>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka PKO Ekstraklasy (30.07 - 2.08.2021)

Status
Zamknięty.
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Typ: over 10,5 RR @ 1.94 (EE) 14
Over 11,5 RR @ 2.55 14
Unibet

Dziś w Zabrzu zapowiada się cudowny mecz. Bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Jest tyle ludzi chętnych, że systemy biletowe nie dają rady. Wiara kibiców w Zabrzański zespół jest ogromna. Tylko obawiam się, że z tą kadra i tym stylem może być to ostatni mecz z pełną liczba ludzi na stadionie. Czekamy na debiut Podolskiego. Tylko czy on jest w stanie pomóc Górnikowi? Urban stoi przed trudnym zadaniem, żeby wyciągnąć coś z tych zawodników. Niestety widzę ten mecz w czarnych scenariuszach dla gospodarzy. To po krótce wstępu, a teraz przechodzę do mojego ulubionego betu który często grach pomiędzy tymi drużynami. Typ z cyklu automat. Obie drużyny na przestrzeni lat wbijają wiele rożnych, a tym bardziej Lech. Górnik u siebie regularnie nabijał solidne liczby rożnych, a dziś przy pełnych trybunach, ambicji i zaangażowania nie powinno brakować. Liczę na otwarty mecz z wieloma sytuacjami. Goście w tamtym roku byli najlepsza drużyna pod względem rzutów rożnych i ten sezon rozpoczęli od wbicia aż 9.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +581
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Górnik Z. - Lech | Podwójna szansa 2-2 ( Lech wygra 1 poł lub mecz) @1,77 Fortuna

Jeszcze pewniejszy typ w stronę Lecha czyli podwójna szansa. Po tym co widziałem w 1 kolejce to innej opcji tutaj nie widzę jak wygrana Lecha. Górnik w meczu z Pogonią wypadł bardzo słabo. Na pewno jeszcze potrzebny jest czas bo Urban to nie jest zły trener, ale skład Zabrzan wygląda według mnie tragicznie. Tylko Jimenez w formie może dać coś Górnikowi, może Cholewiak choć on jest bardzo nie regularny i wątpię żeby tych dobrych meczy miał bardzo dużo, Podolski ? ale na razie to nie wiadomo co i jak, z resztą czy on sam tutaj coś więcej pokaże, też mam wątpliwości, dla mnie Górnik to aktualnie drużyna na maksymalnie środek tabeli. Jeśli chodzi o Lecha to widać chęć, przede wszystkim udowodnienia że ostatni sezon to niefortunna wpadka, skład wygląda nieźle, ostatni mecz to przede wszystkim brak skuteczności i bardzo dobra obrona Radomiaka z której w 1 lidze słynął ten zespół. Ishak jest w formie, i mógł w tym meczu już wpisać się na listę strzelców w tym sezonie. Jeśli tylko piłkarze Lecha będą w dobrej dyspozycji to dzisiaj będą zajeżdżali obronę Górnika niemiłosiernie. Zdecydowanie dzisiaj Lech jest pewniakiem, a w tym przypadku mamy zabezpieczenie na tę 1 połowę, a ci zawodnicy ofensywni których posiada zespół z Poznania są gwarantem ruszenia do przodu od pierwszych minut. Także myślę że na spokojnie Lech moze urwać tę 1 połowę jeśli nawet jakimś cudem nie wygra meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +398
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Górnik - Lech 1:3 (2-12 RR)

powyżej 2,5 gola, @2,00 Betsson
powyżej 10,5 RR, @1,94 Unibet
powyżej 11,5 RR, @2,55 Unibet
powyżej 12,5, @3,45 Unibet
Podolski strzeli, @3,45 Unibet


Jak wspomniał ibis ibis w Zabrzu szykuje się dzisiaj święto, komplet widzów, a to zawsze wzmaga emocje, dlatego liczę na emocjonujące widowisko z bramkami, mnóstwem akcji podbramkowych, czyli de fakto z rzutami rożnymi, dodatkowo dokładam bramkę Podolskiego, bo wszędzie zapowiadają, ze dzisiaj nastąpi debiut, myślę, ze jak będzie grał i będzie jakiś ewentualny karny to właśnie on będzie egzekutorem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +472
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Górnik Zabrze - Lech Poznań

Over 9,5 rożnych @1,58 betfan

Bardzo ciekawe piątkowe spotkanie. Na trybunach ma zjawić się ponad 20 tysięcy kibiców, w tym grupa kibiców z Poznania. Ten mecz może być debiutem Lukasa Podolskiego w Ekstraklasie. Obie drużyny w pierwszej kolejce nie wygrały. Górnik przegrał na wyjeździe 2:0 z Pogonią, a Lech zremisował u siebie 0:0 z Radomiakiem. Jednak co zwróciło moją uwagę to spora ilość rogów wykonywanych przez obie drużyny. Górnik w pierwszym meczu wykonał ich 5, a w całym meczu było 11.

Lech natomiast z Radomiakiem wykonał aż 9 rożnych. W meczach Lecha zazwyczaj jest dużo rożnych, bo Lech ma problem ze strzelaniem bramek, ale sytuacji tworzy bardzo dużo. Dziś myślę będzie podobnie i zobaczymy otwarte widowisko z dużą liczbą rogów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Górnik - Lech
Typ: x2 i powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,65
Buk: LVBet

Możemy uczciwie przyznać, że inauguracja Ekstraklasy nie wyszła obu zespołom - jakkolwiek Górnik był i nadal jest dużą niewiadomą, to po poznańskiej "Lokomotywie" spodziewano się o wiele więcej i remis z beniaminkiem był dużym rozczarowaniem.

Znając cierpliwość (a raczej jej brak) zarządu z Poznania, jak również biorąc pod uwagę, że oczekiwania w tym sezonie są duże, wydaje się, że Maciej Skorża nie ma zbyt wiele czasu, żeby zacząć punktować i musi do tego wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję. Jest badzo prawdopodobne, że dziś będzie mógł zagrać w Lechu Radosław Murawski, który przyda się w środku pola i uporządkuje nieco grę, bo, chociaż Lech miał tydzień temu przewagę, to tak naprawdę nie za wiele z niej wynikało i zbyt dużego zagrożenia nie stworzył. Z drugiej jednak strony nie prezentował się najgorzej, dlatego myślę, że stać go na dobrą grę również dziś.

A dziś o pełną pulę łatwo nie będzie, gdyż ptaszki ćwierkają, że na stadionie w Zabrzu stawi się pięciocyfrowa liczba kibiców, spragnionych gry po długiej przerwie i chcących oficjalnie przywitać się z Poldim. Jeśli będzie on w stanie wejść na boisko nawet na kilkanaście minut, na pewno rozpęta się wrzawa mogąca ponieść piłkarzy i pomóc im złapać wiatr w żagle.

Szykuje się dobre widowisko z doświadczonymi trenerami na ławkach i prowadzącym sędzią Marciniakiem i nie wydaje mi się, żeby zespoły grały pragmatycznie. Raczej jedni i drudzy, zachęceni całą otoczką, ruszą na rywala i powinniśmy zobaczyć kilka bramek. Lepiej piłkarsko na dzień dzisiejszy wygląda jednak Lech (Górnik w starciu w Szczecinie został stłamszony i nie pokazał dosłownie nic) i tego meczu nie powinien przegrać.

Bazując na powyższym typ x2 i powyżej 1,5 gola idealnie do tego spotkania pasuje, a zaoferowany kurs jest na całkiem niezłym poziomie. Szkoda tylko, że niewielu buków wystawia akurat takie łączone typy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Górnik Zabrze - KKS Lech Poznań
Liczba fauli - poniżej 28.5 (zakłady rozstrzygane wg oficjalnego raportu pomeczowego publikowanego przez organizatora rozgrywek)
betfan 1.63

2 kolejka Ekstraklasy, w Zabrzu Górnik zagra z Lechem Poznań. Czytam różne analizy i mam wrażenie, że większość osób spodziewa się tutaj pewnego rodzaju widowiska, oczywiście zachowując wszelkie proporcje bo to wciąż "najlepsza liga świata". Moim zdaniem może to skończyć się nudnym 0:0, ale zobaczymy. Mimo wszystko gram tutaj under fauli. Górnik w pierszej kolejce w Szczecinie za dużo nie pokazał - 1 celny strzał i 13 fauli. U siebie kibice tego zespołu na pewno oczekują dużo lepszego występu. Kto wie - może tak będzie. Lech z kolei zawiódł po raz kolejny, remisując 0:0 z Radomiakiem. Podopieczni Skorży to nie jest jednak zespół, który przesadzał z agresywnością - 10 przewinień po stronie dzisiejszych gości to też nie jest jakiś wysoki wynik. Linia 28.5 wydaje się dość wysoka - to dopiero 2 kolejka i ciężko spodziewać się tutaj walki "na noże". Według mnie linia przesadzona i liczę tutaj na zielone rozliczenie na kuponie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Górnik - Lech
Rzut karny @ 2.64
Fortuna

Sedziuje Marciniak, który w poprzednim sezonie miał najwięcej odgwizdanych karnych. Na 21 prowadzonych spotkań wskazał 11 razy na wapno.
Tydzień temu sędziował spotkanie Piast- Raków. I co?. Kolejne dwa odgwizdane rzuty karne.
Kurs 2.64 na kolana nie powala bo na takie zdarzenia idzie znaleźć dużo, duzo większe kursy. Ale może jednak warto?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +652
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Górnik Zabrze-Lech Poznań

W tym spotkaniu pójdę w bramki. Mecze Górnika z Lechem zawsze mogą kojarzyć się z dużą ilością goli, obie drużyny w ataku posiadają zawodników kreatywnych, którzy nawet indywidualną akcją potrafią zdecydować o wyniku spotkania. W pierwszej kolejce obie drużyny zaprezentowały się słabo, Lech bezbramkowo zremisował z Radomiakiem u siebie, Górnik zaś przegrał 2:0 w Szczecinie z Pogonią. Uważam, że dzisiaj czas na przełamanie obu drużyn. Myślę, że obie drużyny strzelą tutaj bramkę a widowisko dla licznej grupy kibiców z Zabrza a także licznej grupy z Poznania będzie zacne.

Obie drużyny strzelą gola : TAK Kurs: 1.77 Betfan

E: Pewna wygrana drużyny Kolejorza, wreszcie dobry mecz i odwrócenie losów spotkania. 1:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +329
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Lech Poznań
ponad 25,5 fauli @ 1,65 (EE)
Etoto
ponad 27,5 fauli @ 2,05
Betclic

Ja spróbuję zagrać inaczej niż powyżej elama, który gra na under fauli (chociaż istnieje możliwość, że oboje trafimy swoje typy)
Nie ma sensu powtarzać się na temat tego spotkania bo sporo już napisano, o atmosferze etc.
Górnik w meczu z Pogonią nie popisał się i dzisiaj przed własną publicznością musi zagrać zdecydowanie lepiej a przede wszystkim agresywniej w odbiorze piłki. Presja ze strony trybun myślę, że też zrobi swoje i gracze Górnika wyjdą mocno nabuzowani i w początkowej fazie meczu mogą grać dosyć agresywnie i ostro co będzie kończyć się odgwizdywaniem fauli.
Kwestia czy zobaczymy dzisiaj Podolskiego? Jeżeli tak to presja z trybun będzie jeszcze większa na resztę drużyny stąd Zabrzanie będą musieli zasuwać na najwyższych obrotach.
Lech też nie zaczął tak jak tego oczekiwali kibice ledwie remisując u siebie z beniaminkiem z Radomia. Co prawda Radomiak awansował jako zwycięzca I ligi ale marne to tłumaczenie dla kibiców z Poznania.
Lech obchodzi w tym sezonie 100-lecie i kibice oczekują walki o mistrzostwo a do tego potrzebne są zwycięstwa od samego początku ligi. Także obie ekipy coś chcą w tym spotkanie ugrać i zapowiada się ciekawe i twarde spotkanie.
Na ostatnich 5 spotkań z Zabrzu tylko raz taka linia nie weszła, było to w poprzednim sezonie - 17 fauli. Mecz rozgrywano 31 stycznia 2021 przy pustych trybunach stąd emocji nie było za wiele i to zrzucam na karb tej małej ilości przewinień.
Poza tym: 27, 34, 30 i 29. Sędziuje Marciniak, który w spotkaniu Piasta z Rakowem odgwizdał 31 przewinień.
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Radomiak Radom - Legia Warszawa 3:1

Pojedynek dwóch zaprzyjaźnionych klubów, beniaminka i aktualnego Mistrza Polski zapowiada się bardzo ciekawie. Gospodarze po naprawdę niezłym, remisowym meczu z Lechem podejmą Legionistów na własnym boisku jedynie bez kontuzjowanego Machado. Legia natomiast z uwagi na wyjazdowe spotkanie w przyszłą środę w eliminacjach do Ligi Mistrzów znów zapowiada sporą rotację w składzie. Na pewno nie wystąpią kontuzjowani: Boruc, Kapustka i drugi bramkarz Kostorz, oraz jak zapowiedział Michniewicz - Mladenovic. Myślę, że tych zmian będzie jeszcze więcej, może i porównywalnie jak przed meczem z Wisłą Płock. Do rzeczy, Radomiaka cenię wyżej niż ekipę z Płocka, w dodatku zagrają u siebie i w meczu z Legią strzelą swoją premierową bramkę w tym sezonie. Legia pokazała już, że ma wartościowych zmienników w pomocy i ataku jak Muci, Skibicki, czy Rosołek, dlatego też w tym meczu gram BTS.

Obie gol @1.88 etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Podolski to jedno,ale Gornik z takim skladem jest dla mnie jednym z powazniejszych kandydatow do spadku z Lechem nadazali 15 minut, oczywiscie jest kilka klubow z ktorymi beda w stanie wygrac,ale taka formacja jak pomoc nie istnieje bylo to widac z Pogonia i Lechem,mecze na jedna bramke.

Bruk Bet - Wisla 2 2.55 STS

Wisla zaczela imponujaco, Gula to fachowiec i swietnie to poukladal,nowi zawodnicy dobrze wygladaja, jest pomysl na gre,nie wiem na ile czasu to starczy , bo lawka w Wisle krotka, a kontuzje beda,ale w tej chwili forma jest i mozna to wykorzystac.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Co do meczu Górnika z Lechem, obstawiałem faule i do przerwy wyglądało to naprawdę obiecująco. 15 fauli i wydawało się, że typy spokojnie wejdą. Co się takiego stało w 2 połowie, że typy na ?
Moim zdanie zdecydowały zmiany dokonane przez trenera Urbana, wprowadził Podolskiego na którego tak wszyscy czekali i gra całkowicie siadła. Zero walki, zero zaangażowania, wystarczy przytoczyć statystyki, Górnik w 2 połowie popełnił zaledwie 5 fauli, grał u siebie a dał się zdominować.
Chyba wszyscy myśleli, że jak wejdzie Podolski to sam wygra mecz, przejmie piłkę na połowie, przedrybluje z 3-4 rywali i walnie z lewej w okienko. Wprowadzenie z nim młodzieżowca Dziedzica nie wiem czemu miało służyć? Z całym szacunkiem ale ten chłopak nie ma żadnego doświadczenia, żadnych liczb więc nie wiem czego oczekiwał od niego Urban.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Co do meczu Górnika z Lechem, obstawiałem faule i do przerwy wyglądało to naprawdę obiecująco. 15 fauli i wydawało się, że typy spokojnie wejdą. Co się takiego stało w 2 połowie, że typy na ?
Moim zdanie zdecydowały zmiany dokonane przez trenera Urbana, wprowadził Podolskiego na którego tak wszyscy czekali i gra całkowicie siadła. Zero walki, zero zaangażowania, wystarczy przytoczyć statystyki, Górnik w 2 połowie popełnił zaledwie 5 fauli, grał u siebie a dał się zdominować.
Chyba wszyscy myśleli, że jak wejdzie Podolski to sam wygra mecz, przejmie piłkę na połowie, przedrybluje z 3-4 rywali i walnie z lewej w okienko. Wprowadzenie z nim młodzieżowca Dziedzica nie wiem czemu miało służyć? Z całym szacunkiem ale ten chłopak nie ma żadnego doświadczenia, żadnych liczb więc nie wiem czego oczekiwał od niego Urban.
Dla ciebie granie w pilke to sa faule? oczywiscie nie mam na mysli twoj typ, tylko to ,ze gra Gornika siadla, pilkarsko siadla po 20 minutach, patrzyli tylko jak Lech wymienia podania Poznaniacy ich zmeczyli i dobili w drugiej polowie, Bainovica zmienil bo mial zolta i kopal po nogach obawial sie ze wyleci,sklad Zabrzan to glownie zbieranina,polowa nadaje sie co najwyzej na 1 lige,Lech technicznie o klase odstawal,Podolskiemu duzo brakuje do formy, ale dal kilka idealnych crossow na kilkadziesiat metrow, nie jego wina,ze Dadok nie umie przyjac pilki, albo dosrodkowac.Podolski nie jest juz od biegania w takim zespole jak Lech bylby wartoscia,w Gorniku nie ma z kim grac.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Faule to jest jeden z elementów gry w piłkę taki sam jak rzuty rożne, kartki czy bramki. Jak spodziewam się, że ekipa A będzie chciała za wszelką cenę osiągnąć korzystny wynik pomimo, że kursy mówią coś innego, pomimo że brak jej doświadczenia, umiejętności czy zgrania to oczekuję, że przynajmniej zawalczy na boisku, pokaże chęć wygranej, powalczy o każdą piłkę. A wtedy taka gra najczęściej przekłada się na zwiększoną agresję i ilość fauli. W tym spotkaniu szczególnie w drugiej połowie tego nie widziałem i tyle w temacie.
Akurat tak się złożyło, że faule nie weszły ale kartki już tak za sprawą bezsensownego zagrania Lechity, które przy tym wyniku i grze było bezsensowne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +325
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
grales w pilke na duzym boisku?wiesz jaka to mordega tak gonic za pilka kiedy jedna druzyna ma taka przewage,goscie z Zabrza nie mieli juz sil i tyle,oczywiscie, ze Lech dysponuje lepszymi zawodnikami i duza kultura gry jak na poziom naszej ligi,moze ktos tak w Zabrzu myslal jak mowiles, ze maja Podolskiego to wiekszosc druzyny moze byc z lapanki,mi az szkoda kilku tych chlopakow bylo bo sie zwyczajnie do ekstraklasy nie nadaja,wzmocnienia w Gorniku sa konieczne, bo tym skladem beda biegi przelajowe a nie pilka.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Cracovia - Śląsk
Liczba goli powyżej 2,5 @ 2,09 Betfan


Na drugą kolejkę wydaję się bardzo ciekawy typ over 2,5 gola w meczu Cracovii ze Śląskiem. Śląsk rozegrał już 4 mecze w eliminacjach do europejskich pucharów i jedno w lidze z tych 5 spotkań w 4 był over. Wygrane 2-1, 4-2, 2-0 i remisy 2-2 i 3-3. Więc nie tylko strzelają ale też dają sobie strzelić. Natomiast Cracovia w pierwszym meczu stworzyła sporo sytuacji 18 z czego 7 celnych strzałów wynik 1-1 ale przy lepszej skuteczności niewiele brakło do overa. Do tego pozwolili stwarzać sytuacje Górnikom z Łęcznej. Dodatkowo z 5 ostatnich meczów bezpośrednich obu drużyn 3 skończyły się wynikami powyżej 2,5 natomiast w pozostałych padały po dwie bramki czyli niewiele zabrakło do overa. Przy takim kursie myślę że typ warty pogrania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Mielec - Piast
Typ: 2 Kurs : 2.25
STS

1 kolejka słabo wiec próbuje znów. Zastanawiam się dlaczego mamy aż tak wysoki kurs na Piasta. Fakt ze pozbyli się swojej strzelby ale jednak jak dla mnie skład o wiele mocniejszy od rywali i na spokojnie powinni ich wypunktowac. Stal jakby nie patrzeć to jeden z faworytów do spadku i jeśli goście myślą o walce o wyższe cele to takie mecze trzeba wygrywać

Wynik: 0:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +417
G 0

gubernator_nh

Gość
Mielec - Piast
Typ: 2 Kurs : 2.25
STS

1 kolejka słabo wiec próbuje znów. Zastanawiam się dlaczego mamy aż tak wysoki kurs na Piasta. Fakt ze pozbyli się swojej strzelby ale jednak jak dla mnie skład o wiele mocniejszy od rywali i na spokojnie powinni ich wypunktowac. Stal jakby nie patrzeć to jeden z faworytów do spadku i jeśli goście myślą o walce o wyższe cele to takie mecze trzeba wygrywać

Wynik:
właśnie miałem pisać, że nikt nie mówi nic o tym meczu, a też się zastanawiam nad czystą 2. Oglądałem mecz Termalica - Stal Mielec, to ta Stal się po czołach kopali. Natomiast Termalica ich do pewnego momentu dobrze cisnęli, a poźniej nie wiem co się stało, ale sił chyba zabrakło, że ich nie dobili. Piast na pewno ma więcej jakości.
Odpuszczę ostatecznie jednak, ponieważ to 2 kolejka i nie wiem co obie ekipy pokażą zmieniając granie z domu na wyjazd i odwrotnie. Najwyżej będę żałował.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Stal Mielec - Piast Gliwice
Typ: Stal Mielec wygra przynajmniej jedną połowę - NIE
Kurs 1.59 Betfan

Już za kilkanaście minut rozpocznie się mecz w naszej kochanej ekstraklasie w którym Stal zmierzy się z Piastem. W ostatnim swoim meczu Stal zdołała zremisować z beniaminkiem (Termalica) natomiast Piast przegrał po bardzo dobrym meczu z Rakowem Częstochowa. I myślę że dziś znów zobaczymy dobry mecz z ich strony i spokojnie wywiozą 3 pkt z Mielca. Ja jednak wolę zagrać bezpieczniej bo nie chcę mi się wierzyć że Mielec zdoła wygrać jaką kolwiek połowę. Poprostu patrząc na ich skład to wygląda to naprawdę kiepsko.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
U mnie jakoś tak bez większej myśli na ta kolejkę....wiec próbujemy w stronę
RKS Radomiak Radom- Legia Warszawa Mix szans : Drużyna 2 wygra lub padnie wynik 0-0 1,72 lvbet

Zapowiada sie fajny ofensywny mecz. Radomiak dobrze pokazał sie na Bułgarskiej miał swoje szanse w 1 połowie starają sie grać piłka i u teraz maja kolejnego potentata ligi przed sobą gdzie wszystko to co zdobędą in plus- remis zwycięstwo będzie taka wartością dodana Legia pokazała ze potrafi grać w tym sezonie na wyniki, mimo rotacji w składzie wygrała na inauguracje z Wisła mozna powiedzieć ze zrobiła jakiś plan minimum w Europie a moze byc lepiej, gdzies ta presja pewnie zeszła z zespołu i na takim luzie będzie mogła grać w lidze .Kolejny mecz derbowy i ten podwójny zakład od lvbet ma sens moze na 0-0 bym nie liczyl ale na zwycięstwo wojskowych juz tak kurs bardzo przyjemna a szans mamy 2 jakby nie patrzeć .Legia ciekawym składem takim mixem :p
Kacper Tobiasz 59 Lindsay Rose 29 Mateusz Wieteska 4 Maik Nawrocki 17 Kacper Skibicki 22 Andre Martins 8 Bartosz Slisz 99 Joel Abu Hanna 23 Ernest Muci 20 Tomas Pekhart 9 Luquinhas 82. Czesiu widać ze mocno stawia na Pekharta chce go odbudować po przez grę bo wiadomo ze przez euro wszystko lekko zaburzone...jest duzo młodzieży juz nie narzekam na Ernesta bo tydzien temu mnie uciszyl wiec....po 3 pkt jakby co jest ławka a tam sporo jakoś jakby nie patrzeć :}
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom