>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa 2021

Kto wygra 2. Ligę Żużlową?

  • Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

    Głosy: 0 0,0%
  • Trans MF Landshut Devils

    Głosy: 0 0,0%

  • Wszyscy głosujący
    17
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
M 74,8K

mazinho87

Użytkownik
JAk wystawiaja handicapy grajcie handicap na Niemców. Oni mogą wystawic na nominowane 2x pare Huckenbeck-Bloedern
Post automatycznie złączony:

Sts blokuje rynki chyba mocno dzisiaj urwalismy dzięki M mazinho87
Nie ma sprawy, ja go sledzilem jeszcze jak miał15 lat. Rok temu jak byla pandemia - debiutował w dorosłym zuzlu i juz dawno żaden Europejczyk na mnie nie zrobil takiego wrazenia. Juz jako 16-latek w juniorskich zawodach jechal rewelacyjnie. Teraz progres zrobil jeszcze wiekszy. Całą zimę czekalem, by pograc na niego. Za tydzien kolejna kolejka i gosc u siebie pojedzie znó pod komplet, a buki pewnie znów go niedocenią
Post automatycznie złączony:

2 liga dla mnie - szczególnie początek to istna kopalnia pieniedzy - bo buki nie mają zielonego pojecia o potencjale tych 2-ligowych zespołów/zawodników
Post automatycznie złączony:

To teraz po 2.55 na landshut
Post automatycznie złączony:

Wpuszcza tam z RZ Bloederna. Mlody z Kostygowem moze wygrac. Huckenbeck powinien wygrac z Michailowem. PRzy remisie 3:3bedzie zwrot
 
Ostatnia edycja:
M 74,8K

mazinho87

Użytkownik
Młodego w 15 tuz po starcie w poprzek postawiło i problemy sprzetowe. JEst zwrot. JEdnak na szczescie handi trafione, juniorski bieg trafiony, pozniej 10 tez. OGólnie dziś 10 k przodu na Bloedernie takze nie jest źle. Czekam na za tydzien i na mecz Landshut.
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Posypuję głowę popiołem co do młodego Niemca. Niestety handicapu dużo za dużo ale obco dauga przyjechali dziś na wycieczke
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Takiego gowna za przeproszeniem jak ten mecz dawno nie ogladalem. A mówiłem spokojnie to pierwszy mecz ..
 
M 74,8K

mazinho87

Użytkownik
Takiego gowna za przeproszeniem jak ten mecz dawno nie ogladalem. A mówiłem spokojnie to pierwszy mecz ..
Dlaczego gówna? MEcz był fajny dla oka i w zasadzie czego się nie wzięło za typowanie, to robiło się zielono przy bardzo wysokich kursach.

Potwierdza się kolejny raz to, że bukmacherzy nie ogarniają drugiej ligi. PRzed rokiem też trafilem za sporo kasy kurs ponad 4 i też to byl pojedynek juniorow. NA torze w Opoluw barwachKolejarza pierwszy mecz zaliczał OSyczka, jechał z pola A, na Sadurskiego (d) i wystawili taki olbrzymi kurs, bo nie znali tego zawodnika. A Osyczka wtedy luzemnawet wygrał bieg!

Teraz się też to potwierdziło, że nie mieli pojecia kto to jest Norick Bloedern i jaką skalą talentu dysponuje. Nic tylko czekac na kolejne mecze i błedy - szczegolnie w zestawieniach biegu juniorskiego.

PS I za tydzien starty rozpoczyna Poznan. Ten klub to filia klubu z Gorzowa. Ja bede wiedzial szybciej od buków czy Poznan wezmie na mecz gościa juniora ze Stali(chocby Jasinskiego), a taki zawodnik z E-ligi zrobi duza roznice. A buki moga sie pomylic co do ceny szans w juniorskim, bo nie beda wiedzialy, że taki gość JAsinski bedzie mogl pojechac w 2 lidze. Zamierzam tez cos na live pograc i akurat mecz bedzie z kibicami. Wybieram sie na ten mecz do Opola (Opole - Poznan) live i jak ktos ma chec na piwko i na pogranie czegos dobrego na live to zapraszam :)

I uważam, że E-lige mozna grac rekreacyjnie, a prawdziwe zyski i kasa jestdo zrobienia wlasnie w meczach 2 ligi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Druga liga dopiero zaczyna wchodzić grubiej w pierwsze mecze, to trzeba mieć dobre info. Zresztą za większą sume też się nie da. 500 zł wrzucić w sts i już wariują. Mazinho daj już ty spokój z opowieściami z Narni. Już wystarczy że menadżer ci powiedział na jakich silnikach birkemoes będzie jechał. Bazujesz często na zbyt silnym subiektywnym przekonaniu że coś jest faktem, tak samo jak z przeglądem sportowym i zmarzlikiem.
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Nie no to chyba nikt nie jest debilem, że łyka te bajki, że chłop dzisiaj 10 k do przodu bo na tych ziemniakach polskich to jak człowiek po 200 zł coś ugra to już limitują ale typy miał dzisiaj super i za to czapki z głów dla M mazinho87 , Z zabix00 za to widzę wtopił trochę sianka hehehe Panowie jutro też jest dzień
 
A 360K

adams235

Znawca - Żużel
Ee tam panowie nie ma co narzekac☺,pisalem tez ze Bloedern to nie zaden ogorek ale nie myslalem ze z niego az taki pomidor,ma chlopak papiery...o tym ze buki nie ogarniaja tej ligi pisalem w zeszlym sezonie gdzie sam chyba mialem 38/48 podanych typow tutaj bo prowadzilem staty, zreszta mozna sprawdzic...dzis Busch i Andersen trafiony razem z siatka ktora podalem w innym dziale...pudlo przy Gustsu gdzie braklo oczka-- 3 kupony na 4 siadly...ale i tak uwazam ze 1 liga jest lepsza do gry....😉

A najlepsze i duzo szczescia bo chcialem grac ten handi 12.5 po kursie 1.47 bo mi pasowal z tennisem,wchodze chce puscic i kurs 1.2!😊😀😀i rezygnacja i okazalo sie sluszne...czasami te spadki kursow nie sa takie złe...😁
Z kazda kolejna kolejką jest coraz trudniej cos trafic bo buki tez sie uczą...i sklady 2 ligi sa bardziej stabilne niz w zeszlym roku gdzie wpadali goscie na potęge na ostatnią chwile... wiec trzeba uważać...to tak z luznych mysli i przemyśleń😉
Zieloności☺
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 360K

adams235

Znawca - Żużel
M.Nielsen under 8.5 sts kurs 1.8
Serio taka linia na glownego faworyta?ciekawe....trzeba sprobowac...opole niestety przejedzie sie po poznaniu ostro tak czuje....wyjscie z 30 uznam za spory sukces druzyny z Poznania....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja pograłem Wölberta over 10,5 w ewinner po 1,75 . Zna tor, ostatnio wykręcił 16 pkt bodajże, teraz też na pewno pojedzie 6 razy. Kto jak nie on ma punktować dla Poznania.

Ładnie kurs podbiło potem :)
Danią się kompletnie nie sugeruję bo tam nawet Gapiński czy Protas są czołowymi zawodnikami.
 
Ostatnia edycja:
M 74,8K

mazinho87

Użytkownik
M.Nielsen under 8.5 sts kurs 1.8
Serio taka linia na glownego faworyta?ciekawe....trzeba sprobowac...opole niestety przejedzie sie po poznaniu ostro tak czuje....wyjscie z 30 uznam za spory sukces druzyny z Poznania....
Nie neguję typu, bo sam uważam, że linia mocno wyśrubowana. Jest tylko jedno "ale". Jak rozmawiałem niedawno z trenerem Poznania (jest z Gorzowa) to wlasnie ten Nielsen najlepiej się prezentował na treningach z całego zespołu. Woelbert w ogóle nie trenowal i do meczu przyjedzie z marszu. I jak kiedys pisalem - Nielsem ma kasę i ma jednego z lepszych mechaników - Roberta Flisa. Sam jestem ciekaw jego debiutu. Ja bardziej przymierzam się do live. Bo handicap mocno wysrubowany.
 
A 360K

adams235

Znawca - Żużel
Gram under,chodzilo mi o faworyta w sensie Opole😉ze wysoka linia pkt a jada do glownego faworyta😉
Post automatycznie złączony:

Woelbert mam duzo dobrych wspomnien bo bardzo ladny kurs wylapalem rok temu grajac na over kurs chyba ponad 2 byl.....w tym roku gram zdecydowanie odwrotnie under spróbuje...10.5 kurs 1.8 sts dlategi tu bo liczą sie pierwsze 5 startów...wiec tak lepiej bo tu moze byc 11-12 w 6 a w przypadku Nielsena 9-10w6 wiec gram to na Sts....tak to widze😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ale serio myślicie, że to będzie taka demolka że ich 30 pkt wezmą? Nie chce mi się w to wierzyć... Łotysze też mieli rozgromić szwabów a każdy widział jak się skończyło... ten kurs na +26,5 @ 1.80 STS przyjemny i spróbuje pograć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
W 858

woffi2013

Użytkownik
Skład Loko, a skład Opola to lekka przepaść. Woelbert tragicznie pojechał w Danii i cudów bym się nie spodziewał, mimo że faktycznie tor zna doskonale.
 
A 360K

adams235

Znawca - Żużel
Wiadomo to 1 mecz...wiec rozne rzeczy moga sie zdarzyc....ale Poznan przy calym szacunku dla nich kompletnie amatorsko sie prezentuje...brak kasy poprostu...
W Opolu jest wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu czyli pan Mikolajczyk ktory zostal dyrektorem a jest to gosc ktory ogarnia temat i zna sie na rzeczy...czlowiek ktory byl w Gnieznie przez ostatnie 3 lata i budowal podwaliny u nich pod sukcesy....czlowiek ktory ma wejscia i znajomosci i wiedze a takiej osoby brakowalo w Opolu...
Wystarczy spojrzec na juniorow para Lobodzinski i Swidnicki...umowmy sie to para ekstraligowa....Opole organizacyjnie poszlo do przodu mocno tak uwazam i nie pisze tego jako kibic Opola bo jestem kibicem Ostrovii....ale para juniorow Poznania Klosok,Szpytma to umowmy sie...mam spore obawy czy dowioza punkt urzędowy...jeszcze ta wczorajsza prezentacja kevlarow druzyny Poznania potem usunieta...zle sie na to patrzy...do tego brak kasy na Krcmara a chodzi o 20 tys...takze zaciekawie w Poznaniu nie jest niestety....
Handicap wysoki bardzo, sam liczylem na jakies 20 i bym w to wszedl na Opole ale buki troche ogarnely wiedzy i wystawily wyzsze handi...co tez o czyms swiadczy...wiec ja osobiscie odpuszczam to handi....na jedyny maly plusik dla Poznania mozna zapisac to ze troche potrenowali jakis czas temu np w Ostrowie tez ale czy to wystarczy...hmm zobaczymy😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom