>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 Runda eliminacji do Ligi Europejskiej (14.07.2011 - 21.07.2011)

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Fajnie, że Śląsk wygrał, choć sam zagrałem X2 ;) Grał lepiej niż Wisła wczoraj, ale wg mnie to zwycięstwo jest jednak troszkę szczęśliwe. Po 1wsze 2 setki Dundee w 1 połowie i jednak gol Voskampa troszkę też ze szczęściem, no ale liczy się wynik. Po odpadnięciu Jagi niech i Śląsk i Legia walczą jak najdłużej.
 
D 0

dziewon

Użytkownik
Pierwsze podgotowanie krwi sprawiło nam ADO den HAAG 94min i bramka dająca wygraną 3:2 ???? chociaz cały mecz fortuna była po stronie rywali.
A reszta? co spaliło kupony? albo spowodowało podniesienie ciśnienia??
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ado Ado..... o ja nie mogę, jak oni wygrali... musze koniecznie zobaczyć gole, jak oni w dziesiątkę wygrali. Na xscores.com jest napisane:
1-0 (Pen56)JERKOVIC
1-1 IMMERS(71)
2-1 (73)SEEDORF
2-2 IMMERS(Pen82)
2-3 SIREVICIUS(Own90+4)
Od 56 minuty Ado grało w dziesiątke, ja muszę zobaczyc ten mecz !!!
Co lepsze czerwoną kartkę otrzymał Filip Lukšík, ten co grał w Odrze Wodzisław Śląski i spadł z nią z Ekstraklasy. Nie wiedziałem, że HFC ADO Den Haag ma aż takich przeciętniaków. Naprawde, nie wiem jak holenderski zespół wygrał ten mecz. Koniecznie musze zobaczyć gol Tomasa Sirevičiusa (samobój) w 94 minucie!!
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Zawodnik z Holandii dosrodkowywał, bramkarza juz nie było i obronca chciał ubiec napastnika ADO bo ten by wklepał do pustaka i chcąc wybic, w zasadzie juz na takim wslizgu wpakował piłkę do własniej bramki. ADO grało taką padake ze strach było patrzec...
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Ja mam dość duży AKU na LE i teraz czekam, aż Fulham dowiezie zwycięstwo i aż Rabotnicki coś ustrzelą. Byłby wspaniały koniec dnia.
Den Haag też miałem na kuponie i wierzyłem w nich po wczorajszej wpadce Paragwaju z Wenezuelą.
Cuda się zdarzają i w piłce nożnej warto na nie liczyć !
 
M 59

mixon

Użytkownik
Analizy podałem wyżej natomiast najlepszy moim zdaniem kupon na dziś:
FK Tauras-Den Haag H (1,5-0) ▶ typ:2 @2.00
Valerenga-Mika FC H (0-1,5) ▶ typ:1 @1.55
Eb Streymur-Qarabagh ▶ typ:2 @1.36
Juvenes Dogana-Rabotnicki H (1,5-0) ▶ typ:2 @1.45
Ako @6.11
Stawka 10/10

Jak coś z tego nie wejdzie będę BARDZO zdziwiony, a kursik 6.11 świetny.
Napisałeś, że będziesz BARDZO zdziwony jak któryś z tych meczy nie wejdzie, więc ciekaw jestem jak musisz być zdziwiony skoro żaden z nich nie wszedł :razz: Jednak granie takiej mini taśmy za 10/10 mija się z celem.
Mimo wszystko sam uważam, że typy które podałeś były bardzo dobre i sam grałem 3 z nich (ale nie na jednym kuponie).
Ciężko było dziś ugrać większą kasę na LE, sporo niespodzianek, osobiście trafiłem tylko jeden z kilku zagranych kuponów. :-(
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Byłby istny kosmos i wybryk historii ostatnich lat, gdyby zespół z San Marino nie przegrał meczu. Pewnie teraz ziomki w depresji są, 88 minuta i gol...

Warto zauważyć jakie bety się szykują na rewanże:

1.Karabach - Streymur
2.Elfsborg - Suduva
3.Rabotnicki - Juvenes
4.Dinamo - Llanelii

Karabach na swoim terenie powinien im wbić ze 3-4 gole. Ekipa całkiem ciekawa, rywal nie za mocny. Azerowie potrzebują punktów, w klubach jest ciśnienie, powinien być i wynik. Elfsborg dał sobie w końcówce wbić gola, nie sądzę aby na Boras Arenie kalkulowali na remis 0:0, do tego sztuczna nawierzchnia. Rabotnicki dzisiaj festiwal nieskuteczności i trochę nieporadności. W rewanżu już jakiś nienajwyższy handicap powinni pokryć. Dinamo jak dla mnie najmniej pewne, ale Walijczycy są w ich zasiegu. Gol na 2:1 może być na wagę awansu.

Do tego z kwali LM BATE...
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Byłby istny kosmos i wybryk historii ostatnich lat, gdyby zespół z San Marino nie przegrał meczu. Pewnie teraz ziomki w depresji są, 88 minuta i gol...

Warto zauważyć jakie bety się szykują na rewanże:

1.Karabach - Streymur
2.Elfsborg - Suduva
3.Rabotnicki - Juvenes
4.Dinamo - Llanelii

Karabach na swoim terenie powinien im wbić ze 3-4 gole. Ekipa całkiem ciekawa, rywal nie za mocny. Azerowie potrzebują punktów, w klubach jest ciśnienie, powinien być i wynik. Elfsborg dał sobie w końcówce wbić gola, nie sądzę aby na Boras Arenie kalkulowali na remis 0:0, do tego sztuczna nawierzchnia. Rabotnicki dzisiaj festiwal nieskuteczności i trochę nieporadności. W rewanżu już jakiś nienajwyższy handicap powinni pokryć. Dinamo jak dla mnie najmniej pewne, ale Walijczycy są w ich zasiegu. Gol na 2:1 może być na wagę awansu.

Do tego z kwali LM BATE...
nie licz na to ,że którykolwiek z tych zespołów będzie mieć kurs większy niż 1,20
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
nie licz na to ,że którykolwiek z tych zespołów będzie mieć kurs większy niż 1,20
a po co większy? Przyłożę poważną kwotą to będzie na miarę oczekiwań. A nóż się zawiodę. W końcu to tylko sport;)




Legia Warszawa zagra ze zwycięzcą dwumeczu FC Mińsk - Gaziantepsor. Biorąc pod uwagę innych potencjalnych rywali: Hapoel Tel-Aviv, Rennes, Levski Sofia, Vitoria Guimaraes, jest to chyba najlepszy dla Legii wynik losowania. Bialoruskie zespoły są mocne i naszym specjalnie nie leżą, ale daje Legii spore szanse na awans. Uzasadnienie w swoim czasie

Śląsk Wrocław, jeśli awansuje, zagra ze zwycięzcą dwumeczu Lokomotiw Sofia - Metalurg Skopje. Biorąc pod uwagę innych potencjalnych rywali: Fulham, PAOK, CD Nacional, Broendby (nie ma się co oszukiwać, że ze swojej pary nie wyjdą Fulham i Nacional), jest to chyba najlepszy dla Śląska wynik losowania.

W obu przypadkach trzeba wykorzystać szczęście w losowaniu i przejść rywali by spróbować rywalizacji w fazie play-off. Trzymamy kciuki za nasze zespoły!
 
suti 16

suti

Użytkownik
Na rewanże :
Fulham - Crusaders - Obie strzelą - Nie - 1.55
Tutaj myślę że Anglicy nie dadzą się pokonać. Może nawet i możliwa powtórka z rewanżu w pierwszej rundzie kiedy to w pierwszym meczu Fulham wygrał 3:0 a później 0:0. Grają u siebie, obronę mają dość solidną. Wydaje mi się że ta bramka stracona w pierwszym meczu to raczej bramka z kategorii tych przypadkowych. Crusaders to drużyna pochodząca z Irlandii Północne. W Rankingu klubów zajmują 351 miejsce z dorobkiem 949 punktów. Dla porównania Fulham ma ich 40157.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dundee United - Śląsk Wrocław
Wielu przed pierwszym meczem przy Oporowskiej uważało, iż stać zespół Śląska na awans do kolejnej rundy, gdyż rywal ze Szkocji to drużyna, jak najbardziej, do ogrania. No i owo spotkanie zdaje się to potwierdzać. Goście na tle zmotywowanych gospodarzy wypadli, delikatnie mówiąc, słabo. Teraz optymizm w szatni Śląska jest zapewne jeszcze większy. Aczkolwiek trzeba pamiętać o sytuacjach niewykorzystanych przez Johnny&#39;go Russella i Davida Goodwillie&#39;go, które mogły diametralnie zmienić przebieg wspomnianej konfrontacji. Na wspomnianą dwójkę napastników obrońcy Śląska będą musieli bardzo uważać, gdyż przed własną publicznością mogą być już dużo bardziej skuteczni.
Ale, mimo wszystko, trzeba liczyć się z tym, iż obrona skromnej zaliczki (przekonała się o tym niedawno Jagiellonia) na gorącym Tannadice nie będzie wcale sprawą łatwą, pod warunkiem, iż Dundee podejdzie do tego meczu w pełni zaangażowanie i jako pierwsze nie straci bramki zaraz na początku spotkania. Właśnie. Wystarczy, iż podopieczni Oresta Lenczyka dopełnią formalności i choćby raz pokonają Dusana Pernisa, a świadomość potrzeby zdobycia przynajmniej 3 bramek skutecznie powinna zniechęcić rywala do biegania po boisku i to niemalże w przeddzień rozpoczęcia nowego sezonu ligowego. Ale czy Wrocławian na to stać?
Do Szkocji Wicemistrz Polski przyjedzie z Tomaszem Szewczukiem w składzie, gdyż występ Cristiana Omara Diaza, który w pierwszym pojedynku odniósł kontuzję, stoi pod znakiem zapytania. Nie wolno zapominać o Johanie Voskampie, który z roli jokera zapewne przejmie rolę napastnika, którego na boisku oglądać będziemy mogli już od pierwszych minut.
Zarówno dla jednej, jak i drugiej ekipy, jutrzejszy mecz będzie ważnym krokiem w kierunku gry w fazie grupowej Ligi Europejskiej, co pozwoliłoby im udowodnić, iż nie tylko Celtic i Rangers (w przypadku gospodarzy) czy Lecha Poznań (w przypadku gości) stać na &quot;zaznaczenie swojej obecności w Europie&quot; w ostatnich latach.
Menedżer gospodarzy, Peter Houston, będzie zapewne zmuszony w dalszym ciągu radzić sobie bez obrońcy Garry&#39;ego Kennetha, którego absencja będzie jedynym osłabieniem The Terrors.
Moim zdaniem Dundee stać na odrobienie strat z pierwszego spotkania i konsekwentną grą na doprowadzenie do dogrywki, ponieważ najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje mi się właśnie 1:0. Jeżeli Śląsk nie był w stanie pokonać defensywy United więcej niż raz (a i to przy dużym szczęściu) na własnym boisku, to czy może tego dokonać na &quot;gorącym&quot; terenie rywala? Nie sądzę. Zwłaszcza, iż Wrocławianie nie będą zmuszeni do atakowania od pierwszych minut, a jedynie obrony korzystnego wyniku.

Moje typy:
under 2.5 7/10 @1.85 (bet365) ⛔
Dundee 6/10 @2.10 (unibet) ✅
goście nie strzelą 5/10 @2.75 (bwin) ⛔

BB: Brawo dla Śląska! Nie spodziewałem się ich awansu, jak również tylu bramek...
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Varteks-Iskra 9/10 typ 1 kurs 1.40 w pierwszym meczu wynik 1:1 więcej okazji bramkowych miała drużyna z chorwacji nie będą grać na remis z tak słabą drużyna jak Iskra bo 1:1 to zawsze niepewność przypadkowa bramka i po pucharach lepsza drużyna w dodatku gra u siebie nie widzę innej możliwośc niż wygrana gospodarzy bez anazlizy można dodać Elfsborg Qarabach 10/10 zdecydowane lepsze drużyny ogromna przewaga w 1 meczu ale tylko remisy usiebie szykuje się ostre strzelanie.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Jakbym mial cos grac to polecilbym wam Metaljurg Skopje 6,80
w pierwszym meczu Lokomotiv nie oddal zadnego strzalu na bramke przeciwnikow! A Metalurg mial pare dobrych okazji, zabraklo szczescia. Odkad Lokomotiv pozbyl sie Tsventana Genkowa i drugiego dobrego napastnika z kamerunu ktory poszedl do ligi chinskiej to nie ma kto tam strzelac. W ogle to jest czwarta druzyna ligi bulgarskiej , ale tyle samo punktow miala co 5, jedynie h2h uratowalo.
Macedonczycy moga sprawic &quot;sesnsacje&quot;
Jakbym mial kase i chciał zarobic to X2 2,20 izzi bet
a przy troche szczescia 2 6,80
 
duo 303

duo

Użytkownik
Czas zacząć analizować dzisiejsze mecze. Trochę tego jest, więc będę to robić stopniowo. Na początek:
Aktobe - Kecskemeti @1.60
Całkiem przyjemny kurs na zwycięstwo Kazachów. Zacznijmy od tego, że Kecskemeti ostatnie zwycięstwo na wyjeździe odniosło w grudniu. Jak widać jest to drużyna grająca znacznie lepiej na swoim stadionie. Tydzień temu na Węgrzech padł wynik 1:1, więc na wyjeździe lepiej raczej nie będzie. Wiadomo, że w Kazachstanie gra się ciężko. Było to widać w meczach eliminacji do europejskich pucharów, w których to Aktobe grało w zeszłym sezonie. Na początek klub z Kazachstanu grał z Olimpi Rustawi. U siebie wygrali 2:0 zaś na wyjeździe padł remis 1:1. W kolejnej rundzie mierzyli się z Hapoelem Tel Aviv. U siebie wygrali 1:0 zaś na wyjeździe przegrali 3:1. Kolejny mecz już w eliminacjach do LE Aktobe grało z uznaną marką jaką jest Alkmaar. Na początek przegrali 2:0 aby u siebie wygrać 2:1. Jak widać, Aktobe u siebie jest o wiele groźniejsze aniżeli na wyjazdach. Myślę, że kurs 1.60 jest warty gry.
Vojovodina - Vaduz +1.5 @1.50
Vojovodina w pierwszym meczu wygrała 2:0 na wyjeździe. Z reguły jeżeli klub zdecydowanie lepszy zwycięża na wyjeździe, a szczególnie 1-2 golami to u siebie pieczętuje awans. Myślę, że podobnie będzie w meczu Vojovodiny z Vaduz.
Levadia Tallin - Differdange -&gt; under 1.5 gola w I połowie @1.57
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0-0, tak więc goście z Luxemburga przyjadą bronić wyniku. Wątpię, że dadzą radę wybronić go do końca spotkania jednak przez 45 minut powinni dać radę. Zazwyczaj drużyny z takich krajów jak San Marino, Andora, Luxemburg itd. Mają siły na w miarę dobrą grę (tj. skuteczne bronienie własnej bramki) przez 45 minut. Potem gracze z lig półamatorskich opadają z sił i wynik się otwiera. Myślę, że także Differdange stać na skuteczną obronę przez 45 minut, stąd mój typ.
Elfsborg - Suduva +1.5 @1.35
Pierwszy mecz zakończył się sporą niespodzianką i remisem 1:1. Jednakże, cud, którego udało się dokonać Suduvie na Litwie, niema prawa powtórzyć się w Szwecji. Elfsborg na 15 meczy w tym roku na własnym boisku ma bilans 13-2-0. Suduva jest to drużyna Litewska, a piłka na Litwie stoi na sporo niższym poziomie niż w Szwecji. Ogólnie ostatnio drużyny Litewskie nie zachwycają. W zeszłym sezonie gracze Siauliai dostali baty od naszej Wisły, a w tym Banga dostała solidne lanie od Karabkhu. Suduvie przynajmniej u siebie udało się zachować w twarz. Jednak na wyjeździe nie spodziewałbym się powtórki świetnego wyniku. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Szwedów.
Karabakh - Eb/Streymur +1.5 @1.38
Sytuacja dość podobna jak w przypadku Elfsborga. W pierwszym meczu Karabkh nieoczekiwanie tylko zremisował z zespołem z Wysp Owczych, po golu straconym w doliczonym czasie. Tym razem jednak mecz zostanie rozegrany w Azerbejdżanie, gdzie Karabakh będzie zdecydowanie mocniejszy. Już w pierwszym meczu Azerowie mieli sporą przewagę jednak nie mogli jej udokumentować większą liczbą bramek. Myślę jednak, że limit szczęścia dla Eb/Streymur został wyczerpany i tym razem stracą minimum 2 bramki.
Jak narazie tyle ode mnie później dodam jeszcze kilka propozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 18

szymek1547

Użytkownik
Piłka nożna LE
Spotkanie;Irtysz Pawłodar-Ol.Rustavi
Typ:1 (-0,5)
Kurs:2,10
Bet365

Dziś o nietypowej porze,bo o 15 na poslki czas zostanie rozegrane drugie spotkanie 2 rundy Eliminacyjnej Ligi Europejskiej.Na przeciw siebie staną miejscowi z Pawłodaru.Gościc będa Rustovie.
Faworytem tego spotkania bezwątpienia są gospodarze.Pogromcy Jagieloni,któży w pierwszym meczu z pszczółkami nie pokazali nic.Obudzili się na własnym boisku eliminując nasz zespół.
W dzisiejszym meczu może byc bardzo podobny scenariusz.
Piłkarze Irtysza przed tygodniem wywalczyli sobie świetny wynik w wyjazdowym spotkaniu padł remis 1:1.
Drużyna z Pavłodaru wie ,że teraz to oni graja na własnym boisku przed własną publicznością.
Za gospodarzami przemawia chodzby doświadczenie (awans do półfinału Azjatyckiej Ligi Mistrzó).Jest to drużyna ,która na bardzo duży potencjał.Świetnych zawodników.Do tego dochodzi to twarde boisko,na którym się nie gra najlepiej.Mimo to w Azji panują upały jak się nie myle,to tez jest sprawa dużej wagi.
Myślę ,że gospodarze zmobilizują się,bo nie przepuszczą awansu do trzeciej rundy.Wszystkim zespoło gra się ciężko z Kazachami,zwłaszcza na ich terenie.Irtysz to mocna,silna drużyna.Piłkarze są dobrze przygotowani motorycznie,są wybiegani a to może być strzał w dyche.Dużą rolę będzię odgrywała kondycją obu ekip.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Druga porcja typów:
FK Sarajevo - Orebro SK @2.10
Już w pierwszym meczu chciałem pograć X2 jednak tego nie zrobiłem i potem żałowałem. Mecz zakończył się wynikiem 0:0 co jest bardzo korzystne dla dzisiejszych gospodarzy. Orebro jest ostatnio w fatalnej dyspozycji. Ostatni ich mecz ligowy zakończył się małym pogromem, gdyż przegrali 4:1 z GAIS. Bilans Orebro w ostatnich 5 meczach ligowych to 0-0-5 zaś bramki to 3:14. Jak widać formy nie ma. Sarajewo na własnym stadionie jest bardzo mocne. Ostatni mecz na swoich śmieciach przegrali 12 września 2010 z Borac Banja Luka 0:1. Jak widać wsparcie kibiców jest niezwykle pomocne dla zawodników Sarajewa. Po kursie 2.10 bardzo chętnie zagram ten typ gdyż prawdopodobieństwo powodzenia jest spore.
Aalesunds - Ferencvarosi @1.85
W pierwszym meczu na Węgrzech pomimo prowadzenia od 28 minuty zawodnicy Aalesunds skończyli mecz jako pokonani (mecz zakończył się wynikiem 2:1). Dziś zagrają na własnym stadionie i spróbują odrobić stratę z pierwszego spotkania. Ferencvarosi tak jak większość Węgierskich drużyn dobre wyniki w Europie osiąga głównie u siebie. Aalesunds na pewno wyjdą na boisko zmotywowani i zechcą szybko odrobić stratę z pierwszego spotkania. Bądź co bądź liga norweska jest silniejsza od węgierskiej. Norwegom wystarczy jedna bramka i już będą ustawieni. Uważam, że ze zdobyciem tego gola gracze z Aalesunds nie będą mieli problemów. Analiza może nie powala ale dziś coś nie mam weny do tego :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dundee United – Śląsk Wrocław
Typ: 1
W pierwszym spotkaniu było 1:0 dla Śląska, ale raczej gra była słaba. Tym bardziej, że to goście byli najpierw bliżej strzelenia gola i powinni to zrobić. Śląsk na pewno nie pojedzie do Szkocji grać do przodu. Będzie murowanie bramki i ultradefensywa. United są bardzo szczerzy w zapowiedziach i liczą, że są w stanie wyeliminować Polaków. Do zespolu gospodarzy wraca środkowy obrońca Keneth i pomocnik Swanson, ponadto gwiazda zespołu Goodwillie zapowiada, że jego drużyna nie powinna mieć problemów z awansem. Ponadto też Śląsk nie grał na stadionach, gdzie publika siedzi zaraz za linią autową co też może mieć wpływa na grę. Tak czy inaczej gospodarze powinni wygrać. Pytanie tylko czy 1:0 czy 2:0. Czy Śląsk może strzelić gola? Z tym może być problem więc stawiam na Szkotów.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
@Duo
Nie neguję Twoich typów ale wg mnie są one troszkę na siłę motywowane. Bo analizy, które napisałeś do spotkań Sarajewa i Aalesunds tak właśnie odbieram.
Wspominasz o ostatniej przegranej na własnym boisku we wrześniu ubiegłego roku. Ok, zgoda tylko jak gra w lidze przekłada się na puchary? Do tego o kibicach, gdzie nawet nie wiemy (przynajmniej ja) ile osób tam chodzi i jaki doping prowadzą.
Wg mnie liga a puchary to dwie różne bajki.
Drugi mecz - w I spotkaniu grałem na Węgrów i ostatecznie się nie zawiodłem. Wspominasz o motywacji - to goście już nie wyjdą zmotywowani by bronić zaliczki jaką uzyskali u siebie? ???? I nie wiem czy liga norweska jest aż tyle mocniejsza od węgierskiej. To tak jakby porównać polską i szkocką i wówczas Śląsk chyba zbyt wielkich szans w mojej ocenie by nie miał. A wszystko weryfikuje i tak obecna forma, podejście danej drużyny do meczu, nastawienie, trener oraz szereg innych czynników.
To nie jest żaden atak, nic z tych rzeczy ale podobnie można do każdego spotkania napisać. Sam może zagram na Sarajewo ale o tym już chyba się nie bede rozpisywal.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Czy wie ktoś w jakich składach wystąpią dziś drużyny AEK&#39;u i Floriany?
Na wyjeździe było 8-0, to jakby teraz zagrali w podstawowym składzie to mógłby paść ładny overek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom