>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

2. Runda kwalifikacji LM [20.07.2021 - 21.07.2021]

Status
Zamknięty.
M 4,8K

mario-1988

Użytkownik
W obydwu meczach które zostaną rozegrane o godzinie 21 proponuję over 2,5 bramki. Rywale tych drużyn czyli przyjezdni z nieporównywalnie słabszych piłkarsko lig. Przewiduję w jednym jak i drugim wyniki 3:0 lub 4:1. Pogoda idealna do rozgrywania meczów. Nie ma przeszkód w postaci temperatury lub opadów.
Legia - Flora Tallin Over 2,5 +
PSV - Galatasaray Over 2,5+

Pozdrawiam wszystkich typujących i życzę wszystkim zieloności. Żeby buki dostały po uszach za euro.

22:51- Buki dostały po uszach w tej kolejce odemnie. Oddadzą grzecznie w zębach co zabrali na euro i przeproszą że tyle musiałem czekać na swoje ciężko zarobione pieniądze. Zarobiony po uszy po tej kolejce. Oby tak dalej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina 21:00
Spotkanie : Legia W : Flora Talin
Typ : Flora wygra handicap +3 gole
Kurs : 1.48
Bukmacher : ETOTO
Balonik napompowany do granic wytrzymałości bo dość łatwym wyeliminowaniu z pucharów mistrza Norwegii. Prawdopodobnie Legia dziś zwycięży bo gra u siebie z zespołem przynajmniej na papierze słabszym od Bodo. Uwazam że wcale to nie musi być łatwy mecz i że nie będzie to zwycięstwo wiecej niż 2 golami. Flora nie będzie chciała zeby zbyt szybko było po meczu dlatego z pewnością ich taktyka będzie konsekwencja w obronie. Kurs nie wysoki ale do dubelka można dorzucić.
 
Ostatnia edycja:
M 19

Mat07

Użytkownik
Wszyscy wiemy jak Legia podchodziła do tych spotkań na krajowym podwórku kiedy obrywali eurowpie*dole rok w rok.
Zapytam tak: skoro piszesz, że mistrz Estonii nie wyglądał gorzej niż Legia w poprzedniej rundzie to pewnie oglądałeś ich mecz?
Nie oglądałem ;) zerknąłem na statystyki, w których lepiej wyglądała Flora od rywali. Obejrzałem skróty obu meczy Legii, w których sie broniła przez większą część meczu. Z Rakowem zerknąłem na kawałek drugiej połowy - i akurat Raków dominował.

Różnica klas pewnie i jest - nie znam się na estońskiej piłce. Ale nie uważam, by przewaga Legii była tak duża jak wiekszosć uważa. Zobaczymy.
 
M 4,8K

mario-1988

Użytkownik
Bramki się sypią buki będą płacić i płakać. To co zostało zabrane na euro teraz tą kasę oddadzą. Proszę o otwarcie czat na żywo dotyczące kwalifikacji ligi mistrzów.
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Reasumując mecz Legii, wczesna bramka i ta zmiana na Slisza, który nie ogarnia co się dzieje na boisku. Slisz za Kapustkę w ogóle co to za zmiana? Natomiast Hołownia, to gość, który nie nadaje się do mistrza Polski. Flora zagrała tak jak Legia im pozwoliła, ale oczywiście po bramce na samym początku, Legia jakby poczuła, że ten mecz się już wygrał w 3 minucie :cool:.
 
M 4,8K

mario-1988

Użytkownik
Reasumując mecz Legii, wczesna bramka i ta zmiana na Slisza, który nie ogarnia co się dzieje na boisku. Slisz za Kapustkę w ogóle co to za zmiana? Natomiast Hołownia, to gość, który nie nadaje się do mistrza Polski. Flora zagrała tak jak Legia im pozwoliła, ale oczywiście po bramce na samym początku, Legia jakby poczuła, że ten mecz się już wygrał w 3 minucie :cool:.
Najważniejsze że typy wygrane a buk ogolony z kasy równo . O to chodziło . Kto zagrał moje typy mógł sobie odrobić euro z nawiązką. Legia jak zagra z kimś silniejszym od Flory wyleci z hukiem z ligi mistrzów i zaś odpadną na jakiejś słabej druzynie z kazachstanu lub Armenii. Będzie ubaw po pachy. Polskie drużyny w europejskich pucharach. Normalnie śmiech mnie ogarnia na samą myśl. Pośmiewisko na całą Europę.
 
M 19

Mat07

Użytkownik
Hahahah typeczku zabawny.
Widziałeś jakim składem,zaczela Legia mecz z Rakowem,a jak wyglądała w drugiej? 3-0 dzis dla Legii znawco estonskiego futbolu.
Jak tam typeczku zabawny?

Nie ma to jak typowanie bez argumentów. Bo Legia. Nie patrząc na formę i grę drużyny, prawda?

Legia u siebie męczyła się z mistrzem Estonii.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Najważniejsze że typy wygrane a buk ogolony z kasy równo . O to chodziło . Kto zagrał moje typy mógł sobie odrobić euro z nawiązką. Legia jak zagra z kimś silniejszym od Flory wyleci z hukiem z ligi mistrzów i zaś odpadną na jakiejś słabej druzynie z kazachstanu lub Armenii. Będzie ubaw po pachy. Polskie drużyny w europejskich pucharach. Normalnie śmiech mnie ogarnia na samą myśl. Pośmiewisko na całą Europę.
Drużyna z Kazachstanu nie jest słaba bo ograli dziś Crvene Belgrad 2-1, są wybiegani i widać że chcą, więc mają to czego brakuje Legii do tego modelowego movementu po boisku :ROFLMAO:
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Proszę o otwarcie czat na żywo dotyczące kwalifikacji ligi mistrzów.
Nie sądzę, żeby to był aż tak potrzebny temat, do typów na żywo jest osobny temat, ostatnio zwiększyłeś swoją aktywność, więc niedługo jak spełnisz wymagania będziesz miał do niego dostęp. Pozdrawiam
 
M 4,8K

mario-1988

Użytkownik
Drużyna z Kazachstanu nie jest słaba bo ograli dziś Crvene Belgrad 2-1, są wybiegani i widać że chcą, więc mają to czego brakuje Legii do tego modelowego movementu po boisku :ROFLMAO:
Czyli jest gorzej niż źle. To jest wskazówka na następną rundę dla typujących. Też jakieś perełki wyszukam na następną kolejkę. Buk znowu będzie płakał ale będzie płacił za moje stracone nerwy za euro. Za te Włochy. la vendetta sarà dolce.
Post automatycznie złączony:

Dobrze nie zakładaj. Ale w moim odczuciu warto by było żeby takie coś założyć żeby nie zaśmiecać tematu odnośnie typów. Nie sądzisz żeby tak by było lepiej? Ja nie jestem moderatorem więc nie mam tu władztwa. Wy pomiędzy sobą tu podejmujecie decyzje. Przemyśl proszę to co napisałem. Jakiś live Czat Liga Mistrzów. Na bieżąco komentarze. To się często przydaje tuż przed typowaniem żeby trafniej ocenić swój typ. Może ktoś napisać właśnie coś wartościowego przed samym meczem np. o kontuzjach w jednej z drużyn. Lub informacje o czynnikach atmosferycznych jakie będą podczas meczu. To bardzo istotne informacje podczas typowania żeby ogolić buka.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nie do końca się zrozumieliśmy w pierwszym poście, temat już jest, będzie on aktywny przez całą edycję Ligi Mistrzów aż do finału, więc tam będzie dyskutować także na live.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Najważniejsze że typy wygrane a buk ogolony z kasy równo . O to chodziło . Kto zagrał moje typy mógł sobie odrobić euro z nawiązką. Legia jak zagra z kimś silniejszym od Flory wyleci z hukiem z ligi mistrzów i zaś odpadną na jakiejś słabej druzynie z kazachstanu lub Armenii. Będzie ubaw po pachy. Polskie drużyny w europejskich pucharach. Normalnie śmiech mnie ogarnia na samą myśl. Pośmiewisko na całą Europę.
Ile razy jeszcze będziesz się podniecał i podkreślał że trafiłeś swoje typy ? Każdy już to przeczytał. Nie musisz się powtarzać. Dobrze ze wygrałeś, bo buka trzeba kosić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom