>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2. Liga Żużlowa 2021

Kto wygra 2. Ligę Żużlową?

  • Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

    Głosy: 0 0,0%
  • Trans MF Landshut Devils

    Głosy: 0 0,0%

  • Wszyscy głosujący
    17
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
M 13,2K

mumin89

Użytkownik
Po takim kursie na Opole tez bym na nich postawił seniorzy dobrzy jak na 2 lige juniorzy tez nie najgorsi Łobodziński i Kowalski a u Niemców tylko Smoliński i hukenbek bo dzwonie mogą powalczyć i super junior ale ile on może ciągnąć zespół bo skorja i reszta dosc słaba tylko ze sts nie chce dac oferty
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Hm próbuje zrozumieć Twoja grę u buka. Ostatnio zamiast grać jak podałem informację to pytałeś skąd mogę wiedzieć jak oficjalnie nic nie wiadomo. Teraz dostajesz fajny kurs a zamiast grać lecisz z tym na forum i łapiesz 3.0

Sorry kolego ale tu nie ma sentymentów - oferta-zakład- post na forum.

Czekamy na pełne kursy i startujemy
Nie grałem bo czekałem na wpłatę na konto ;) A doszła juz za późno
 
Sándor Tihanyi 46,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
OK Bedmet Kolejarz @3,00 - Ewinner

Co? Niemcy bez Huckenbecka są faworytem po 1,40? Kolejarz tam jedzie samymi juniorami? Moim zdaniem mecz się nie odbędzie, bo pogoda w Landshut jest fatalna. Ale najwyżej będzie zwrot. Huckenbeck ostatnio złamał dwa żebra w Danii, więc dzisiaj nie pojedzie. Jeżeli pojedzie to szacun dla magików, którzy go puszcza.

Landshut bardzo pozytywnie zaskoczyło w poprzednim meczu na Łotwie. Natomiast teraz? Norick Bloedern gwarantuje 10+ pkt, ale reszta? Nie widzę tego. Polis, Thorssell czy Kudriaszow nie powinni być ciągle objeżdżani. Gigantyczne value widzę przy takim kursie.
Szacunek kolego:). Na początku sezonu mówiłeś że dopiero zaczynasz grać żużel a perełki sam wyciągasz.

Dziś zmiana buka bo STS jest śmieszny bo wystawił prawidłowy kurs:) czyli 1,52

Devils - Kolejarz
Typ 2
2 Liga żużlowa
Typ 2
Kurs 2.85

Ignorowana 2 linia obrnoila dzis Niemcy przed blamażem. Wynik pod kontrolą Ostatnio Ostrow teraz opole a buki spią

Kai jedzie czy nie jedzie no czy to istotne? Dla mnie nie bo dalej on z juniorem ciągnie ten wynik. Ignorancko pominę Skorje Groubaera i Haertela bo to żaden gwarant punktów a i 2 linia dość przeciętna. Zostaje Smolinski i tu mysle ze STS jako jedyny odrobił lekcje. Martin wraca na motor po ponad rocznej kontuzji, która nie dawno znów się odnowiła ale opuscił tylko inagurację. Wiaodmo może być różnie ale taka absencja może miec przesłanie na wynik. Oczywiście Bloedron swoje zrobi ale mamy 2,5 zawodnika przeciwko Thorsselowi Kurdiaszowi Polisowi wystarczy? to jakby tego było mało
Kowalski (mam nadzieje ze nie jest bardzo poobijany)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 75,6K

mazinho87

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcami. Sam wybieram dziś typ na Opole. W sts pobrałem po 2.41.

Po pierwsze - tam jest pochmurno, może spaść deszcz, a poobijanu Huckenbeck może nie latać już tak jak na łotwie. Dodatkowo do składu wraca Smolinski. Ale czy to takie wzmocnienie? Moim zdaniem osłabienie...Już tłumacze dlaczego.Dodatkowo polecam zagrać grubiej typ:

Smolinski under 9.5 1.95 9,5/10

Z moich dobrych źródeł wiem, że Sławek Kryjom - menadzer Landshut dzwonil w tygodniu do menadzera Marcusa Birkemose -bo chce go na goscia w 2 lidze. A wiecie dlaczego? Bo po kontuzji najslabiej na treningach spisywal sie wlasnie Smolinski. On mial bardzo powazny upadek, wraca po roku do scigania i patrzac na złe warunki , wymagajacy tor NIE MA ŻADNYCH SZANS na jego dwucyfrówke. Ja nawet tu bym under 6,5 grał, a co dopiero 9,5. Taki kurs/takie zdarzenie to jakas śmieszna promocja.

I przeciwko Smolinskiemu bede też konsekwetnie grał na live. Mecz o 16.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +349
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcami. Sam wybieram dziś typ na Opole. W sts pobrałem po 2.41.

Po pierwsze - tam jest pochmurno, może spaść deszcz, a poobijanu Huckenbeck może nie latać już tak jak na łotwie. Dodatkowo do składu wraca Smolinski. Ale czy to takie wzmocnienie? Moim zdaniem osłabienie...Już tłumacze dlaczego.Dodatkowo polecam zagrać grubiej typ:

Smolinski under 9.5 1.95 9,5/10

Z moich dobrych źródeł wiem, że Sławek Kryjom - menadzer Landshut dzwonil w tygodniu do menadzera Marcusa Birkemose -bo chce go na goscia w 2 lidze. A wiecie dlaczego? Bo po kontuzji najslabiej na treningach spisywal sie wlasnie Smolinski. On mial bardzo powazny upadek, wraca po roku do scigania i patrzac na złe warunki , wymagajacy tor NIE MA ŻADNYCH SZANS na jego dwucyfrówke. Ja nawet tu bym under 6,5 grał, a co dopiero 9,5. Taki kurs/takie zdarzenie to jakas śmieszna promocja.

I przeciwko Smolinskiemu bede też konsekwetnie grał na live. Mecz o 16.
A gdzie masz Smoliński under 9.5 po 1.95 bo nigdzie nie mogę znaleźć?
 
B 31,7K

bartezgambler

Użytkownik
Ja tylko przypominam, pozostałym że kolega nie pierwszy raz ma rzekomo kontakt z menadżerem birkemosa:)
I za pierwszym razem miał on jechać na super świetnych nowych silnikach, a jak wyszło to chyba każdy wie.
Przestrzegam, przed rzucaniem się na takie typy
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ok to juz nie ma 1.95. Ledwo 1.65 wiec odpuszczam . Przy podatku marnie to juz wyglada
Dobra Aronek weź odpuść sobie bo w tym dziale to ja tylko widzę albo piszesz jakiś farmazon albo wyśmiewasz innych. Skąd w Tobie tyle żalu? Będę się za Ciebie modlić. Każdy jest dorosły i sam podejmuje decyzje co robi ze swoimi pieniędzmi. M mazinho87 już nie raz podał tutaj fajne typy nikt nie jest maszyną co wszystko trafia. Powodzenia wszystkim i oby mecz się odbył!
 
A 373,8K

adams235

Znawca - Żużel
Akurat co do Smolinskiego pelna zgoda tez pogralem under po kursie 1.8
To juz jest bardziej celebryta i beznesmen w Niemczech niz czynny zawodnik do tego cala zime rehabilitacja i napewno nie jest gotowy do jazdy...
Widze wiecej fajnych typow ale odpuscilem ze wzgledu na pogode
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 373,8K

adams235

Znawca - Żużel
Smolinski-Kudriaszow 2 kurs 2 sts bet dnia jesli pojada
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
M 13,2K

mumin89

Użytkownik
Tego komentatora nie da się słuchać na motowizji tak wchodzi w du.... tym Niemcom jak kamel kurskiemu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom