>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

2. kolejka Ligi Mistrzów (29.09.2015) - wtorek

Status
Zamknięty.
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów przed nami. Zapowiadają się trzy hitowe rywalizacje. Lyon zagra z Valencią, Porto podejmie Chelsea, a Kanonierzy będą grać przeciwko Olympiakosowoi na Emirates. W każdym z tych starć może dojść do ciekawych rezultatów. Szczególnie Arsenal musi uważać by nie zaliczyć drugiej wpadki. Ponadto wiele jednostronny pojedynków, a szczególnie te w Sankt Petersburgu i Monachium. Zenit zagra z Gandawą, a Bawarczycy podejmą Dynamo Zagrzeb.

Zapraszamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Barcelona-Bayer
Bayer+1.5 1.819 ✅
Pinnacle
Nie ma co się oszukiwać kontuzja Messiego to jest cios dla Barcelony który odbije na tym zespole piętno w najbliższym czasie.
Do tego brak Alby i Vermalena osłabiają w znaczny sposób obronę Barcy.
Oczywiście z przodu nadal jest Neymar i Suarez ale przez brak Messiego będzie problem z kreowaniem sytuacji.
Leverkusen ostatnio nie zachwycało ale zwycięstwa a Mainz i ostatnie z Werderem pozwalają wierzyć że zespół wraca na właściwe tory.
Liczę na wyrównane widowisko i moim zdaniem Barcy obecnie nie stać na zwycięstwo więcej jak jednym golem.
Polecam również Barca under 2.5 gola z Unibet kurs 1.55 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
N 147

neymar-jr

Użytkownik
We wtorek o 20:45 na Allianz Arena zostanie rozegrany mecz lidera i wicelidera Grupy F po pierwszej kolejce. O ile Bayern nie zaskoczył wygraną w Grecji z Olympiakosem 3-0, o tyle wynik w Zagrzebu i wygrana miejscowego Dinama 2-1 z Arsenalem Londyn była chyba największą niespodzianką w pierwszej kolejce.
W ostatnich dniach mówiąc o Bayernie wszyscy myślą o kapitalnej grze Lewandowskiego którego skuteczność jest ostatnio niesamowita. To wszystko sprawia że zespół z Monachium wygrywa w ostatnim czasie gładko z każdym (może poza spotkaniem z Augsburgiem) i liderują w Bundeslidze po 7 kolejkach z kompletem zwycięstw.
Goście to absolutny top jeżeli chodzi o ligę chorwacką od wielu sezonów ale na arenie międzynarodowej jest raczej kopciuszkiem na tle tych najlepszych.
Uważam, że rozpędzony Bayern rozmontuje Chorwatów, a cegiełkę w postaci bramki (lub bramek) dołoży Robert Lewandowski.
Typy:
Bayern (-2.5) 1.875
Lewandowski strzeli 1.44
Lewandowski 2 lub więcej 2.87

Bet365
 
C 0

chudy132

Użytkownik
Bate - Roma = 2
Bate dostarczyciel punktów zmierzy się z będącą w strzeleckiej formie Romą. W tym sezonie Roma zrobiła moim zdaniem super transfery ofensywa wygląda nieźle. Bate jedynie rządzi w swojej słabej lidze. Moim zdaniem za Bate nie przemawia nawet własne boisko.
Sam stawiam 2 i na innym kuponie Roma(-1) w STS za 2,8
 
kontrowesyjny 11

kontrowesyjny

Użytkownik
Liga Mistrzów
Bate-Roma
Typ; Roma wygra
@1.80
Maccabi Tel Aviv-Dynamo Kiev
Typ: Dynamo Kiev win
@1.95

Bate to nie jest zespół który powinien zagrozić Romie. Na swoim podwórku mogą miażdżyc wszystkich, ale co z tego jak tam mają słaba rywali. Jedyny atut jaki jest po ich stronie to własne boisko no ale to raczej nie wystarczy. Wydaje mi się że Roma nie przejdzie obojętnie obok tego meczu, nie będą oszczędzali sił, trener wystawi mocny sklad i zawodnicy dadzą z siebie maksa, szczególnie że są podbudowani remisem z Barcelona i czują szanse na wyjście z grupy z 1 miejsca.
Maccabi to zespół amatorów. Wiadomo,że ostatnio grali z Chelsea i nie ma w tym nic dziwnego, że przegrali, ale ich gra była patologiczna. Nie potrafili wymienić 2 podań, tracili mega proste piłki w środku pola, strasznie dziurawa obrona, w ofensywie nic nie mieli do zaoferowania, a ich bramkarz to już w ogóle jakaś pomyłka, a ponoć jest uznawany za jeden z większych talentów na świecie. No ja musze przyznać, że słabszych spotkań w wykonaniu bramkarza to za dużo nie widziałem. Dynamo Kiev to nie jest też jakaś potęga, ale coś tam kopać potrafią, co udowodnili w meczu z Porto. Jutro na pewno wyjdą z myślą o zwycięstwie i jedynie co ich może powstrzymać to teren gospodarzy, który naprawdę jest sporym atutem Maccabi, ale wydaje mi się, że Tel Aviv jest zwyczajnie gorszy piłkarsko, dlatego własne boisko może nie wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wszyscy którzy mają zamiar grać na Romę, proszę zobaczcie jaki szpital jest w Rzymie. ;)
Faktycznie sporo zawodników braknie, m.in Rudiger, Dzeko, Totti, Falque, Keita, a tym samym Rudi Garcia mógł zabrać tylko 16 zawodników na ten mecz.

BRAMKARZE: Szczęsny, De Sanctis
OBROŃCY: Maicon, Torosidis, Manolas, Castan, Digne
POMOCNICY: De Rossi, Nainggolan, Pjanic, Florenzi, Vainqueur, Ucan
NAPASTNICY: Salah, Iturbe, Gervinho.

Kadra nadal wygląda dobrze, jedynie atak pod nieobecność Dżeko i Falque ucierpi. Chociaż Salah w wybornej formie,a Iturbe gra o niebo lepiej niż w poprzednim sezonie. Jedynie Gervinho zagadka jak się spisze, no ale Roma w 4-3-3 to pewnie całe trio z przodu zobaczymy.
 
C 0

ceqek05

Użytkownik
Jak tak patrzę to braki kadrowe mogę wyjść Romie na plus. Z tych zawodników co podał robson, tylko Castan i De Rossi nie lubią za bardzo grać do przodu, reszta jest strasznie ofensywna. W tym meczu można pójść w bramki trójka Salah, Iturbe, Gervinho lubią grę 1 na 1 i do tego pomocnicy potrafiący dobrze uderzać z dystansu. Roma w tym meczu spokojnie może strzelić 3;4 bramki.
Mój typ: Roma over 2,5 bramki 4.33
bet365 najwyżej skorzystam z opcji zamknij zakład
 
Semtex 253,2K

Semtex

Użytkownik
Witam, co myślicie o zagraniu jutro czystej jedynki na Porto lub co najbardziej mnie kusi to BTS i Porto bo na chwile obecną jest całkiem fajny kurs 5,5.
Arsenal - Olympiakos
Typ: Arsenal -1 bramka / 2.05
Arsenal po stracie pkt w Zagrzebiu tego meczu nie może już przegrać jeśli myślą o wyjściu z pierwszego miejsca w grupie. Olympiakos co prawda w lidze idzie jak burza ale liga grecka to nie LM. W Arsenalu jest mocny atak Walcott na zmianę Giroud obydwaj ładują bramki w lidze od początku sezonu. Za plecami Ozil, Ramsey, Sanchez ciężko tutaj typować inny wynik niż wygrana Arsenalu, a ja dodatkowo zagram sobie jeszcze handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Barcelona - Bayer Leverkusen
Powyżej 2,75 bramek ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅ +0,40
Bayer Leverkusen +1,5 AH ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

Typ jest bardziej przeciwko Barcelonie niż za Bayerem. Od początku sezonu drużyna z Katalonii po prostu mnie nie przekonuje. Szalony mecz z Sevillą w Superpucharze Europy i 5:4 po dogrywce, później porażka 4:0 na wyjeździe w Superpucharze Hiszpanii z Athletic Bilbao. Niedawno dostali kolejną 4 z Celtą Vigo. Słabo to wszystko wygląda, Barcelona jedynie w 2 meczach na początku sezonu (Malaga i Bilbao - ligowe spotkania) nie straciła bramki, w pozostałych wszystkich meczach traciła przynajmniej po bramce.
Ze składu wypadł Messi, jest jeszcze parę innych kluczowych absencji. Leverkusen na pewno doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Po 3:0 z BVB w Bundeslidze podnieśli się z kolan i wygrali dwa ostatnie mecze. W LM pokazali się ze świetnej strony wygrywając aż 4:1 z Bate Borysów. Wynik jaki miałbym stawiać w ciemno to szalone 2:2.
Wynik: 2:1
⚽ Lyon - Valencia
Lyon DNB ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
Lyon -1 AH ::: 4,50 ::: Bet365 ::: 1/3 ⛔

Valencia gra w tym sezonie niezwykle słabiutko. Ostatnio przełamali swoją niechlubną passę wygrywając u siebie skromnie 1:0 ze średniakiem Granadą. W tej drużynie jest kompletny brak pomysłu na grę ataku, bardzo mało strzelają bramek, ale też i mało tracą. W Lidze Mistrzów z Zenitem na własnym obiekcie przegrali 2:3. Teraz kolejny ciężki mecz we Francji.
Lyon co prawda też w tym sezonie nie imponuje wynikami, ale jest to niezwykle doświadczona drużyna w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Praktycznie od ponad dobrej dekady grają tam co roku, a ich pamiętne mecze z Realem Madryt chyba każdy pamięta. Typ jest bardziej przeciwko Valencii niż za Lyonem. Odnośnie drużyny z Francji to trudno mi się odnieść do ich ligowych wyników, Ligue 1 to dość specyficzna liga - mocno wyrównana, dlatego osobiście uważam, że nie ma sensu robić tu jakiegoś porównania odnośnie jutrzejszego meczu z klubem hiszpańskim. Wynik jaki grałbym tutaj w ciemno to 2:0.
Wynik: 0:1
⚽ BATE - AS Roma
AS Roma ::: 1,81 ::: Pinancle ::: 1/3 ⛔
AS Roma -1 AH ::: 2,60 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔

Roma dawno nie wygrała meczu w Lidze Mistrzów, jutro jest za to świetna okazja na komplet punktów. Grupę mają niezwykle ciężką bo z Barceloną i Bayerem Leverkusen, dlatego jak chcą myśleć o awansie to 3 punkty z takim przeciwnikiem jak BATE jest dla nich po prostu psim obowiązkiem. Roma zrobiła dość dobry wynik w pierwszym meczu Ligi Mistrzów, bo 1:1 z Barceloną to jednak nie jest porażka.
Co o BATE można napisać? W lidze krajowej nie mają sobie równych. W Champions League u siebie czasami odnosili zwycięstwo (np. z Bayernem Monachium pamiętne 3:1), ale też jak przegrywali swoje mecze to wyniki na tablicy były bardzo wysokie - 0:3 z FC Porto, 0:7 z Shaktarem, 0:2 z Lille, 0:3 z Valencią. W tym sezonie już ulegli na wyjeździe w Niemczech aż 4:1. Na podobny wynik liczę jutro, tutaj jest po prostu różnica klas pomiędzy drużynami.
Wynik: 3:2
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Barcelona - Bayer
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.65
Buk: Betsson
Wynik:

Już jutro na Camp Nou Barcelona podejmować będzie u siebie lidera grupy Bayer. Oba kluby w całej dotychczasowej kadencji spotkały się ze sobą dwa razy. W tych dwóch pojedynkach zwycięsko wychodziła Barcelona pokonując kolejno swojego rywala 1:3 i 7:1. Gospodarze nie są w najlepszej formie strzeleckiej, a na dodatek stracili swojego asa Messiego na 7-8 tygodni. W jego miejsce zapewne wskoczy słaby Munir, bo niestety kadra jest mała ze względu na zakaz transferowy. Pomimo tego to Barca jest faworytem w tym meczu i zapewne strzeli swojemu rywalowi dwie/trzy bramki. Goście nie radzą sobie najlepiej na wyjazdach, dopiero w ostatniej kolejce wygrali 0:3 z Werderem. Jednak trzeba dodać, że świetnie zaczęli sezon w LM pokonując BATE 4:1!. A jakiś tam potencjał w ataku mają, a na kulawą obronę Barcy to wystarczy żeby ustrzelić choć jedną bramkę. Stawiam na 3:1 dla gospodarzy,a taki wynik pozwoli mi zgarnąć kasę.
skromnie:
20:45 Barcelona - Bayer Leverkusen Typ: 1 Handicap (0-1) kurs: 2.10
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Na jutrzejsze starcia wyszukalem takie oto 2 perelki...

Barcelona - Bayer Leverkusen
▶ Munir nie strzeli 1.65 Betano

Jutro przed Barcelona ciezkie wyzwanie - musza sprawdzic sie bez Lionela Messiego. W zwiazku z tym, ze takze Rafinha wylecial z gry na dluzszy okres to jako zmiennika na ta pozycje Lucho musi wybierac pomiedzy Munirem, a Sandro. Wydaje mi sie, ze to ten pierwszy wyjdzie w podstawowym skladzie ze wzgledu na to, ze ostatnio wiecej gral - nawet jesli nie, to zostanie nam zwrocona stawka. Co do samego Munira to ostatnio kiedy jeden z komentatorow nowych kanalow sportowych powiedzial, ze &#39;spodziewal sie wiecej po jego wejsciu&#39; to w glebi duszy zaczalem sie smiac. Primo to to, ze Barcelona nie gra obecnie jakiegos kosmicznego futbolu, w 6 meczach ligowych &#39;zaledwie&#39; - bo tak mozna to okreslic w przypadku Blaugrany - 11 bramek. Wiem, ze nie mieli oni az tak wielu rywali do bicia, ale te 11 to w czasie dobrej dyspozycji siekneliby z Levante i Las Palmas. Po drugie, Munir w oficjalnych meczach Barcelony strzelil bodajze 1 bramke i to rok temu, a troche juz tych minut dostal. W dwoch zeszlych sezonach w Barcelonie B notowal tylko po 4 trafienia przez caly sezon. W tym meczu jesli ktos z Barcelony ma strzelac to beda to raczej Neymar i Suarez. Munir po prostu swoja gra nie zachwyca i widac to po statystykach. Dla porownania - kurs u innych bukow w graniach 1.35.

Zenit St Petersburg - Gent
▶ Hulk strzeli 2.15 Betano

Moze gdzie indziej zlapiecie jeszcze lepszy kurs, ja osobiscie nie przegladalem kursow u innych bukmacherow. Co do samego typu to Zenit pokazal sie z bardzo dobrej strony ogrywajac na wyjezdzie Valencie 2:3, gdzie Hulk zanotowal 2 trafienia i znajduja w dosc dobrej sytuacji, bo teoretycznie najciezszy mecz maja juz za soba. Wypada tez przypomniec, ze Hulk to zeszloroczny krol strzelcow ligi rosyjskiej z 15 bramkami na koncie, a w obecnym sezonie po 10 kolejkach ma 6 trafien i tez lideruje w tej klasyfikacji, wiec forma jest. Dodatkowo w druzynie z Sankt Petersburga to wlasnie Brazylijczyk wyonuje jedenastki. Ziemia rosyjska jest uznawana za ciezki teren i ja w tym meczu licze, ze Zenit spokojnie odprawi z kwitkiem druzyne z Belgii, a Hulk przynajmniej raz zapisze sie na liste strzelcow.

Jako dodatkowy typ dorzucam jeszcze:
▶ Zenit (-1 EH) 2.22 Betano

Gent w ostatnim meczu wyrwalo 2 czerwone kartki, wiec jest to na pewno oslabienie w postaci dwoch podstawowych graczy, do tego mecz na ciezkim terenie. 2-bramkowe zwyciestwo jest na pewno w zesiegu druzyny z Rosji.

Edit. Kurs na 2 lub wiecej bramek Hulk&#39;a w Betano po prostu bajka - 7.00, az zal nie zagrac nawet za drobne.

Taaa... perełki :-|
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 33

zerku

Użytkownik
Barcelona - Bayer Leverkusen

Neymar strzeli 2.0 @bet365 ⛔⛔
Suarez strzeli 1.8 @bet365 ✅✅

Wedlug mnie to sa na ten mecz najlepsze typy do grania. Luis Suarez ostatnio sporo strzela, i wedlug mnie warto grac w jego strone. Messi doznal kontuzji wiec nie zagra w tym spotkaniu, wiec jednym z dwoch napastnikow wedlug mnie ktory ma najwieksza szanse w zdobyciu gola jest ona. Drugim jest Junior Neymar, ktoremu ostatnio nie idzie.. Mysle ze w tym meczu przelamie sie i cos z tego bedzie. Messiego nie bedzie wiec we 2 z Suareza beda tą machiną do zdobywania goli. Ja w tym meczu powiedzmy po 100zl kazdego z napastnikow zagram. Jezeli TYLKO 1 STRZELI TO:
Jezeli Neymar - zwrot
Jezeli Suarez - 20zl stratny
Jezeli dwoch 180zl zysku.
W meczach Barcelony jest zazwyczaj tak ze strzela ktorys z trzzech napastnikow. Jednego zabraknie wiec... mysle ze ten typ bedzie najpewniejszy. Oczywiscie Messi zostanie zastapiony ale niesadze zeby jego nastepca cos ustrzelil.

Bayern Monachium - Dinamo Zagreb
Wytypowac zwyciezce mysle ze nie bedzie ciezko... ???? Aczkolwiek na tym raczej nie zarobimy. Wiec:

Lewandowski strzeli 1.44 @bet365 ✅✅
2 lub wiecej 2.62 @bet365 ✅✅

Lyon - Valencia 2.75 @bet365 warto sprobowac mysle ze duzo wiecej wniosa do gry niz lyon ;) ✅✅

barcelona slabiutko ogladalem caly mecz nie wiem czy jest sens ich grac... aczkolwiek teraz beda mieli bardzo dobry sprawdzian przez brak Messiego...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wrzucam jeszcze tutaj jeden kupon który gram na LM a mianowicie:
Bayer+2 handi azjatyckie
PSG DNB
Unibet
1.96 ✅
Bayer już opisywałem w przypadku porażki dwiema bramkami będzie zwrot.
PSG jak dla mnie absolutny faworyt meczu i myślę że ekipa ze stolicy Francji nie zagra tylko o remis a przyjedzie pokazać że oni w tym roku będą walczyć o LM.
Jak zobaczyłem ławkę rezerwowych PSG w ostatnim meczu to się przestraszyłem polecam kto nie widział na flashscore zobaczyć kto siedział na lawce w meczu z Nantes.
Myślę że ta drużyna jest kompletna i głodna sukcesów.
Bardzo mi się podoba ten kupon.
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
BATE - ROMA Typ: 2 @1,84 Pinnacle 1/3 ⛔ kompromitacja w pierwszej połowie , Szczęsny jakie szmaty wpuścił haha
BATE nie ma czego szukać w LM, zagrali pierwszy mecz z solidnym europejskim średniakiem i dostali oklep 4-1. Ich jedyny atut to własnie boisko.
FC Porto - Chelsea Typ: over 2,5 @2,35 OtoBet 1/3 ✅ 2:1
Skąd tak wysoki kurs na tak overowe kluby? Statystycznie Porto bardzo overowe w LM, szczególnie u siebie, Chelsea w PL to samo. Potencjał ofensywny obu zespołów jest duży, a obrona Chelsea dziurawa. BTS też można zagrać.
M. Tel Aviv - Dyn. Kiev Typ 2 @2 bet365 1/3 ✅ Maccabi słabiutkie
Maccabi nie pokazuje nic od kilku meczy, słabo z Basel, słabo z Chelsea, co jest zrozumiałe. Dynamo to przynajmniej liga wyżej.
Zenit - Gent Typ: Zenit -1AH @1,719 Pinnacle 2/3 zwrot
Właściwie nie ma co pisać, solidny klub kontra przeciętniaki z Belgii. Inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy byłby sporą sensacją. Goście osłabieni przez 2 czerwone kartki w poprzednim meczu.
 
P 8

patrykus24

Użytkownik
Powiem wam że akurat wydaje mi się że nie będzie niespodzianki w Barcelonie, ona wygra i to prawdopodobnie z jakims handi, to ze z Romą się potknęła i że w lidze ledwo ledwo to nie znaczy ze nie da sobie rady. Leverkusen gra piach jak do tej pory wg mnie.
_________________________
Prawo Murphy&#39;ego - wybrałeś typ, obstaw go odwrotnie ???? Wielokrotnie się sprawdziło.
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
BATE Borisov - AS Roma✅ 3-2:cool:
Typ: 1X @2.04 Unibet

Każdy jutro mówi o tym że Bate jutro dostanie solidny oklep, ok w większość razy dostawało, ale nie zapominajmy o tym że Bate u siebie potrafiło ubić Bayern, Bilbao, a w tegorocznych eliminacjach Partizan miał ich pyknąć, a jednak to Bate gra w LM. Przy obecnie panującym szpitalu w Romie, Bate stać na niespodziankę, a u siebie Bate potrafi grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nowy Odcinek Betclic TV
Ponownie przed nami wielka piłkarska uczta.. Wtorek to m.in mecze FC Barcelona vs Bayer Monachium oraz FC Porto vs Chelsea... Czy kontuzja Messiego źle wróży dla zespołu? W środę lecimy do Manchesteru gdzie na Old Trafford Manchester podejmie walkę z Vfl Wolfsburg oraz zajrzymy do Turynu gdzie będzie gościła Sevilla. Już teraz sprawdź co dla Ciebie przygotowali Mateusz Borek i Roman Kołtoń.
https://www.youtube.com/watch?v=kTpPQF8-KlI
Odbierz swój zakład bez ryzyka w Betclic!
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
FC Porto - Chelsea over 2.5 @ 2.41 Marathon
✅✅✅
Ale kurs wystawili nam oddsmakerzy na over w tym meczu. Zacznę od dyspozycji defensywy Chelsea. Po słabszych występach kapitana Terry&#39;ego, do składu wskoczył za niego Zouma. W układance Mouringo zdecydowanie w defensywie coś w tym sezonie nie gra, a zawsze zespoły The Special One charakteryzowały gra na 0 z tyłu. Jeśli zespół CFC traci dwie bramki na terenie Newcastle, to naprawdę świadczy o ich słabej dyspozycji. W Pucharze Anglii stracili nawet bramkę z Walsall, a linia defensywna wyglądała na papierze naprawdę nieźle: Ivanović, Cahill, Terry, Baba. Co do przodów w Chelsea, Oscar, Pedro, Hazard, Costa, do tego mogą wejść i pomóc Falcao i Remy. Bardzo duży potencjał w ofensywie, więc ze strzeleniem bramki, bramek nie powinno być problemu. Co do Porto, na pewno wzmocnienie w postaci Ikera, średnia strzelonych bramek w lidze to dwie brameczki, prym wiedzie Aboubakar, a Brahimi, czy też Pereira też potrafią strzelać. Na Dynamie w pierwszej kolejce 2:2, a jutro zobaczymy na pewno otwarty mecz. Bardzo duże value.

Reszta na lajf z overami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom