>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2. Liga Żużlowa 2021

Kto wygra 2. Ligę Żużlową?

  • Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

    Głosy: 0 0,0%
  • Trans MF Landshut Devils

    Głosy: 0 0,0%

  • Wszyscy głosujący
    17
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
A 422,4K

adams235

Znawca - Żużel
Szybki bet bo kurs ciekawy a doswiadczenie małe...
K.Rew under 5.5 kurs 1.8 Fortuna
Jak dla mnie ma najtrudniejszy rozstaw biegow a tor nie bedzie latwy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 83,1K

mazinho87

Użytkownik
Ja gram Aarnio 6.5 over 2.01 (sts)

Fin bardzo dużo trenował ostatnio wspolnie z zawodnikami Stali Gorzów.; Trener Paluch mówił, że Fin prezentował się bardzo dobrze na tych treningach i ma byc jednym z liderów swojej ekipy w dzisiejszym meczu. Także zaufam tej wiedzy i za rozsadna stawkę zaatakuje te zdarzenie.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ja gram Aarnio 6.5 over 2.01 (sts)

Fin bardzo dużo trenował ostatnio wspolnie z zawodnikami Stali Gorzów.; Trener Paluch mówił, że Fin prezentował się bardzo dobrze na tych treningach i ma byc jednym z liderów swojej ekipy w dzisiejszym meczu. Także zaufam tej wiedzy i za rozsadna stawkę zaatakuje te zdarzenie.
Nie łam mi serca mam grubo pogramy ten under...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Sándor Tihanyi 53,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Ja gram Aarnio 6.5 over 2.01 (sts)

Fin bardzo dużo trenował ostatnio wspólnie z zawodnikami Stali Gorzów.; Trener Paluch mówił, że Fin prezentował się bardzo dobrze na tych treningach i ma byc jednym z liderów swojej ekipy w dzisiejszym meczu. Także zaufam tej wiedzy i za rozsadna stawkę zaatakuje te zdarzenie.
Komu jak komu ale Tobie się trochę dziwię, bo widzę że w żulu jesteś po uszy jak ja i kilku innych userów, że nie widziałeś w tej wypowiedzi kurtuazji. Co ma ktokolwiek w oficjalnym wywiadzie powiedzieć? Z całym szacunkiem nigdy nie widziałem, aby trener kogokolwiek powiedzał że zawodnik jest słaby a poza tym w zużlu trening to raczej forma dopasowania niż aktualnej formy. Za przykład takich idiotycznych wypowiedzi trenerów dam przykład dziś z Świderskim

- Piotrze ja myślisz kto dziś wygra?
- Wygra ten kto zdobędzie więcej punktów
I ciągnąć dalej nikt Ci nie powie że Woryna jest słabym zawodnikiem na elige tylko każdy czaruję, że ma problemy sprzętowe i tak dogaduję się ze sprzętem od początku sezonu, że ledwo jedzie. - (pisząc to wygrał właśnie bieg:))

Tak czy owak natury nie oszukasz. 37 lat i brak jazdy a pewnie i sprzętu i mamy wynik 4 pkt.

Szacun dla Rawicz i Sadurskiego. Szkoda Ścibaka
Gilmore słabo bardzo słabo

Jedziemy dalej:)
Najważniejszy typ na plus
 
Ostatnia edycja:
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Sandor nie mogę Ci już reputy dawać Ale sporo dziś ugrane na tym typie, wielkie dzięki !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Pompowanie baloniki ciąg flaszy landshut. Pobieram kolejarz -4.5 z pocałowaniem ręki. Kolejarz równy skład z dużym potencjałem, niemiecki zespół ma większe luki i nie wierze Seby 16 junior zrobił dwucyfrowy wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Również gram Rawicz -4.5 po 1.85 z ewinner.

I siedzi ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 422,4K

adams235

Znawca - Żużel
Smilinski-Berge 2 kurs 1.88 sts Bet dnia
Berge over 6.5 kurs 1.8
Rew-Heartel 2 kurs 1.7
Landsudt +8.5 kurs 1.65 Fortuna

Ja dzis takie mecze pogralem analizy brak bo kursy pozno mecz za chwile...pod rozwage under Smolinskiego mozna zagrac...osobiscie uwazam ze Berge moze zapunktowac,mysle ze Kryjom nieprzypadkowo chcial tego zawodnika,oraz taktycznymi Niemcy sa w stanie trzymac jakims tam dystans...choc akurat to handi najmniej pewne😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
B 35,1K

bartezgambler

Użytkownik
Baliński under 10.5, kurs 1.85 betclick
Z Poznaniem tej linii nie pokrył to z mocniejszymi niemiaszkami tym bardziej. Poza tym, trudny bieg 13 i podobnie będzie z nominowanym. Wystarczy, że w jednym ze startów się zakopie i będzie ciężko mu pokryć linie. stawka rekreacyjna 200zl.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
M 14K

mumin89

Użytkownik
Na szybko Brzozowski wiecej 3.5 sts kurs 1.80 niech sobie jaj nie robia Kamil rozumiem ze moze starszy slabszy ale 4 pkt na Lotyszach to powienien spokojnie przywiez zaraz kurs poleci szybko poszlo 2 biegi i juz plus
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Opole - Daugavpils
Daugavpils +10.5 @3.21 STS - Brakło 1 pkta.. Tyle pecha co w tym meczu miała drużyna gości to dawno nie widzialem pełno upadków i wykluczęn..

Myślę że Lokomotiv nie przyjedzie dziś na wycieczkę tylko powalczą o pełną pulę w tym spotkaniu, niestety mają w składzie luki dlatego też ich wygrana była by tu spora niespodzianką, ale ten handicap według mnie nie jest najgorszy, zawsze jakaś taktyczna zmiana może podciągnąć wynik aby trzymał się na styku a kurs zachęcający.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
A.Ellis - I.Czałow (więcej punktów w meczu) 1.88 STS ⛔

Czałow jeszcze oficjalnego meczu w tym sezonie nie odjechał, ale z moich informacji wynika, że na treningach prezentował się z bardzo dobrej strony. Ogólnie uważam go za lepszego jeźdźca od Ellisa i moim zdaniem to Rosjanin dzisiaj będzie liderował drużynie z Rzeszowa. Brytyjczyk "oszałamiający" wynik w Rawiczu (2,0,w,0,0) nie napawający optymizmem. Dzisiaj pewnie pojedzie troszkę lepiej, ale Ilja spokojnie jest w stanie zrobić więcej punktów od kolegi z drużyny.

Dokładam jeszcze jeden typ, idealny do dubla, bo moim zdaniem linia nieporozumienie:

I.Czałow (over 4,5) 1.50 STS ⛔

Totalna masakra w wykonaniu Czałowa jak i prawie całej rzeszowskiej ekipy.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 53,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Wilki - Poznań
Typ 1
Kurs 2.46
STS Kvecha zabrkało przez jeden dokument amatorka z Witstock. a tak moglismy oglądac żenującego Mauera Szkoda bo brakowało jednego punktujacego i mógłby inaczej wyglądać

Noc długa to i przemyśleń wiele jednak szkoda aby taki kurs nam przepadł. Ja osobiście jestem na siebie zły bo przez obowiązki domowe spadło z 3.00

Dlaczego tak gram? Bo gram przeciwko biedzie. W Poznaniu żużel ma trudny czas kasy brak i nie wiadomo co dalej. Zle to wszystko wygląda i idzie w złym kierunku zresztą z czym do ludzi jak się dostaje u siebie z Rawiczem. Dodatkowo kontuzja i mamy problem bo dziś mecz specyficznym nie typowo torze żużlowym

Kolejny aspekt to dośc duże wzmocnienie Wilków czyli ponoć dziś ma jechać Kvech a to już solidny grajek na taki poziom. Na pewno głodny jazdy bo w PL jest plastronem Jak dla mnie skład Niemców to taki rodzaj zbieraniny ale już w tamtym roku pokazali ze u siebie w lotnisku potrafią wygrać nawet z Rzeszowem Jak do Dilgera doskoczy Kvech to mamy dwóch fajnych liderów.

I klucozwy aspekt to brak Nielsena - upadł w Danii i dziś go nie zobaczymy a za niego 40 letnia strzelba i pogormca finskich torów Aarnio, który pokazał nam jak wygląda żużel w jego wykonaniu w podeszłym wieku i po 2 latach rozbratu. Dramat i fin powinien już myśleć o szkoleniu juniorów w Laponii
 
Ostatnia edycja:
M 928

majer04

Użytkownik
Wilki - Poznań
Typ 1
Kurs 2.46
STS

Noc długa to i przemyśleń wiele jednak szkoda aby taki kurs nam przepadł. Ja osobiście jestem na siebie zły bo przez obowiązki domowe spadło z 3.00

Dlaczego tak gram? Bo gram przeciwko biedzie. W Poznaniu żużel ma trudny czas kasy brak i nie wiadomo co dalej. Zle to wszystko wygląda i idzie w złym kierunku zresztą z czym do ludzi jak się dostaje u siebie z Rawiczem. Dodatkowo kontuzja i mamy problem bo dziś mecz specyficznym nie typowo torze żużlowym

Kolejny aspekt to dośc duże wzmocnienie Wilków czyli ponoć dziś ma jechać Kvech a to już solidny grajek na taki poziom. Na pewno głodny jazdy bo w PL jest plastronem Jak dla mnie skład Niemców to taki rodzaj zbieraniny ale już w tamtym roku pokazali ze u siebie w lotnisku potrafią wygrać nawet z Rzeszowem Jak do Dilgera doskoczy Kvech to mamy dwóch fajnych liderów.

I klucozwy aspekt to brak Nielsena - upadł w Danii i dziś go nie zobaczymy a za niego 40 letnia strzelba i pogormca finskich torów Aarnio, który pokazał nam jak wygląda żużel w jego wykonaniu w podeszłym wieku i po 2 latach rozbratu. Dramat i fin powinien już myśleć o szkoleniu juniorów w Laponii
w fortunie masz 2.77
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Sándor Tihanyi 53,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Bez Kvecha bo nie ogarnęli na czas....
Liczę na słabego Chmiela

No i jeszcze taki typ na za 5 dwunastą

Baumann -Seifert Salk
Typ2
Sallkostatnio fajnie jechać 10 plus 4 może juniora okryć punktowo
 
Ostatnia edycja:
M 83,1K

mazinho87

Użytkownik
Gramy l8ve

Bachhuber- szwagier 1 1.60 9,5/10
Bachhuber wygra 2 bieg 4,75 6,5/10

Czekałem na te kursy. Jedynie to syn byłego żużlowa i duży talent. Jechał próbę toru, od Polaków dużo lepszy. Myślę że Baumann z nim o wygraną się zabijać nie bedzie. Ma jeszcze dobre pole, nic tylko grać to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom