>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka PKO Ekstraklasy (30.07 - 2.08.2021)

Status
Zamknięty.
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Warta - Pogoń
Pogoń poniżej 1.5 goli
@1.63
betfan
Typ jest dość ryzykowny, ale jednak go spróbuję. Sądzę, że Pogoń będzie nieco zmęczona po czwartkowym w meczu z Osljek, w którym przecież nawet może dojść do dogrywki. W niedzielę o godz. 15:00 myślę, że niektórzy zawodnicy podstawowi mogą usiąść na ławce rezerwowych i dostaną szansę w późniejszej fazie meczu. Warta po raz kolejny nie przystąpi do meczu w roli faworyta, ale do tego w Poznaniu chyba wszyscy są przyzwyczajeni. Warta skupi się na bronieniu korzystnego wyniku i z Pogonią, w której spodziewam się wymieszanego składu punkty mogą być jak najbardziej do ugrania. Owszem, we Wrocławiu się nie udało, ale piłkarze Warty na pewno postarają się wyeliminować błędy by nie musieć gonić wyniku. Jeżeli gospodarze w obronie zatrzymają takich piłkarzy jak Kucharczyk czy Kozłowski to powinni ugrać kolejny punkt w tabeli, a swojemu bramkarzowi nie namnożyć okazji do wykazania się.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +398
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Górnik Zabrze - Lech Poznań
Lech @ 2.38 (konkurs ekstraklasy)
Lech strzeli powyżej 1.5 gola @ 2.19
Fortuna

Górnik Zabrze w swoim pierwszym ligowym spotkaniu przegrał na wyjeździe z Pogonią Szczecin 2:0. Górnik zagrał mecz moim zdaniem z najlepiej poukładaną drużyną w naszej lidze, ale grając nawet z takim zespołem wypadało by zostawić trochę ambicji i serca na boisku. Górnik wypadł najsłabiej z wszystkich drużyn w 1. kolejce i wcale mnie to nie dziwi, bo pisałem o tym przed sezonem. Brak kasy w klubie, a co za tym idzie brak transferów sprawia, że trener musi kombinować. Urban postawił w ataku na duet Jimeneza - Nowak!. Obaj panowie tam nie pasują i to nie są ich nominalne pozycje. Jest Krawczyk, jest Sobczyk i to ci dwaj panowie powinni się tam znajdować. Dlaczego Górnik nie zdobył nawet punktu w Szczecinie?, bo oddał zaledwie jeden celny strzał na bramkę. Z siedmiu kluczowych podań zaledwie jedno było celne!. W takim stylu nie da się zdobyć nawet punktu. Mam nadzieje, że Urban wyciągnie wnioski po tym meczu i przede wszystkim zmieni ustawienie zespołu.
Do Zabrza przyjeżdża Lech, który bezbramkowo zremisował z Radomiakiem. Kolejorz wypadł bardzo dobrze w moich oczach. Stwarzał sytuację, dwie z nich zamienił na gole, ale niestety był spalony. Na dodatek uderzyli raz w poprzeczkę. Lech wyszedł na to spotkanie mocno nakręcony i głodny gry jak i punktów. Skorża coś tam podziałał w przerwie letniej i widać, że mocno zmotywował zespół. Teraz przyjeżdżają do Zabrza aby zdobyć trzy punkty, bo z tak grającym Górnikiem innego wyniku niż wygrana gości to nie widzę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +569
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Lech strzeli powyżej 0.5 gola w pierwszej połowie @ 1.96 BETFAN

Niby 9 meczów przed nami, niby duży wybór, a ja mimo to ciągle waham się, który mecz poddać analizie. Teoretycznie najprostszym meczem do wytypowania powinno być spotkanie Górnika z Lechem. Zgadzam się w pełni z kolegą wyżej. Lech po pierwszym meczu na pewno czuje niedosyt, bo bezbramkowy remis przed własną publicznością boli podwójnie, gdy strzela się dwa gole ze spalonego, dokłada ładny strzał Ishaka, który trafia poprzeczkę, a Kamiński marnuje "setkę". Radomiak miał w tym meczu sporo szczęścia, choć z drugiej strony Majchrowicz wykazał się wieloma skutecznymi interwencjami. Górnik w meczu z Pogonią nie pokazał kompletnie nic ciekawego. Uważam, że Lech od początku rzuci się do ataku i już w pierwszej połowie zdobędzie bramkę (tak typuję na kuponie).

Z racji tego, że nie lubię powielać analiz, wybiorę inne spotkanie.

Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna
Poniżej 2.5 gola w meczu @ 1.83 BETFAN (EE)

Zagłębie zawaliło pierwszy mecz na własne życzenie. Wynik 3:0 do dość spore lanie, zwłaszcza, że to spotkanie mogło potoczyć się całkiem inaczej. Gdyby na samym początku Starzyński wykorzystał karnego, to tak naprawdę nie wiadomo, czy Wisła byłaby w stanie wygrać. Karny dla białej gwiazdy i szybki drugi gol zakończył ten mecz. Oczywiście trudno nie docenić gry Wisły. Debiutanci - Młyński, Kliment, Skwarka zagrali świetne spotkanie, ale całkowicie ponad poziomem pozostałych zagrał Yeboah, którego nie można nie pochwalić.
W drugiej kolejce Lubin gra u siebie i od razu musi odpowiedzieć na wysoką porażkę, na pewno będą prowadzić grę, zwłaszcza, że gościem będzie beniaminek - Górnik Łęczna. Górnik zremisował 1:1 w pierwszym meczu z Cracovią. Wiele mówi się o piętce Alvareza, który po indywidualnej akcji i sporym szczęściu zdobył gola. Dla mnie bohaterem tamtego meczu był Gostomski, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami. Uważam, że Łęczna siadła w końcówce, co doprowadziło do remisu, a nawet mogło zakończyć się porażką. Być może źle rozłożyli siły, być może chcieli się "pokazać" swoim kibicom na inaugurację sezonu. Przypuszczam, że tym razem zagrają dużo bezpieczniej i ostrożniej i wątpię, aby Zagłębie było w stanie strzelić im więcej niż jednego gola.
Uważam, że najlepszym z typów na to spotkanie jest poniżej 3.5 gola, lecz tak niski kurs nadaje się tylko jako uzupełnienie do jakiegoś kuponu i nie spełnia wymagań konkursu. Gram tu z ryzykiem, które w Ekstraklasie jest zawsze. Nie powinniśmy tu zobaczyć nawet 3 goli i pobieram ten typ z kursem 1.83 w BETFAN. Mam nadzieję, że się nie mylę, a jak dla mnie to spotkanie może zakończyć się bezbramkowym remisem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1024x570_PJ.png

Pierwsza kolejka Ekstraklasy przyniosła wiele nieoczekiwanych rozstrzygnięć i nikomu nie udało się poprawnie wytypować wszystkich meczów, więc Betclic zwiększa pulę Piłkarskiego Jackpota do 30.000 zł (https://www.betclic.pl/promocja/jackpot-ch7981)! Weź udział w walce o główną nagrodę, klikając „DOŁĄCZ” znajdujące się pod grafiką na stronie promocji i wytypuj dokładnie 9 poniższych meczów drugiej kolejki Ekstraklasy:

Zagłębie - Górnik Łęczna
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Stal Mielec - Piast Gliwice
Termalica - Wisła Kraków
Radomiak - Legia
Warta - Pogoń
Cracovia - Śląsk
Jagiellonia - Raków
Lechia - Wisła Płock

W promocji biorą udział kupony z typami tylko przedmeczowymi 1 X 2 na powyższe mecze (bez podwójnej szansy), postawione za minimalną stawkę 10 zł, w okresie od 27.07. do 30.07. Gracze, którzy poprawnie wytypują najwięcej spotkań, podzielą między siebie pulę 30.000 zł! Jeśli trafisz jako jedyny, to rozbijesz bank i zgarniesz całą wygraną! Pamiętaj, że jeśli poprawnie wytypujesz wszystkie spotkania, to oprócz puli jackpota i swojej wygranej, zgarniesz dodatkowe 25% dzięki Multi+! Możesz obstawić aż 5 kuponów kwalifikujących się do promocji!

Ponadto, jeśli uda Ci się poprawnie wytypować więcej zdarzeń na jednym kuponie niż Footrollowi to otrzymasz dodatkowe 10 zł bonusu od Betclic!

Kupon Footrolla:

1627423085449.png



Nie masz konta w Betclic, załóż je klikając w baner i zagraj swój pierwszy kupon całkowicie bez ryzyka z naszym kodem: FORUMVIP
946x196(1).jpg
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
PROMOCJA ZAKOŃCZONA!

1200x628.png

Kurs na Ekstraklasę! Obstaw, która pierwsza polska drużyna odpadnie z europejskich pucharów i graj na jej zwycięstwa w lidze po kursie 10.0!
1. Postaw kupon
  • Zagraj zakład specjalny na występy polskich drużyn w europejskich pucharach W TYM MIEJSCU
  • Kupon SOLO lub AKO
  • Dokładna stawka 69 zł
2. Graj za podwyższony kurs
  • Bez względu na to czy trafiłeś polski zespół, który odpadnie z europejskich pucharów jako pierwszy, czy też nie, możesz wziąć udział w akcji
  • Akcja obejmuje trzy kolejne ligowe mecze polskiej drużyny, która jako pierwsza odpadnie z europejskich pucharów
  • Postaw kupon na ligowe zwycięstwo polskiej drużyny, która jako pierwsza odpadnie z europejskich pucharów, po aktualnym kursie, a my rozliczymy ten mecz po kursie 10.0!
  • Stawka kuponu SOLO lub AKO 59 zł
  • Wygraną kwotą obracasz jak chcesz!
3. Czas trwania
  • 27.07.21 r., godziny 10:00, do 29.07, godziny 18:59
  • W przypadku nieodpadnięcia żadnej polskiej drużyny w II rundzie eliminacji, akcja zostanie przedłużona
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196 v2.png
 
Ostatnia edycja:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Górnik Zabrze - Lech Poznań

Szanowny Pan ibis ibis właściwie powiedział już wszystko i za bardzo nie ma co tu dodawać. No może jakiś typ do AKO jak Lech powyżej 1,0 gola.


Stal Mielec - Piast Gliwice
Piast bez remisu @ 1,59 Fortuna (EE)


W Niecieczy Stal bez sprokurowanego zagraniem ręką karnego prawdopodobnie zakończyłaby ten mecz z zerem. Piast pokazał, że bez Świerczoka potrafi też kreować. Świetny strzał Chrapka z wolnego. Ponadto 100% szansa Holubek-Sokołowski, wypracowany akcja zakończona tym razem przez Sokołowkiego sukcesem po podaniu Konczkowskiego, zrnarnowny karny Lipskiego i późniejsza groźna główna z końcówki po podaniu Ameyawa. Zatem ma większe szanse na wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +398
kamasutra10 575,7K

kamasutra10

Typer
Nieciecza - Wisła K. BTTS / +2.5 @ 2.25 STS


Pierwsza myśl jaka pojawiła się w mojej głowie w związku z tym spotkaniem to czysty remis , później stwierdziłem że dla podbicia kursu zagram bramkowy remis , a ostatecznie pozostałem przy opcji według mnie najbardziej realnej czyli proponowanej wyżej powyżej. Obydwie ekipy z Małopolski żyjące ze sobą raczej w dobrej komitywie . Lepiej w sezon weszła Wisła gromiąc w domu Zagłębie L. 3:0 , natomiast Nieciecza trochę mnie zawiodła remisując na własnym terenie ze Stalą M.
Ciężko powiedzieć która z dwóch drużyn miała cięższego rywala zważywszy że to była dopiero inauguracja ligi jednak wynik "Białej Gwiazdy" na pewno bardziej przekonujący.

Patrząc na dotychczasowe potyczki obydwu ekip h2h w meczach o punkty wyraźnie widać że nie brakuje w nich bramek z obu stron . Tendencja ta uwidacznia się zwłaszcza gdy gospodarzem są " Słoniki" . Ostatnie trzy pojedynki w ramach Ekstraklasy na boisku w Niecieczy to 2:3 ; 3:3 ; 2:4 ( 2016/2017). Myślę że i tym razem nie zabraknie goli , być może nie w ilości 5-6 jak do tej pory ale sądzę że na 3 - 4 trafienia możemy liczyć. Wybieram się na to spotkanie więc taki scenariusz bardzo mi się podoba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +398
kamasutra10 575,7K

kamasutra10

Typer
Warta - Pogoń 1 DNB @ 2.55 STS


Warta nie przegrała we Wrocławiu strzelając na dodatek dwie bramki ( 2:2) , nie widzę więc powodu dla którego miałaby przegrać w domu z Pogonią. O spotkaniu tym wspomniał trochę kolega kilka postów wyżej. W ubiegłym sezonie własne boisko dla Warty było ważnym argumentem z którego czerpała sporo punktów , myślę że i w tym sezonie będzie podobnie.
Pogoń faktycznie będzie miała w nogach spotkanie pucharowe , kto wie być może nawet 120 min. Należy o tym pamiętać bo choć to początek sezonu to w ligowych realiach każdy mecz więcej w ciągu kilku dni ma dla naszych ekip znaczenie. Na dodatek zapowiadają się ciężkie warunki do gry i w Osijeku jak i w Poznaniu ( upały).

Myślę że pokuszą się gospodarze choćby o jedno trafienie na własnym terenie a to może już wystarczyć do wygranej.
Wariant bezpieczniejszy który proponuję czyli remis - zwrot w odniesieniu do miejscowych wydaje się być całkiem przyzwoitym betem na dodatek nieźle płatnym. Nie przewiduję w tym spotkaniu porażki Warty w związku z tym wchodzę w taki układ ze spokojem. Jak będzie zobaczymy.
 
kamasutra10 575,7K

kamasutra10

Typer
Zagłębie L. - Górnik Łęczna under 2.5 @ 1.85 STS


Mimo tego że kurs nie powala to jednak zdecyduje się zagrać takie rozwiązanie. Jakoś nie widzę bramek w tym spotkaniu.
Być może ma to związek ze słabą postawą Lubinian w Krakowie gdzie nie wykorzystali nawet rzutu karnego na początku meczu który mógł ustawić mecz . Na dodatek dzisiejszy rywal czyli Łęczna kojarzy mi się wybitnie z defensywnym stylem gry i underami. Jadąc na wyjazd nie sądzę by szukali goście ofensywy w swoich poczynaniach , bardziej skupią się według mnie na wyczekiwaniu na dogodny moment i uważnej grze w obronie. W związku z tym zagram under 2.5 w tym spotkaniu.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ESA Odds Boost 676x290.jpg

W piątek zawitamy do Zabrza, gdzie może tym razem uda się zobaczyć debiutującego Podolskiego. Nowy nabytek Górnika opuścił pierwsze ligowe spotkanie ze względów braków fizycznych. Jednak według informacji płynących z Górnego Śląska, jest szansa, że zobaczymy jego pojedynki przeciwko obronie Lecha. Czy Mickey van der Hart zostanie poważnie zatrudniony?

W związku z prawdopodobnym debiutem Lukasa Podolskiego w polskiej Ekstraklasie, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

Więcej szczegółów:

https://www.totolotek.pl/pl/page/oddsboost


Nie masz konta w TotoIotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty powitalnej HeIlo
Hello – 1000x100.jpg
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 3:0

Dla ekipy z Białegostoku to okienko, to czas powrotów: Pazdan, Quintana no i trener Mamrot, który moim zdaniem powalczy z zespołem spokojnie o top8. Jagiellonia u siebie rzadko przegrywa, a w potyczce z mającym w nogach 120 minut i karne Rakowem absolutnie nie są skazani na porażkę. Drużynę z Częstochowy 4 dni później czeka mecz w kolejnej rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Konferencji z Rubinem Kazań i przewiduję, że trener Papszun zacznie rotować składem. Fortuna chyba lekko przysnęła z kursem na 1X, który wynosi obecnie 1.73, gdzie w innych bukach oscyluje wokół 1.60, dlatego też ja go pobieram, bo uważam, że Jagiellonia ma argumenty aby tego meczu nie przegrać.

1X @1.73 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +508
R 626,4K

rjastrzab

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jagiellonia- Raków
Typ 1X
Kurs 1,60
Betfan

Jak dla mnie tu głównym argumentem za tym typem jest fakt, że Raków ma w nogach 120 minut meczu z Suduvą. Na szczęście zwycięskie karne dały przepustkę do kolejnej rundy. Trener Papszun będzie musiał delegować do gry kilku zmienników mając świadomośc, że będzie jeszcze czas, żeby odrobić ewentualne straty punktowe w lidze. Jagiellonia po remisie z Lechia będzie chciała u siebie zgarnąć komplet punktów. Podpórka remisowa mnie przekonuje, żeby to wybrac na weekend.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +508
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Zagłębie - Łęczna, wygrana Zagłębia, kurs 1.76, betfan

Zagłębie dysponuje lepszą na papierze kadrą i lepiej wypadało w ostatnich bezpośrednich pojedynkach z tym rywalem u siebie. Łęczna to beniaminek, ktory jak dotąd nie przeprowadził wielkich transferów pod Ekstraklasę - poza Januszem Golem i Bartoszem Rymaniakiem. Spodziewam się ofensywnej gry Miedziowych, którzy przy skuteczności powinni wygrać ten mecz. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Jagiellonia bez remisu @ 2,45 Fortuna


Nie ma co ukrywać, że głównym punktem zaczepienia jest kosztowny mecz eliminacji Conference League Rakowa z Suduvą, gdzie grano dogrywkę. Na pewno goście fizycznie będą sfatygowani, będą musieli także myśleć o rychłym dwumeczu z Kazaniem i jest to sporej wagi argument za punktami gospodarzy. Jagiellonia temu, też w Białymstoku zremisowała z Lechią, było kilka dobrych sytuacji z jej strony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +496
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Polska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Lech Poznań
Typ:2
Kurs:2,40
Bukmacher: Fortuna


Oldschoolowy pojedynek na ławce trenerskiej Skorża - Urban jak za starych czasów Legia - Wisła :) Sytuacja obu panów jednak zupełnie inna niż przed latami. Lepiej trafił trener Skorża gdzie ma do dyspozycji fajny szeroki skład i zdolną młodzież. Sytuacja Górnika całkiem odmienna. Jedynym plusem jest przyjście Podolskiego, które powinno marketingowo i tym samym finansowo pomóc klubowi. Jednak regularne rozsprzedawanie sensownych graczy nie wróży Górnikowi dobrze. Nawet bardzo cierpliwy trener Brosz powiedział dość i się ewakuował. Widocznie juz nie chciał po raz enty sklecać przyzwoitej drużyny z grajków na poziomie delikatnie mówiąc niewiadomym. Czy uda się to trenerowi Urbanowi? Śmiem twierdzić, że nie. Tym bardziej że tu bardziej trzeba pograć coś w stylu taktyki trenera Ojrzyńskiego, a trener Urban jednak woli jak drużyna gra piłką. Tutaj za bardzo nie ma komu grać i było to widać choćby w meczu z Pogoniom. Lech też się nie popisał, ale tam akurat szedłem w sensacje, gdyż Radomiak bardzo mi sie podoba i strata punktów Lecha w tym meczu mnie nie dziwi. Lechowi od kilku sezonów ciężko się gra u siebie. Chyba kwestia presji. Może na wyjeździe się odblokują. Gdzie jak nie w Zabrzu gdzie wydaje się, że tutaj potrzeba czasu na stworzenie zgranej jedenastki. Póki co jest za wczesnie by ta drużyna wniosła się na najlepsze swoje poziomy za kadencji Brosza. Myślę, że Lech strzlei pierwszy gola i już będzie kontrolował spotkanie. Typ 0-2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +496
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Dwa typy ode mnie na drugą kolejkę ekstraklasy. Tym razem spróbuję zagrać przeciwko pucharowiczom.

Warta-Pogoń
typ 1X @1,72

Pogoń już odpadła z pucharów, ale ostatni mecz nie należał do łatwych, do tego rozgrywany w prawie 30 stoponiowym upale. Plus późny powrót z Chorwacji czyli praktycznie jeden dzień treningowy wypadł. To na pewno będzie mieć wpływ na zawodników więc spodziewam się problemów z kondycją w drugiej połowie albo wielu zmian w wyjściowym składzie.
Warta dobrze przygotowana do sezonu co udowodnili meczem we Wrocławiu. Pokazują te same cechy, które pozwoliły im osiągnąć tak dobry wynik w ubiegłym sezonie czyli zaangażowanie przez cały mecz, uważne i spokojne rozgrywanie i dużo ambicji. Myślę, że minumum remis ze zmęczoną Pogonią jest spokojnie w zasięgu Zielonych, choć kurs na czysty win kusi.

Jagiellonia-Raków
typ 1X @1,61 (EE)

Podobnie jak w typie powyżej -tym razem Raków podmęczony pucharowym występem gdzie potrzebne były dodatkowe minuty do wyłonienia zwycięzcy. Do tego w przyszłym tygodniu kolejna runda pucharowa więc rotacja składem wydaje się oczywista.
Naprzeciw Jaga w swoim drugim z czterech domowych meczów z rzędu. W pierwszym z Lechią momentami gra wyglądała całkiem nieźle, wystarczyło na remis. Po kolejnym pełnym tygodniu treningów powinno być tylko lepiej i minimum remis ze zmęczonym Rakowem jest spokojnie do ugrania. Podobnie jak w przypadku Warty, kurs na czysty win Jagi kusi jednak mimo wszystko gram bezpieczniejszy 1X.

Powodzenia!

wszystkie kursy z bet365
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +496
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Tak informacyjnie :)

Kibicowsko szykuje się dzisiaj święto w Zabrzu. Górnik spodziewa się blisko 1000 osobowej ekipy z Poznania, a liczba wszystkich widzów na stadionie może oscylować w granicach 20000.
Zostało mało biletów i raczej spodziewamy się kompletu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +349
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pewny Zakład_1024x570 (3).png

Tydzień temu ruszyła Ekstraklasa, a w ten weekend ruszają rozgrywki 1. Ligi! Grają również w Chorwacji, Belgii i 2. Bundeslidze. Ubezpiecz swój kupon na weekendowe mecze, biorąc udział w promocji Pewny Zakład od Betclic (https://www.betclic.pl/promocja/happyloser-ch7982)! Kliknij „DOŁĄCZ TUTAJ” znajdujące się pod grafiką na stronie promocji, obstaw kupon z pięcioma lub więcej zdarzeniami z oferty na piłkę nożną z kursem całkowitym co najmniej 4.00. Jeśli jedno zdarzenie na kuponie będzie nietrafione, otrzymasz zwrot postawionej stawki aż do 100 zł w bonusie!

Promocja trwa od 30.07. do 01.08., a bonusy zostaną wypłacone do 03.08. do godz. 17:00.

Nie masz konta w Betclic, załóż je klikając w baner i zagraj swój pierwszy kupon całkowicie bez ryzyka z naszym kodem: FORUMVIP
980x100_fbk.jpg
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Łęczna 3:1 (2-4 RR)

Zagłębie, @2,20 (1,94) Matchday Boost Betfan (EE)
Zagłębie powyżej 1,5 gola, @1,98 Unibet
Zagłębie i obie strzelą, @4,10 Unibet
powyżej 10,5 RR, @2,12 Unibet


Zagłębie zamykało 1 kolejkę a tym razem otwiera 2-gą. W pierwszym spotkaniu jak można było się spodziewać wszystko co miało pójść nie tak, właśnie tak poszło, różnie mógł się ten mecz ułożyć gdyby Starzyński wykorzystał karnego na początku spotkania, później karny dla Wisły, kilka minut po kolejny gol i po meczu, gospodarze wygrali zasłużenie, czasu nie było wiele, ale liczę przede wszystkim na chęć rehabilitacji po poniedziałkowym laniu, nie ujmując nic beniaminkowi, ale jeżeli nie z Łęczną u siebie to z kim? Trener Żuraw miał kilka dni, żeby dotrzeć do zawodników, wprowadzić jakieś swoje schematy, zawodnicy też pewnie zdają sobie sprawę z presji jaka na nich ciąży jak przegrają, kibice w Krakowie już dali sygnał swojej niechęci do wspomnianego już nie raz tutaj prezesa Zagłębia, ogólnie jest to chyba pierwszy sternik klubu z Lubina, który nie był na przedsezonowej prezentacji drużyny z kibicami, to też o czymś świadczy. Podsumowując zakłady, które proponuję to innego rozstrzygnięcia niż wygrana nie biorę pod uwagę, jeżeli gospodarze tego nie wygrają to pomijając tabelę w klubie może być już na prawdę gorąco, nie sądzę również, że Miedziowi są w stanie zachować czyste konto po tym co pokazują w grze defensywnej od dłuższego czasu, a więc, żeby wygrać przyjmując, że Górnik coś strzeli to potrzebują minimum 2 goli, rożne myślę, ze powinny być konsekwencją nieustającego ataku, presji ze strony trybun, poprzedni sezon grali bez kibiców i było niestety widac brak tej presji, a więc Zagłębie zrehabilitować się za poniedziałkową klęskę w Krakowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom