?

Zapraszamy do dyskusji.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie: City-Burnley
Typ: bts - nie
Kurs: 1. 65
Buk: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym drużyna Manchesteru City u siebie na stadionie podejmowała będzie drużynę beniaminka z Burnley, ekipa gospodarzy jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów u siebie na stadionie w poprzedniej kolejce w dniiu wczorajszym niespodziewanie nie zdołali nawet strzelic bramki Liverpoolowi i przegrali 1:0, teraz muszą szukać punktów z beniaminkiem , który wysoko wygrał na swoim stadionie strzelając aż 4 bramki . W spotkaniach tych dwóch ekip padało ostatnio sporo bramek, myślę że podobnie może być również w dniu jutrzejszym , City jednak na wpadkę sobie już nie może pozwolić bowiem ich strata do zespołu Chelsey wynosi już 10 punktów poza tym gospodarze są dopiero na 5 pozycji w ligowej klasyfikacji no i dochodzi tutaj przede wszystkim bardzo słaba forma zespołu przyjezdnych w meczach wyjazdowych, gdzie rzadko strzelają bramki 8 spotkań tylko 1 punkt , dwie bramki zdobyte oraz az 18 straconych nie wróży beniaminkowi zbyt dobrze przed spotkaniem z jednym z najlepszych ataków w lidze.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
WBA - Hull

Spotkanie outsidera, skazanego na spadek Hull z nadspodziewanie dobrze radzącym sobie w tym sezonie West Bromwich Albion. Zespół pod wodzą Tonego Pullisa poczynił ogromne postępy i w tym sezonie widać to po osiaganych wynikach. Do tego władze klubu wyłożyli nie małe pieniadze na wzmocnienia składu i teraz mają kadrę, która może nawet się włączyć do walki o 6 miejsce, aby zagrać w europejskich pucharach. Tacy zawodnicy jak Robson-Kanu, Salomon Rondon, Neccer Chadli czy choćby doświadczony Darrent Fletcher to zawodnicy, którzy znacznie podnoszą jakość zespołu. Przeciwna sytuacja do WBA jest w Hull. Tam trener Phelan ma bardzo mało piłkarzy prezentujacych poziom Premier League. W mojej opinii takich zawodników w zespole Tygrysów jest tylko 5. Courtis Davis, Jack Livermoor, Dieumerci Mbokani oraz dwaj liderzy zespołu Robert Snodgrass i Abel Hernandez, który dodatkowo w meczu z WBA nie zagra. Kolejnym aspektem przemawiającym za zespół z West Bromu to gra Hull w delegacjach, gdzie grają wprost tragicznie. Na 9 meczy przegrali 7 i legitymują się bilansem goli 5-21. Tylko 5 strzelonych goli w 9 meczach a tutaj jeszcze nie zagra Urugwajski napastnik wspomniany wyżej. W mojej opinii po tym meczu można i trzeba spodziewać się zwycięstwa gospodarzy. Hull nie ma żadnych argumentów, które by mogły wskazywać na wywiezienie przez nich jakichkolwiek punktów z The Hawthorns.
TYPY:
1 @ 1,79 ( Bet365)
BTS? NIE @ 1,76 ( Bet365)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Piłka nożna Anglia
West Ham - Man Utd
Godzina:18.15
Typ: West Ham over 1,5 ŻK
Kurs: 1,57
Obie drużyny łapia czesto zolte kartki czy to u siebie czy na wyjezdzie. Spotkanie miedzy nimi czesto sa zaciete i pada duzo bramek, przez to ze obie druzyny graja ofensywnie. Nikomu nie grozi absencja w nastepnym meczu, wiec nie ma wiekszej presji by grac ostroznie bo grozi pauza. Sedzia jutrzejszego meczu jest moim zdaniem najgorszy sedzia PL, Ktory potrafi wyciagnac karnego z kapelusza i pokazac kartke czerwona czy zolta z kapelusza. Bardzo nie lubi graczy ktorzy dyskutuja z nim, podwazaja jego autorytet. Podyktowal najwiecej czerwonych w tym sezonie bo az 4, w 14 meczach pokazal 60 zoltych kartek, czyli ponad 4 na mecz. Jutrzejszy mecz bedzie goracy i obejrzymy sporo kartek.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
West Ham - Manchester United

Liczę, że MU wygra szósty ligowy mecz z rzędu. Forma dopisuje. Pogba gra jak z nut, mecz z Sunderlandem kapitalny w jego wykonaniu. Przeciwko Boro także był świetny, brakowało mu znowu czasem szczęścia, jak np przy uderzeniu przewrotką. No i te cięte mocne i nisko grane długie przerzuty Pogby na nos a&#39;la Paul Scholes, miód na moje oczy! :cool:
Ale tego dnia błyszczał Martial, wreszcie Anthony zagrał kapitalnie, kiwał aż miło, zdobył gola na 1-1, ale mógł też wcześniej strzelić coś. To on huknął w słupek, to on był faulowany chamsko i powinien być tam karny, ale Lee Mason oczywiście łysy pajac nie gwizdnął nic... w ogóle śmiech na sali co on wyprawiał w tamtym meczu!! O nieuznanym golu Zlatana nawet nie wspominam, jakaś parodia!
Ogólnie gra MU się zazębia z tygodnia na tydzień.Niestety już jutro nie będzie Bailly, który jedzie na PNA. Więc zapowiada się powrót do środka obrony duetu Rojo &amp; Jones. Jeżeli mają się tak spisywać jak w ostatnich meczach to nie mam nic przeciwko. Oby Blind się też ogarnął bo w sobotę grał dziwnie słabo.
Carrick i Rooney wedle słów Jose gotowi na mecz, a szczególnie obecność Carricka to będzie in plus bo Fellaini nie dawał tego samego w środku pola co Carrick. A trio Carrick- Herrera - Pogba gra znakomicei się uzupełniajac.

West Ham bywa groźny, ale coś ten sezon nie należy do nich. Kursy na MU nie zachwycają więc lepiej śledzić to na Live.


VS

Stoke - Watford
Typ: Stoke @1,790Pinnacle
✅✅2:0​

Leeds jest zdecydowanym faworytem tego meczu, zagrali bardzo dobrze w meczu z Aston Villą, ale jednak tylko zremisowali 1:1. Teraz mają mecz z totalnym outsiderem Championship. Rotherdam na wyjazdach bilans 0-1-11. Fatalnie to wygląda, nie dali rady nawet ostatnio w meczu o wszystko u siebie z Burton i polegli 1:3. Leeds już z obrońcami Kyle Bartkel i Charlie Taylor. Garry Monk robi dobrą robotę w Leeds, baraże to powinno być minimum jakie uda im się w tym sezonie zrobić. Potencjał w zespole jest. Trzeba takie mecze wygrywać po prostu. A kurs jest zaskoczeniem. Choć wiadomo jak to nie raz bywa w tego typu meczach... Ale jednak widziałem Leeds we wspomnianym meczu z Aston Villą, i tam ogólnie ten mecz to był poziom Premier League, mi to wystarczy do argumentacji.

Stoke rzuciło rekawice Chelsea w Sylwestra. Dwa razy doprowadzali do remisu. W tym pierwsze 15-20 minut w ich wykonaniu naprawdę napawało optymizmem. Grali bez bojaźni i pewni siebie. Seria Stoke ostatnio nie najlepsza, ale potencjał w tym zespoel jest naprawdę ogromny. Allen gra bardzo dobrze w środku pola, do tego przecież Shaqiri, Bojan, Crouch, Diouf, Shawcross itp itd. Można by wymieniać jeszcze Imbule i kolejnych. Skład naprawdę szeroki o olbrzymim potencjale. Mark Hughes ma w kim wybierać. Wrócil też Afellay do zdrowia, ale akurat mecz z Chelsea był w jego wykonaniu bardzo słaby. Więc może lepiej by na ten mecz nie wychodził.
Stoke miało już szanse n aprzełamanie, np w meczu z Leicester prowadzili 2-0 i nagle odcięło prąd i Lisy doprowadziły do 2-2, niespodzianka to tym większa bo grali w dyche.

Stoke wygra, bo Watford ma dłuuuugą listę kontuzjowanych. alon Behrami, Daryl Janmaat, Adrian Mariappa, Roberto Pereyra, Isaac Success, Ben Watson, Juan Zuniga i Miguel Britos. Oni wszyscy pauzowali w meczu z Tottenhamem. Nie wiadomo jak to do wtorku będzie wyglądało, ale nawet gdyby ktoś wrócił to patrząc przez pryzmat samej gry Watfordu w meczu z Crystal Palace czy z Tottenhamem to był jeden wielki dramat! Z Palace też powinni przegrać, ale Benteke nonszalancko uderzył karnego i potem się zemściło bo Watford z karnego wyrównał na 1:1. Z Tottenhamem już tak nie było, Spurs od początku grali dobrze i tylko punktowali, wygrali 4:1, ale mogli duuużo wyżej. Obrona z Kaboulem i Prodlem wyglądała żenująco. Obecnie po prostu dyspozycja Watfordu jest słaba i nie napawa optymizmem.

Stoke ma mecz u siebie więc czas najwyższy wygrać!


Tyle ode mnie, ciekaw jestem co Wy sądzicie o tych meczach? Śmiało zachęcam do dyskusji, a jest o czym dyskutować ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 218

krystian95

Użytkownik
Crystal Palace - Swansea
Dla mnie najlepszy zakład z tej kolejki. Swansea na dnie i na tą chwilę to dla mnie faworyt do spadku. W ostatnich meczach naprawdę słabe występy. Ostatnie 4 spotkania z drużynami teoretycznie w zasięgu Łabędzi. Mimo to bez zdobyczy punktowych,a w dodatku w każdym z tych spotkań tracili minimum 4 bramki.W ostatnim meczu z Bournemouth widać było,że zespół jest rozbity. W ostatnim spotkaniu zespół tymczasowo prowadził Alan Curtis. W spotkaniu z Palace na ławce trenerskiej powinien być już Clement. Szczerze to nie wiem czy to dobry wybór. Większość kariery trenerskiej spędził jako asystent. Miał dwa krótkie epizody prowadząc Derby i Blackburn. Na pewno ciężkie zadanie przed nim. Dla mnie ciekawsze wydawały się nazwiska Gigssa i Colemana.
Palace z Big Samem na ławce na razie 1 punkt. Nie oglądałem dzisiejszego spotkania z Arsenalem,ale raczej porażka na Emirates była wkalkulowana. Natomiast w meczu z Watfordem Orły sprawiały dość dobre wrażenie. W zasadzie gdyby Benteke wykorzystał rzut karny to raczej trzy oczka trafiły do zespołu z Londynu. Nie mniej Allardyce myślę,że poukłada zespół,zwłaszcza w defensywie.
Z przodu jest spory potencjał,bowiem zawodnicy jak wspomniany Benteke,Zaha,Puncheon czy Cabaye to uznana marka w Premier League.
Do spotkania ze Swansea powinni zdążyć wyleczyć kontuzje Ledley i McCarthy. Obaj nie grali z Arsenalem. Wickham w tym sezonie nie zagra. Natomiast Remy i Mandanda powinni wrócić do treningu w ciągu 2 tygodni. W zespole Łabędzi pauzuje za żółte kartki Jordi Amat. Do gry wróci za to Routledge.
CP to bierze. Wiadomo,że niby jest efekt nowej miotły w Swansea. Z drugiej strony to za krótki okres żeby realnie wpłynąć na zespół. Clement nawet nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony. Poza tym drużynie z Walii potrzeba transferów,zwłaszcza w formacji obronnej. Łatwość,z jaką ta drużyna traciła bramki w ostatnich meczach była porażająca. Palace potrafi grać do przodu i powinno to skrzętnie wykorzystać.
Crystal Palace @ 1,80
bet365
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 West Ham - Man. United
buk: unibet
Typ: BTS
Kurs: 1.77
Wynik:
Piłkarze Czerwonych Diabłów długo męczyli się z Middlesbrough, które w drugiej połowie sensacyjnie prowadziło 1:0, ale gospodarzom wystarczyły dwie minuty w końcówce spotkania by strzelić dwa gole i pokonać rywala 2:1. Czerwone Diabły wygrały pięć ostatnich spotkań z rzędu, a drużyna ostatnim razem przegrała w lidze 23 października. Od tego czasu United zaliczyli sześć wygranych i cztery remisy. Mou zapewne będzie chciał podtrzymać tą passę jak najdłużej, a dzisiejszy mecz do łatwych nie będzie należał. WHU miał dobrą passę czterech meczów bez porażki, lecz w ostatniej kolejce uległ mistrzowi Anglii 1:0. Największą bolączką chorwackiego managera są kontuzje w zespole. Decyduje się na gole, bowiem w bezpośrednich spotkaniach po raz kolejny tych goli pada bardzo dużo. Jak pokazał ostatni mecz West Ham gra bardzo nierówno, ale u siebie powinien być groźny nawet dla niezłego w ostatnich tygodniach Manchesteru United co powinno wystarczyć do strzelenia przynajmniej jednej bramki.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Dziś bez typu, jednak chciałbym ożywić forum, pociągnąć dalszą dyskusję i zabrać głos co do spotkania ManUtd. West ham miał średnio słaby początek po to by wygrać kilka ostatnich spotkań (stawiałem na nich z Hull i Burnley). Ta drużyna ma moc i nie są ogórasami ligi. Z drugiej strony United, lubiący wtapiać kupon jak się na nich stawia. Mają teraz fajna passę zwycięstw i dzisiaj dobry mecz żeby passę przerwać. Dla mnie no bet i może być mordowanie do ostatnich minut (tak jak to ManUtd lubi) albo szybka bramka - jeśli ten drugi wariant, no to nie po takim kursie... chociaż na Liverpool taka biedna dziś liczba, że tylko ją mogę zrozumieć patrząc na szpital jaki jest w Sunderlandzie (chociaż nie znam tych piłkarzy i nie wiem czy to ważne postacie).
Nie czaję też kursu na ManCity. Rozważam postawienie na Burnley z podpórką po kursie 5.00 i zamykanie w trakcie meczu.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie: Bournemouth-Arsenal
Typ: over 2.5
Kurs: 1.77
Buk: Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać na wyjazdowe zwycięstwo zespołu Londyńskiego Arsenalu, który pojedzie na stadion zespołu Bournemouth, ekipa gospodarzy na chwilę obecną zajmuję 10 lokatę z dorobkiem 24 punktów na swoim koncie , goście natomiast są na 3 miejscu i ugrali tych punktów 39. W tym meczu faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie drużyna Wengera , która po dwóch wpadkach w końcu zdobyła 6 ligowych punktów po wygranych z Crystal Palace oraz West Bromwich. Ogólnie Arsenal w tym meczu będzie chciał przełamać niemoc wyjazdów gdzie nie wygrał ani nie zremisował dwóch kolejnych spotkań ligowych, jeżeli goście w tym sezonie marzą o powalczeniu o tytuł mistrza kraju to takie spotkania wygrywać po prostu muszą. Ogólnie &quot;Kanonierzy&quot; mają dobry bilans z zespołem Bournemouth z którym od 2015 roku zmierzyli się 3 razy, za każdym razem wygrywali raz 3:1 i dwukrotnie 2:0, więc ta ekipa jak najbardziej im leży. Postawię na to iż gospodarze bramkę strzelą, bowiem na swoim stadionie rzadko bywa tak że nie potrafią pokonać bramkarza swoich rywali. Mój typ na ten mecz to wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
D 83

disek

Użytkownik
West Bromwich Albion - Hull City
Typ: 1
Kurs: 1.86
Bukmacher: bet-at-home

West Bromwich Albion drużyna niedoceniana przez bukmacherów jeśli chodzi o kursy, w ostatniej kolejce po kursie ponad 5 dali zarobić wygraną ze Southamptonem. Hull City prezentuje straszną grę, zajmuje miejsce spadkowe i nie zanosi się na rewelacje. Jak dla mnie czysta &quot;jedynka&quot; siądzie tutaj po dobrym kursie.

Tottenham Hotspur - FC Chelsea
Typ: 2 - bez remisu
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet-at-home

Chelsea jak pewnie wszyscy wiedzą ostatnio ma rewelacyjny czas, nie przegrywają, rzadko tracą bramki, w tej kolejce pojadą na wyjazdowy mecz z 4 drużyną w tabeli, gdzie według mnie równie są w stanie wygrać. Tottenham wygrał ostatnie 4 mecze strzelając sporo bramek, lecz w tej kolejce zagrają z jedną z lepszych defensyw w lidze. Najbezpieczniej według mnie jest postawić spotkanie bez remisu w stronę Chelsea, jednak dla bardziej odważnych proponuję zakłady:

Tottenham Hotspur - FC Chelsea - Typ: 2 - Kurs: 2.63
lub nawet:
Tottenham Hotspur - FC Chelsea - Typ: Chelsea + BTTS - Kurs: 4.90

Trzecim meczem w tej kolejce który gram jest spotkanie
Stoke City - Watford FC
Typ: Zakład bez wygranej gospodarzy - X
Kurs: 1.63
Bukmacher: bet-at-home

Stawiam, że spotkanie te zakończy się remisem, lecz dla bezpieczeństwa gram bez zwycięstwa gospodarzy (w tym przypadku będzie zwrot stawki). Oba zespoły w ostatnich kolejkach urywali punkty, ale bez szału, Stoke dobrze zaprezentowało się w meczu z Chelsea strzelając 2 bramki liderowi, Watford bez większych rewelacji. Stoke będzie grało przed własną publicznością, co zawsze wpływa pozytywnie na grę. Spodziewam się bramkowego remisu.
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Middlesbrough - Leicester City
Smialo idę w stronę Leicester Vardy wraca dziś na mecz, uważam że Leicester nabierze rozpędu i podreperuje miejsce w tabeli maja kim grać
Typy
1. Leicester City @2,90 ⛔
2. Remis zwrot na Leicester @1,90 ZWROT
 
diaz 95

diaz

Użytkownik
WEST HAM - MANCHESTER UNITED

West Ham powyżej 1,5 kartki
bet365
kurs 1,57
Typ bardziej na przełamanie , ponieważ w ostatnich 5 potyczkach(w 2016) pomiędzy obydwiema drużynami tylko raz drużyna West Hamu otrzymała przynajmniej 2 kartki , United w gazie seria 5ciu zwycięstw w lidze już tylko pkt straty do 3ciego Arsenalu więc mobilizacja na sto procent , aby wygrać ten mecz , Młoty w tym sezonie nie zachwycają jednak na pewno też zrobią wszystko , żeby dobrze rozpocząć nowy rok , grają u siebie , ostatni mecz przegrali więc bez wątpienia nie trzeba ich mobilizować do walki dlatego uważam , że będzie sporo nieczystych zagrań po obu stronach ponieważ obydwie będą celowały w trzy pkt , faworytem są Czerwone Diabły jednak czy uda im się wygrać ? Myślę , że próg 1,5 kartki przez drużyne gospodarzy jest do pokrycia !
Dodatkowo proponuje w unibecie
Powyżej 7,5 rzutów rożnych
kurs 1,28
Powyżej 8,5 rzutów rożnych
kurs 1,44
West Ham w ostatnich pięiu spotkaniach zdobywał odpowiednio 7,4,10,6,4 , natomiast Manchester United 12,5,3,8,3 dlatego licze że próg 7,5 oraz 8,5 zostanie pokryty w dzisiejszym meczu .
Polecam również
Liczba rzutów rożnych drużyny gospodarzy ponad 3,5
kurs 1,55

EVERTON - SOUTHAMPTON
Everton powyżej 1,5 kartki
bet365
kurs 1,51
Southampton powyżej 1,5 kartki
kurs 1,53
Na pieć ostatnich spotkań Evertonu cztery razy pokryta linia , Southampton na pięc meczy pięc razy pokrywał tą linie dodatkowo mają dwie porazki pod rząd , Everton ostatnio szczęsliwy remis z Hull więc powinniśmy dzisiaj oglądać dużo twardej gry oraz szukania zwycięstwa z obydwu stron , uważam próg jaki oferuje nam bet365 do gry !
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Middlesbrough - Leicester City
Smialo idę w stronę Leicester Vardy wraca dziś na mecz, uważam że Leicester nabierze rozpędu i podreperuje miejsce w tabeli maja kim grać
Typy
1. Leicester City @2,90
2. Remis zwrot na Leicester @1,90
Vardy pauzuje za czerwona kartke
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Chciałbym poszukać jakiś bardzo merytorycznych powodów dla których Lisy dziś wygrają. Wiem że każda seria ma swój koniec, ale już na pierwszy rzut oka wygląda to tak że Boro u siebie dobrze radzi sobie z zespołami o podobnym potencjale Burnley Hull czy Waford. Liski przegrały na wyjeździe 5 na 4 ostatnich meczy min z Sunderlandem, bez Jamiego V. nie rokuje to najlepiej. Po drugiej stronie szalejący Negredo i twarda defensywa..
Middlesbrough - Leicester City 1 2,65 betclic
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
City x Liverpool
AKO: 1.61/unibet
⛔
Ja dzisiaj próbuję po najniższej linii oporu. Ekipa Guardioli przegrała kolejny ważny z ekipą z czołówki jaką niewątpliwie jest Liverpool. Pep został zmiażdżony taktycznie a jego zespół tak naprawdę nie stworzył żadnej dobrej sytuacji. W mojej opinii powoduję to w nich frustrację, którą dzisiaj będą mogli wyładować na najsłabszej drużynie na wyjazdach, a mianowicie Burnley. Ekipa z Turf Moor świetnie gra u siebie jednak na wyjeździe są najsłabszą drużyną w lidzę z tylko 1 punktem na koncie. City dzisiaj z de Bruynem, Aguero oraz Sterlingiem, którzy niewątpliwie powinni przebić się przez obronę beniaminka. Pierwsza strzelona bramka powinna otworzyć worek z bramkami. Jeżeli nawet Burnley będzie się świetnie bronić to nie ma możliwości, aby wywiozła jakikolwiek punkty z Etihad. Dorzucam do tego LFC, które jedzie do Sunderlandu, jedzie po to aby zwolnić Moyesa. &quot;Czarne Koty&quot; grają słabo co pokazuje ich pozycja w tabeli. Oglądałem ich ostatni mecz z Burnley i tam naprawdę zagrali słabo. W ataku tragicznie, a w obronie jeszcze gorzej. &quot;The Reds&quot; strzelają najwięcej bramek w całej lidze i dzisiaj bez problemu powinni przebić się przez obronę rywali. W pierwszym meczu tych ekip tylko Liverpool grał w piłkę i tak samo powinno być dzisiaj. Mane po dzisiejszym meczu wyjeżdża na PNA i zapewne będzie chciał się pokazać z dobrej strony. Wszystkie argumenty przemawiają za ekipą Kloppa i nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana gości. Kurs fajny, bo spodziewałem się maksymalnie 1.2. Jak dla mnie obaj faworyci dzisiaj bez większych problemów pokonają swoich rywali, dlatego gram trebla dorzucając do tego MVG we finale mś darta.
 
maer 267,5K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Data: 02.01.2016
Godz: 16:00
Spotkanie: Everton - Southampton

Typ:
Everton ✅ wynik 3:0
Kurs: 2,25
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 20 kolejkę angielskiej Premier League.
Zainteresował mnie mecz z górnej połówki tabeli pomiędzy Evertonem a drużyną Southampton.
Z tego co wiadomo w obu jedenastkach plaga kontuzji i nie zobaczymy w tym spotkaniu kilku ważnych i dobrych zawodników.
Drużyny posiadają podobny potencjał sportowy co widać po tabeli ligowej gdzie dzielą ich tylko 2 miejsca co przekłada się tylko na 3 oczka różnicy.
Do zagrania zwycięstwa gospodarzy skłoniło mnie forma Evertonu na swoim stadionie pokonanie na nim takich zespołów jak Arsenal i Manchester United o czymś świadczy zaś drużynie Southampton nigdy dobrze w Liverpoolu na Evertonie dobrze nie szło i moim zdaniem w tym meczu będzie podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 0

gerlat

Użytkownik
Aguero zaczyna mecz na ławce. City musi to wygrać ale okazało się w starciu z Liverpoolem, że z takim środkiem pola w postaci starego i wolnego Toure mogą lać słabych i średniaków ale z kimś lepszym niestety szykują się porażki. I w dzisiejszym meczu uważałbym na City bo jeśli zagrają podobnie jak ostatni mecz to może być ciekawie. Naprawdę nikt tam nic nie pokazał a samolubna gra Aguero najlepiej podsumowała ich występ.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ale ten Guardiola ma pecha,nawet sędzia jest przeciwko niemu,czerwona kartka totalnie z dupy dla Fernandinho.Atak nie był wyprosotowanymi nogami i mimo wszystko trafił w piłkę,na upartego dałby mu żółtą kartkę ale z tą czerwoną to przesadził grubo. Z drugiej strony jak się ogląda grę City w ostatnich tygodniach to naprawdę zasługują na tego pecha.Pomyśleć że na początku sezonu City potrafiło wygrać na Old Trafford a teraz Burnley jest dla nich ciężkim orzechem do zgryzienia.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Tottenham - Chelsea

Bądź co bądź meczyk o 6 punktów więc powinno być ciekawie. Dla pozostałych z top6 najlepszych rozwiązaniem byłoby gdyby obie drużyny przegrały to spotkanie choć zaraz potem najmilej widziana jest przegrana The Blues. Szczerze powiedziawszy jest to idealny moment na potknięcie. Po pierwsze, trochę życzeniowo, ich passa musi się w końcu skończyć. Kiedy jak nie w tym najbardziej zdradzieckim okresie? Komu jak nie drużynie, w której rotacja jest dosyć mała? Po drugie, drużyny spotkały się w listopadzie na Stamford Bridge. Przez pierwsze 45 minut Chelsea w swojej fortecy wręcz nie istniała. Gol Pedro to efekt chwilowego przebłysku. Druga połowa o wiele lepsza w wykonaniu ówczesnych gospodarzy ale wciąż pozostaje spory niesmak. Trzy - pod koniec zeszłego sezonu Chelsea pozbawiła koguty wicemistrzostwa i upragnionej lokaty ponad Arsenalem. Na pewno siedzi im to w głowach i myślą o zemście. O ile w listopadzie grali na wyjeździe tak teraz walczyć będą przed własną publicznością. Typ zawiera w sobie dozę czutki ale Tottenham zdecydowanie ma to czego potrzeba by zgarnąć komplet punktów.

Tottenham DNB @1.89 Unibet✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom