>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 Runda eliminacji do Ligi Europejskiej (14.07.2011 - 21.07.2011)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Śląsk Wrocław - Dundee United
Nadszedł czas na przedsmak europejskich pucharów w stolicy Dolnego Śląska. Rewelacja ubiegłego sezonu ekstraklasy pod wodzą Oresta Lenczyka zmierzy się w II rundzie eliminacji z Dundee United. Faworytem dzisiejszego spotkania są gospodarze i uważam, że nie bez przyczyny. Śląsk nie prezentuje zbyt widowiskowego futbolu, ale dzięki Lenczykowi - bardzo przemyślany i konsekwentny. Nie ma przypadku w tym, że wrocławianie zdobyli wicemistrzostwo Polski. Teraz po prostu muszą to udowodnić na arenie międzynarodowej. Jagiellonia dała plamę, Wisła wygrała, ale zaprezentowała się dużo poniżej oczekiwań. Myślę, że Śląsk sprawi nam najwięcej radości, rozegra niezłe 90 minut. Być może z dobrej strony pokaże się Voskamp - bramkostrzelny Holender. Obawiam się jednak, że gospodarzom nie uda się zachować czystego konta. Fakt, że w Szkocji mamy Celtic Glasgow i Glasgow Rangers, a potem długo długo nic, ale Dundee w żadnym wypadku nie należy lekceważyć. Stać ich na bramkę przy Oporowskiej, bo nie sądzę, aby Śląsk przez cały mecz przeważał i trzymał piłkę daleko od swojego pola karnego.
Moje propozycje:
Śląsk Wrocław - 1,75 Sportingbet ✅
obie drużyny strzelą bramkę - 1,75 Sportingbet ⛔
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Przypomnę iż spotkanie 2 rundy kwalifikacyjnej UEFA Ligi Europejskiej pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Dundee United o 16:45 w Polsacie Sport w SD i HD.


 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Dundee
Typ: 1
Kurs: 1,70 ✅
BAH
Nie oszukujmy się w lidzę szkockiej moce są tylko 2 zespoły Celtic i Rangers , Dundee należy do średniaków . Więc nie wiem z jakiego powodu panuje tu taki hura optymizm jeżeli chodzi o Dundee .
Ostatnie 5 sparingów Śląska :
Slovanem Bratysława (1:0) I liga Słowacka
Dinamem Zagrzeb (2:1) I liga Chorwacka - Tegoroczny mistrz Chorwacji
NK Varaždin (1:0) I liga Chorwacka - 11 miejsce
Interem Zaprešic (1:0) II liga Chorwacka - 5 miejsce w tym roku
NK Nafta Lendava (7:0) I liga Słowacka - 7 miejsce
Jak widać po sparingach Śląsk prezentuje dobrą formę piłkarsko . Nie ma osłabień przed meczem w żadnej formacji . Do tego jest to 1 mecz od 30 lat w pucharach we Wrocławiu i na pewno jest duża mobilizacja w zespole . Śląsk będzie grał na własnym stadionie z własnymi kibicami .
Oprócz 1 na Śląsk , osobiście polecam over 2,5 po kursie : 1,80 Spodziewam się 2-3 goli ze strony śląska , być może Dundee wciśnie 1 .
 
K 0

kaziu1910

Użytkownik
Witam
Dziwi mnie wasz brak wiary w zespół śląska , patrząc na angielskie fora jest to tzw. sure bet ! Dla mnie podobnie jestem przekonany ,że dzisiaj nie pozostawią złudzeń szkotom i wygrają 1:0 , 2:0 ---&gt; brak pełnego składu szkotów , słaby poziom , orest lenczyk świetny trener , który na pewno dobrze przygotował zespół do tego spotkania !
2 mecz do grania to Shakhter Kargandy -v- St. Patricks Athletic grałem ten mecz wcześniej bo dobrym kursie 2.05 , 1 argument zespoły kazachskie coraz lepiej sobie radzą to już nie są kopciuszki na arenie miedzynarodowej poza tym cięzki teren do ugrania pewna 1
pewniakami np do systemu są karabakh , który nie pozostawi złudzeń , spokojnie można grać handicap , rabotnicki choć dla mnie kurs nie warty grania , ale do systemu można na pewniaka dorzucić
zelezjnicar - s.tiraspol 2.50 , gospodarze prezentują żenujący poziom przypomne że przegrali w sparingu ze śląśkiem 7:0 , nawet jeżeli wystawili rezerwowy skład to doświadczony tiraspol powinien to spotkanie wygrać a draw no bet wydaje się pewniakiem bez ryzyka
kecskemet - aktobe - doświadczone aktobe powinno coś ugrać z mało doświadczonym rywalem 2.75 bądź draw no bet
hacken - espoo 1.45 dla mnie pewna 1
lianelli - d.tbilisi typ 2 kurs 1.55 lianelli bez podstawowych graczy nie ma szans z doświadczonym rywalem
Ciekawe wydaję się też typ na TNS może to z sympatii do tego klubu , ale kursy na ten zespół jak dla mnie są zawyżone z podpórką zagram ten mecz na mniej ważnym kuponie
Przepraszam za mały bałagan w mojej analizie , ale piszę w pośpiechu ......Panowie wierzmy w Polskie zespoły jeszcze raz podkreśle ślask dzisiaj wygra to spotkanie!
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Miałem nic nie pisac w temacie Śląska ale oczom nie wierze jak czytam te typa na win polaków. Po losowaniu byłem przekonany, że na Dundee będzie maks 1,60 kurs a tutaj takie żarty??? Panowie, to jest Śląsk Wrocław-POLSKA drużyna to jest pierwszy argument na X2, drugi jest taki, że wyspiarze to solidna twardo grająca druzyna i nie uwierzę, że Śląsk jest im cokolwiek zrobic w dwumeczu. Obecnie na X2 mamy @2,00 w PaddyPower co uważam za lokatę dekady. Wspomnicie tego posta ????
Lokata dekady ?! A czy choć chwilę zajeła Ci analiza tego spotkania ? Bo jeżeli Twoim jedynym argumentem jest to, że drużyna Śląska pochodzi z Polski i jest z góry na staconej pozycji to wielkie gratulacje dla Ciebie. Moim skromnym zdaniem Śląsk po grach kontrolnych pokazał, że jest przygotowany do walki w europejskich pucharach. Stwierdzam to po ostatnich czterech grach sparingowych:

Śląsk Wrocław - NK Nafta ( 9 zespół ligi słoweńskiej ) 7:0
NK Inter (5 drużyna ligi chorwackiej) - Śląsk Wrocław 0:1
Śląsk Wrocław - NK Dinamo Zagrzeb ( mistrz chorwacji ) 2:1
ŠK Slovan Bratysława - Śląsk Wrocław ( mistrz słowacji ) 0:1

Zespół ze Szkocji, natomiast rozegrał trzy spotkania sparingowe przed konfrontacją z drużyną z Wrocławia:

Forfar Athletic ( 3 liga szkocka ) - Dundee United 0:2
Bohemians ( obecnie 5 zespół ligi irlandzkiej ) - Dundee United 1:1
Drogheda United ( obecnie 9 przedostatni zespół ligi irlandzkiej ) Dundee United 1:2

Jak wiadomo sparingami nie można się zbytnio sugerować, ale analizując ostatnie gry obu zespołów jasno i wyraźnie widać, iż właśnie zespół z Polski grał z o wiele bardziej wymagającymi rywalami i w tych potyczkach sądząc po rezultatach spotkań spisał się przynajmniej o klasę wyżej od swoich dzisiejszych rywali ze Szkocji.

Kolejnym aspektem jest mylne pojęcie poziomu drużyn ze Szkocji a co za tym idzie siła tej ligi, ludzie sugerują się wyłącznie wynikami dwóch najlepszych zespołów szkockich z Glasgow (którym de facto ostatno także nie idzie), pozostałe drużyny to już przepaść. Najlepszym dowodem na to są wyniki pozostałych drużyn Szkockich w europejskich pucharach, gdzie te zespoły zupełnie sobie nie radzą i wypadają gorzej niż nasze rodzime kluby z Ekstraklasy. Grając na Wyspach jeszcze to jako tako wygląda ale gdy przyjrzymy się dokładniej wynikom jakie osiągają na wyjazdach, stwierdzamy liga Szkocka ... wcale nie lepsza niż Polska :razz:

Dla przykładu zamieszczam poniżej rezultaty pucharowe z 3 ostatnich lat drużyn szkockich po za Wyspami:

Puchar UEFA 2008/2009

FC Nordsjælland (Dania) - Queen of the South FC 2-1
AS Nancy-Lorraine (Francja) - Motherwell FC 1-0

Liga Europy 2009/2010

Llanelli AFC (Walia) - Motherwell FC 0-3
Flamurtari Vlorë (Albania) - Motherwell FC 1-0
FC Vaduz (Liechtenstein) - Falkirk FC 2-0
Steaua Bukareszt (Rumunia) - Motherwell FC 3-0
SK Sigma Ołomuniec (Czechy) - Aberdeen FC 3-0
NK Dinamo Zagrzeb (Serbia) - Heart of Midlothian FC 4-0

Liga Europy 2010/2011

Breiðablik (Islandia) - Motherwell FC 0-1
NK Maribor (Słowacja) - Hibernian FC 3-0
Aalesunds FK (Norwegia) - Motherwell FC 1-1
Odense Boldklub (Dania) - Motherwell FC 2-1
AÉK (Grecja) - Dundee United FC 1-1

Bilans spotkań zespołów Szkockich na wyjazdach:
2 zwycięstwa, 2 remisy, 9 porażek, bilans bramkowy 8-23.

Reasumując już te suche statystyki gołym okiem widać, iż zespoły występujące na codzień w Lidze Szkockiej prezentują poziom bardzo podobny do zespołów występujących w naszej Ekstraklasie, także sugerowanie się Ligą Szkocką, w której występuje zespół gości i pisanie to jako argument przemawiający za drużyną Dundee troche mnie śmieszy.

Śląsk po bardzo dobrym sezonie, a bardziej drugiej rundzie dalej utrzymuję bardzo wysoką formę co widać po w/w sparingach. Do zespołu dołączył Johan Voskamp, który w ubiegłym sezonie zdobył koronę króla strzelców holenderskiej I ligi. W karierze bronił także barw Excelsioru, RK Waalwijk i Helmond Sport. Dodatkowo wzmocnił skład solidnymi graczami: Cetnarskim, Pietrasiakiem i Wasilukiem. Kolejnym atutem Wrocławian na prewno jest forma Diaza, który zaczął regularnie trafiać do siatki rywali. Moim zdaniem granie na Dundee raczej mija się z celem, Szkoci przyjechali z nastawieniem nie przegrania tego meczu i zapewne ustawią formację defensywną. Śląsk ma kim straszyć w napadzie i uważam, że Diaz bądź sęp pola karnego Voskamp znajdą recepte na bramkarza gości. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
Śląsk win @ 1.75 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
No to podam coś od siebie dziś tego nie mało. Wg mnie są to najlepsze typy na dziś.
To do rzeczy (analizy krótkie ale przy tylu meczach więcej pisać mi się nie chce):
Flamurtari (Alb)-FK Jablonec (Cze) typ:2 @1.90
Wynik: 0:2
✅
Naprzeciw siebie stają zespoły z Albanii oraz Czech - to już daje do myślenia. Flamurtari w pierwszej rundzie pokonali Buduncost choć u siebie polegli 1:2. Jablonec solidna drużyna z Gambrinus Ligi czyli na co dzień rywal takich zespołów jak Sparta Praga czy Viktoria Pilzno, która ostatnio wyrobiła sobie zaliczkę 0:4 z Armeńskim Pjunikiem. Myślę, że dziś Jabłonec również stać na zwycięstwo. Można zaryzykować handi.
FK Tauras-Den Haag H (1,5-0) typ:2 @2.00
wynik: 2:3 ✅

Jedna z dzisiejszych perełek moim zdaniem. Zespoły z Litwy stają się w Europie chłopcami do bicia. Ostatnio Litewska Banga poległa u siebie z Karabakhem 0:4. Dziś na przeciw kolejnych Litwinów staje Ado Den Haag czyli zespół o klasę lepszy od Azerów. Pogrom niemal pewien.
Valerenga-Mika FC H (0-1,5) typ:1 @1.55
wynik: 1:0 ⛔


Mika zespół z Armenii, Valarenga szanowany Norweski zespół. Trzeba sobie wyrobić zaliczkę u siebie - proste.
Shak. Soligorsk (Biał)-Ventspils (Łotwa) typ:1 @1.75
wynik: 1:0 ⛔

Venstspils ostatnio bez formy 5 ostatnich meczy bilans 0-1-4. Szahtior u siebie bardzo mocny od 6 meczy nie pokonany. Na Białorusi to w tej chwili jedna z czołowych drużyn obok BATE, myślę, że dziś będzie skromne zwycięstwo Białorusinów
FC Vaduz (Liechtenstein)-FK Vojvodina (Serb) typ:2 @1.75
wynik: 0:2
✅

Vaduz to przecież II ligowiec Szwajcarski! Liga Szwajcarska wcale nie jest dużo lepsza od Serbskiej więc czołowa drużyna Serbska nie powinna mieć problemu z ogranie II ligowca ze Szwajcarii. Trochę się obawiam tego typu bo Vojovodina na wyjazdach nie gra fenomenalnie ale to jest jednak inny poziom.
FK Suduva (Litw)-Elfsborg (Szwe) typ:2 @1.55
wynik: 1:1 ⛔

Tutaj poważnie zastanawiam się nad handicapem. Kolejny chłopiec do bicia z Litwy. Elfsborg ostatnio w niezłej formie myślę, że powinni sobie wyrobić zaliczkę już na wyjeździe.

Eb Streymur-Qarabagh H (1,5-0) typ:2 @1.90
wynik: 1:1 ⛔

Karabkh jest drużyną, która lubi już w pierwszym meczu zapewnić sobie zaliczkę. Już w zeszłym roku z Wisłą zagrali dobry pierwszy mecz. W tym roku w pierwszym meczu także na wyjeździe pokonali 0:4 Litewską Bangę. Tym razem także powinni sobie wyrobić przewagę przed rewanżem. Zespół z Wysp Owczych nie powinien zagrozić mocnym Azerom.

Juvenes Dogana-Rabotnicki H (1,5-0) typ:2 @1.45

wynik: 0:1 ⛔

Bardzo krótko. Niezależne z kim by grała drużyna z San Marino i na czyim terenie to porażka 2 bramkami jest niemal pewna.
Crusaders (Irl.Płn)-Fulham (Ang) typ:2 @1.22
wynik: 1:3 ✅

Tutaj bez handi. Fulham jak tylko zechce to rozniesie rywali. Pytanie tylko czy zechce? Wygrać wygrają aby na spokojnie grać u siebie ale gromić im się może nie chcieć tak więc gram tylko czyste Fulham.
W poszukiwaniu niespodzianek:
KR Reykjavik (Isl)-MSK Zilina (Słowa) typ:1X @1.74
wynik: 3:0
✅
KR Reykjavik jest naprawdę w gazie. Od 9 meczy koszą wszystkich jak leci. Zilina za to ostatni mecz o stawkę na wyjeździe wygrała 14 spotkań temu. Myślę, że i dziś maksymalne na co stać Słowaków to remis.
Floriana FC (Malta)-AEK Larnaca (Cypr) typ:1X @1.97
wynik: 0:8 ⛔

Liga Cypryjska jest już ligą o pewnej renomie ale jest to zasługą takich klubów jak Omonia Nikozja, APOEL Nikozja czy Anothrosis Famagusta. AEK Larnaca dopiero wkracza na salony. Co prawda w sparingach spisywali się całkiem dobrze jednak teraz czas na mecz o stawkę. Floriana ostatnio też całkiem niezła forma. Maltańczycy zapewne skupią się na blokadzie dostępu do własnej bramki i są w stanie urwać w ten sposób remis.
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
FC Olimpi Rustavi - FC Irtysh Pavlodar ⛔
Typ: 1
Kurs: 1,70
BAH
Irtysh po spacerku z Jagą już teraz trafił na o wiele silniejszego przeciwnika . Do tego Kazachowie nie grzeszą umiejętnościami piłkarskimi szczególnie na wyjazdach , obstawiam skromne zwycięstwo Olimpi , dobry też kurs na under 2,5 1,65
FK Tauras - Ado Den Haag ✅
Typ: 2
Kurs: 1,30
BAH
Chyba wygrali puchar , bo w lidze są na 9 miejscu . Litwiński słabiak nie ma żadnych szans z Holenderskim Den Hag
BK Häcken - FC Honka ✅
Typ: 1
Kurs: 1,40
BAH
Hacken szwedzka drużyna na półmetku ligi na miejscu 7 , Honka też na półmetku ligi i także miejsce 7 . Zważając ,że liga szwedzka jest mocniejsza i Hacken gra u siebie stawiam na szwedów. Do tego ostatnie mecze Honki to remisy i porażki , Hacken natomiast zwycięstwa w tym u siebie wysokie 6:0 .
FK Rudar Pljevlja - FK Austria Wien ✅
Typ: 2
Kurs: 1,45
BAH
Rudar liga czarnogórska 3 miejsce , ostatni ich mecz był w maju i wtedy zremisowali u siebie z drużyną z ost. miejsca która spadła z ligi 2:2 ????
Austria Wiedeń także 3 miejsce w lidze . Kurs 1,45 na ten mecz bardzo zawyżony . Myślę też ,że warto tu zastosować też over 2,5 .
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Dundee United
To nie czary, Wrocław ma puchary. I fajnie, tylko oby przygoda z Ligą Europejską nie skończyła się na wysłużonym obiekcie na Oporowskiej, a przeniosła się także na nowy obiekt. By tak się stało, na dobry początek trzeba pokonać w dwumeczu zespół, który preferuje podobny styl gry: taki typowo wyspiarski: ultra defensywa, granie na wysokiego napastnika (Śląsk może nie do końca opiera się właśnie na takim rozgrywaniu), duża ostrożność i rozwaga. Pewnie i dzisiaj będziemy świadkami raczej nudnej partii szachów. Wrocławianie mieli krótkie urlopy, szybkie zgrupowania i jak sam trener Lenczyk powiedział - może być różnie. Na pewno od pierwszych minut nie zagra nowy nabytek, Voskamp, który według trenera nie jest jeszcze w odpowiednim rytmie meczowym (inni są, bo rozegrali kilka wartościowych sparingów). Wydaje mi się, że dzisiaj będzie dosyć underowo. Dlatego też stawiam na under 2,5. ✅
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
TPS Turku- Westerlo 0:1 ⛔
Typ: 1X
Kurs: 1,48( unibet)

Gospodarze już po 15 spotkaniach w swojej lidze, w której zajmują niezłe, 4. miejsce. Westerlo tylko po sparingach, więc trudno wyczuć ich formę. W przerwie letniej odszedł od nich najlepszy snajper, Paulo Henrique( 32/18) oraz inny napastnik Chavez( 26/4). Zwłaszcza brak tego pierwszego może mieć negatywny wpływ na grę w nowym sezonie Westerlo.
W dodatku do Turku nie pojechali:

  1. Cools( pomocnik, 21/0),
  2. Liliu( napastnik, 12/3),
  3. Dekelver( napastnik, 29/9),
  4. Romelu( nowo pozyskany napastnik).

Tak więc siła ognia Westerlo w dzisiejszym spotkaniu będzie znacznie osłabiona. Spodziewam się tu underu i braku porażki gospodarzy, będących w rytmie meczowym.
Juvenes/ Dogana- Rabonicki
Typ: 2( -1,5)
Kurs: 1,53( bet365)
Tu bez większej analizy: Macedończycy powinni pewnie wygrać z amatorami z San Marino. W poprzedniej rundzie piłkarze Rabotnicki nie pozostawili złudzeń litewskiemu Trans, odprawiając ich w dwumeczu 1-7.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
BK Häcken - FC Honka Typ: 1 Kurs: 1,40 Bah Hacken szwedzka drużyna na półmetku ligi na miejscu 7 , Honka też na półmetku ligi i także miejsce 7 . Zważając ,że liga szwedzka jest mocniejsza i Hacken gra u siebie stawiam na szwedów. Do tego ostatnie mecze Honki to remisy i porażki , Hacken natomiast zwycięstwa w tym u siebie wysokie 6:0 .
Mecz ten odbędzie się w Halmstad,a nie w Goteborgu,myślę,że kurs trochę za słaby,Honka może nie jest w wielkiej formie,ale stać ich na remis.
 
horus 129

horus

Użytkownik

Liga Europejska - II runda el.
Olimpi Rustavi - Irtysz Pawłodar
Data: 14.07.2011r.
Typ: Olimpi Rustavi
Kurs: @1.75 |Betsafe
Wynik: 1:1 ⛔
Już dzisiaj o godzinie 16:00 pogromca Jagiellonii Białystok, a więc Irtysz Pawłodar zmierzy się z gruzińskim Olimpi Rustavi. Faworytem dla mnie są gospodarze, którzy są lepiej ułożonym zespołem, z nieco lepszej ligi niż Kazachstańska. Gospodarze na własnym terenie w poprzednim sezonie zanotowali bilans 14-2-2, bramki 30:8, co jest bardzo dobrym rezultatem. Goście natomiast nieszczególnie radzą sobie na wyjazdach i zapewne podobnie jak w meczu w Białymstoku, skupią się tylko i wyłącznie na bronieniu dostępu do własnej bramki. Irtysz mimo, że wyeliminował Jagiellonię to piłkarsko nie pokazał kompletnie nic i dlatego dzisiaj typuję zwycięstwo gospodarzy.
-------------------------------------------------------

Liga Europejska - II runda el.
FK Mińsk - Gaziantepspor

Data: 14.07.2011r.
Typ: Gaziantepspor DNB Kurs: @1.50 |Unibet
Wynik: 1:1 ZWROT

FK Mińsk w trwającym sezonie ligi Białoruskiej zajmuje odległe 10 miejsce (3 od końca). Na własnym boisku ich bilans przedstawia się fatalnie - 1 wygrana, 2 remisy, 5 porażek, bramki 6:13. Świetnie spisujący się w poprzednim sezonie Gaziantepspor nie powinien więc mieć problemu z rywalem. Gram ten typ nieco asekuracyjnie w formie DNB, tylko dlatego, że Turcy nie są w rytmie meczowym w przeciwieństwie do gospodarzy. Jednak żadnej niespodzianki tutaj się nie spodziewam.
+ jeszcze taki suchy typ

Liga Europejska - II runda el.
FC Vaduz - Vojvodina Novi Sad
Data: 14.07.2011r.
Typ: Vojvodina Novi Sad
Kurs: @2.00 |Bet365
Wynik: 0:2 ✅

 
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
Analizy podałem wyżej natomiast najlepszy moim zdaniem kupon na dziś:

FK Tauras-Den Haag H (1,5-0) ▶ typ:2 @2.00 wynik: 2:3 ⛔
Valerenga-Mika FC H (0-1,5) ▶ typ:1 @1.55 wynik: 1:0 ⛔
Eb Streymur-Qarabagh ▶ typ:2 @1.36 wynik: 1:1
⛔
Juvenes Dogana-Rabotnicki H (1,5-0) ▶ typ:2 @1.45 wynik: 0:1
Ako @6.11
Stawka 10/10

Jak coś z tego nie wejdzie będę BARDZO zdziwiony, a kursik 6.11 świetny.
 
stary-wariat 14

stary-wariat

Użytkownik
widzę value na Dundee. Polskie zespoły lubią się skompromitować w Europejskich Pucharach. Jagiellonia dała niezły popis, a Wisła wczoraj mimo zwycięstwa zagrała fatalnie. Dundee to renomowana szkocka drużyna, a potencjału piłki w Szkocji i Polsce porównywać nie ma sensu. Śląsk? Wielka zagadka. Pierwszy raz od dawien dawna na szczeblu europejskim. Sezon mieli udany ale nie wiemy czy nie był to jednorazowy zryw. Wiem o osłabieniach w Dundee, ale oglądałem mecze Śląska i moim zdaniem bez Przemka K ta drużyna sporo straci. Podsumowując:
Dundee lub remis @ 2.16 Pinnacle ⛔
Wynik: 1:0 ⛔

 
F 24

fbv

Użytkownik
Borek, wszystko ok tylko po pierwsze nie ma co porównywac sparingów bo to jest inna bajka a po drugie jest to typowy Valuebet bo patrząc na kursy to śmiech ogarnia. X2 lekko
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
W Bastad duże opóźnienia związane z opadami deszczu i nie wiadomo czy Ryderstedt i Ramirez Hidalgo wyjdą dziś na kort. W razie gdyby spotkanie nie odbyło się podaję typ zastępczy. Jeśli zaś odbędzie się to proszę o uwzględnienie tylko mojego 1. typu zamieszczonego rano.

Dyscyplina:
Piłka nożna, kwalifikacje Ligi Europejskiej
Spotkanie
: Metalurg Liepaja - Red Bull Salzburg 1:4 ✅
Typ
: Redu Bull Salzburg (-1)
Kurs:
2,22
Czas
: 20.30
Buk
: Betsafe

Analiza: Dość mało znany na międzynarodowej arenie klub łotewski Metalurg Liepaja podejmie dziś uznaną markę w Europie, austriacki Red Bull Salzburg. Oczywiście faworytem tego spotkania są Austriacy i myślę, że wygrają tutaj zdecydowanie. Za Salzburgiem przemawiają czysto piłkarskie umiejętności poszczególnych graczy, umiejętności realizowania nałożonej w szatni taktyki czy też doświadczenie piłkarzy w rozgrywkach na międzynarodowej arenie. Zespół łotewski składy się tylko z zawodników z Łotwy i Litwy, szczerze mówiąc nie kojarzę żadnego z nazwisk. Z kolei Red Bull w swoim składzie posiada kilku bardzo znanych już na międzynarodowej arenie zawodników, takich jak: Roman Wallner, Nikola Pokrivac, Simon Cziommer czy Alan. Ponadto ostatnio do zespołu Salzburga dołączyli Petri Pasanen, Rasmus Lindgren i Leonardo, postaci równo znane i szanowane w piłkarskim środowisku. O takich zawodnikach zespół Metalurga może tylko pomarzyć. Jedyne atuty piłkarzy z Łotwy w tym meczu to własne boisko i publiczność oraz fakt, że są właśnie w środku sezonu. Jednak piłkarze Salzburga ostatnio nie próżnowali, rozegrali kilka sparingów z mocnymi rywalami i poza wpadką z Leverkusen notowali korzystne wyniki, w tym wygraną z Olympique Lyon 1-0. Myślę, że piłkarze Salzburga będą chcieli wygrać dziś jak najwyżej i zapewnić sobie awans, a przed własną publicznością w rewanżu tylko dopełnić formalności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 24

fbv

Użytkownik
Liczy się wynik a nie gra. Poza tym szkoci mieli praktycznie setkę także nie ma co roztrząsac, zobaczymy który z nas będzie pił szampana wieczorem ????

Sorry za spam
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LLiga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Tauras - ADO Den Haag 2:3 ✅
Typ: Powyżej 3.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Kolejne spotkania w ramach Ligi Europejskiej. Tym razem już kolejna faza eliminacji. Litewska ekipa Tauras na własnym stadionie będzie podejmować drużynę, która końcówkę sezonu w Lidze Holenderskiej miała wyśmienitą czyli ADO Den Haag.
Najlepsi gracze ekipy z Holandii pozostali w zespole, nikt ich nie opuścił, ADO gra bardzo dobrą ofensywną piłkę, nie martwiąc się raczej o defensywe, o czym przekonuje nas ostatnie spotkanie w ramach Eredivise, czyli dwumecz z Groningen zakończony po karnych w drugim spotkaniu w stosunku bramek 6:6...
Tauras to natomiast przeciętna ekipa z Litwy, która utrzymuje się na 9 pozycji w lidze, która obecnie trwa.
Tauras na pewno się trochę otworzy, bowiem na wyjeździe raczej nie mogą szukać, swojej szansy, to wykorzysta ekipa z Holandii.
Stawiam na 0:4 lub 1:3!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
A jednak to Śląsk do przerwy miał inicjatywę. Oczywiście po rażącym błędzie obrońcy to bodaj Goodwilling miał setkę, ale jej nie wykorzystał. My mieliśmy sporo rzutów wolnych i ciekawych dośrodkowań, trzy dobre strzały (w tym minimalnie wybroniony strzał Diaza). Jednak Dundee nie jest takie mocne, a przynajmniej nie w tej fazie przygotowań do sezonu. Moim zdaniem w drugiej połowie Śląsk przypieczętuje swoją przewagę bramką ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Z pewnością dzisiejsze spotkanie ogląda się lepiej, niż wczorajszy pojedynek Wisły ????. Śląsk miał przewagę w pierwszej połowie. To spotkanie miło się ogląda, jednak można żałować tylko tego, że nie potrafili udokumentować jej bramką. Celeban na początku meczu popełnił błąd, który mógł być fatalny w skutkach, na szczęście zawodnik &quot;Mandarynek&quot; nie zachował się tak, jak powinien. Ponadto gra Ćwielonga może się podobać, Gancarczyk również prezentuje się dobrze na tle kolegów, jednak wszyscy muszą z pewnością włożyć więcej w ten mecz, bo momentami wygląda to tak, jakby liczyli, że remis będzie dobrym wynikiem. Przed nami druga połowa, więc należy trzymać kciuki za &quot;naszą&quot; polską drużynę.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Juvenes/Dogana (+1.5) - Rabotnicki
14.07.2011, 20:30
2 @ 1.57
wynik: 0:1 ⛔
Redbet
Dzisiaj o godzinie 20:30 amatorski klub Juvenes/Dogana z San Marino podejmował będzie u siebie macedoński FK Rabotnicki.
Gospodarze prawo do gry w europejskich pucharach uzyskali dzięki zdobyciu Pucharu San Marino. Ligę natomiast zakończyli na 4. miejscu z mizernym jak na tą ligę bilansem - 8 wygranych, 5 remisów i 7 porażek (bramki: 37:31). Najmocniejszym ogniwem tego zespołu jest 37-letni defensor Francesco Baldini, który w swojej karierze występował w takich klubach jak Juventus, Napoli czy Genoa. Reszta ekipy składa się z amatorów i kilku graczy grających wcześniej w regionalnych ligach włoskich.
Natomiast drużyna gości jest profesjonalnych klubem ze stolicy Macedonii, która nieprzerwanie od sezonu 2005/06 walczy w europejskich pucharach. W poprzednim sezonie Rabotnicki zajęło 4. miejsce w lidze, które zagwarantowało drużynie występ w eliminacjach Ligi Europejskiej. W klubie grają głównie Macedończycy; występuje tam również kilku reprezentantów tego kraju, jak znany kibicom z gry w polskiej lidze Pance Kumbev.
Tym co mnie skłania do zagrania na zwycięstwo -1.5 gości jest dobry dwumecz z niewątpliwie silniejszą niż dzisiejszy rywal Narvą z Estonii, którą to macedoński klub ograł na wyjeździe 1:4 i 3:0 u siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom