>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

20 kolejka Premier League [2 - 4 stycznia 2017]

Status
Zamknięty.
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Patrząc na dzisiejsze derby to co tutaj dużo mówić wszystko praktycznie jest możliwe. Temu ominąć ten pojedynek i najwyżej czegoś na live poszukać. The Blues nieco zawiedli mnie w ostatnim meczu, przede wszystkim w defensywie. Dwie bramki stracone z Stoke to była lekka przesada pod każdym względem. Dzisiaj na.pewno tak.nie.moga zagrać. Tym bardziej, że Koguty u siebie wyglądają naprawdę mocno.
Ekipa Chelsea zrozumiała filozofię Conte i wychodzi im to ma plus. Jednak trzeba wziąć tutaj aspekt gry co tty dni od dłuższego czasu. I dla.kazdej drużyny to na pewno się odbija. A patrząc na Koguty to zmęczenie jest jeszcze większe, bo grali w LM, The Blues w tym czasie odppczywali.
Przed spotkaniem nic nie gram. Patrząc na wszystkie plusy i minusy. To wynik może tutaj oscylowac w granicy 2-1
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ja zagram dzisiaj czystą dwójkę. Tottenham i Liverpool to jedyne drużyny bez porażki na własnym stadionie. Sądzę, że dzisiaj twierdza White Hart Lane padnie, no bo z kim mają przegrać jak nie z liderem? Resztę napisali przedmówcy, więc nie będę się powtarzał.
Chelsea 2,74 BET365
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Unibet
⚽ Tottenham - Chelsea
Typ: Walker kartka @3.35
Typ: Moses kartka @5.00

Walker sporo kartkuje w tym sezonie, właśnie skończył odbywać karę za 5 żółtych kartek, a już dziś naprzeciw jego stanie Hazard, więc myślę, że spora szansa na kolejną kartkę.
Ogólnie w całym meczu spodziewam się dominacji Spurs w środku pola, bo mają tam dobrych ofensywnych graczy takich jak Alli i Eriksen. Chelsea broniąc się ma spore szanse, żeby jakąś kartkę złapał któryś z pomocników. Ja stawiam na Mosesa, dlatego, że kurs najwyższy spośród pomocników i statystyka jest po mojej stronie. Odkąd zaczął regularnie grać, złapał 3 kartki w 13 meczach, co daje kartke na lekko ponad 4 mecze, natomiast kurs dzisiaj mamy 5.00.
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna, Anglia, Premier League ⚽
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Godzina: 21:00
Typ: Kante kartka tak
Kurs: 3.5
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Kurs jak dla mnie śmiesznie wysoki, bo np na Diego Coste który w tym sezonie złapał także 5 kartek jest tylko 2,5 a to przecież Kante jest zdecydowanie bardziej zaangażowany w defensywę niż Costa. Dla porównania ten sam typ na Unibecie jest zaledwie po kursie 3. Dodatkowa za typem przemawia fakt że sędzią będzie Atkinson który ostatnio lubi sięgać do kieszonki i wyciągać kartoniki a w takim meczu moje przewidywania są takie, że wyciągnie ich bardzo dużo bo nie dość że są to derby Londynu to jedna drużyna wchodzi na bardzo wysoki poziom a druga mimo 13 zwycięstw z rzędu raczej z tego najwyższego poziomu powoli schodzi i walka powinna rozegrać się w środku pola. Może z kartkami to lekka loteria ale ja tu naprawdę widzę ogromne value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Tottenham - Chelsea
buk: unibet
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.94
Wynik:

Dzisiejszego wieczora stają na przeciw siebie drużyny, które obecnie straciły najmniej goli w lidze, a ja i tak zagram over. Chyba mało kto się spodziewał, że Conte tak mocno się wkupi w Chelsea i zrobi z niej maszynę do wygrywania. Za sprawą zwycięstwa ze Stoke Chelsea zaliczyła już trzynastą wygraną z rzędu. jutro ciężko będzie podtrzymać tą passę bowiem. Obie zespoły są w świetnej formie, dlatego spodziewam się jutro dobrego widowiska. Gospodarze u siebie w ostatnich pięciu spotkaniach wbili swoim rywalom łącznie 16 goli, co daje nam dobrą średnią 3 goli na mecz. Goście nie są wcale gorsi, bowiem na wyjazdach i bilans również jest dodatni. W ostatnich pięciu spotkaniach strzelili osiem goli rywalom tracąc przy tym tylko jednego gola. Te statystyki trochę odstraszają od mojego typu, ale Spurs już na Stamford Bridge byli bliscy zdobycia punktów w meczu przeciwko Chelsea, a teraz wydają się być w jeszcze lepszej formie, a z kolei Chelsea naturalnie nie jest już tak solidna jak na początku swojej serii zwycięstw. Mecz nie powinien zawieść tak jak ostatnie hitowe starcie Liverpoolu z Manchesterem City, bo obie drużyny grają bardzo równo od dłuższego czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Ja w tej kolejce idę w stronę rożnych.
Na WHL może stać się wszystko do 1-1 do 3-2.
Oba zespoły w formie i bramkostrzelne.
Spursi lubią nabijać rogi np. z meczem w Burnley nabili ich aż 11!
The Blues ze Stoke nabili ich też 8.
Oba zespoły mają dobre skrzydła. Walker/Alli oraz Hazard/Pedro/Willian.
Ma kto je nabijać. Dodatkowo bramkarze na pewno będą je parować na linie końcową.
A z dystansu ma kto strzelać Costa, który musi strzelać bo goni go Ibra oraz Eriksen.
Mój typ to O 11RR @2,37 Bet365
oraz Spurs -1 RR 1,9
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Tottenham-Chelsea
Bet365
Harry Kane strzeli @ 2,40 ⛔ Inny wirtuoz załatwił Chelsea
Pow. 5,5 kartki @1,83 ⛔ Pierwsza połowa 4, druga tylko 1, bramka zabiła over
Tottenham DNB @1,83 ✅ Gładko weszło

Co do kartek. Sędzią spotkania będzie Martin Atkinson. Jego średnio to nieco poniżej 4 kartek. Jednak jest to spotkanie derbowe. W ostatnim ich spotkaniu tylko 3 kartki, ale przedostatnie to aż 12. Nie sądzę, by którakolwiek ze stron tu nogę cofała. Liczę po cichu na czerwoną kartkę.
Tottenham musi wyciągnąć z meczu jak najwięcej, bo jeżeli przegra zrówna się z ManU ilością punktów. W tym sezonie nie przegrał na własnym stadionie. Pokonał tu wtedy rozpędzony Manchester City (był to pojedynek drużyn wtedy niepokonanych w lidze). Już w ostatnim meczu z Chelsea prowadzili ostatecznie przegrywając. Co do Chelsea nie widziałem ich meczów na żywo, lecz coraz bliżej jest końca ich serii zwycięstw. W ostatnim meczu stracone 2 bramki. Więcej niż w poprzednich 14. Ostatnio wygrywają też minimalnie jedną bramką. Uważam, że dziś nie wygrają. Ale nie jestem pewny też co do Tottenhamu.
Co do gola Kane&#39;a. Ostatnie 2 mecze, w każdym gol. Chelsea też parę razy ukłuł w ostatnich pojedynkach. Tu też pewnie dostanie szansę ukłucia ich.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Atkiknson jest albo fanem Tottenhamu albo ma coś nie tak z głową,Wanyama powinien już spokojnie wyłapać żołtą kartkę.Piłkarze gospodarzy nic sie nie zmienili,to te same rozpieszczone dzieci które nie potrafiły się pogodzić z tym że Chelsea odebrała im szansę na mistrzostwo.W tym meczu również grają agresywnie i nie ogarniam jak sędzia może tego nie widzieć.Postawiłbym na Chelsea ale sędzia Atkinson faworyzuje Tottenham więc sobie odpuszczę
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Atkiknson jest albo fanem Tottenhamu albo ma coś nie tak z głową,Wanyama powinien już spokojnie wyłapać żołtą kartkę.Piłkarze gospodarzy nic sie nie zmienili,to te same rozpieszczone dzieci które nie potrafiły się pogodzić z tym że Chelsea odebrała im szansę na mistrzostwo.W tym meczu również grają agresywnie i nie ogarniam jak sędzia może tego nie widzieć.Postawiłbym na Chelsea ale sędzia Atkinson faworyzuje Tottenham więc sobie odpuszczę
Chelsea dziś nie miała żadnych argumentów, więc nie ma co obwiniać sędziego. Szczerze mówiąc, dla mnie była tu różnica klas, jeśli chodzi o dojrzałość piłkarską. Tottenham wyprowadził 2 ciosy i do końca kontrolował mecz, nawet nie kwapiąc się do kontry. Coś podobnego ostatnio robiła Chelsea ze swoimi przeciwnikami. Jeszcze sporo może się wydarzyć w tabeli do końca sezonu, bo pewnie jakiś kryzys przyjdzie, a już w ostatnim czasie męczyli się w większości meczów.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Atkiknson jest albo fanem Tottenhamu
Znamy dużo większego fana Tottenhamu. Tutaj niezawodny Mike Dean, kłaniam się.
Alli dał dzisiaj taki Heavy Metal, że Jurgen Klopp byłby dumny.

No cóż, Chelsea nie pobiła rekordu Arsenalu i zatrzymała się na, bagatela, 13-stu zwycięstwach. To nadal daje im minimum na następne 2-3 kolejki przewagę nad wiceliderem. Tottenham zaś potwierdził nieprawdopodobną dyspozycje, którą złapali po beznadziejnym występie na Old Trafford i odpadnięciu z LM. Cóż, czasami trzeba sięgnąć dna, by odbić się od niego ze zdwojoną siłą. To samo zrobiła przecież Chelsea w pewnym momencie sezonu, a teraz czyni to także United.
Co prawda teraz czas na FA Cup i półfinały EFL Cup, ale już w następny weekend: Leicester - Chelsea, United - Liverpool czy Everton - Man City. Niech ten czas leci szybciej!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom