>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

2 Runda eliminacji do Ligi Europejskiej (14.07.2011 - 21.07.2011)

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Austria Vienna - Rudar Pljevlja
Typ: Austria Vienna AH -2,5
Kurs: 2.025
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wiele ciekawych spotkań rozegra się dziś na europejskich boiskach w ramach Kwalifikacji do Ligi Europejskiej.
Wybrałem spotkanie pomiędzy ekipą &quot;Fiołków&quot; z Wiednia, a przyjezdnymi z Czarnogóry, a więc mecz Austrii Wiedeń z Rudarem Pljevlja.
Odpadnięcie Czarnogórskiej ekipy z Kwalifikacji jest już raczej przesądzone, bo raczej ciężko uwierzyć w to, że uda im się na Franz Horr Stadium, odrobić 3 bramkową stratę jaką ponieśli na własnym stadionie.
&quot;Fioletowi&quot; rozpoczęli już sezon, w pierwszym spotkaniu ligowym przegrali na wyjeździe z trzykrotnym Mistrzem Austrii czyli Red Bull Salzburg, spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.
Jeżeli chodzi o braki i absencje w obu ekipach ich brak. Wątpliwy jest jedynie występ Georg&#39;a Margreittera który zachorował na grypę.
Pomimo zwycięstwa 3:0 na wyjeździe Nacer Barazite jak i Michael Liendl, zapowiadają walkę, mimo, że mają już sporą zaliczkę. Chcą zagrać jak najlepiej i odnieść kolejne obiecujące zwycięstwo.
Do wczoraj zostało już sprzedane 3.000 biletów, to stosunkowo mało, biorąc pod uwagę, że na Stadion w Wiedniu wchodzi 14.000 osób.
Myślę, że kolejne 3:0 jest w zasięgu dla ekipy &quot;Fiołków&quot;.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Panowie mam pytanie odnośnie spotkania:

RNK Split - NK Domžale

Kurs na gospodarzy ponad 1.90 i jest on w trybie zwyżkującym, czy nie dziwi Was ten wysoki kurs ? W pierwszym spotkaniu gracze ze Splitu wygrali na wyjeździe 2:1, teraz grają u siebie, atut własnego boiska, według mojego mniemania liga chorwacka jest dużo silniejsza od Słoweńskiej.
Postawiłem na gospodarzy ale teraz zaczynam się zastanawiać na jakiej podstawie taki wysoki kurs na nich, u niektórych buków można znaleść nawet ponad 2.0. Czy ktoś może wie coś więcej na temat tego spotkania ?
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
:

Spotkanie: RNK Split – Domzale
Typ:
RNK Split ✅
Kurs:
2.05 / 1.90
Bukmacher:
STS / Betsafe
Wynik: 3:1
Na dzisiaj wybrałem interesująco zapowiadające się spotkanie pomiędzy RNK Split, a Domzale. Długo się zastanawiał nad tym spotkaniem i doszedłem do wniosku, że można spróbować. Według mnie faworytem spotkania będą gospodarze na co składać może się kilka faktów. Mianowicie jak wiadomo ekipa RNK wygrała pierwsze spotkanie na wyjeździe 1-2, a więc pokazali, że są drużyną, która będzie walczyła o następną rundę. Teraz czas na rewanż na własnym boisku, a więc teoretycznie Split powinni mieć jeszcze łatwiej. Na przedmeczowej konferencji prasowej trener trzeciej drużyny w Chorwacji - Ivan Katalinić podkreślał, ze jego drużyna nie będzie się bronić, ale też nie będzie atakowała za wszelką cenę. Piłkarze RNK także wydają się być zmobilizowani, bo zgodnie podkreślają, że jest to ich najważniejszy mecz, który może otworzyć im szansę na dalszą rywalizację w el. do LE. Natomiast dyrektor sportowy RNK Split nazwał ten mecz historyczną szansą na trzecią rundę el. do LE. Jeśli chodzi o drużynę gości to na pewno wiele nadziei pokładali w pierwszym spotkaniu, gdzie grali na własnym boisku, a mimo to przegrali 1-2. Teraz czeka ich jeszcze cięższa przeprawa. W prawdzie trenerzy oraz zawodnicy Domzale podkreślają, że są zmobilizowani do meczu i dadzą z siebie wszystko to na pewno czują pewną presję. Warte podkreślenia jest, że wicemistrz Słowenii swoją jedyną bramkę w pierwszym meczu strzelił po rzucie karnym, a więc bezpośrednio z gry bramki nie strzelili. To też dobrze świadczy o bramkarzu i obronie Chorwatów. Kurs na gospodarzy wygląda zachęcająco tym bardziej, że wygrali na wyjeździe to dlaczego mieliby nie wygrać u siebie? Do meczu przystąpią niemalże w pełnym zestawieniu, a trener Katalinić nie będzie mógł skorzystać tylko z jednego zawodnika. Myślę, że dzisiaj zwyciężą gospodarze.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dundee - Śląsk
Sam występ wrocławian w lidze europejskiej należy uznać za sporą niespodziankę. Zajęli w Ekstraklasie 2 miejsce i po 20-stu paru latach przerwy znów występują &quot;w Europie&quot;. Za rok mistrzostwa naszego kontynentu. Co ciekawe kilka spotkań zostanie rozegranych na nowym stadionie Śląska... W poprzednim sezonie z dobrej strony zaprezentował się w LE Lech Poznań grając na nowym stadionie, który również będzie areną ME. Nie chcę nic sugerować ale Śląsk moim zdaniem zajdzie w tej edycji LE dosyć daleko i przy okazji będzie promował nowy stadion jak i miasto-gospodarza przyszłorocznych ME. Jeśli chodzi o czysto sportowe argumenty to moim zdaniem Śląsk tydzień temu zagrał dużo lepiej od Szkotów i nie sądzę aby przez 7 dni Dundee złapało jakąś super formę. Mecz dwóch wyrównanych drużyn. Stawiam dzisiaj na remis i awans Śląska do kolejnej rundy.
Awans: Śląsk
1.40
Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adi777 386

adi777

Użytkownik
mam dostęp do kilku sprawdzonych &quot;closed forum&quot; wiec staram się przekazać wam informacje bo z polskich portali tylko tutaj podaje swoje mecze ????
Wczoraj podałem mecz portugalskich druzyn,ktore też byly na tamtym forum ????
kurs ładny i godny polecenia zakonczyl sie wygrana ????
Dzisiaj moge jedynie napisac tak.. Jabloniec i ich rywal są znane z dziwnych meczy,wiec uwazajcie. Over jest b.prawdopodobny + kurs na ht/ft 2/1 leci w dół (u kilku bukmacherów z 24.00 do 15.00-18.00 a to juz jest znaczny spadek przy tego typu opcjach - ryzykownych). Dwa zespoly potrzebuja pieniedzy,wiec moge tylko przypuszczac,ze jedna druzyna awansuje i zgarnie pule za awans a druga przegra i nie odejdzie bez niczego ($).
Drugi mecz polecam uwaznie grac na live bądz normalnie a dokladnie u ruskich zaobserwowano duze wplaty w meczu Bohemians-Ol.Ljubljana a dokładnie under 2.75 a takze 2.5. Nikt bez sensu by nie inwestował duzych pieniedzy w cos co by mu nie przynioslo zysku ????
Każdy ma swój rozum i gra to co chce i za ile chce.
Powodzenia all
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Levadia vs Differdange
Dziś meczem który wpadł mi w oko jest spotkanie między Levadią a Differdange. W 1 spotkanie padł wynik remisowy 0-0 i moim zdaniem było to zaskoczenie bo może Levadia jest nam znana (przez pryzmat Wisły) to Differdange pewnie niektórzy nie znają. W Luksemburgu jeszcze nie wznowiono rozgrywek (start 06/08/2011) a w poprzednim sezonie Differdange uplasowało się na 3 miejscu z bilansem 12-7-7. Jeśli porównując ligę Estońską do Luksemburskiej to można powiedzieć że to dwie inne bajki. Levadia jest w trakcie sezonu i jest to kolejny plus na ich korzyść, obecnie mają tyle samo punktów co lider rozgrywek(Flora) czyli 41 ale jedno spotkanie więcej rozegrane. Levadia od 4 spotkań ligowych notuje same wygrane a ich bilans to 12-5-1. Myślę że większe umiejętności piłkarskie Levadii pozwolą jej wygrać pewnie to spotkani.

Typ:1
Kurs:1.40
Pinnacle Sports​
 
B 15

blady+

Użytkownik
Dundee United - Śląsk Wrocław | Under 2.5 @ 1,85 (Bwin) - 21.07.11 20:45

Zacznijmy od tego, że zarówno drużyny Polskie jak i Szkockie w ostatnich latach nie spełniają stawianych przed nimi oczekiwań. Faworytem tego dwumeczu mimo wszystko byli Szkoci, ale ich postawa w Polsce zaskoczyła.. zaskoczyła na tyle, że teraz bukmacherzy nie wierzą zbytnio w ich awans, dają im od 25 do 35% szans. Należy też pamiętać, że w niedzielę zacznie się sezon w Szkocji, dlatego Dundee prawdopodobnie przeszło solidnie przez okres przygotowawczy.

Nawiązując do spotkania w Polsce.. Dundee zagrało poniżej oczekiwań, bowiem Śląsk był nie tylko lepiej przygotowany, ale również bardziej zmotywowany. Bramka dla Polaków padła w 74 minucie, padła trochę z niczego ale może mieć kuriozalne znaczenie w dwumeczu.

Znając Lenczyka i zdrowy rozsądek, nie ma innej opcji niż gra z kontry. Śląsk skupi się na obronie, i jak na ligowym podwórku będzie próbował kontratakować. Pytanie jest więc jedno, kto może strzelić Polakom bramkę ? Z pewnością nagroźniejszymi armatami Szkotów jest Johnny Russell i David Goodwillie, jednak właśnie ta dwójka mizernie pokazała się w Polsce, i pokazała się od słabszej strony. Obie ekipy zagrają w lekkim osłabieniu, Szkoci nie skorzystają z Kennetha i Danny&#39;ego, z kolei w ekipie gości braknie prawdopodobnie Omara Diaza. Menadżer Szkotów w wywiadzie podkreślił praktycznie to, o czym piszę. Powiedział, że Śląsk liczył będzie na kontre grając na zero z tyłu. Podsumowując, jeśli Szkoci zagrają lepiej niż tydzień temu, to mogą pokusić się o bramkę lub dwie. Nie sądzę jednak aby Śląsk coś trafił, tymbardziej że motywacji mu nie zabraknie. Rywalem w kolejnej rundzie będzie zwyciężca pary Metalurg Skopje (Macedonia) / Lokomotiw Sofia (Bułgaria). Powodzenia!
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Jesli chodzi o ustawki to coś chyba jest w meczu Vojvodiny. Tuż przed meczem miałem ich na kuponie i nagle kurs dość znacznie na nich wzrósł i stwierdziłem, ze odpuszczam. Teraz patrze a tu do przerwy Vojvo 0-1.
Co ciekawe, mimo kursów początkowych rzędu 1.15 to w przerwie kursy na Vajvo są już w okolicach 3,75. Czuje, że za jakiś czas poczytamy sobie w prasie o tym meczu...
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Dundee - Śląsk poniżej 2,5 gola 1,83 2/5
bwin
Śląskowi po zwycięstwie w pierwszym meczu wystarczy dzisiaj osiągnąć bezbramkowy remis i myślę, że Lenczyk ustawi swój zespół bardzo defensywnie - jak w meczu z Wisłą w ubiegłym sezonie - i uda im się osiągnąć upragniony awans do III rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zilina - Reyjkavik obie strzelą 1,72

Zilina straszna padaka ostatnio. 0:3 w Rejkjawiku, dużo fauli, czerwień Suleka, tylko 5 strzałów w światło bramki. Nie zagrają Bello, Zosak, Strba, Leitner, Sulek, dużą nie wiadomą jest Angelovic, choć być może zagra. Do tego nie ma już na ławce trenerskiej Czecha Hapala, zespół w głębokim kryzysie bo inaczej tego nazwać póki co nie można. KR jeden z bardziej bramkostrzelnych zespołów w swojej lidze. Słowacy nie mają wyjścia, muszą od razu zaatakować a to wiadomo stwarza okazje do kontry. Islandczycy w dobrej sytuacji mogą w względnym spokojem podejść do spotkania i grać swoje, bez presji.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Jesli chodzi o ustawki to coś chyba jest w meczu Vojvodiny. Tuż przed meczem miałem ich na kuponie i nagle kurs dość znacznie na nich wzrósł i stwierdziłem, ze odpuszczam. Teraz patrze a tu do przerwy Vojvo 0-1.
Co ciekawe, mimo kursów początkowych rzędu 1.15 to w przerwie kursy na Vajvo są już w okolicach 3,75. Czuje, że za jakiś czas poczytamy sobie w prasie o tym meczu...

No i Vaduz wygrywa 3-1 i zarazem awansuje do kolejnej rundy... wątpię żeby tu były jakieś ustawki. Serbowie raczej nie chcieliby odpadać z reprezentantem Lichtensteinu. Zlekceważyli rywala i tyle. Taka jest moja opinia. Vaduz co roku grywa w LE ponieważ zdobywa puchar swojego kraju grając z amatorami. Zdobywane powoli doświadczenie widać zaprocentowało. ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Vaduz to nieco niedoceniana drużyna, a praktycznie co chwilę sprawia niespodziankę w pucharach, 2 lata temu wyeliminowali Falkirk, wcześniej Ujpest, potrafili wygrać z Baselem. Chłopaki grają bez kompleksów no bo co mają do stracenia, fajnie że potrafią powalczyć. A pamiętam jaki był płacz jak Amica z nimi zremisowała
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Ja po przemyśleniu sprawy postanawiam grać na wygraną Dundee United. Kurs jest w porządku i trzeba myśleć trzeźwo. Ciągle mam w głowie co działo się na wiosnę w naszej lidze, że nie było mądrego, który by to ogarnął, każdy wynik mógł paść i tabela o niczym nie mówi. Przykład Jaga, cały sezon w czubie tabeli, niby jakaś moc, a tu ośmieszenie się z jakimiś Kazachami. Wisła też nie zaimponowała z mocno przeciętnymi Łotyszami. Sądzę, że Śląsk, podobnie jak Jaga tylko zachęcili do walki tym 1-0 Szkotów, którzy nie sprawiali zagubionych na boisku we Wrocławiu, przyjechali po bezbramkowy remis, nie udało się, ale jedna bramka, to w sumie nagroda dla takiej taktyki. Śląsk nie imponował na wyjazdach w zeszłym sezonie, jak dla mnie nie wiele się tu zmieniło.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ja po przemyśleniu sprawy postanawiam grać na wygraną Dundee United. Kurs jest w porządku i trzeba myśleć trzeźwo. Ciągle mam w głowie co działo się na wiosnę w naszej lidze, że nie było mądrego, który by to ogarnął, każdy wynik mógł paść i tabela o niczym nie mówi. Przykład Jaga, cały sezon w czubie tabeli, niby jakaś moc, a tu ośmieszenie się z jakimiś Kazachami. Wisła też nie zaimponowała z mocno przeciętnymi Łotyszami. Sądzę, że Śląsk, podobnie jak Jaga tylko zachęcili do walki tym 1-0 Szkotów, którzy nie sprawiali zagubionych na boisku we Wrocławiu, przyjechali po bezbramkowy remis, nie udało się, ale jedna bramka, to w sumie nagroda dla takiej taktyki. Śląsk nie imponował na wyjazdach w zeszłym sezonie, jak dla mnie nie wiele się tu zmieniło.
Don&#39;t take it personally, ale Śląsk pod wodzą Lenczyka na wyjazdach: 5 wygranych, 5 remisów, 1 porażka :] Sądzę, że jednak imponował :]
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
ivrock?co Ty wypisujesz? Śląsk nie imponował na wyjazdach?! Przecież dzięki bardzo dobrej grze właśnie na wyjazdach osiągnął vicemistrza. Kurs jaki chodzi na DNB na 2~~2.65 jest wart gry. Lenczyk ustawi ich zapewne defensywnie,ale Śląsk zawsze wolał grać z kontry,gdy był zmuszany do gry pozycyjnej wychodziło to marnie,dlatego właśnie na Oporowskiej nie błyszczał w zeszłym sezonie.Brak Diaza nie jest jakiś mega ubytkiem,ponieważ bramki rozchodziły się zawsze na całą drużyne,jest Elsner który może huknąć z 30m,jest Mila z kapitalnymi wolnymi i dośrodkowaniami,przebojowy Sobota,szybki Gancarczyk,to wszystko sprawi że Śląsk zobaczymy w kolejnej rundzie,ale aby tak było dziś nie mogą przegrać,0-1 też możliwe.Dlatego:
Śląsk [email protected] B365
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Śląsk nie imponował na wyjazdach w zeszłym sezonie, jak dla mnie nie wiele się tu zmieniło.
Kolego troszke myśl pisząc analizę do spotkania bo wprowadzasz ludzi w błąd. Na boga jak można pisać o Śląsku, że nie imponował na wyjazdach w zeszłym sezonie ?! Dla Twojej wiadomości był to zespół grający najlepiej po za swoim boiskiem w naszej lidze !
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Narazie na forum nie wiele dzieje sie prócz pisania niby o ustawkach(pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie)
Przedstawię moje propozycje na temat meczu naszego jak narazie jedynego pupilka w LE Śląska Wrocław.
Wrocławianie juz w 1 meczu u siebie byli skazywani na porażke, ze będzie bardzo cieżko o sytuacje bramkowe a tym bardziej o gole.
Gol padł jeden i to dla Wrocławian, a wynik 1-0 nie jest taki zły przed rewanzem.
Ale odnosnie poprzedniego meczu Dundee nic nie grało, 2 sytacje po błedach obrony, podania niecelne do nikogo i murowanie własnej bramki.
A Śląsk zaskoczył pozytywnie, zagrał tak jak miał zagrac a rezerwowi Sobota i Voskamp mile zaskoczyli i w głównej mierze to dzięki nim Śląsk zdobył upragnioną bramkę.
Licze na ich dobra grę w tym meczu jak i pozostałych piłkarzy.
Także napastnik Diaz rozegrał dobre zawody jednak nie mam info czy zagra w dzisiejszym meczu gdyż borykał sie z kontuzją.
Gancarczyk, Dudek, Mila takze ich gra mi podobała sie jedynie irytował mnie Ćwielong gdyz w głupi sposób tracił piłke(podania niecelne i bezkuteczne dryblingi)
W poprzednim meczu najgorzej wypadła obrona która dopuscila sie duzych błedów Socha i Celeban sprawili ze goscie mieli doskonałe sytuacje na zdobycie bramki jednak bramkarz Kelemen wywiązał sie ze swojego zadania bardzo dobrze mam nadzieje ze w tym meczu juz takich błędów w obronie nie będzie.
Śląsk jest w stanie zremisowac a nawet wygrac. Dundee to nie Celtic czy Rangersi zwłasza gdy w pierwszym meczu piłkarze Słaska byli szybsi mozna powiedziec ze bardziej &quot;żywsi&quot; w swoich poczynianach niz goscie ktorzy mieli o wiele wiecej czasu na przygotowania gdyz liga szkocka wczesniej zakończyla rozgrywki.
Początek meczu zapewne bedzie nalezal do Szkotow ktorzy prawdopodnie zagraja bardziej ofensywnie zas Slask bedzie liczyl na kontry. Tylko zeby Lenczyk nie ustawil zbyt defensywnie swoich grajków a będzie dobrze
Moje propozycje
Awans Ślaska @ 1,4✅
Śląsk x2 @1,8⛔
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Serbowie raczej nie chcieliby odpadać z reprezentantem Lichtensteinu.
Raczej nikt o nich nie myśli jako o reprezentantach Liechtensteinu. Wszak grają w lidze szwajcarskiej, większość zawodników to szwajcarzy.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Raczej nikt o nich nie myśli jako o reprezentantach Liechtensteinu. Wszak grają w lidze szwajcarskiej, większość zawodników to szwajcarzy.
znowu nie taka wiekszosc, w kadrze widze 9 Szwajcarow, 8 zawodnikow spod flagi Liechtensteinu wiec proporcja 50/50 w miare, do tego jacys austriacy, niemcy, brazylijczyk, argentycznyk
 
hatak 29

hatak

Użytkownik
Raczej nikt o nich nie myśli jako o reprezentantach Liechtensteinu. Wszak grają w lidze szwajcarskiej, większość zawodników to szwajcarzy.
Jednak w Europie występują pod flagą Liechtesteinu i punky zdobywają dla tego księstwa. W wyjściowej jedynastce Szwajcarów 3 i obywateli Liechtensteinu też 3 ???? Siedzibe też mają w księstwie więc ja o nich myślę jako o reprezentantach Liechtensteinu.
Ogólnie to w tym sezonie ciężko coś ugrać w tych pierwszych fazach, wyniki są różne i można się spodziewać wszystkiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom