>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. Runda kwalifikacji LM [20.07.2021 - 21.07.2021]

Status
Zamknięty.
M 4,8K

mario-1988

Użytkownik
O godzinie 17:00 rozegrany zostanie mecz pomiędzy Alashkert - Scheriff Tiraspol i głównym ale także nadrzędnym powodem dla którego można na spokojnie zagrać ten typ to temperatura jaka będzie podczas rozgrywania meczu 40 stopni C. Następnym powodem jest fakt że to pierwszy mecz tych drużyn i te zespoły do tej pory ze sobą jeszcze nie grały. Kursy już dawno poleciały w dół na to zdarzenie. Bukmacherzy wiedzą co się święci. Przewidywany wynik 0-0 ,0-1
under -2,5
under -1,5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +557
M 4,8K

mario-1988

Użytkownik
Tak moje niedopatrzenie i już poprawiłem. To jest perełka w tym zestawieniu. Kto choć raz grał w upale wie jak to jest. Tymbardziej że gra drużyna z Armenii. Oni strzelają bardzo małą ilość bramek ze względu na słabą jakość murawy i oraz specyficzną technikę grania. Ona nie jest oparta na tym żeby zdobywać kolejne bramki. Kolejne argumenty żeby to zagrać.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Pika nożna/eliminacje Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lincoln vs Cluj
Typ: Lincoln strzeli gola
Kurs: 2.29 ✅
Bukmacher: Totolotek
Analiza:


Miałem ten sam mecz na oku co kamasutra10 kamasutra10, ja jednak pójdę w nieco bezpieczniejszą opcję i zagram sobie bramkę underdoga. W dwumeczu z luksemburską Folą to właśnie Lincoln był lepszą drużyną. Przede wszystkim u siebie rozstrzygnął losy awansu i szczerze mówiąc dzisiaj nie stoją wcale na straconej pozycji. Cluj to nie jest żadna europejska potęga, a bramkarz Giedrius Arlauskis popełnia katastrofalne błędy, jak te ze spotkania z Craiova. Gdzie jak nie na własnym obiekcie w Gibraltarze szukać swoich szans i jestem zdania, że jedną z nich wykorzystają. Myślę, że Rumuni mogą nieco zlekceważyć przeciwnika i tym samym uda się strzelić gola Lincoln. Na to liczę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +821
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Rapid W. - Sparta P. BTTS/+2.5 @ 2.0 Fortuna



Zapowiada się na ciekawą konfrontację. Obydwie ekipy porównywalne poziomem i faktycznie ciężko stwierdzić kto z tej pary awansuje dalej. Teoretycznie nieco więcej szans na awans daje się Czechom , ale w dzisiejszym meczu z kolei gospodarze w oczach bukmachera są faworytem. To zrozumiałe przy tak wyrównanych parach atut własnego boiska jest wymowny.
Niezależnie od tego kto znajdzie się w następnej rundzie nie powinno jednak zabraknąc goli z obu stron i to zarówno w meczu dzisiejszym jak i rewanżu. Niestety martwi mnie strasznie niski kurs jak na tego typu bet połączony przecież z dwóch zdarzeń które muszą zostać spełnione a więc BTTS i over 2.5. Wahałem się nad opcją trudniejszą BTTS /+3.5 @ 3.05 z wyższym kursem ale ostatecznie zostałem przy tej pierwszej choć nie wykluczam że padnie w tym spotkaniu 4 gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina:20:00
Spotkanie:Ferencvarosi - FK Zalgris
Typ: Poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.52
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Gospodarze według bukmacherów przystąpią do tego spotkania jako zdecydowani faworyci, co jest zrozumiałe. Goście z Litwy mimo panowania na krajowym podwórku, w Europie już tak dobrze nie wyglądają. W pierwszej kolejce kwalifikacji, wygrali dwumecz z Linfield, stosunkiem bramek 5:2. Fakt że w tych dwóch meczach padło sporo bramek spowodowany był tym że Zalgiris wiedział że może się otworzyć z rywalem który spokojnie był do ogrania. W tym spotkaniu widzę inny scenariusz, prawdopodobnie gospodarze wyjdą ofensywnie ale nie sądzę żeby byl to mecz otwarty dla obu drużyn. Prawdopodobieństwo że gospodarze wygrają jest bardzo duże ale w mojej ocenie nie ma się co szykować na pogrom. Ferencvaros swoją dobra gra w ostatnim czasie, zyskał uznanie wśród Europejskich drużyn dlatego w mojej ocenie będzie to zachowawczy mecz ze strony gości z mała ilością goli. Wybrałem linie która ma spore szanse na wejście.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +157
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Raczej bez wymyślania.
Gram:
Ferencvaros-Zalgiris handi 1.94 Fortuna
Legia-Flora handi 1.91 Fortuna
Rapid-Sparta 1x 1.42 Fortuna

Dwa pierwsze mecze niemal identyczne. Gospodarze przy gorącym dopingu mają za zadanie wygrać jak najwyżej. Przy 1-0 mają atakować dalej stąd liczę na 2-0 minimum. Warto pamiętać, że przed sezonem Ferencvaros ograł Legię 2-0. Co do rywali z Estonii to patrząc na ich skład na transfermarkt to nie ma się kogo obawiać. Kostia Vassiljev za miesiąc skończy 37 lat. Do tego Ojamaa i Zenjov po 30-tce plus młodzież i żadnego obcokrajowca.
W trzecim, typ 1x podpieram tym, że austriackie ekipy radzą sobie dobrze w Europie. Wszyscy poza Hartbergiem grali minimum w LE. Dodatkowo przypuszczam że przy wyniku remisowym (jeśli taki będzie) to jednak goście będą się bronić i liczyć na rewanż u siebie.

Dziękuję Panie Kapustka. Za każdym razem gdy spojrzy Pan lustro, zobaczy Pan swoją głupotę. Mam nadzieję że wyzdrowiejesz, bo nie życzę źle. Spośród wszystkich meczów, jedynie Slovan-YB Under 1.5/2.5 oraz Legia bez handi na minus. Szkoda, wpadło mało. Kilka kuponów do kosza bo zabrakło 1 gola Legii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
M 4,8K

mario-1988

Użytkownik
Co myślicie o meczu Celtic - Midtjylland? Pakować się w Over czy under w tym meczu. W Celticu są kontuzje napastników i pomocników u Duńczyków jeden chyba napastnik. Nie wiem jak ugryźć ten mecz. Proszę moderatorów o usunięcie tego posta.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/eliminacje Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Mura vs Ludogorets
Typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.35
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Kolejny dzień z eliminacjami do europejskich pucharów i tym razem skupię się na meczu mistrza Słowenii z mistrzem Bułgarii. Szczerze mówiąc nie znałem takiego klubu jak Mura. Zespół z Murskiej Soboty niejako sensacyjnie sięgną po złoto w ligowych rozgrywkach i stara się zameldować w europejskich pucharach. W pierwszej rundzie zdeklasowali macedońską Shkendiję, teraz rywal o przynajmniej półkę wyższy. Ludogorets pewnie pokonał Szachcior Soligorsk i trzeba przyznać, że miał kontrolę nad tym dwumeczem. Uważam, że w Słowenii możemy spodziewać się ciekawego widowiska i celuje w rzuty rożne, których było mnóstwo w spotkaniach obu drużyn. Zarówno gospodarze, jak i goście preferują grę do przodu i jestem zdania, że 11 kornerów jest do zrobienia, szczególnie po zniesieniu zasady premiowania bramek na wyjeździe. Pierwsze starcia są teraz bardziej otwarte i na to liczę w Murskiej Sobocie.
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympiakos - Neftci Baku
Typ: Wynik meczu/obie strzelą - 1/nie
Kurs:
1.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie mistrza Grecji z mistrzem Azerbejdżanu. Chyba nie trzeba mówić kto tu jest faworytem.
Olympiakos kompletnie zdominował swoją ligę. Piłkarze tej ekipy mieli aż 26 punktów przewagi nad drugim PAOKiem. Nie jest wykluczone, że ta przewaga byłaby większa, gdyby nie dali sobie luzu w tych ostatnich kolejkach, przez co potracili w nich trochę punktów. To czym imponowała ta drużyna to przede wszystkim gra na swoim stadionie. W 18 spotkaniach odnieśli 17 zwycięstw i raz zremisowali. Do tego mieli fantastyczny bilans bramkowy 43:4. Jak widać, przez cały sezon w meczach domowych stracili tylko 4 bramki - jest to niesamowity wynik. Oczywiście w pucharach tracili je już trochę częściej, ale nie ukrywajmy, porażka u siebie 0:1 z City, które dotarło do finału lub 0:2 z Porto, które było bliskie wejścia do półfinału, nie przynosi jakiegoś wielkiego wstydu. Trzecim meczem było zwycięstwo 1:0 z Marsylią. W jedynym meczu eliminacyjnym rozgrywanym u siebie pokonali 2:0 Omonię Nikozję, także mamy tutaj kolejne czyste konto.
Po sezonie dużo zawodników wróciło do Olympiakosu. Odszedł właściwie tylko napastnik Bruma oraz bramkarz Jose Sa, jednak w jego miejsce przyszedł moim zdaniem lepszy bramkarz, czyli Tomas Vaclik który pokazał się z bardzo dobrej strony na Euro broniąc bramki Czechów.
Neftci Baku jest za to dosyć niespodziewanym mistrzem Azerbejdżanu, który przełamał Karabach. Było to w niesamowitych okolicznościach, ponieważ w ostatniej kolejce obie te drużyny grały ze sobą bezpośredni mecz, Neftci potrzebowało zwycięstwa, a Karabachowi wystarczył remis. Neftci wygrało 1:0 po bramce w 90 minucie, ciężko wyobrazić sobie ogrom radości ówczesnych gospodarzy. Jednak już teraz widać, że są oni po prostu słabszą drużyną i nie gwarantują Azerskiej piłce takiego poziomu. W pierwszej rundzie z pewnymi problemami pokonali nie za mocne Dinamo Tibilisi, jednak patrząc na przebieg spotkań to nie jestem taki pewien, że byli oni lepszą ekipą. Poza tym aspektem trzeba zauważyć, że Neftci nie ma za bardzo bogatego doświadczenia w grze w pucharach. Zazwyczaj odpadali oni w 2-3 rundzie eliminacji i to nie z jakimiś mocnymi ekipami, tylko zawsze były to ekipy słabe, aspirujące do bycia średnimi.
Uważam, że dzisiaj Olympiakos odniesie spokojne zwycięstwo zabezpieczając bardzo dobrze tyły.

Wynik końcowy - 1:0
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Mura (Sło) - Ludogorets (Buł) Ludogorets/-3.5 @ 2.48 StS



Kolega sunxl wspomniał już o tym spotkaniu po trosze i popieram opinię że nie spodziewam się zamkniętego spotkania , jednak w moim przekonaniu nie musi się to wcale odbić na zdobyczach bramkowych. Rożne owszem jako pochodna ataków na bramkę ale sądzę że styl gry preferowany przez Bułgarów przemawia bardziej za obroną bramki a dopiero później strzelaniem goli , tym bardziej teraz kiedy bramka zdobyta na wyjeździe nie liczy się " podwójnie". Owszem uważam Ludogorets za faworyta do awansu w dwumeczu lub nawet wygranej dzisiaj na wyjeździe z racji większego doświadczenia w europejskich pucharach ale sądzę że cały mecz zamknie się w maksimum 3 golach.
W poprzedniej rundzie Ludogorets dwukrotnie pokonał skromnie Soligorsk 1:0 i powiem szczerze że tego typu rozwiązanie pasuje mi bardziej w dzisiejszej konfrontacji niż kanonada bramkowa z obu stron.


O drużynie słoweńskiej nie mogę napisać nic szczególnego gdyż nie wiem zbyt wiele prócz tego co można
prześledzić przy okazji ostatnich spotkań. Faktycznie mocno zwłaszcza w domu ( 5:0) rozbili Słoweńcy drużynę z Macedonii ale nie przeceniałbym aż tak bardzo tej wygranej gdyż uważam Ludogorets za ekipę dużo bardziej doświadczoną i mocniejszą od Macedończyków. Dzisiaj na pewno Mura staje przed dużo cięższym zadaniem , a że stawiam na Bułgarów więc oczekuję z kolei od nich rozważnej gry w tyłach i wygranej. Jak będzie zobaczymy.
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Mura - Ludogorets Razgrad over 3,5 kartki @1,51 Fortuna

Słoweńcy to niespodziewany mistrz kraju. W przeciwieństwie do rywali nie mają takiego ogrania na szczeblu europejskim. Ludogorets na papierze może wygląda lepiej jednak ich zwycięstwo nie jest takie oczywiste. Poziom słoweńskiej piłki i bułgarskiej jest zbliżony. Spodziewam się dobrego meczu i dużo walki. Ludogorets na wyjazdach gra w kratkę. Mura ze Shkendiją zaimponowała i dała sygnał, że stać ją na coś więcej. W mojej opinii 1x2 jest w tym meczu jak wróżenie z fusów. Forma przemawia za gospodarzami, doświadczenie za gośćmi. Spotkanie sędziować będzie Niemiec Harm Osmers ze średnią 3 żółtych na mecz. Uważam, że obie ekipy mają inklinacje do agresywnej gry, fauli taktycznych i w mojej opinii ta linia dziś zostanie przekroczona.

Slovan Bratysława - Young Boys Berno over 3,5 kartki @ 1,45 Fortuna

Tutaj kurs niższy. Może trochę za niski. Sytuacja analogiczna do tego co napisałem wyżej. Slovan na własnym podwórku znaczy wiele, w pucharach też grywali. Jeśli mają myśleć o awansie muszą dziś podjąć ryzyko bo w Szwajcarii będzie o to bardzo ciężko. Young Boys gra miłą dla oka piłkę. Przy zachowaniu proporcji grają trochę jak Manchester City. Atakują, posiadają piłkę, natomiast w momencie straty skłonni są do fauli taktycznych i szybkiego przerywania akcji przeciwnika. Mecz sędziuje Chris Kavanagh - Anglik, który w Europie kartek rzuca sporo. Tym razem także powinien.

Można to zagrać w dublu uzyskując AKO 2,18 co ja czynię lub wybrać sobie coś do własnej kombinacji. Myślę, że w tych meczach będzie się sporo działo.
 
Ostatnia edycja:
piele 4,9K

piele

Użytkownik
10 na Flore dziś to nie jest przesada kusi to mega :) ?
Tylko odpowiedz sobie na pytanie co reprezentuje Flora? Oglądałeś chociaż troszkę meczu Śląska z Paide? Możemy narzekać na polską ligę, ale no liga estońska z takimi tuzami jak Kosta Vassiljev i Ojamaa (który odbił się od Widzewa) jest po prostu śmieszna. Taki Sappinen odbił się od każdej ligi, bramkostrzelny tylko w Estonii. Estończycy nie mają żadnych argumentów, tutaj musiałby zdarzyć się jakiś armagedon, żeby Legia zremisowała, a co dopiero przegrała. Legia grała całkiem w porządku z Bodo, a Flora jest o wiele słabszą drużyną od Norwegów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Znamy skład Legii na dzisiejszy mecz:
Boruc, Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia, Juranovic, Andre, Mladenovic, Luquinhas, Kapustka, Emerli, Pekhart.
Cieszy, że będzie dwójka napastników. Trzeba grać swoje tym bardziej, że nie ma już tej niesprawiedliwej moim zdaniem, zasady premiowania goli zdobytych na wyjeździe. Nawet jak Legia straci bramkę to nic nie przekreśla i piłkarze z Warszawy powinni dążyć aby strzelić tych bramek więcej. Myślę, że plan Michniewicza jest taki aby dziś zdobyć porządną zaliczkę i w rewanżu grać spokojniej półrezerwowym składem, zwłaszcza, że w najbliższą sobotę, Legioniści grają swój pierwszy mecz w Ekstraklapie z Wisłą Płock.

Gram w fortunie:
Over 2,5 bramek Legii@ 2.12
Oraz
Emreli strzeli@ 1.60

Powiem, że zespół Mistrza Polski ma wreszcie napastnika z prawdziwego zdarzenia. Potrafi przyjąć piłkę, zastawić się, jest dosyć szybki, ma dobry strzał, przewiduje wydarzenia na boisku. Naprawdę przyjemnie się na niego patrzy. Jeśli gospodarze mają strzelać bramki to kto inny jak nie Azer?

Edycja pomeczowa // wynik jak wynik ale gra Legii tragiczna, wręcz kompromitacja. Przykro było oglądać. A dueat Wieteska-Hołownia to naprawdę nadają się do Legii ale tych trzecioligowych rezerw. Pomyliłem się strasznie w ocenie formy Legionistów. Nie pokazali nic z tego co było w meczu z Bodo, nie licząc błędów w obronie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
M 19

Mat07

Użytkownik
Dziwi zachwyt nad Legią i jej zawodnikami. Raków potrafił ich zdominować w Warszawie. Niewiele strzelają na bramkę, mało sytuacji tworzą. Estoński mistrz to klasa niżej od polskiej ligi, ale huraoptymizm przedwczesny. Mistrz Estonii nie wyglądał gorzej w poprzedniej rundzie niż Legia.

Remis albo jednobramkowe zwycięstwo Legii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
I 24,7K

iti

Użytkownik
Dziwi zachwyt nad Legią i jej zawodnikami. Raków potrafił ich zdominować w Warszawie. Niewiele strzelają na bramkę, mało sytuacji tworzą. Estoński mistrz to klasa niżej od polskiej ligi, ale huraoptymizm przedwczesny. Mistrz Estonii nie wyglądał gorzej w poprzedniej rundzie niż Legia.

Remis albo jednobramkowe zwycięstwo Legii.
Wszyscy wiemy jak Legia podchodziła do tych spotkań na krajowym podwórku kiedy obrywali eurowpie*dole rok w rok.
Zapytam tak: skoro piszesz, że mistrz Estonii nie wyglądał gorzej niż Legia w poprzedniej rundzie to pewnie oglądałeś ich mecz?
 
I 739

indianin

Użytkownik
Dziwi zachwyt nad Legią i jej zawodnikami. Raków potrafił ich zdominować w Warszawie. Niewiele strzelają na bramkę, mało sytuacji tworzą. Estoński mistrz to klasa niżej od polskiej ligi, ale huraoptymizm przedwczesny. Mistrz Estonii nie wyglądał gorzej w poprzedniej rundzie niż Legia.

Remis albo jednobramkowe zwycięstwo Legii.

Hahahah typeczku zabawny.
Widziałeś jakim składem,zaczela Legia mecz z Rakowem,a jak wyglądała w drugiej? 3-0 dzis dla Legii znawco estonskiego futbolu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Znamy skład Legii na dzisiejszy mecz:
Boruc, Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia, Juranovic, Andre, Mladenovic, Luquinhas, Kapustka, Emerli, Pekhart.
Cieszy, że będzie dwójka napastników. Trzeba grać swoje tym bardziej, że nie ma już tej niesprawiedliwej moim zdaniem, zasady premiowania goli zdobytych na wyjeździe. Nawet jak Legia straci bramkę to nic nie przekreśla i piłkarze z Warszawy powinni dążyć aby strzelić tych bramek więcej. Myślę, że plan Michniewicza jest taki aby dziś zdobyć porządną zaliczkę i w rewanżu grać spokojniej półrezerwowym składem, zwłaszcza, że w najbliższą sobotę, Legioniści grają swój pierwszy mecz w Ekstraklapie z Wisłą Płock.

Gram w fortunie:
Over 2,5 bramek Legii@ 2.12
Oraz
Emreli strzeli@ 1.60

Powiem, że zespół Mistrza Polski ma wreszcie napastnika z prawdziwego zdarzenia. Potrafi przyjąć piłkę, zastawić się, jest dosyć szybki, ma dobry strzał, przewiduje wydarzenia na boisku. Naprawdę przyjemnie się na niego patrzy. Jeśli gospodarze mają strzelać bramki to kto inny jak nie Azer?
Czy to jest już oficjalny skład Legii?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom