>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. Liga Żużlowa 2020

Status
Zamknięty.
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Lambert prawdopodobnie zajmie miejsce Lukasa Fienhage, czyli jednego z liderów gospodarzy. Więc ta zamiana da około +5 punktów Wilkom. Lambert w II lidze to pewne 15 pkt (może 18, jak pojedzie z taktycznej). Gospodarze nie powinni przegrać więcej jak 42-48. Dziś powinni mieć przewagę na pozycjach juniorskich, bo w Opolu nie pojadą goście z Falubazu jak do tej pory. 5-1 w juniorskim dla Wittstocka bardzo prawdopodobne. Czekam na kursy od sts.
zmiany potwierdzone na rusku widzialem 2.4 gosp goscie 1.75 ale kompletnie tej 2 nie znam
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Opole ma jeszcze jakieś aspiracje do awansu, więc powinno im zależeć. Zawodników mają lepszych, ale jest kilka wątpliwości :
- Wittstock to tor lotnisko, bardzo szeroki i długi. Opole z kolei ma tor krótki i wąski, więc może być im trudno się przestawić
- juniorzy Opola, którzy wcześniej robili dobre punkty dziś nie wystąpią
- no i Lambert w składzie gospodarzy.

Wynik może być na styku, ale jednak Opole powinno to ogarnąć. 43-47.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Za Monakhova pojedzie jeszcze doświadczony Valentin Groubauer. Dodając do tego że juniorka Wittstocka deklasuje tą z Opola to tutaj Niemcy mogą wygrać.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
kursy zaczynaja szalec korci mnie na 1 bo te nazwiska mnie nie przekonuja a sam lambert poza punktami moze natchnac niemców do jazdy a kurs 2.2 zacny
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ciezki mecz do typowania ale chyba cos w strobe wilkow
Mauer under 7.5 sts kurs 1.84

Ilosc biegow zakonczonych remisem over 4.5 kurs 1.84 sts
Na bieg juniorow za niski kurs...

Polis under 8.5 sts kurs 1.7

Takie 3 typy wybralem
26/34
 
Ostatnia edycja:
M 10

Mastif84

Użytkownik
Witam. To mój 1 post w temacie żużla. Wpłaciłem for fun u jednego buka z możliwością zwrotu i tak zrobiło się 9 trafionych typów, głównie ako.

Robert Chmiel under 7.5 ewinner kurs 1,92

Nie wiem skąd wiara buka w tego zawodnika. Gdy mecz był w Krośnie buki wystawiły 8,5 pkt. Teraz linia o pkt niższa, mecz u siebie no ale.... 3 biegi bardzo mocno obsadzone. Widziałem go wczoraj w meczu w Łodzi. Może liga wyższa, ale gość totalnie przestraszony, oglądający się 10 razy gdy ktoś się do niego zbliża. Może Krosno to nie Łódź, ale jest Tarasienko z mega formą, Karpov czy nawet Krcmar , który w Poznaniu powinien czuć się jak u siebie. Linia punktów jak i stawka zachęcają do gry. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Na ewinner trzeba wziasc poprawke na 6 startow Chmiela choc typu nie neguje...na sts linia 5.5 i pomyslalem o overze ale jednak odpuszcze ten typ...
Wybieram za to

Woelbert 9.5 under Fortuna kurs 2.08
Trudno cos wybrac...typ ryzykowny ale po takim kursie sproboje...liderzy krosna bardzo mocno i juniorka tez..a i ktos typu Birkemose tez moze zawalczyc z Kevinem i 13 bieg tez bardzo ciezki
GLADKO☺27/35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Sledze twitta i inne portale bo jest szansa na fajny typ dzisiaj ale trzeba poczekac blizej meczu na sklady...i sa juz gdzies punkty zawodnikow bo sts sie ociaga a na fortune nie licze
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Sledze twitta i inne portale bo jest szansa na fajny typ dzisiaj ale trzeba poczekac blizej meczu na sklady...i sa juz gdzies punkty zawodnikow bo sts sie ociaga a na fortune nie licze
Sts już raczej nie da typów na zawodników,jak coś warto ten mecz grać live na poszczególne biegi,u gospodarzy najsłabszym ogniwem jest Jędrzejewski i w kilku biegach warto dać na rywala jak będzie kurs ok. 3
Post automatycznie złączony:

U gospodarzy mocni będą juniorzy(do Wojdyły powinien dołączyć Kowalski) i kilku seniorów gości spokojnie objadą.Jeśli wystawią innego juniora a nie Kowalskiego to warto pograć w sts bieg juniorski z handi +3,5 na gości
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Ma jechać Przybylski,zresztą już to widać po kursach na bieg juniorów,a więc można grać w stronę gości w biegu juniorskim.Zapewne dostanie on tylko ten bieg młodzieżowy,a w kolejnych będzie go zmieniał Wojdyło
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Ale z rezerwy zwykłej junior za juniora może jechać,tak mi się wydaje na 99%,chyba że Wojdyło będzie wskakiwał za Jędrzejewskiego a młodemu Przybylskiemu dadzą się objeżdżać
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Ale z rezerwy zwykłej junior za juniora może jechać,tak mi się wydaje na 99%,chyba że Wojdyło będzie wskakiwał za Jędrzejewskiego a młodemu Przybylskiemu dadzą się objeżdżać
lata temu tak było, a teraz nie ma takiej możliwości, junior za juniora może pojechać tylko raz jako rezerwa taktyczna
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ryzykuje albo bedzie spektakularna wtopa albo wielka wygrana bo za chwile kursy uciekną...
Krosno -3.5-wolfe 2 sts kurs 1.94 bieg mlodziezowy

Wilki -38.5-wolfe 2 sts kurs 1.75

Ilosc biegowych remisow over 2.5 kurs 1.84 sts

Swoje typy opieram tylko i wylacznie na tym ze nie sciagnie krosno ani Cierniaka i Kowalskiego jesli oni pojada to biora w leb te typy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Ryzykuje albo bedzie spektakularna wtopa albo wielka wygrana bo za chwile kursy uciekną...
Krosno -3.5-wolfe 2 sts kurs 1.94 bieg mlodziezowy

Wilki -38.5-wolfe 2 sts kurs 1.75

Ilosc biegowych remisow over 2.5 kurs 1.84 sts

Swoje typy opieram tylko i wylacznie na tym ze nie sciagnie krosno ani Cierniaka i Kowalskiego jesli oni pojada to biora w leb te typy
Juz usuneli :p
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Jest fajna opcja jeszcze zagralem po 4 biegach wynik
Krosno -12-wolfe 2 kurs 1.84 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Skromnie dzis zagralem tylko Dilger under 7.5 sts kurs 1.84
Ryzyko duze kurs fajny....trudny uklad biegow ma i osobiscie jakos specjalnie nie jestem do niego przekonany....
Oprocz tego dokladam za mnjejsza stawke...
Balinski under 7.5 sts kurs 1.84
Oraz Sadurski under 4.5 sts kurs 1.84 a teraz juz tylko 1.47 masakra jak szybko spadl zaraz po moim grubszyn postawieniu....zobaczymy jak to wyjdzie😉😉GLADKO☺☺☺
2liga ---33/42
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Birkemose under 10.5 sts kurs 1.7
Zlapany od razu....trudne biegi,mlody chlopak czy od razu taki lider zeby skutecznie walczyc z lauchbaumem o raz lampartem czy hansenem hmm... nie sadze
33/43 2liga
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom