>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2. Liga Żużlowa 2021

Kto wygra 2. Ligę Żużlową?

  • Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

    Głosy: 0 0,0%
  • Trans MF Landshut Devils

    Głosy: 0 0,0%

  • Wszyscy głosujący
    17
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Rawicz za prawie 3? Myślę, że warto spróbować.
Rawicz dziś bez zawodników z Leszna, Jedzie Baliński, Dródż, Rew. A awizowanym jest niby Szlauderbach, ale czy on rzeczywiście będzie to trzeba poczekać do oficjalnych składów, bo może Unia da Szymona jako 8 zawodnika w swoim meczu. Juniorka Rawicza to raczej kewlary
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Sándor Tihanyi 46,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Poznań - Rawicz
Typ Rawicz Jazda do końa choć bałem się o wynik po 1 3 Chmiela potem jednak wrócił na swój poziom
Kurs 3.19
Buk STS

Wygląda mi to na dzień który pachnie przysłowiem kto rano wstaje temu Pan Buk daję. Wiadomo kim jest Rawicz, to klub zasilany talentami do objazdu przed Lesznem dziś taki jeden talent zobaczymy i na nim opieram duża wiarę. Przedstawiam Państwu Matheew Gilmore (w styczniu/lutym w Australii jezdził jak równy z Papą Crumpem Holderami i innymi młodymi następacami Doyla zajmując miejsca na podium - może to nic ale o czymś świadczy o potencjale). Chodzą słuchy, że to już jest lepszy od Jaimona ale to tylko słuchy a gdy zejdziemy 2 poziomy niżej może być sztos. Potem kolejny mały kangurek z torby matki Unii Pan Rew i Szlauderbach . To młodzież więc typ z mniejszą stawką bo nie mogę na nich oprzeć duzych pieniędzy ale mimo wszystko uważam że dziś Rawicz Poznań pyknie.. Pieczę będzie sprawować weteran Balon wraz z Dróżdzem. Taka mieszanka może zapewnić wygraną bo na przeciwko mamy Groznego Woelberta i fajnie wyglądającego Nielsena. Do tego solidny Skupień i bardzo mocno wierze w stagnacje Pana Chmiela który ostatnio odbył 2 pkt i nie wyglądał sprzętowo dobrze. Słaba forma CHmiela może slabszy mecz Larsa i żenujący juniorzy to dla mnie szansa w tym meczu.

I koronkowy argument Tero Armio, który ostatnio był na motocyklu nie licząc Ben Fund Bonaza( śmieszny turniej w Argentynie) odbył zawody w lidze angielskiej 26.08.2019. No Rutyniarz z Finlandii daleki jest od krajana Lahtiego.

Poznan podobnie jak Rawicz ma okrojone możliwości z gościa gdyż Gorzów i Leszno mają dziś mecze.

Poznań obecnie ledwo wiąże koniec z końcem nie wiadomo czy w ogolę wiąże. Spodziewam się ze będą czerwoną latarnia ligi - co pokazał ostatni mecz z Kolejarzem a buki kierują się domowym torem i nieznajomością potencjału młodych zawodników Rawicza/Leszna

Juniorzy Poznania? Tak jak w Krośnie nie ma zmiłuj licencja do odebrania! Kłosok Szpytma nie potrafią solidnie zapunktować w DMPJ a co dopiero w lidze.
Post automatycznie złączony:

Rawicz dziś bez zawodników z Leszna, Jedzie Baliński, Dródż, Rew. A awizowanym jest niby Szlauderbach, ale czy on rzeczywiście będzie to trzeba poczekać do oficjalnych składów, bo może Unia da Szymona jako 8 zawodnika w swoim meczu. Juniorka Rawicza to raczej kewlary
Jeśli juniorzy Rawicz/Unii to kwelary to co powiesz na temat junirów Poznania? Polecam sprawdzić rundy DMPJ i porównać takiego Ścibaka do Szpytmy - to jest różnica klasy o ile ten pierwszy ma jakaś żużlową klasę. Zatem jeśli juniorzy Rawicza to Kwelary to juniorzy Poznania to idąc terminologia Aleksa Rydlewskiego to Opony.

Szlauderbach nie jedzie dziś do Wrocławia bo mogą postawić na Ratajczaka w Ekstralidze. Rew to też zawodnik Unii Leszno no i Gilmore ale o nim nic nie wspomniałeś być może z braku wiedzy kto to jest;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
A 373,8K

adams235

Znawca - Żużel
Oj Sandor musze cie poprawic😉Szpytma dzis nie pojedzie napewno,co nie zmienia faktu ze kolejny junior z ich kadry watpie aby ukonczyl 4 kołka...
Ktos kto pisze ze juniorka Rawicza to kewlary to albo nie zna sie na zuzlu albo udaje ze sie zna😉
Na poziom 2 ligi to jest dobra para nawet ze Scibakiem ktorego widzialem w akcji i jest slaby owszem nawet slabiutki ale poziom juniorów Poznania to jest tragedia maksymalna....wyniku narazie nie typuje bo uwazam ze seniorzy Poznania sa w stanie sie postawic...
Poczekam na linie punktowe ale najrozsadniej jest zagrac handi Rawicza i bieg mlodziezowy...oraz linie jednego zawodnika z druzyny Rawicza....
 
Otrzymane punkty reputacji: +237
Sándor Tihanyi 46,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Oj Sandor musze cie poprawic😉Szpytma dzis nie pojedzie napewno,co nie zmienia faktu ze kolejny junior z ich kadry watpie aby ukonczyl 4 kołka...
Ktos kto pisze ze juniorka Rawicza to kewlary to albo nie zna sie na zuzlu albo udaje ze sie zna😉
Na poziom 2 ligi to jest dobra para nawet ze Scibakiem ktorego widzialem w akcji i jest slaby owszem nawet slabiutki ale poziom juniorów Poznania to jest tragedia maksymalna....wyniku narazie nie typuje bo uwazam ze seniorzy Poznania sa w stanie sie postawic...
Poczekam na linie punktowe ale najrozsadniej jest zagrac handi Rawicza i bieg mlodziezowy...oraz linie jednego zawodnika z druzyny Rawicza....
Poprawiaj kolego poprawiaj człowiek nie wszystko wie. Szkoda bo tak wierzyłem w Szpytmę: :)
Jeśli nie jedzie to ja aż się boję tak głęboko zapędzać w kadrę juniorską Poznania.
P.S Oby nikomu nic się dziś nie stało.
 
A 373,8K

adams235

Znawca - Żużel
Spore obawy mam czy juniorzy Poznania zdobeda urzedowy punkt😉...swoja droga golym widac ze conajmniej 5-6zawodnikow nie powinno miec licencji...kto je wydaje i na jakiej podstawie...mowie to calkiem serio,ostatnio skasowany Krawczyk nie ze swojej winy przez jednego takiego artyste😉w zawodach juniorskich a za chwile tragedii moze byc wiecej...
 
Sándor Tihanyi 46,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Spore obawy mam czy juniorzy Poznania zdobeda urzedowy punkt😉...swoja droga golym widac ze conajmniej 5-6zawodnikow nie powinno miec licencji...kto je wydaje i na jakiej podstawie...mowie to calkiem serio,ostatnio skasowany Krawczyk nie ze swojej winy przez jednego takiego artyste😉w zawodach juniorskich a za chwile tragedii moze byc wiecej...
Rozumiem Twoje obawy tym bardziej ze po 12 ma trochę padać a jakie to może mieć stkutki dla takich zawodników myślę, że wiesz.

Poruszasz bardzo ciekawy temat!
O którym wspominam tutaj nie 1 raz. Myślę, że Ci zawodnicy są dziś żużlowcami przez GKŚŻ i obowiązek wyszkolenia juniorów. Kluby brały każdego jak leci. Następnie krawaciarze w egzaminie Ż ułatwili pytania i zwiększyli czas przejazdu 4 kółek podczas egzaminu.

Efekt? Juniorzy Poznania, Krosna Bydgoszczy (bez Wiktora)
Straszne to jest bo dopuszcza się do startu 16 -latków - do maszyny co pędzi 100 km i jadą w bliskim kontakcie z innymi zawodnikami. Dla mnie mogę to porównać do tego jakby ktoś bez umiejętności refleksu i doświadczenia zasiadł w bolidzie F2

I co za tym idzie? Spada jakość produktu transmisję z każdej ligi ogląda laik i co sobie myśli jak mamy wynik gdzie do mety ledwo dojeżdza jeden. Wystarczy przesledzić DMPJ ile tam jest W,u i kontuzji. Wypadek Śledzia w Tarnowie gdzie motor miał wysokośc 10 m nad ziemia w sytuacji gdyby bylli kibice spadając w trybuny doprowadza do tragiedii

Wróćmy parę lat wstecz. Do samej szkółki ciężko się było dostać i była selekcja, jednak teraz biorą każdego wiadomo koszty sportu wzrosły zainteresowania może też bo młodzi wolą być co jest oczywiste Lewandowskimi niż Zmrazlikami. I ten każdy jak trafi do Tarnowa Leszna Gorzowa ma jeszcze jakieś szanse bo szkolenie tam jest na dobrym poziomie. Ale jeśli nie jest bogaty i pojdzie do Krosna Bydgoszczy itp to bez talentu sama praca nic nie osiągnie. Przykładme braku talentu a pracy pracy jest Jamróg.

I są w tkaiej biednej szkółce bez dobrego trenera i zaplecza jeżdząc w kwelarach pewnie po jakimś Sawinie i podchodzi do jeszcze ułatwionego egazminu. Wychodzi z tego mieszanka wybuchowa bez tragedii do tej poryale z licznymi złamaniami ale obym sie mylił i do tej tragedii nigdy nie doszło. Żużel to taki sport ze zawodnik dopuszcozny do jazdy powinien byc kompletny i ktoś to powinien nadzorowąć. Tego nie ma bo egzamin jest śmieszny

Ah do dziś pamiętam moje łzy gdy podziękowano mi w szkółce po 1 wyjściu na tor. Może i lepiej bo ktoś brał za mnie odpowiedzalność. Teraz tego nie ma - i wyglada tak jak na lekcji Wf - macie piłke grajcie - masz tu motor tu sprzegło jedź w lewo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +307
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Puściłem na juniorów Rawicza-0.5 @1.70 , a ten Gilmore to 4pkt zrobi bo wisi przyjemny kurs na niego 2.01 over 3.5. Co myślicie Panowie?
 
Sándor Tihanyi 46,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Puściłem na juniorów Rawicza-0.5 @1.70 , a ten Gilmore to 4pkt zrobi bo wisi przyjemny kurs na niego 2.01 over 3.5. Co myślicie Panowie?
Sam oceń jak dla mnie to może być fajny talent ale tak jak mówię to junior.Choć linia 4,5 pkt kuszaca po 2.01

Tym bardziej ze ma 2 biegi z juniorami Poznania w Jednym zn ich ma Ścibaka do tego ma bieg z Aarmio który myslę ze dzis nie zrobi wiele nie po takiej przerwie.

Poniżej wklejam Ci wyniki z jego dokonań w zimę

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 373,8K

adams235

Znawca - Żużel
Linia na Gilmore 3.5 po kursie 2.01 sts...jesli dojedzie w kazdym biegu to sa spore szanse zwlaszcza ze w 12 biegu powinien miec 2 pkt....ale padac ma w Poznaniu...ja to spróbuje za drobne...bo w nominowanych moze nie jechac...
Drozdz over 9.5 kurs .1.7 stsjezdzil w Poznaniu wiec tor powinien znac jak wlasna kieszen...
Typ ryzykowny Scibak over 1.5 kurs 1.84 sts piekny kurs i powiem szczerze jesli ukonczy i dojedzie i nie zrobi ani tasmy ani upadku to zrobi te 2 oczka...ale mowie musi dojechac😉😉a jak popada to ryzyko sie zwieksza😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +227
Sándor Tihanyi 46,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Gilmore +3,5 pkt
Mecz Poznan - Rawicz
Kurs 2.01

Skusiłem się i zbiłem Wam kurs:)
Gilmore dziś pojedzie

tak
Armio
Nielsen
Droźdz

1 Pkt - Armio dla mnie dzis nie istnieje

6 bieg

Nielsen
Junior
Balon

1 Pkt

9
Chmiel
Wolebrt
Balon

0 pkt - chyab ze Chmiel pojedzie jak ostatnio to 1

11

Junior
Scibak
Skupien

2 pkt

I to wersja pesymistyczna bo jestem przekonany ze w biegu 3-6 może powalczyc z Nielsenem może równiez jechac przed Balonem w parze wieć piekny kurs
 
Ostatnia edycja:
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Aarnio - 6,5 pkt 2.01 wisi na STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
Sándor Tihanyi 46,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
I mój ostatni typ
w meczu Poznań - Rawicz
Hubert Ścibak +1,5 pkt Głupie wykluczenie w biegu gdzie mógł jeszcze zapunktować no i juniorski bieg słabo
Kurs 1,84
Buk STS

Nawet niech pada to przy braku wykluczeń nie wierze, że Hubert nie pokrywa tej lini w 2 biegu zawodów. Ale gdyby wziać pod uwagę taką ewentualność to zostaję mu jeszcze bieg 12 gdzie znów ma rywala rówieśnika Moja ocena optymistyczna to 4 pkt Pesymistyczna 2 :)
Post automatycznie złączony:

Gilmore +3,5 pkt
Mecz Poznan - Rawicz
Kurs 2.01 Jeszcze dużo wody musi upłynać zanim coś z niego będzie

Skusiłem się i zbiłem Wam kurs:)
Gilmore dziś pojedzie

tak
Armio
Nielsen
Droźdz

1 Pkt - Armio dla mnie dzis nie istnieje

6 bieg

Nielsen
Junior
Balon

1 Pkt

9 bieg
Chmiel
Wolebrt
Balon

0 pkt - chyab ze Chmiel pojedzie jak ostatnio to 1

12 bieg

Junior
Scibak
Skupien

2 pkt

I to wersja pesymistyczna bo jestem przekonany ze w biegu 3-6 może powalczyc z Nielsenem może równiez jechac przed Balonem w parze wieć piekny kurs
Post automatycznie złączony:

Aarnio - 6,5 pkt 2.01 wisi na STS
Bardzo wysoka linia jak na gościa co miał zawody 1,5 roku temu i to jeszcze lidze angielskiej Warto też dodać że wtedy był zawodnikiem Wandy Kraków, która nie była wypłacalna i prkatycznie wcale nie jeździł

Biegi ma takie na dwa razy ale są też w jego biegach juniorzy. Ja chyba się jeszcze skusze bo to na prawdę długi rozbrat z żuzlem + pandemia Idę i kończe grę na dziś:)

Aarnio under 6,5 pkt
Poznań - Rawicz
Kurs 2.01
Buk STS Matke oszukasz żone też ale peselu i braku jazdy nigdy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
I mój ostatni typ
w meczu Poznań - Rawicz
Hubert Ścibak +1,5 pkt
Kurs 1,84
Buk STS

Nawet niech pada to przy braku wykluczeń nie wierze, że Hubert nie pokrywa tej lini w 2 biegu zawodów. Ale gdyby wziać pod uwagę taką ewentualność to zostaję mu jeszcze bieg 12 gdzie znów ma rywala rówieśnika Moja ocena optymistyczna to 4 pkt Pesymistyczna 2 :)
Post automatycznie złączony:


Post automatycznie złączony:



Bardzo wysoka linia jak na gościa co miał zawody 1,5 roku temu i to jeszcze lidze angielskiej Warto też dodać że wtedy był zawodnikiem Wandy Kraków, która nie była wypłacalna i prkatycznie wcale nie jeździł

Biegi ma takie na dwa razy ale są też w jego biegach juniorzy. Ja chyba się jeszcze skusze bo to na prawdę długi rozbrat z żuzlem + pandemia Idę i kończe grę na dziś:)

Aarnio under 6,5 pkt
Poznań - Rawicz
Kurs 2.01
Buk STS
Dokładnie tak jak mówisz z tym Aarnio to moze byc bet dnia daje mu max 4 pkt w nominowanych raczej nie wystapi , skusiłem się na tego Ścibaka złapałem po 1.8 jeszcze zobaczymy co z tego wejdzie , moze te 2 pkt zrobi :D
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Z drugiej ligi probuje pograc Nielsena 9.5 over po kursie 1.7 w dublu z Koldim over 8.0 forbet
Pieknie dubel wchodzi
Jeszcze Smyk under nie zawiodl ale w dublu pograne z Tarnowem +10.5 DRAMAT!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
stanior 1,8K

stanior

Użytkownik
Przestrzegam przed tak optymistycznym graniem przeciw Aarnio. To doświadczony grajek i potrafi szczególnie w 2 lidze dobrze zapunktować.
 
Sándor Tihanyi 46,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
QUOTE="stanior, post: 7018859, member: 85727"]Przestrzegam przed tak optymistycznym graniem przeciw Aarnio. To doświadczony grajek i potrafi szczególnie w 2 lidze dobrze zapunktować.[/QUOTE]

Ale czekaj stanior przed czym przestrzegasz? Ja wiem ze to tylko sport i może w 2 lidze zrobić każdy 10-pkt, ale oprócz doświadczenia a raczej wieku (pod 40) to jakim w ostatnich latach grajkiem jest Tero? No proszę CIe a żeby nie być goło słownym tak można powiedzeć o każdym z tym ze ja poniżej daje wyniki z przed jego prawie 2 lat:

14.03.202 Bn Found Bonazna 7 pkt -
26.08.2019 Liga angielska 5 pkt
22.08 2019 liga anigelska 3 pkt (2xU)
4.08 2019 0 pkt ns 2 liga
2.08.2019 0 pkt D 2
28.07 2019 ns 2 liga
26.07. 2019 ns 2 liga
25.07.2019 liga angielska W 0 0

W Angli słabo, w Wandzie zniszcozno mu schyłek kariery nie płacać Dalej kopał nie będę. A mówien ie o 37 latku, któy nie jechał w oficjalnych zawodach tyle czasu by uwazać to może nie stawiajmy nic:). Bo młokos może by wsiadł po roku i pojechał a 40 latek? Wątpie.

Tak czy owak wszystko zweryfikuje tor:)
Powodzenia
Ale czekaj stanior przed czym przestrzegasz? Ja wiem ze to tylko sport i może w 2 lidze zrobić każdy 10-pkt, ale oprócz doświadczenia a raczej wieku (pod 40) to jakim w ostatnich latach grajkiem jest Tero? No proszę CIe a żeby nie być goło słownym tak można powiedzeć o każdym z tym ze ja poniżej daje wyniki z przed jego prawie 2 lat:

14.03.202 Bn Found Bonazna 7 pkt -
26.08.2019 Liga angielska 5 pkt
22.08 2019 liga anigelska 3 pkt (2xU)
4.08 2019 0 pkt ns 2 liga
2.08.2019 0 pkt D 2
28.07 2019 ns 2 liga
26.07. 2019 ns 2 liga
25.07.2019 liga angielska W 0 0

W Angli słabo, w Wandzie zniszcozno mu schyłek kariery nie płacać Dalej kopał nie będę. A mówien ie o 37 latku, któy nie jechał w oficjalnych zawodach tyle czasu by uwazać to może nie stawiajmy nic:). Bo młokos może by wsiadł po roku i pojechał a 40 latek? Wątpie.

Tak czy owak wszystko zweryfikuje tor:)
Powodzenia
 
M 75,6K

mazinho87

Użytkownik
Aarnio parę dni trenował na torze w Gorzowie. Paluch (trener Poznania) mówił mi, że prezentował się fajnie. Także uważałbym z tymi underami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom