>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 01.10.2014 - środa

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak przy okazji już wczorajszej debaty apropos lepszych lig przy okazji PSG i Barcelony wyszło, że ma to średnie znaczenie w LM. Zespoły grają na maksa i gorsza na papierze drużyna, ale z lepszym zaangażowaniem jest w stanie wygrać. Tak było też z Schalke. To na razie faza grupowa, w przypadku fazy pucharowej to już będzie miało znaczenie. Każdy z nas ma na pewno prywatną listę kolejności &quot;siły lig&quot;. Jakimś najbardziej obiektywnym kryterium wciąż pozostaje: ranking UEFA czy wartość transfermarekt całej ligi. Dla mnie w dzisiejszym sezonie najlepszą ligą (największą ilością mocnych zespołów) pozostaje liga hiszpańska z uwagi na Real, Atletico czy Barcelonę, z którymi w PR może konkurować obecnie tylko Chelsea a w Bundeslidze Bayern. A tuż za hiszpańską jest angielska, a później niemiecka. W zeszłym sezonie typowałem na pierwszym miejscu hiszpańską, później niemiecką a trzecią angielską. Wydaje się to mieć pokrycie w u UEFA jak i zdobyczach w LM i LE. Przypominam, że to zespoły hiszpańskie dokładnie: Real, Atletico i Sevilla zdobyły wszystko w LM i LE. To już jest wystarczające aby tak oceniać tą ligę. I bez znaczenia jest tu fakt, że np w angielskiej jest bardziej wyrównany poziom, że czerwone latalnie PR są silniejsze od czerwonych latarni Primera Division. Widocznie ten niby wyrównany poziom i rywalizacja z silniejszymi zespołami z środka i końca tabeli, niewiele daje skoro angielskie kluby ciągle nie dają (nie dawały) rady w LM czy LE.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja dla lepszego oglądania pobieram bet na Fabinho żółta kartka. To młody 20-letni prawy obrońca. Widać co się dzieje w Monaco, kurek zakręcony i zapewne będą chcieli mocno pokazać się w tej edycji LM. Zawodnik ten dostał kartkę w meczu z Montpelier. Monaco nie ma nic do stracenia i wierzę,że postawiają się znacznie gospodarzom. Wiadomo jak w obecnych czasach grają boczni obrońcy znacznie się zapędzają do przodu i po takim kursie zamierzam spróbować.
Dodatkowo kusi mnie Toulalan ale zadecyduje czy go gram dosłownie na minuty przed meczem.
Fabinho żółta kartka TAK
5.00
Betsafe

Toulalan żółta kartka TAK
3.80
Betsafe
38&#39; i siedzi... lata robią swoje
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 40

mareczek666

Użytkownik
To i ja się dołączę do dyskusji:

Po wczorajszych meczach, mamy tylko jedną drużynę z dwoma zwycięstwami czyli Bayern, chciałem ruszyć już pierwszy mecz w Rosji, gdzie Zenit będzie grał z Monako, ale jak dla mnie, zbyt duże ryzyko, Zenit w formie, Monako dobrze mobilizuje się na LM, nie dopuszczam opcji, że Monako może wygrać, dlatego najbardziej świta mi tutaj remis, sugerowanie się tym, że Zenitowi idzie w lidze, jest conajmniej mało wystarczalne, ale jakby nie patrzeć jest to ich teren... Mimo wszystko remis, lecz nie ruszam.

Co Do reszty :

Anderlecht - Borussia
1,67 na Borussie, grającą na wyjeździe ? Na Borussie, która pokonała u siebie grający bez rewelacji Arsenal, Borussia, która jak na tą chwilę potyka się dość często... Coś mi tutaj nie gra. 5.50 na Anderlecht, grający u siebie ?
Cały dzień chodzi mi po głowie ten mecz, ale typ podam, dopiero po spotkaniu Zenitu, może i to dziwne, ale chcę poczekać co się zacznie robić z kursami godzinę przed meczem.

Arsenal - Galatasaray Dla mnie czysta 1 - 1.57 bet365

Wiadomo Turków nie należy lekceważyć, ale Arsenal, na swoim terenie nie powinien mieć problemów z nimi. Moblizacji na pewno nie zabraknie, w tym przypadku nie sugeruję się kompletnie meczami ligowymi... Bez znaczenia, priorytet rozgrywek musi zrobić swoje.


Atl. Madrid - Juventus X - 3.20 bet365

Włosi jadą na trudny mecz do Hiszpanii, widziałem wczoraj dyskusje na temat lig i nie ja się w coś takiego nie bawię. Pierwszy mecz Atl w LM porażka, dobrze grają w lidze, przynajmniej ostatnie dwie kolejki, ale czy Milan to jest drużyna, która nie jest w stanie urwać punkty ekipie z Hiszpani, jak dla mnie X i to bez dwóch zdań.

Basel - Liverpool X - 3.50 bet365

Basel potrafi, udowodnili to w poprzedniej LM, pokazą i dzisiaj, nie jestem zwolennikiem gdy The Reds, ale też nie wróże Basel zwycięstwa, remis to jest to na co będzie ich dzisiaj stać.

Malmo - Olympiakos - X 3.40 bet365

Oglądałem mecz Malmo ze Sparta w eliminacjach, potrafią dobrze i mądrze zagrać u siebie, Olympiakos po wygranej nad Atl stał się faworytem w tym meczu, jak dla mnie nie do końca, pobieram remis, bo i dla mnie najbardziej realny typ.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja myślę, że linia na Olympiakos -0,5 jest dobra.
Grecy to nie Red Bull nie potrafiący bronić, mają większe doświadczenie niż Austriacy,
a skoro na nich w pewnym momencie było nawet -1 w Szwecji, gdzie przegrali 0-2
to linia na Greków wydaje się dobrym spreadem.
Malmo widziałem wiele razy, nie tylko w tym sezonie,
co do meczu z Salzburgiem byłem pewien, że nie przegrają u siebie
i tego, że stać ich na awans to w meczu z Olympiakosem widzę wygraną gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
ARSENAL - GALATA

Krótko i do rzeczy, turasy grają ostry futbol a anglicy pełna spinka po win żeby uniknąć linczu po kolejnej przegranej. Kontuzja Artety wymusza na Wengerze granie Flaminim@2.75✅✅, który łapie kartki w praktycznie każdym meczu. W tak ważnym jest to bardzo prawdopodobne. Do tego z drugiej strony mamy dzika Felipe Melo @2.70✅✅ u którego granie kartki zawsze liczy sie z value. Sprawdzając pana Rocchiego na worldreferee.com liczby, które zobaczyłem sugerują, że nie szczędzi kartek. Dzisiejsze spotkanie na pewno trzeba będzie utemperować. Galata po remisie z Anderlechtem na pewno głodna punktów a o Arsenal wspominać nie trzeba.

///////
zapędziłem się z tym ako, nie można łączyć kartek z tego samego meczu, dlatego zamiast Flaminiego dałem Chieliniego✅✅ - niby żadnego zółtka w tym sezonie ale wszyscy wiemy, że Włoch lubi złapać kartkę i dziś z racji ofensywnie nastawionego Atletico na pewno będzie miał okazję ????

Łączę chłopaków w AKO i wychodzi 7.4(w trakcie pisania wiadomości spadł z 8.1) Unibet, jesli dodać do tego Koke od użytkownika bo86bo wyjdzie AKO 36++ ???? warto spróbować

/////
karteczki na zielono, szkoda że wyniki totalne czerwo. trudno
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Pilka nozna - Liga Mistrzow:
L.Razgrad-Real M. spotkanie/BTS 2/tak kurs 2,70 3/10 g.20.45 1:2 WIN
PS: Nie gram zazwyczaj publicznie Ligi Mistrzów ale tutaj widzę spora wartość. Co do składów jest oczywistością że każdy zainteresowany może je sobie sprawdzić praktycznie wszędzie, więc ten problem mam już z głowy. Gospodarze ostatni ligowy wyjazdowy mecz z Levski przegrali 2:3. Jak tłumaczył trener wszyscy byli już myślami przy najważniejszym meczu w tym sezonie czyli grze z Realem
. W pierwszym spotkaniu w grupie L.M. potrafili strzelić gola Wątrobie (ups, znaczy Liverpoolowi). Z tego co się orientuję u siebie grają ultra ofensywnie. W lidze w 5 ostatnich spotkaniach na swoim terenie strzelili 13 goli. Oczywiście kompromituje się trochę podając tą statystykę i patrząc na z kim dziś gra Mistrz Bułgarii ale podobno oni wolą przegrać np: 2:8 niż 0:1.
Reasumując liczę dzisiaj trochę na gospodarzy że zagrają podobnie jak w Anglii czyli mądrze taktycznie i coś z ich strony wpadnie do sieci. Bo każdy inne rozwiązanie niż zwycięstwo Królewskich będzie sensacją.
PS2: Inny mój &quot;dziwny typ&quot; to BTS w meczu Arsenal-Galatasaray po pięknym kursie 1,82.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
omerta 968

omerta

Użytkownik
Atletico Madryt – Juventus

Czy remis którąś ze stron w tym meczu krzywdzi? Nie. Atletico na przełomie października i listopada zagra dwumecz z Malmo, więc może śmiało dopisać sobie sześć punktów (w niespodzianki nie wierzę), a w 5. kolejce zmierzy się z Olympiakosem na Vicenten Calderon - wszystkie atuty ma po swojej stronie. Juventus z mistrzem Szwecji swoje zrobił i może spokojnie wyczekiwać na rozwój wydarzeń. Nie wierzę by oba zespoły miały się rzucić do ataków w dzisiejszym spotkaniu w Madrycie. Co więcej, Juventus w tym sezonie rozegrał sześć meczów i nie stracił nawet bramki (wszystkie wygrał). Ja wychodzę z założenia, że żadna ze stron nie zaryzykuje, bo nie ma takiej potrzeby. Podział punktów zadowoli zarówno jednych, jak i drugich, a napalać się koniecznie na zwycięstwo nie ma sensu. Tym bardziej, że Atletico już w niedzielę gra z Valencią, a Juventus z Romą, więc na spokojnie w Champions League – remis będzie idealny. Ja polecam ofertę z STS – może gdzieś w necie jest podobna, ale nie mam czasu już jej szukać (wczoraj kurs wynosił 1.60).
remis do 30 minuty @ 1.57 STS :cool:
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
01 Oct 2014, 20:45 » Soccer » Europe » Champions League » Malmo FF - Olympiakos Piraeus
typ W/M Malmo Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 0.5 ✅
1,5 comeon

Nowy miesiąc nowe nadzieje lubię grac na Szwedzki zespól- graja bardzo ambitnie twardo: u siebie zawsze groźni, sporo wrzutek w pole karne maja kilku bardzo ciekawych zawodników-doświadczonych. Moim skromnym zdaniem ciągle sa nie docenianym zespołem.Grecy faworytem ale ten zespól sporo traci na wyjazdach u siebie przy wsparciu fanatycznej publiki sa groźni dla każdego, co nie raz pokazywali- 1 kolejka Atletico.Na pewno maja większe ogranie doświadczenie- piłkarsko tez chyba ciut lepszy zespól, ale uważałbym na granie w ich stronę...ja gram zdecydowanie na gospodarzy bo kursy bardzo fajne: ogrywali juz i to zdecydowanie Sparte, Salzburg. Dramatu na Juve nie było...w lidze forma jest... imo gola u siebie powinni strzelić... taki kurs to... sa bardzo bramkostrzelni zaatakują napewno sa wstanie wygrać, nie przegrać i dla mnie to nie będzie żadna niespodzianka= taka mała perełka na dziś...teren bardzo nie wygodny : Rosenberg, Forsberg ktoś z tego duetu trafi.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Felipe Melo żółta kartka TAK
2.75
Betsafe
Nie no Pany, gratki za wspomnienie o tym świrze. Felipe w tym sezonie 3 mecze, 3 razy żółtko. W ubiegłym sezonie 11 kartek w 38 meczach. W tamtej edycji LM łapał kartkę w 8 meczach złapał kartkę 3 razy. Dwukrotnie przeciwko Realowi i raz w meczu w Londynie przeciwko Chelsea. Do tego Rocchi, który sędziował 3 mecze - pokazał 13 kartek. Więc zakładając,że w meczu utrzyma średnią to warto pobrać kurs na 31letnego Brazlijczyka, który na bank będzie musiał stopować szybkich graczy Arsenalu o ile nie zetnie się z Flaminim ;) W ubiegłym sezonie Włoch sędziował 22 mecze gdzie pokazał 104 żółte i 8 czerwonych kartek.
Smaczku dodaje fakt,że Flamini kiedyś bronił barw Milanu a Melo Juventusu więc znają się dobrze ;) Moim zdaniem warto pobrać ich obu.
Dla grających w Betsafe proponuję też za skromne pieniądze postawienie,że Melo dostanie czerwoną bo wiadomo,że jak dostanie ją bezpośrednio to zakład rozliczą nam negatywnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Ludogorets - Real Madrid(-1.5 gola) 2 @1.52 Pinnacle⛔

Chyba nikt nie widzi tutaj innej opcji niż wysoka wygrana Realu. Ostatnio są w naprawdę dobrej formie, wygrywają wszystko jak leci i to zazwyczaj różnicą kilku bramek. Ludogorets to nie jest drużyna, która powinna sprawić problemy Realowi.

Atl. Madrid - Juventus X/2 @1.66 Unibet⛔

Kurs na to zachęca mnie do grania. Juve póki co jeszcze nie straciło gola i wygrywa wszystko. Atletico powoli wraca na właściwe tory wygrywając z Sevillą ostatnio 4-0 czy z Almerią 1-0. Dzisiaj jednak zmierzą się z znakomitym ostatnio Juventusem. Włosi niemal na pewno urwą punkt Hiszpanom. Można nawet spróbować lekko czystą &quot;dwójkę&quot; zagrać, ale ja się na to nie zdecyduję.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Anderlecht vs. BVB BTS, 1.70 BAH 2/10 ⛔ 0:3 eh sędzia popełnił błąd ????
Jako, że znane są już składy idę w BTS. Fiołki idą w ofensywę. Dwóch napastników: Mitrovic i Matias Suarez. Tuż za nimi Conte i Praet. Ponadto na prawej defensywie zagra ofensywna postać Najar. Siła jest, zespół gra mimo, że szczęśliwie w ostatnich tygodniach to jednak skutecznie. W pierwszej rundzie zagrali bardzo dobre spotkanie z Galatasaray gdzie zasłużyli na sukces. Niestety w ostatnich sekundach stracili bramkę. BVB w swoim optymalnym składzie, no może bez Durma, co pewnie wyjdzie im na plus. Jedyny mecz jaki wyszedł ekipie Jurgena Kloppa był właśnie w LM przeciwko Kanonierom. Dzisiaj nie wątpię w ponowną motywację gości. Czuję, iż będziemy świadkami dość wyrównanego pojedynku, a i przy tym otwartego. Kurs na BTS bardzo korzystny.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Po powodzeniu z meczu Zenitu. Wchodzę w kartki na kolejnych:
Melo opisany wyżej
Gerrard żółta kartka 5.50 Betsafe - w meczu z Basel nie będzie im za łatwo, do tego sędzią będzie Eriksson. Szwed, który lubi dawać wiele kartek ... Gerrarda odpuściłem przy ostatniej akcji pod kryptonimem &quot;derby Liverpoolu&quot;
Marchisio żółta kartka 3.25 Betsafe - kolejny defensywny pomocnik, mecz bardzo ważny po tym kursie próbuje
Myślałem jeszcze nad Safari z Basel bo po jego stronie będzie szaleć będzie Sterling! Flaminiego odpuszczam bo nie mam środków na Unibet.
E: Melo wykartkowany, Flamini też! Aż żal mi,że pograłem tak szybko w Unibet na Siqueira bo na bank przeznaczyłbym wtedy środki na Flaminiego a tak zwrot bo były gracz Benifcki dziś na ławce
Wytłumaczy mi ktoś jakim cudem Marchisio nie dostał kartki przy akcji gdzie skakał do Brycha jak ten szedł do Moraty wręczyć mu kartonik?
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
No to tak. Dobry typer to taki co zrobi dobrą analize,przedstawi kto zagra,kto nie zagra,kto ma kartki,kto ma kontuzje itd a po meczu z równie dużą dozą pewności siebie opowie dlaczego ten typ nie wszedł ???? Ja może nie typowałem ale wiem dlaczego to nie wchodzi.Wielu z was nie wie,więc napiszę. Wczoraj ewidentnie na świecie najbardziej rozchwytywany był typ na Zenit. 8 wygranych w lidze jeden remis plus pokonanie Benfiki na wyjeździe plus transfery jak marzenie to wystarczające powody by wabić jak lep na muchy. Wielu z was wie że kupony z reguły psują pierwsze mecze tak żeby jeszcze człowiek zdążył wrócić do buka i dorobić kilka bo pierwszy mecz już położył wszystko. PSG-Barcelona tu opiniotwórcze środowisko typerów dostrzegło że nie zagra Zlatan i Silva czyli właściwie dwie największe gwiazdy klubu. Oprócz tego Barca w poprzedniej kolejce rozbiła 5-0 rywala z ligi,co miało jeszcze bardziej ukierunkować typy graczy w jej stronę. Psg nie potrafi na razie wygrywać z przeciętnymi zespołami w swojej lidze a fakt ten skutecznie odstraszył każdego przed postawieniem na 1. Mamy przy okazji tego meczu przykładowo pokazane że układ wyników ligowych jest nie przypadkowy a wręcz ma służyć temu by zapanować nad emocjami i tokiem myślenia grających. to że Barca przegra z PSG było zaplanowane na kilka kolejek przed tym meczem,a kontuzje czy kartki Ibry i Silvy także były elementem tej układanki. Śmiejcie się....ale to prawda. Mam w sobie przekonanie że Barca nie przegrała by tego meczu gdyby Ibra i Silva grali bo w tedy nie było by na nią takiej masówki lub też takich kwot... Kurs mimo tych faktów był naprawdę duży,więc nie jeden japoniec postawił po tysiąc dolarów. Wczoraj oprócz Zenitu typowanie ukierunkowane było głównie na Juve x2 i Real z handi. więc nawet jeśli ktoś trafił Arsenal i BVB to dorzucał Juve x2,Real 6-0 lub też może Olypikos x2. Liverpool widocznie jednakl był obstawiany na 2 choć kilka osób nawet na tym forum typowało 1x. świat jednak dawał 2. ci którzy trafili pewnie dostawiali Juve i Real 6-0. Ci którzy jednak wygrali poczynili kolejny krok w kierunku choroby hazardowej.
Podsumowując dwie pierwsze kolejki najbardziej komercyjnych rozgrywek:Monaco-Leverkuse 1, Olympikos-Atletico 1,Chelsea-Shalke X,Benfika-Zenit 2 Shalke-Maribor X PSG Barca 1,Ludożercy-Real h1-1 X ,można też śmiało dorzucić Malmo-Olympiakos 1,Ajax-PSG X,Basel-Liverpool 1 czy dołującą w lidze BVB z Arsenalem 1. Wyniki te układają się nie przypadkowo tylko bardzo precyzyjnie odwrotnie niż zakładają to typerzy a argumenty za danym typem są preparowane przez los by potem z nie wiadomych przyczyn wynik meczu zupełnie nie odzwierciedlał tego co wiedzieliśmy przed jego rozpoczęciem. Czyli tak jak pisałem,Zenit 8-1-0 w lidze pierwszy argument,win z Benfiką drugi argument,Monacoo zbiera baty w lidze trzeci argument,super transfery Zenitu 5 argument. PSG-Barca remis za remisem PSG w lidze 1,remis z przeciętnym Ajaxem 2,win Barcy 5-0 w lidze 3,brak Silvy 4,brak Ibry 5,to jest Barca ona nawet z najlepszymi a może zwłaszcza z nimi nie przegrywa 6....itd Omen już wiedział że ten arcy komercyjny mecz się zbliża i zastawił na grających pułapkę. Jaki problem by był żeby np,było tyle argumentów za Barcą i ona to wygrała przy takim kursie??? W sumie za BVB czy Arsenalem wcale tak dużo nie przemawiało,podobnie za malmo,Leverkusen czy Basel,a te zespoły dziwnym trafem wygrały.I tak jest ciągle a wy tego w ogóle nie zauważacie pisząc cięgle takie same analizy że tego nie będzie,tamten ma kartkę,a ci są bez formy. Moje IQ 130 więc proszę się zastanowić czy warto negatywnie komentować to co napisałem To tyle na razie kolejne raporty nie długo,mam nadzieje że przestaniecie się kłócić kto lepiej typuje a zrozumiecie że to co wy macie do powiedzenia jest G...warte bo i tak to Omen decyduje kto wygra a kto przegra...tych drugich jest zawsze więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 37

misterchef

Użytkownik
Nie od wczoraj wiadomo, ze buki mają duży wpływ na przebieg meczy. Tylko trudno udowodnić takim klubom, ze oni specjalnie puscili mecz, zeby gracze przegrali jak najwięcej kasy. Każdego roku pewniaki konczą się bardzo zaskakującymi wynikami, pamiętny mecz Milan Barca 2:0, w którym wszyscy stawiali na Barce czy Bayern - Manchester City 2:3, w ktorym Bayern był głównym faworytem i nikt nie dawal szanse MC. Chociaż i każdy wie o tym, że dużo meczy jest ustawionych, ale takie zaskakujące wyniki cieszą kibiców, bo jak by piłka była tak przewidywalna nikt by jej nie oglądał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom