>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 01.10.2014 - środa

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Kursy od Unibet:

Falstart w pierwszej rundzie zaliczyły ekipy Atletico oraz Arsenalu Londyn. Kanonierzy w tej kolejce podejmą Galatasaray. Turecki zespół nie zachwycił w rywalizacji z Fiołkami i to właśnie Londyńczycy są faworytami tej batalii. Atletico natomiast uległo w Pireusie 2:3 i teraz czeka ich jeszcze trudniejsze zadanie. Do stolicy Hiszpanii przylatuje bowiem zespół mistrza Włoch, Juventus Turyn. Stara Dama jednak nie miała łatwej przeprawy w z Malmo. Tym samym liczymy na ciekawą rywalizację. Ponadto przed nami spor dość jednostronnych batalii. Real nie powinien mieć kłopotu z ograniem debiutanta z Bułgarii, Ludogorca. Borussia jedzie do Brukseli, gdzie jeśli nie zlekceważą rywala powinni spokojnie wygrać. Zenit natomiast podejmie u siebie Monako. Mimo, iż Francuzi wygrali z Bayerem, to ekipa z Rosji prezentuje znacznie lepszy poziom. Stąd też są faworytami.

Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Atletico Madrid - Juventus
Juventus(2x) kurs: 1,64 buk: Betsson ⛔
remis kurs: 3,20 buk: Betsson ⛔
Nie przesadzajmy z tym Atletico. Rozumiem, że liga włoska jest gorsza od hiszpańskiej, ale Juventus to lider tej ligi. Zespoły mają wyrównany poziom i myślę, że w meczu padnie remis, ale po 1,64 wezmę 2x, a za mniejszą stawkę pograłem remis. Atletico bez Costy to już nie to samo i nawet wysokie zwycięstwo z Sevillą nie zmienia tego zdania. Oczywiście Atletico musi gonić tabelę, ale ma jeszcze dwa mecze z Malmo, rewanż z Olympiakosem. Juventus to nie jest ogórek, a kursy 2,16 do 3,60 to naprawdę przesada. Juventus jak i Atletico mają dobrą defensywę, myślę, że to będzie dość nudny mecz szachów gdzie remis zadowoli wszystkich, a punktów będą szukać gdzie indziej.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie : Manchester City - AS Roma
Godzina : 20:45
Typ : Man. City + over 2.5
Kurs : 2.30
Bukmacher : Betclic
Analiza :
The Citizens po średnio udanym początku w LM (przegrana z Bayernem na Allianz Arena, wyszarpana w 90 minucie, pięknym strzałem J.Boatenga), podejmować będzie u siebie - na The Emirates Stadium - ekipę ze stolicy Włoch - AS Romę. Pocieszać może, że do składu ekipy z błękitnej części Manchesteru powrócili David Silva i Sergio Aguero, za to kontuzjowany jest Stefan Jovetić (choć ponoć ma być dostępny dla Pellegriniego), Samir Nasri, i Fernando. Za to w Romie mamy mały szpital kontuzjowani to : Strootman, Balzaretti, Astori, Castan, Boriello, Ucah i De Rossi, za to wraca Iturbe. Mimo to, ani trochę nie przeszkadza im to w byciu ex-aequo liderem ligi włoskiej wraz z Juve. Bilans bramkowy to 9:1 - bardzo dobry, na 5 meczy - 5 zwycięstw. City trochę gorzej, na 6 meczy 3-2-1 i bilans 12:7, ale już mieli 2 ciężkie mecze, na Emirates z The Gunners i u siebie z podopiecznymi Jose Mourinho - Chelsea. W obydwóch musieli gonić wynik, ale teraz chyba już jest lepiej bo ostatnio wygrali z Hull na wyjeździe 2:4, a tak naprawdę wszystkie bramki to oni strzelili, bo bramki dla Hull to samobój Mangali i rzut karny... Najważniejsze że wygrali i strzelili 4 bramki. Wcześniej w Pucharze Anglii z Sheffield Wed. do połowy 0-0 a potem, puścił worek z bramkami i skończyło się na 7:0. Powoli City wraca na dobre tory, a po ostatniej przegranej muszą zdobyć jutro 3 pkt, aby być dalej czołową ekipą w walce o awans z 1 miejsca, póki co przoduje Roma, która &quot;wtukła&quot; aż 6:0 CSKA Moskwa, to naprawdę świetny wynik. Teraz jadą, do Manchestery, gdzie grać im się będzie o wiele, wiele trudniej. To co mnie interesuje to bramki, Manchester City, over 2.5 pokryte miał 3x, a 3x nie. U siebie pokryli go meczem z Liverpoolem, natomiast brak overa miał miejsce w meczach z wspomnianymi The Blues (1:1) i Stoke (0:1). Roma na wyjazdach grała 2x i raz pokryła w ostatnim meczu z Parmą (1:2 - oglądałem ten mecz, grali dobrze, stwarzali sobie sporo groźnych sytuacji, zwłaszcza w 1 połowie), i raz nie z Empoli 0:1. Natomiast u siebie, nie pokryli ani razu, bo każdy mecz wygrywali gładko 2:0. Licząc na ich ofensywne nastawienie, które pokazali w meczu z CSKA, to bramkę powinni strzelić, zwłaszcza, że zapewne będą grali nisko, wyprowadzając groźne kontry, na które The Citizens czasem lubią się nadziać - piękny przykład -&gt; mecz ze Stoke, 60(albo i lepiej)-metrowy, rajd Dioufa i gol. Obie ekipy jeszcze ze sobą nie grały, więc dobra okazja dla City, pokazać Romie, jak się gra w piłkę w Anglii.I tu resztę zostawiam po stronie gospodarzy, czyli podopiecznym Manuela Pellegriniego, który zarzekał się, że City będzie walczyć na 100% o 3 pkt. Tu jego wypowiedzi :

&quot;To jest kluczowy moment, ponieważ Roma wygrała wysoko swój pierwszy mecz, natomiast my przegraliśmy. Dlatego tak ważne jest, abyśmy zdobyli u siebie pierwsze trzy punkty. To będzie bardzo trudna grupa i nie możemy pozwolić sobie na stratę kolejnych punktów.&quot;
&quot;Każdy zespół czeka sześć spotkań, jednak kiedy przegra dwa pierwsze, sytuacja staje się bardzo trudna. Mam nadzieję, że mój zespół spisze się tak samo jak w meczu z Chelsea, Sheffield Wednesday, czy Hull. Jestem bardzo zadowolony z tych meczów i liczę na to, że uda nam się podtrzymać udaną serię.&quot;


Nie znalazłem listy powołanych City, wiem tylko że Hart będzie bronił.

Znalazłem za to listę powołanych z AS Romy :
BRAMKARZE: De Sanctis, Skorupski, Curci
OBROŃCY: Maicon, Torosidis, Manolas, Yanga-Mbiwa, Somma, Cole, Holebas
POMOCNICY: Nainggolan, Pjanic, Keita, Paredes, Florenzi
NAPASTNICY: Totti, Destro, Gervinho, Ljajic, Iturbe.

Prawdopodobne składy :
City: Hart – Clichy, Mangala, Kompany, Zabaleta – Fernandinho, Toure, Milner, Silva, Navas - Aguero
Roma: De Sanctis – Cole, Yanga-Mbiwa, Manolas, Maicon – Pjanić, Keita, Nainggolan – Gervinho, Totti, Ljajić

Sędzia: Bjorn Kuipers (Holandia)

Jak będzie, zobaczymy, aczkolwiek uważam, że ten typ ma spore szanse wejścia, a kurs wg mnie dobry. Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki+&quot; Powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 3

kaspi1122

Użytkownik
Malmö- Olympiakos
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365

Drużyna Olimpiakosu Pireus ma w tym sezonie nie łatwe zadanie. Wyjście z grupy w której są takie drużyny jak Atl. Madryt i Juventus nie będzie łatwe dla drużyny prowadzonej przez Míchela. Bardzo ważne przy realizacji tego zadania będzie zdobycie kompletu punktów z drużyną ze Szwecji. W pierwszym meczu w tym sezonie Champions League grecy zdobyli 3 punkty w meczu u siebie z drużyną z Madrytu po niezłym meczu w którym zobaczyliśmy aż 5 goli. W dobrej formie jest napastnik Olimpiakosu Mitroglou, linia pomocy też sie nieźle prezentuje z Affelayem na czele.
Według mnie Olimpiakos nie powinien mieć większego problemu ze zdobyciem trzech oczek w meczu z Malmö i znacznie się przybliży do sprawienia w tym sezonie niespodzianki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scyth 98

scyth

Użytkownik
Atletico Madryt - Juventus
Typ: Juventus lub remis
Kurs: 1,62

Co tu sadzic o Atletico w tym sezonie? Kolejny raz utarli nosa Realowi i nadal sa w czolowce PD, aktualnie na 3 mscu po 6 kolejkach (bilans 4-2-0) ale mnie osobiscie wybitnie nie przekonuja w tym sezonie. Ostatnio niby 4:0 z mocna w do tej pory Sewilla ale to tyle z pozytywow, poza regularnoscia oczywiscie. W I kolejce LM dodatkowo zenujacy wystep przeciwko Olympiacosowi bo porazka z taka druzyna to dla Atletico wstyd. O utracie az 3 bramek nie wspomne.
Juventus w lidze na razie kapitalnie, podobnie jak Barcelona w Hiszpanii, nie stracil jeszcze bramki. Bilans 5-0-0, 10-0. We Wloszech Juventus kolejny raz celuje w mistrzostwo, 4 z rzedu, stajac sie powoli hegemonem, z ktorym ciezko rywalizowac. Jednak w LM wyniki z pewoscia niewspolmierne do oczekiwan kibicow jak i calej druzyny. Stara Dama nie moze nawet nawiazac walki o tytul. Teraz trafili do grupy z ktorej powinni spokojnie wyjsc i dziwie sie faworyzowaniu Atletico. Juventus podobnie do druzyny Simeone moze pochwalic sie dobra gra w defensywie, na papierze moim zdaniem sklad ma lepszy. W dobrej formie Tevez, Pareyra. W srodowym starciu typuje remis ale dla bezpieczenstwa sklaniam sie dodatkowo w kierunku Juventusu. Wlosi nie sa moim zdaniem druzyna gorsza od rywali pod wzgledem zawodnikow i pora aby udowodnili to w LM. Jesli nie beda potrafili nawiazac walki z Atletico to o jakiejkolwiek powaznej rywalizacji w Europie moga zapomniec. 2 miejsce w grupie oznaczac bedzie prawdopodobnie kogos z grona Chelsea/Real/Barca/Bayern lub w wersji bardziej optymistycznej Dortmund/Porto/Zenit. Jesli Juventus nie chce konczyc przygody z Liga Mistrzow zaraz po fazie grupowej to lepiej zeby postaral sie w jutrzejszym meczu. Szczerze wierze ze remis jest jak najbardziej w ich zasiegu i nie zdziwie sie nawet jesli wygraja. Kurs moim zdaniem do gry.
Anderlecht - Borussia
Typ: Borussia
Kurs: 1,65
I kolejny nie wiem jak wystawiony kurs. Druzyny typu Anderlechtu nie sa w stanie rownac sie z Borussia. Nawet mimo nienajlepszego poczatku sezonu w lidze niemieckiej Borussia potrafi zagrac kapitalne spotkanie, co potwierdzila chocby w starciu z Arsenalem. Jak widac jest zaciecie na rywalizacje w LM, kadrowo przepasc. Nie ma sensu nawet opisywac meczu, trzeba po prostu brac taki kurs. Mozna polaczyc w dublu z Realem Madryt (kurs 1,23) i juz mamy AKO 2,03 w sam raz do mocniejszego zagrania na środowy wieczor. Real nie przegra z &quot;amatorami&quot; a i Anderlecht w zestawieniu z BVB ciezko nawet porownywac.
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
I kolejny nie wiem jak wystawiony kurs. Druzyny typu Anderlechtu nie sa w stanie rownac sie z Borussia. Nawet mimo nienajlepszego poczatku sezonu w lidze niemieckiej Borussia potrafi zagrac kapitalne spotkanie, co potwierdzila chocby w starciu z Arsenalem. Jak widac jest zaciecie na rywalizacje w LM, kadrowo przepasc. Nie ma sensu nawet opisywac meczu, trzeba po prostu brac taki kurs. Mozna polaczyc w dublu z Realem Madryt (kurs 1,23) i juz mamy AKO 2,03 w sam raz do mocniejszego zagrania na środowy wieczor. Real nie przegra z &quot;amatorami&quot; a i Anderlecht w zestawieniu z BVB ciezko nawet porownywac.
Czy ja wiem... Też mi się wydaje, że BVB na LM wychodzi jakby z zupełnie inną mentalnością niż na ligę, ale z drugiej strony ich ostatnie mecze dają dużo do myślenia. Jasne, może się okazać, że wygrają bez problemu jakieś 2-3:0, ale nie zdziwiłoby mnie też gdyby stracili punkty. Anderlecht, ok, potęgą nie jest, ale nie są też jakimiś nowicjuszami i potrafili zdobyć punkt w Stambule, a niewiele brakowało żeby wygrali, więc dlaczego mieliby nie powalczyć z BVB, która jest w słabej formie.
Nie jestem pewien tego meczu i bardziej skłaniałem się nawet ku zagraniu tutaj 1X, jednak ostatecznie raczej w ogóle nie będę typował zwycięzcy tego spotkania, bo widzę tu za dużo niewiadomych, ale over 2,5 wygląda całkiem całkiem i to jest dla mnie opcja nr 1, patrząc na ofensywę BVB zdolną do strzelania bramek, jak i na ich słabą ostatnio obronę.
 
K 18

kokoszek21

Użytkownik
Ludogorets Razgrad - Real Madryt
Typ: handicap 2:0 / 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Real ostatnio w gazie, pewnie pokonuje następnych przeciwników często pokrywając handicapy. C. Ronaldo w formie, strzela dużo i często więc na pewno z takim przeciwnikiem jakim jest Ludogorets pewnie coś ustrzeli. Real gra piłkę bardzo przyjemną dla oka i efektowną. 8:2 z La Coruna i 5:1 z Elche i 5:1 z Basel w LM mówią same za siebie. Skład Realu na mecz:
&quot;Carlo Ancelotti powołał 20 piłkarzy na jutrzejszy mecz z Łudogorcem Razgrad w Sofii. Do kadry wrócił Pepe, ale nie ma w niej Coentrão i kontuzjowanych Jeségo oraz Khediry.
Bramkarze: Casillas, Keylor Navas i Pacheco.
Obrońcy: Varane, Pepe, Ramos, Marcelo, Carvajal, Arbeloa i Nacho.
Pomocnicy: Kroos, James, Bale, Modrić, Isco, Illarra i Medrán.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema i Chicharito.&quot;
Czyli w 11 zapewne zobaczymy najmocniejszy skład.
Ludogorets w 1 kolejce byli o krok od wywiezienia punktu z Anfield Road. W swojej lidze radzą sobie bardzo dobrze, dużo strzelają ale i też tracą bramki. Ostatnio porażka 2:3 na wyjeździe, wcześniej 2 efektowne wygrane po 5:1 w pucharze i 4:1 w lidze. Na minus dla Bułgarów, że mecz rozgrywany w Sofii a nie w Razgradzie.
Suma sumarum liga hiszpańska jest o kilka klas wyżej od ligi bułgarskiej a drużyna realu od drużyn z ligi bułgarskiej są do przodu o lata świetlne, więc Hiszpanie bez problemu powinni wygrać 3 bramkami.
Można też pokusić się o to, że Real wygra w obu połowach. Kurs: 2,10 . Bukmacher: Bet-at-home
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Benfica over 0,5 gola
Juventus over 0,5 gola
AKO : 2,19
Bet365

Dla mnie najlepsze dwa wybory jeśli chodzi o środowe mecze.
Juve w lidze niepokonany. Piłkarze z Turynu są w naprawdę bardzo dobrej dyspozycji. Atl. Madryt mnie nie zachwyciło jak do tej pory. Owszem mecze z Realem wyszły, ale w pierwszej kolejce LM przegrana z Grekami. Potem remis z Celta Vigo. Jestem zdania, że siła ofenywna Juventusu przynajmniej jednego gola ustrzeli. W ostatnich 15 meczach trafiali 13 razy...mnie taki wynik przekonuje.
Jesli chodzi o Benfice to kompletnie zawiodła w pierwszej kolejce. Wiem, że wszyscy są nakręceni na Bayer i jego zwycięstwa, ale moim zdaniem trochę przygasli. Owszem start sezonu mieli świetny, ale skoro taka Hertha Berlin tak sobie dzielnie pogrywała w Leverkusen to tym bardziej uważam, że podrażniona bez zdobytej bramki w LM Benfica przełamie się i gola zdobędzie.
 
chameau 19

chameau

Użytkownik
Zenit Petersburg - AS Monaco 1 1,72 Bet365
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Witam, na środę przygotowałem, myślę jeden z pewniejszych typów Ligi Mistrzów. O 20:45 w Petersburgu zmierzy się tamtejszy Zenit z zespołem ligi francuskiej – AS Monaco. Według bukmacherów faworytem tego spotkania są gospodarze i ja podpisuję się pod tym obiema rękami. Na początek kilka słów o obu drużynach: Zenit jest liderem ligi Rosyjskiej i po 9 meczach ma na koncie 25 punktów(!!); natomiast Monaco nie radzi sobie już tak dobrze, gdyż w lidze zajmuje 12 miejsce po 3 zwycięstwach, remisie i 4 porażkach. Mam świadomość że nie ma co tych lig porównywać, ale pomimo tego widać już pierwszą różnicę pomiędzy zespołami. Monaco niestety po odejściu m.in. Falcao (a raczej wypożyczeniu) oraz Jamesa nie jest już tą samą drużyną co w poprzednim sezonie. Myślę że zobaczymy w tym spotkaniu zwycięstwo Zenitu; Villas-Boas ma pomysł na grę swojej drużyny i widać tego efekty. Dodatkowym atutem jest fakt że mało której drużynie gra się dobrze na rosyjskim terenie. Zenit powinien wykorzystać atut własnego boiska i pewnie zwyciężyć środowy mecz, gdyż pozostałe zespoły z grupy (Benfica i Bayer Leverkusen) to nie chłopcy do bicia (nawet jeśli w pierwszym meczu Zenit ograł Benficę 2:0). Myślę że po takim kursie warto postawić na ekipę z Petersburga. Pozdrawiam.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Atletico Madrid - Juventus
Juventus(2x) kurs: 1,64 buk: Betsson
remis kurs: 3,20 buk: Betsson
Nie przesadzajmy z tym Atletico. Rozumiem, że liga włoska jest gorsza od hiszpańskiej, ale Juventus to lider tej ligi. Zespoły mają wyrównany poziom i myślę, że w meczu padnie remis, ale po 1,64 wezmę 2x, a za mniejszą stawkę pograłem remis. Atletico bez Costy to już nie to samo i nawet wysokie zwycięstwo z Sevillą nie zmienia tego zdania. Oczywiście Atletico musi gonić tabelę, ale ma jeszcze dwa mecze z Malmo, rewanż z Olympiakosem. Juventus to nie jest ogórek, a kursy 2,16 do 3,60 to naprawdę przesada. Juventus jak i Atletico mają dobrą defensywę, myślę, że to będzie dość nudny mecz szachów gdzie remis zadowoli wszystkich, a punktów będą szukać gdzie indziej.
Juventus to średniak w Europie.
Wystarczy prześledzić ich ostatnie wyniki w LM, przegrywali z Realem i Galatą poza domem,
z Duńczykami tylko zremisowali.
Ateltico u siebie jest bardzo mocne i dla mnie -0,25 na gospodarzy wygląda solidnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Juventus to średniak w Europie.
Wystarczy prześledzić ich ostatnie wyniki w LM, przegrywali z Realem i Galatą poza domem,
z Duńczykami tylko zremisowali.
Ateltico u siebie jest bardzo mocne i dla mnie -0,25 na gospodarzy wygląda solidnie.
To było rok temu po takiej przerwie bez pucharów mimo tego potrafili powalczyć z Realem.Teraz na pewno są mocniejsi Tevez dobrze wygląda.
Atletico raczej nie może przegrać tego meczu bo sytuacja zrobi się nieciekawa.
Ciężko cokolwiek typować w tym mecz ja myślę że no bet ze wskazaniem jednak w stronę Juve ale raczej nie będę tego grał.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Na jutro z kartkami można coś ten tego pograć.Dwa typy lecą odemnie.
Arsenal - Galatasaray
Niska linia w tym spotkaniu.Tureckie zespoły na ogół grają ostro i łapią sporo kartek.Przypomina mi się tutaj spotkanie z Besiktasem,gdzie kartek było w obu spotkaniach dużo.Arsenal ma w swoim składzie zawodników,którzy zbierają licznie kartkoniki tak więc oba zespoły na ten over mogą zapracować bez problemów.No i do tego sędzią będzie Gianlucca Rocchi,który pokazuje sporo kartek http://int.soccerway.com/referees/gianluca-rocchi/44750/.
powyżej 3,5 kartki @ 1.61 ✅

Ludogorets - Real

Grałem ten typ w spotkaniu z Liverpoolem i się nie zawiodłem więc ponownie spróbuję.Ludo gra bardzo ostro i co za tym idzie kartek zbierają bardzo dużo.Na Anfield kartke wyrwali już w 5min.Przyjeżdża Real więc motywacja będzie ogromna.Spotkanie poprowadzi Craig Thomson,który sędziuje mecze ligi szkockiej.Tam wiadomo,że przyzwalają sędziowie na ostrą grę a często brutalną wręcz ale tutaj to zupełnie co innego bo sędziuje mecz w którym grają gwiazdy Realu a nie drwale ze Szkocji.Uważam,że pół godziny to wystarczająco dużo czasu aby zawodnicy królewskich wyrwali parę kos co skończy się kartką.
Kartka przed 31:00 @ 1.83 ✅
Kursy Bet365
W STS też jest bardzo fajna opcja : Kto więcej żółtych kartek - Ludogorets @ 1.75 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mówcie co chcecie ale moim zdaniem kartkowo jutro warto się przyjrzeć meczowi Atl.Madryt - Juventus. Po pierwsze przy założeniu,że Olympiakos wygra w Szwecji i gracze Diego stracą punkty z Juventusem to będzie mocno nerwowo. Po drugie Atl. Madryt w tym sezonie łapie masę kartek - 35 kartek w 9 spotkaniach to bardzo dużo. Po trzecie arbiter Niemiec - Brych.
Ja na ten mecz mam takie propozycje:
Siqueira kartka TAK
4.00
Unibet

To boczny obrońca a jak prześledzimy nawet losowo spotkania to zauważyć łatwo można,że to właśnie zawodnicy grający na tych pozycjach łapią stosunkowo dużo kartek. A były gracz Benficki to bryluje w tym jak Zabaleta w City ;) Rozegrał on 5 spotkań w tym sezonie i w 3 łapał kartkę! Kurs znacznie przesadzony w moim odczuciu.
Koke kartka TAK
5.00
Unibet

Koke to absolutny top jeżeli chodzi o łapanie kartek! W 10 spotkaniach w tym sezonie złapał ich 7! Dla porównania podobnym świrem jest Verratti w PSG i na niego kurs był dziś w meczu z Barceloną 2.10 na kartkę. Ja w tym momencie wpłacam na konto i jak tylko się zaksięguje pobieram obu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Witam moje typy zacznę od meczu Zenit-a.
Dla mnie pewna wygrana gospodarzy. W Rosji każdemu gra się ciężko, w szczególności będzie ciężko grało się dziś Monako które jak by nie było ma problemy! Zenit natomiast musi w końcu coś ugrać w LM. Typuje iż zajdą do przynajmniej 1/4.
Zenit - Monako
Typ: 1
Kurs: 1,7
Bwin

Drugie spotkanie to Ludogorets - Real. Dla piłkarzy i kibiców gospodarzy to niemałe wydarzenie. W końcu odwiedzi ich sam wielki CR7 ze swoją świtą Królewskich. Nie mówię że mecz będzie wyglądał że piłkarze Ludo będą stać i patrzeć z otwartymi ustami co wyrabia real. Lecz poziom wytrenowania, kondycji, doświadczenia itd jest niesamowicie wielki. Myślę że piłkarze będą chcieli i myśleli z kim się wymienią koszulkami itd. A Real może sobie potraktować ten mecz ala sparingowo. Mam na myśli strzelą 3,4,5 brameczek i będą sobie pykać. Mogę się mylić. Lecz spokojnie można zagrać po handi 2:0.
Ludogorets - Real M.
Typ: handi 2:0 Real M.
Kurs: 2,3
Bwin

Trzecim typem będzie mecz Malmo - Olympiakos. Nie wiem jak Malmo lecz wydaje mi się jeśli Olympiakos chce awansować z ciężkiej grupy gdzie są jeszcze A.Madryt i Juve to musi z Malmo ugrać komplet 6 pkt. Bo będzie miało gorącą. A jak wiemy Olympiakos jest dobrze ułożona ekipą przez Michu. Więc stawiam na Olympiakos.

Malmo - Olympiakos
Typ: 2
Kurs: 2.0
Bwin

A jakie są wasze spostrzeżenia co do moich typów??
Pozdro
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Powiedzmy sobie jasno. Liga Hiszpańska biję na głowę każdą inną ligę na świecie.
Juventus w pucharach to dno. Mordowali się u siebie z Malmo. Strzelając dopiero gola w 59 minucie. Atletico może ich styl nie zachwyca ale są piekielnie skuteczni i w ważnych meczach nigdy nie zawodzą. Może i Juve ma większe gwiazdy, ale nazwiska nie grają. Atletico straciło paru kluczowych zawodników ale zastąpili ich dobrymi piłkarzami. Rojiblancos wygra to spotkanie czy chcecie czy nie. Taktyka dzisiaj jest najważniejsza a Juventus grający na afere i posiadający w swoim składzie takich piłkarzy jak Pogba, Vidal, Tevez nie mają żadnych szans by taktycznie wygrać spotkanie z Atletico
Kurs @2.25 to prezent polecam ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
na dzisiaj jeszcze
Cristiano Ronaldo strzeli 2 gole lub więcej @2.62 Bet365------------------
jest ostatnio w dobrej formie, na pewno będzie miał swoje sytuacje z tak słabym przeciwnikiem czy to strzały z główki czy kontry lub jakieś indywidualne akcje. Gra o złotą piłkę i dobrze o tym wie
+++++++++++++++++++++++++Basel 1x @1.79 ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Liga Angielska uważana przez kibiców drużyn angielskich za najlepszą na świecie to najśmieszniejszy żart na świecie. Liverpool i City to średniacy europejscy. Basel będzie grał jak równy z równym z marnym Liverpoolem. Kto tam gra ? Ekscentyczny Balotelli, pierdołowaty Gerrard czy inne przereklamowane gwiazdy. Jedynie Chelsea coś tam gra w Europie a reszta to drużyny godne na to by powalczyć z WBA czy Leicesterem i jaranko że liga angielska najlepsza bo każdy może wygrać z każdym. O dziwo czy w LM i LE najwięksi średniacy rok w rok leją angielskie drużyny aż miło


aaa i co do PSG. Tam jest kupowanie porządnych zawodników, ambitnych walecznych mądre budowanie drużyny i są wyniki 3:2 z Barceloną. Zresztą PSG u siebie jest potężne i lało tutaj nawet i wasze najpotężniejsze na świecie Chelsea z najsilniejszej ligi pod słońcem angielskiej.
To nie jest drużyna jak City że kupują kogo popadnie bo zagrał świetny sezon itp. w PSG kupują zawodników potrzebnych do danej taktyki którzy bedą grać pod ibre czy lucasa czy cavaniego
tak sam w chelsea tez kupowali kogo popadnie przyszedł Mou i uspokoił trochę zapędy transferowe kupując tylko potrzebnych. dlatego Chelsea w tej chwili to najlepsza drużyna angielska kilkanaście kilometrów przed średniakami europejskimi City, Arsenalem czy Liverpoolem a lata świetlne przed United który nie potrafi się odnaleźć po odejściu Safa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Atl Madryt - Juventus
Na Vicente Calderon dzisiejszego wieczoru Atl podejmie Juventus.
Mecz najważniejszy dla jednych jak i drugich w grupie.
Atl który w 1 meczu uległo niespodziewanie w Pireusie 3-2, jeśli dzisiejsze spotkanie przegra może być już po 2 meczach w nieciekawej sytuacji.
W formie jakiej ostatnio jest Atl można uznać, że jest to niezła forma.
Ostatni mecz ligowy z Sevillą pokazał iż po odejściu największej gwiazdy Diego Costy do Chelsea, także są w stanie rywalizować z najlepszymi i walczyć o największe trofea.
Juventus lider po 5 kolejkach w Serie A bez straty bramki. W 1 meczu LM wygrana z Malmo 2-0.
Stara Dama, chce zamazać fatalny występ z poprzedniej edycji LM, gdzie nie wyszła z dość łatwej grupy.
ATL u siebie jest nadal cały czas mocne, mało komu udaje się wywieść cenne punkty. I także dziś pomimo dobrej formy Juventusu, myślę że ATL wśród swoich kibiców na własnym obiekcie po ciężkim meczu nie pozostawi złudzeń Juventusowi.
Obie ekipy zagrają bez jakiś większych absencji.

Typ: ATL Madryt kurs 2,3 bet365 6/10✅


Zenit - AS Monaco
Monaco jedzie do Rosji na trudnym terenie podejmie Zenit.
Po 1 meczach obie drużyny z kompletem punktów.Zenit który zatopił Lizbonę zaś Monaco zaskoczyło Leverkusen. Zenit ostatnimi czasy gra bardzo dobrze, poukładana defensywa jak i zabójcza ofensywa.Pomimo uprzedzenia do trenera Andre Villasa-Boas, zdołał poukładać drużynę, której nie potrafił poprzedni opiekun Luciano Spalletti.
Nadal nie pewna jest przyszłość klubu Monaco po niedawnych problemach Rosyjskiego oligarchy, który przejął klub z Księstwa. Prasa we Francji piszę że klub niebawem, znów może znaleźć się w poważnych tarapatach, gdyż właściciel rozważa sprzedanie klubu.Jednak Wiceprezydent Vadim Vasilyev uspokaja sympatyków Monaco, iż to problemy przejściowe.
Jednak wróćmy do gry zespołu. Monaco w ostatnim czasie jest bez formy, jednak nie ma się co dziwić po odejściu największych gwiazd Falcao jak i Jamesa Rodrigueza nie umieją się odnaleźć w lidze po niespełna 8 kolejkach zajmują dalekie 12 miejsce.W ostatnim meczu zaliczyli wpadkę z Nicea przegrywając u siebie 1-0.
Patrząc na grę obu drużyn, oraz to że Monaco na wyjazdach jak i ogólnie w ostatnim czasie bardzo słabo się spisuje. Myślę że, w dzisiejszym meczu Zenit powinien bez problemu ograć Monaco.

Typ: Zenit kurs 1,7 bet365 4/10⛔
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Może ostatnio trochę zaniedbałem oglądanie meczy i śledzenie poczynań na europejskich boiskach ale przyjrzałem się ofercie i wypatrzyłem parę ciekawych typów, którymi chciałbym się podzielić.

Basel - Liverpool​

Piłkarze ze Szwajcarii z pewnością nie będą chcieli oddać bez walki miejsca premiującego awansem. Przecież w swoim CV mają już wpisane eliminowanie grubszych ryb niż dzisiejszy rywal. Co prawda Real jest raczej nie do ruszenia co pokazał ich mecz z pierwszej kolejki ale Liverpool jak najbardziej do skasowania. Tym bardziej teraz gdy zagrają u siebie, a piłkarze z Anglii złapali dołek i idzie im bardzo ciężko. 14. miejsce w lidze nie napawa optymizmem i pewnie wprowadza nerwowość z zespole dzisiejszych gości. Basel biło ostatnio Chelsea więc spodziewam się, że Liverpool może mieć także duże kłopoty by wrócić z kompletem punktów.
Słowo jeszcze o kartkach. Mecz poprowadzi Szwed Eriksson, który może w lidze nie kartkuje ale gdy prowadzi mecze na poziomie międzynarodowym już jest surowszy. Nie ma się co dziwić bo „lupa” UEFY jest o wiele dokładniejsza niż w słabej lidze szwedzkiej. Mecz zapowiada się na wyrównany i pełen walki więc kartki powinny się posypać. Dla mnie linia 3.5 trochę niska więc pobieram.
Moje typy:
Basel lub remis 1,75
bet365 ✅
over 3,5 kartki 1,70 Betsson ✅
Arsenal - Galatasaray​

Drugi mecz także z udziałem angielskiej drużyny. Arsenal, można powiedzieć - jak co roku, zamienił się w szpital. Kontuzjowanych aż ośmiu zawodników z pewnością powoduje ból głowy u trenera. Mimo to gospodarze są typowani jako dość pewny faworyt. Mi jednak wydaje się, że mecz będzie bardzo równy i każdego wyniku możemy się spodziewać. Drużyny z Turcji nigdy nie są łatwym przeciwnikiem. Nie trzeba daleko szukać w historii pojedynków. W eliminacjach do LM Arsenal mierzył się z Besiktasem i jak pamiętam wcale nie był to łatwy dwumecz.
Nie wyłapałem jakiś absencji w drużynie ze Stambułu. Galatasaray jeszcze w tym sezonie nie zeszli poniżej czterech rzutów rożnych w meczu czy to na tureckim boisku czy w pierwszym meczu LM. Z pewnością dziś też będą mieli swoje okazje nawet jeśli zagrają z kontry. Z racji niskiej linii gram na over rogów ze strony gości.
Moje propozycje:
over 3.5 rzutów rożnych dla gości 1,84 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Powiedzmy sobie jasno. Liga Hiszpańska biję na głowę każdą inną ligę na świecie.


Liga Angielska uważana przez kibiców drużyn angielskich za najlepszą na świecie to najśmieszniejszy żart na świecie. Liverpool i City to średniacy europejscy. Basel będzie grał jak równy z równym z marnym Liverpoolem. Kto tam gra ? Ekscentyczny Balotelli, pierdołowaty Gerrard czy inne przereklamowane gwiazdy. Jedynie Chelsea coś tam gra w Europie a reszta to drużyny godne na to by powalczyć z WBA czy Leicesterem i jaranko że liga angielska najlepsza bo każdy może wygrać z każdym. O dziwo czy w LM i LE najwięksi średniacy rok w rok leją angielskie drużyny aż miło


To nie jest drużyna jak City że kupują kogo popadnie bo zagrał świetny sezon itp. w PSG kupują zawodników potrzebnych do danej taktyki którzy bedą grać pod ibre czy lucasa czy cavaniego
tak sam w chelsea tez kupowali kogo popadnie przyszedł Mou i uspokoił trochę zapędy transferowe kupując tylko potrzebnych. dlatego Chelsea w tej chwili to najlepsza drużyna angielska kilkanaście kilometrów przed średniakami europejskimi City, Arsenalem czy Liverpoolem a lata świetlne przed United który nie potrafi się odnaleźć po odejściu Safa.
Człowieku co to za herezje XD? Zrób tak, włącz sobie JAKIKOLWIEK mecz ligi hiszpańskiej, potem włącz jakikolwiek mecz ligi angielskiej a później włącz jakikolwiek mecz ligi niemieckiej. Potem zrób tak jeszcze z 2-3 razy by zniwelować przypadek losowy i może wtedy zrozumiesz definicję pojęcia najlepsza liga. Tu nie chodzi o to jak topowe drużyny wypadają na tle innych topowych drużyn z danej ligi a bardziej o to jak zebrane w kupę wszystkie drużyny wypadają na tle wszystkich drużyn z innej ligi. I tutaj w hiszpani mamy dobrych techników, którzy wolą sobie popłakać na boisku zamiast grać. Mnie oczy kolą jak oglądam te dziewczyny. W angielskiej praktycznie którego meczu byś nie włączył jest gra na pełnym speedzie, technika, siła, taktyka. Niemiecka to samo, przez ostatnich pare lat znacząco podskoczyła i moim zdaniem przegoniła Twoją la lige o parę długości. Poza tym oceniając wyniki angielskich drużyn weź pod uwagę najbardziej napięty terminarz zde wszystkich lig oraz fakt, że trzeba spinać dupę na dosłownie każdy ligowy mecz. A w hiszpańskiej taki real spina się na atletico, barcę i może z 3 inne mecze a tak to ma spacerek przez cały sezon. Dorośnij ????

dziś trochę krótko bo słabo z czasem

MALMO - OLYMPIAKOS

Dla mnie gra na greków to dzisiejszy bet dnia. W poprzedniej kolejce słusznie przestrzegiwałem przed masówką w stronę Atletico i jak się okazało grecy mnie nie zawiedli. Pokazali, że umiejętności i potencjał są. Mimo, że Juve się trochę męczyło z dzisiejszymi gospodarzami nie zamierzam dawać im zbytniego kredytu zaufania. Drużyna z Pireusu ma dość ciężką grupę dlatego w tym meczu 3pkt to MUST BE.

Olympiakos @2 biorę z pocałowaniem ręki⛔⛔
Mitroglou gol @2.37⛔⛔

ZENIT - MONAKO

Widać, że Villas Boas zrobił w z Zenitu drużynę na na miarę swojego składu i ich gra w końcu przypomina coś napawającego optymizmem. Pokonali na wyjeździe Benficę w dość gładki sposób. Dziś na rosyjnski(jeden z najcięższych) teren przyjeźdza francuskie Monaco. Goście zaskoczyli w poprzedniej kolejce gdyż masowo skazywani na porażkę pokonali aptekarzy. W lidze jak prezentowali się mizernie tak dalej nie ma szału. Forma zenitu + piekielnie ciężki teren =

Zenit @1.7 ogromne value polecam⛔

//pierdole odpuszczam wyniki w fazie grupowej bo to jest masakra ;/ przynajmniej karteczki na zielono
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Po co prowadzicie dyskusje z takimi cepami, piszącymi która liga jest lepsza, informację tego typu nie mają żadnego związku z LM to po pierwsze.A dodatkowo komentowanie tego typu wpisów i robi się syf i nikt nie zagląda nawet do tematu, bo po co? jak jeden licytuje się która liga jest na topie i pisząc analizę w dziale LM argumentuje to w swoim typie.
Każda Liga ma swoją wartość jak i inny styl.Ale powtórzę co to ma do LM??
[do usunięcia]
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Zenit Saint-Petersburg vs. As Monaco

Środowe spotkanie w lidze mistrzów rozpocznie się o godzinie 18:00 w Rosji , gdzie na siebie staną rosyjski Zenit Petersburg oraz francuskie Monaco. W pierwszej kolejce oba zespoły odniosły zwycięstwa drużyna z Rosji pokonała w Portugali zespół Benfici Lizbona 0:2 , a natomiast gracze z księstwa pokonali u siebie zespół z Niemiec – Bayer Leverkusen 1:0. Zenit jest bezapelacyjnym liderem ligi rosyjskiej. Osiem zwycięstw w dziewięciu kolejkach to wynik wprost wymarzony, a jedyny remis ekipie z Saint Petersburga przytrafił się... w miniony weekend przeciwko Spartakowi Moskwa. Zenit miałem wrażenie , że widzę zespół zmęczony a przynajmniej nie tak dobry fizycznie, jak bywało to u nich ostatnio , a zwłaszcza filar defensywy Garay jak i lider ofensywy Hulk nie wyglądali zbyt dobrze. Ekipa z Monaco to już nie ta sama drużyna co w zeszłym sezonie , gdzie zdobywali vice mistrzostwo w swojej rodzinnej lidze, ale wiadomo , że stracili dużo z personelu kadrowego – Falcao / James .. i od razu gra się w Monaco nie układa , choć jest ciągle zawodnik , który może odmienić losy meczu , a mowa tu o Bułgarze – Berbatov. Zenit nie traci wiele bramek i nie jestem pewien czy Monako da radę wywiezsc z ciężkiego terenu jakieś punkty , ale pogram do typu (win Zenitu) , że obydwie strzelą.

Przewidywane składy:

Zenit: Lodygin - Smolnikov, Garay, Lombaerts, Criscito - Witsel, Garcia - Hulk, Danny, Shatov - Rondon
Monaco: Subasić - Fabinho, Raggi, Carvalho, Kurzawa - Toulalan, Moutinho - Silva, Germain, Ferreira-Carrasco - Berbatov

sędzia: Mark Clattenburg (Anglia)

Moje propozycje:
Zenit @ 1.7
Obydwie strzelą @ 1.83

Bet365​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom