>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa 2020

Status
Zamknięty.
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Napisalbym cos wiecej ale typy pojawiaja sie coraz pozniej na 2 lidze tu w zasadzie 20 minut przed rozpoczeciem meczu je zauwazylem wiec moze chwile wczesniej i przy wiekszyn opisywaniu mecz sie zdazy zacząć takie uroki tej 2 ligi😉
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Mauer under 5.5 k8rs 1.7 fortuna

Smektala under 12.5 kurs 2 fortuna
Na szybko tutaj licze ze Smyk odda jeden bieg bo tak normalnie to 14lub15 zakreci....ale czuje pogrom wiec zaryzykuje i wejde grubo w niego i Mauera
Gładko😊dzieki Roman😉za zmianę😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Poznań - Opole
Typ Opole -8.5
Buk STS
Kurs 2.62

Dziś ryzykowanie ale nie widzę szans dla Poznania który i tak chce tylko objechać sezon. Kolejarz coś tam mruczy o awansie ale to tylko w gabinecie prezesa bo szansę na i tak male. Drużyna z wielkopolski od paru lat ma problem ze swoim torem myślę że każdy komisarz będzie robił im pod górę i ten atut będzie mniejszy. Co jeszcze? A no jeszcze numer 10 w Poznaniu jest wynalazkiem. Matias Nielsen jak zasłyszałem ma dziś jechać czyli kolejny debiutant (Birkemose ma zajęty termin, jest mega osłabieniem. Na golecin wpada równa drużyna może wzmocniona juniorem Falubazu który dziś pojedzie bez numeru 8. Poznań te dziury w składzie ma i przez nie l według mnie nie zrobią u siebie więcej niż 40 punktów

Pozdrawiam

Edit
Niedzwiedź w szpitalu kupon w domu pogrzebowym. Zdrowia Sebastian nie lubie gdybać ale z Tobą w składzie hanidcap byłby po0kryty
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Na szybko bet dnia Poznan -1.5-Opole 1 kurs 1.7 bieg mlodziezowy
Para Poznania to bierze....opole bez wsparcia falubazu kurs 1.7 przyjemny 4;2 poznan wycisnie
Post automatycznie złączony:

Do tegocpo dluzszej analizie bym zaryzykowal
Skupien over 3.5 sts kurs 1.8
Mi wychodzi 4 oczka plus moze nawet nominowany bieg deczko latwiekszy uklad biegow polecam!
Post automatycznie złączony:

Masters under 10.5 mimo wszystko kurs 2 sts ...spróbuje...sam jestem ciekaw formy Mastersa na takim torze jak Poznan
Minimalny plus 2/3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
No nic trzeba odrabiac straty...
Rzeszow -18-Poznan 2 kurs 1.7 sts
Woelbert,Birkemose i Chmiel taktycznymi sa w stanie jakos tam utrzymac Poznan tak mi sie wydaje
D.Stachyra under 8.5 kurs 2.2 sts
Fajny kurs wiec probuje Dawid po 3 latach przerwy watpie aby byla u niego regularnosc
Chmiel over 6.5 kurs 1.7 sts
Gosc z 1 ligi mysle ze 7 pkt jest w stanie ukluc jak nie tu i teraz to gdzie...
Mecz sie jeszcze nie skonczyl a my ksiegujemy to lubie😊😀😀3/3 szwecja odrobiona...wogole ta 2 liga wchodzi najlepiej☺GŁADKO
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Tak teraz podsumowuje z ciekawosci swoje typy jesli chodzi o samą 2 ligę i nieskromnie sie pochwale 19/23 skuteczność....buki słabo orientują sie w realiach w 2 ligi....i chyba tu musze przeniesc wieksze srodki😆😉
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Tak teraz podsumowuje z ciekawosci swoje typy jesli chodzi o samą 2 ligę i nieskromnie sie pochwale 19/23 skuteczność....buki słabo orientują sie w realiach w 2 ligi....i chyba tu musze przeniesc wieksze srodki😆😉
hej Masz wiedze o skladach z Opola czy jakies zmiany widze 3 ziomkow z Leszna zasili i myslalem zeby isc grubo w KOlejarz Rawicz jednak slao sledze ta lige i czy tych 3 pociagnie z Balinskim wygrana czy raczej gospodarze rowniejszy sklad? chcialbym wejsc dobrze ponad 500+ licze na sugestie
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Szczerze odpuscilbym bym ten mecz jesli chodzi o stawiania na Rawicz...oni nie beda zabijac sie o wynik choc typu na nich nieguje...osobiscie jakis handi bym szukal na Opole ale kursy niskie....bardziej bym szukal under Walaska za taka kwote lub tez handi na Gdansk
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Szybki typ co mi sie rzucilo w oczy
S.Wasserman under 6.5 kurs 1.84 sts
Wedlug mnie no nie ma szans...trudne biegi ma,krosno silne i z Cierniakien no nie widze opcji zeby byl tu over...zastanawiam sie jeszcze nad Mauerem ale ten typ chyba pewniejszy
GŁADKO😊😊
Z nudów podsumowanie moich typow na ten sezon podanych na forum zrobilem😉
2liga 23/28
1liga 66/96
Ekstra 71/93
2 siada ładnie a 1 zdecydowanie do poprawy hehe😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Dlugo myslalem dzis...Polis czy Fienhage....oba kursy ladne i do gry...jednak grubo sproboje
Fienhage under 8.5 kurs 1.7 sts

Choc Polis kusi po kursie 2 ...ale hmm zostane przy wschodzacej gwiezdzie niemieckiej,tor w Oolu trudny i ciezki uklad biegow licze pewnie na jakies 9 ale w 6 z jego strony...lider gosci zapewne ale mam przeczucie ze w 5 atartach tej linii nie przekroczy😉
GLADKO😊😊 2 liga 22/26
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Meczu w Rawiczu dzis nie bedzie zapewne ale ja zdązylem puscic
Stachyra under 7.5 sts kurs 1.8
Oraz Rolnicki 4.5 over sts kurs 1.7
Oczywiscie oddzielnie....na analizy nie bede sie silił😉skoro marne szanse sa na mecz....
23/28
 
Ostatnia edycja:
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Adams235 masz cis na oku dzisiaj do gry bo ja myślę zagrać Jędrzejewski mniej 5.5 najsłabszy z formacji seniorskiej do tego mocni juniorzy którzy mogą do zastąpić kurs 1.57 w sts
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Dla mnie na ten moment ale do dubla w zasadzie
Krosno (-3.5)-Poznan 1 kurs 1.57 sts bieg młodziezowy
No to pewniak dnia sportowo jesli pojedzie Panicz i Poczta to maja 5;1w plecy...tu jedynie wypadek losowy moze pozbawic Krosno 5 oczek....czekam tylko jeszcze na potwierdzenie skladow zeby mi tu Jasinski nie wskoczyl...
Jedrzejewski mam 4.5 na sts i 1 mysl sprobowac over ale odpuszcze bo roznie moze byc...na ten moment nic ciekawego poza mlodziezowym nie widze z tego meczu
GŁADKO☺24/29
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Szybki bet dnia
Nie rozumiem co bukami kierowalo ale biore szybko i gruuubooo....wiadomo wypadki losowe w biegu juniorskim moga popsuc typ ale no musze zaryzykowac...
Bieg juniorski
Rzeszów(-1.5)-rawicz 2 kurs 1.8 sts GLADKO 25/30
Spokojnie rawicz ogarnie remis minimum!....polecam!!☺

Bardziej ryzykowny typ
P.Hansen over 10.5 sts kurs 1.8 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Biegi juniorskie mogą być nieprzewidywalne, szczególnie przy tak marnym poziomie. Natomiast fakty są takie, że :
- Stojanowski z Rzeszowa ledwo się trzyma na motocyklu
- para juniorska Rawicza bardziej doświadczona, ale obaj po kontuzji (!)

3:3, a może nawet zwycięstwo w biegu juniorskim w zasięgu Rawicza, tak czy inaczej.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Adams ciekaw jestem Twojej opinie na dziejszy mecz bo szukm by zagrac cos grubiej ten Lambert pojedzie i czy to takie handi by wygrac mecz
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Lambert prawdopodobnie zajmie miejsce Lukasa Fienhage, czyli jednego z liderów gospodarzy. Więc ta zamiana da około +5 punktów Wilkom. Lambert w II lidze to pewne 15 pkt (może 18, jak pojedzie z taktycznej). Gospodarze nie powinni przegrać więcej jak 42-48. Dziś powinni mieć przewagę na pozycjach juniorskich, bo w Opolu nie pojadą goście z Falubazu jak do tej pory. 5-1 w juniorskim dla Wittstocka bardzo prawdopodobne. Czekam na kursy od sts.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom