>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 01.10.2014 - środa

Status
Zamknięty.
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Powiedzmy sobie jasno. Liga Hiszpańska biję na głowę każdą inną ligę na świecie. Juventus w pucharach to dno
Następny artysta.... to że w tamtym roku był hiszpański finał LM to nie znaczy że cała europa to ligowy kazachstan.
PS: Typ na Basel bardzo dobry. Ja osobiście gram Basel DNB po 2.60 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
No cóż na dziś bardzo niebezpieczne robi się granie na Zenit,Juventus i Bassel.
Czy wyniki znowu będą wprost proporcjonalnie odwrotne w stosunku do typów,czyli Monaco X,Liverpool 2,Atletico 1.....a może tym razem te opcje wejdą ale np Real wszyscy dorzucicie a okaże się że ludożercy mają wsparcie niebios??
Mama taką propozycje niech każdy kto ma zamiar grać w singlu za większą gotówkę na któreś ze spotkań(szczególnie Zenit czy Basel 1x) niech o tym da znać w tym dziale. Uwierzcie mi żadna wskazówka,żadne analizy,braki,kartki,kontuzje nie mają takiego wpływu na wyniki tych spotkań niż wasze pieniądze. Ułatwimy sobie życie.
A co do kolegi z 94 w nicku ....hm lekce odrobiłeś?
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Nawet nie będę odnosił się do niektórych postów tutaj bo szkoda mojego czasu.
Co mi się rzuca w oczy w dzisiejszych spotkaniach..?
To że w każdym spotkaniu poza Ludogorets a Realem nie ma zdecydowanego faworyta i wygrana nie faworyta nie będzie sporą niespodzianką. Moim zdaniem buki trochę na siłę szukają faworytów w tych spotkaniach, gdzie kursy powinny rozkładać się mniej więcej po równo. Ja to spróbuje wykorzystać i postawie wszędzie na nie faworytów z podpórką. Bo o ile wczoraj było kilka w miarę pewnych typów to dzisiaj jest ich jak na lekarstwo.
Monako X2 - 2.20

Anderlecht 1X - 2.30
Galatasaray X2 - 2.40

Juve X2 - 1.61
Basel 1X - 1.75
Benfica X2 - 1.90
Malmo 1X - 1.83
Bet365

Do tego dorzucę analizę do meczu Ludo z Realem
Dla mnie kluczowe w tym spotkaniu będzie to jak gra Ludogorets i jak zmotywowany jest Real na wysokie pogromy rywali. Ludo to nie jest zespół który będzie stawiał autobus bo na niewiele to się może sdać. To zespół który dominuje w swojej lidze i jest nastawiony na ofensywe, w europejskich pucharach gra moze nie bardzo ofensywnie ale mądrze i do przodu nie muruje się licząć na obronę Częstochowy i 0:0. Taka gra leży oczywiście Królewskim których gry chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Na uwagę zasługuje fakt że po fali krytyki z początku sezonu zaczeli wygrywać i to dosłownie gromiąc rywali strzelając w ostatnich spotkaniach mase bramek. Ostatnio na trudnym terenie pokonali 2:0 Villareal. Ofensywa Realu jest głodna goli co bylo widać w poprzednich spotkaniach gdzie 4:0 im mało i dalej atakują niemal całym zespołem. O ile wyjdzie podstawowy skład to o wysokie zwycięstwo Realu jestem spokojny.
Real (-2) - 1.725 ⛔
Bet365
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Anderlecht Bruksela - Borussia Dortmund

W dzisiejszym meczu w Brukseli szukam doga, niespodzianki po niezwykle dobrym kursie. @5,75 do ustrzelenia, a proponuje się spieszyć bo kursy spadają. Borussia gra ostatnio koszmarnie. Nie chodzi nawet o wyniki, które są bardzo słabe, ale też o styl. W ostatnich Derbach Westfalii zostali pokonani 2:1 przez nienajlepiej grające ostatnio Schalke, ponadto pozbawione Kevina-Prince&#39;a Boatenga i Juliana Draxlera. Wcześniej remis (goniąc od 0:2) z będącym wówczas w strefie spadkowej Stuttgartem, a jeszcze wcześniej porażka z Mainz. Nie wypaliły transfer ofensywne. Immobile gra bez pomyślunku, strasznie się rwie i mota. Ramosa chyba przerasta wielkość klubu. Kontuzje Reusa, Mchitariana i Błaszczykowskiego, to sprawia że każda ofensywna piłka leci do Aubameyanga, i biedny murzyn jest po prostu zajeżdżany. Rozsypał się też środek, który jako jedyny próbuje trzymać Jojić. Gundogan kontuzja, Sahin kontuzja, Bender bez formy... Klopp powinien grać weteranem Kehlem, ale jakoś tego nie robi. Ostatnio w akcie desperacji przesunął tam Gintera ze środka obrony, i to co robił z nim Meyer to było przykro oglądać. Obrona bez Suboticia też monolitem nie jest, zwłaszcza że Durm na boku robi koszmarne błędy. Naprawdę, ten zawodnik prezentuje obecnie poziom Wawrzyniaka, jeśli nie jeszcze niższy, skrzydłowi Bundesligi regularnie robią z niego wiatrak.
Jedyny dobry mecz w tym sezonie Borussia rozegrała właśnie w LM z Arsenalem, jednak od tamtej pory nawet nie zbliżyli się do tego poziomu.
Anderlecht za to radzi sobie całkiem dobrze. Lideruje w Jupiler League, pozostając niepokonanym zespołem z bilansem 6-3-0. Dobrze funkcjonuje ofensywa z Aleksandarem Mitroviciem na czele, wspomaganym przez nieco cofniętego Matiasa Suareza. Środek pola trzymany przez doświadczonego Stevena Defoura i młodziutkiego, niezwykle utalentowanego Youriego Tielemansa (zaledwie 17 lat !!). Fiołki to ekipa lubiąca grać ofensywnie, z bilansem bramek 18-9. W pierwszym meczu LM zremisowali na trudnym terenie w Stambule, bedąc stroną dominującą w mecu, więc czemu nie mogliby się pokusić o zwycięstwo u siebie?? Borussię w obecnym składzie naprawdę da się łatwo naruszyć. Anderlecht potrafi niezwykle zmobilizować się na ważne mecze. 1X to naprawdę dobry typ, a dla odważnych polecam pograć za niewielką stawkę czystą 1.
1 @5,75 Bet365
1 DNB @4,00 Bet365
1X @2,30 Bet365
 
deepred 873,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Panowie, szczerze. Powiedzcie mi, dlaczego większość z was jest pewnym zwycięstwa Juventusu? Wg mnie z Atalantą nie zachwycili, w przeciwieństwie do Atletico, które rozmontowało dobrze funkcjonującą Sevillę. Nie oszukujmy się, Juventus jest póki co dobry na własnym podwórku, a zmiana Conte na Allegriego jeszcze niczego ciekawego nie zmieniła, ale wg mnie tylko dlatego, że jak dotąd Juventus poprostu nie miał z kim przegrać. Mistrz Hiszpanii jest u siebie baaaaaardzo mocny, i nie sądzę, żeby Juventus był w stanie im się postawić. Na ławce zobaczymy Diego Simeone, a co zmienił jego powrót na ławkę z trybun obserwowaliśmy w ostatnim meczu ligowym. Orkiestra wraz ze swoim dyrygentem nie sfałszowała ani razu, więc posługując się cały czas muzycznymi metaforami, dzisiaj &quot;Los Colchoneros&quot; powinni kontynuować swój koncert.

Pozostając dalej w tematyce trenerskiej, to po pierwsze uważam Simeone za zdecydowanie lepszego fachowca, Allegri to trener, który nie musiał nic w Juve budować, właściwie dostał gotowy zespół w schedzie po Antonio Conte, i tylko musi ewentualnie dopasować kilka elementów do całej układanki.
Po drugie Simeone to większy autorytet niż Allegri. Włoch jest wg mnie osobą, która w przeciwieństwie do Diego, nie jest dyrygentem orkiestry.
Po trzecie Simeone to kawał potężnego charakteru, Włoch, to bez urazy &quot;facet bez cojones&quot;. Nie daje tego czegoś swojemu zespołowi, co daje Argentyńczyk.
Wiadomo, że to nie trenerzy będą grali, ale Atletico podbudowane wysokim zwycięstwem nad Sevillą i powrotem Simeone powinno gładko rozprawić się ze &quot;Starą Damą&quot;.
Atletico / 2.38 / bet365 ✅✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Monaco wygra @ 5,50 Bet365
Monaco może spisywać się słabo w lidze, ale co z tego ? Liga francuska jest teraz tak słaba, że wystarczy kilka dobrych spotkań aby z powrotem znaleźć się w czubie i jestem przekonany że Monaco po raz kolejny zakwalifikuje się do Champions League. Zenit może być sobie liderem i gromić wszystkich w lidze rosyjskiej, ale Liga Mistrzów to coś innego. Villas Boas dał mi się zapamiętać z Premier League jako trener który bardzo słabo reaguje na boiskowe wydarzenia i jako człowiek pozbawiony charyzmy. Pamiętajmy że Monaco ma w swoim składzie sporo wyjadaczy i Liga Mistrzów to był ich główny cel, coś o co walczyli przez cały poprzedni sezon i to im się udało i teraz pomimo przejściowych problemów klubu zdołali już wygrać z Leverkusen gdzie również byli skazywani na pożarcie, ja potencjał obu zespołów oceniam 50-50 i te kursy są dla mnie nie zrozumiałe, polecam zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Sędzią meczu w Londynie będzie Włoch - Rocchi! Więc biorąc pod uwagę kontuzje w Arsenalu i rosnące ciśnienie w ekipie Kanonierów moim zdaniem warto próbować kartek na zawodników gospodarzy. Mi w oko wpadł kurs...
Flamini kartka tak 3.75
Unibet
Wiadomo jak gra ostro Flamini. Turasy zapewne się nie położą a w środku Arsenalu zaś luki... lepiej poczekać na składy jednak i wtedy podjąć decyzje. Ciekawie też przedstawia się opcja na kartkę dla Chambersa. W ekipie gości też zapewne coś się znajdzie, jednak ja wolę poczekać na składy. Ten post traktujcie jako bodziec do dyskusji bo wiem,że kilku z Was podobnie jak ja szuka kartkowiczów a cisza w tym zakresie aż głupio
 
aman 139

aman

Użytkownik
Po wczorajszej kolejce niespodzianek dzisiaj nie gram na wyniki spotkań.

L.Razgrad - Real Madryt
TYP: więcej żółtych kartek: L.Razgrad kurs: 1.65 eFortuna
Jak wiemy L.Razgrad w poprzedniej kolejce przegrał 2:1 z Liverpoolem, a przy tym zaprezentował się dobrze na tle swojego rywala. Mimo, że liga PL uchodzi za twardą i ostrą, to właśnie gracze Razgradu wyłapali więcej kartek, bo aż 4!
Zdaję sobie sprawę, że Real Madryt może podejść do tego spotkania nieco mniej zmobilizowany, ale mimo to uważam, że będą w skupieniu wykonywać swoją robotę i nie narażą się w takim spotkaniu na kartki, które mogą mieć znaczenie w przyszłych pojedynkach z lepszymi drużynami. Dodatkowo będzie działał czynnik psychologiczny. W końcu gospodarze będą gościć u siebie sam Real Madryt, więc nerwowe zagrania, zwłaszcza na początku będą na tle dziennym. Dodać do tego typu mogę to, że Real bardzo dobrze gra skrzydłami oraz z kontry. Często wtedy faul na kartkę do jedyne wyjście, gdy rywal jest lepiej przygotowany fizycznie.
Anderlecht - Dortmund
TYP: więcej rzutów rożnych: Dortmund kurs: 1.80 eFortuna
Nie ufam formie BVB, ale wiem, że zawsze podchodzą do meczy z sercem. Ich największym atutem jest własne boisko, którego będą pozbawieni w tym przypadku. Mimo to sądzę, że świadomość grania z drużyną słabszą na papierze podziała na nich pozytywnie i z pewnością siebie ruszą do ataków od samego początku. Ich celem jest zdobycie 3 pkt w tym pojedynku, a jak wiemy nie słyną ostatnio ze skuteczności. Atakują głównie skrzydłami i często dużo potrzebują takich prób, by w wreszcie padł gol. Nawet jeśli szybko go strzelą to BVB jest drużyną, która nie cofa się do defensywy. Podoba mi się to, że idą za ciosem. Po drugiej stronie boiska jest Anderlecht. Drużyna, która w Turcji była wystraszona rywala, ale udało jej się strzelić gola i dowieźć remis. Liczę na to, że dzisiaj ich defensywa także mnie nie zawiedzie co wpłynie pozytywnie na typ.
Łączny kurs ako daje nam: 2.97
Jest to jedyny bet na dzisiaj, za który gram grubiej.
Powodzenia!
 
S 2

street-living

Użytkownik
Basel - Liverpool 2 2.10 Milenium⛔

Tak więc Liverpool wraca do elitarnej Ligi Mistrzów w tym sezonie, w pierwszym meczu wygrali w dosyć słabym i szczęśliwym stylu z mistrzami Bułgarii 2-1.
W drużynie gości zabraknie napewno: Glen Johnson, Mamadou Sakho, Jon Flanagan, Emre Can, Joe Allen i Daniel Sturridge. Skład Liverpoolu będzie zapewne zbliżony do tego z soboty, kiedy to zremisowali w derbach Liverpoolu z Evertonem.
&quot;Będąc w tym miejscu chcemy wyjść na boisko i wyrazić siebie, pokazać swoją grę i zgarnąć trzy punkty.&quot; tutaj mamy wypowiedź trenera Liverpoolu i wydaje mi się, że Rodgers jak i piłkarze z Liverpoolu, będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony kibicom z całej Europy w dzisiejszym meczu.
Sądzę, że będą dyktowali tempo gry i grali dosyć ofensywnie z uwagą by ten mecz wygrać mając w obwodzie jeszcze trudny mecz z Realem motywacja piłkarzy the Reds powinna być dosyć wysoka. Kurs 2.10 nie jest duży patrząc z jakim rywalem zmierzą się goście, jednak za małą kwotę zaryzykuję i postawię pewne zwycięstwo gości.
Basel nie jest drużyną do bicia, jednak uważam, że posiadają gorsze umiejętności od graczy z ligi angielskiej i jeśli, podkreślam, jeśli obrona drużyny gości będzie w formie, spokojnie powinni sobie poradzić w Szwajcarii. Dzisiaj czuję dobry mecz ze strony Coutinho i kilka bramek gości.
Ponadto stawiam remis w meczu Atletico - Juventus⛔, oczywiście za mały hajs ????
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Łudogorec Razgrad - Real Madryt
Suma goli/obydwie drużyny strzelą: over 2.5/nie

@3.10 Bet365

Jutro o 20.45 debiutant z Bułgarii podejmie na stadionie w Sofii triumfatora Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu. Real Madryt przyjeżdża do Bułgarii po to, aby zdobyć kolejne trzy punkty w drodze po obronę wywalczonej w zeszłej edycji Decimy. Zdecydowałem się na to, aby połączyć ilość bramek z tym, że tylko jedna drużyna będzie w tym meczu strzelać bramki. To dość ryzykowny bet, dlatego też ten kurs nie może nikogo dziwić. Dlaczego ryzykowny? Real od początku sezonu zmaga się z problemami w defensywnie. Nie chodzi o absencję któregoś z piłkarzy, a po prostu o słabszą dyspozycję. Łącznie z pretemporadą Królewscy zdołali zachować trzy konto zaledwie trzy razy. Jak na drużynę, która chce zdobyć potrójną koronę jest to bardzo słaby wynik. Jednak ostatni mecz ligowy z Villarrealem napawa mnie optymizmu. We wspomnianym spotkaniu Real zagrał parą stoperów, którą utworzyli Ramos z Varanem. Real miał w meczu z Żółtą Łodzią Podwodną trochę szczęścia, np. interwencja Marcelo, który dosłownie rzucił się, aby zablokować jeden ze strzałów. Gdyby nie to, drużyna z Madrytu po raz kolejny nie zachowałaby czystego konta. Spójrzmy jednak na to z kim Blancos się jutro zmierzą. Łudogorec to drużyna, która miejsce w fazie grupowej LM może zawdzięczać jednemu piłkarzowi. Temu, który wygrał im serię rzutów karnych i co już pewnie wiecie, nie był to bramkarz. W meczu z Liverpoolem powinni przegrać o wiele wyżej, a przy odrobinie szczęścia wywieźliby z Anfield jedno „oczko”. Widziałem skrót tamtego meczu i myślę, że Real jako bardziej wytrawny bokser od Liverpoolu wypunktuje swojego przeciwnika posyłając go na deski. Myślę, że Królewscy zachowają czyste konto i strzelą minimum trzy bramki w tym meczu. Siła rażenia podopiecznych Carlo Ancelottiego jest ogromna. Szczególnie biorąc pod uwagę to, w jaki sposób ich największy crack rozpoczął ten sezon. Cristiano Ronaldo w 9 meczach tego sezonu strzelił 13. bramek. Jednak w Champions League przeciwko Bazylei zdołał umieścić piłkę w siatce zaledwie (jak na niego) jeden raz. Portugalczyk na pewno myśli o pobiciu rekordu, który z resztą ustanowił sam w poprzedniej edycji. Wtedy zaliczył 17. trafień. Dziś rywal nie będzie zbyt wymagający, więc myślę, że CR7 pociągnie swój zespół do wygrania tego spotkania minimum trzema bramkami różnicy, bo Łudogorec nawet we własnej lidze ma ostatnio ogromne problemy z seryjnym wygrywaniem spotkań, a co dopiero z utrzymywaniem czystego konta.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
DZISIAJ BYŁO CH.... ALE DOBRE KURSY TEŻ WESZŁY ????

Wczoraj było ładnie oby i dziś! ????
Zenit - Monaco 1 1.67 fortuna ⛔ przysiegam wam ze mialem dac -2,5 gola no ale dobra teraz mam nauczke
&quot;Faworytem środowego spotkania mimo tego niepowodzenia będzie Zenit. W Rosji każdemu gra się ciężko, a Monaco w tym sezonie nie należy do najsilniejszych, tym bardziej na wyjazdach...&quot;
Czy ja wiem.. Wiadomo Zenit jest w dobrej formie wygrana u Benfiki 0:2 napewno daje dobre morale a Monaco wygralo w szczesliwych okolicznosciach. Jak by to powiedziec Monaco to taki sredniak gigantów (tymi z kasa pilkarzami itd) Chcialem wczoraj napisac o Bayernie ale nie zdazylem ale chcialem napisac ze w Rosji gra sie niezwykle ciezko co pokazal wczorajszy mecz gdy by nie karny bylby remis. Ale Zenit jest lepszy od CSKA co widac po wynikach a Monaco no coz.. jakos ich wyniki nie napawaja tak zebym mogl na nich postawic X2 poniewaz porazki z Lyonem i Bordeaux to jakiś znak a oni graja w Rosji i to z Zenitem ktory skoro wygral z Benfika to czemu nie u Siebie z nie blyszczacym Monaco?
Anderlecht - Borrusia BTS 1,64 Fortuna ⛔ Nie daje Borrusi bo to wielka niewiadoma
&quot;W nadchodzącym meczu w barwach brukselczyków nie wystąpi kontuzjowany Fabrice N&#39;Sakala, niepewni gry są także zdobywca bramki w meczu z Turkami Dennis Praet oraz obrońca Anthony Vanden Borre. Znacznie dłuższa jest lista nieobecnych w Dortmundzie. Z kontuzjami zmagają się Jakub Błaszczykowski, Oliver Kirch, Henrich Mchitarian, Nuri Sahin i Marco Reus. Pod znakiem zapytania stoi także gra Ilkaya Gündogana i Senastiana Kehla...&quot;
Wedlug Mnie tu nie ma co dawac zbytnio kto wygra bo naprawde ten mecz to loteria. Jak Borrusia zagra słabo to dostana becki. Jak widac lista w Borrusi kontuzji jest dluga i to nie napawa dobrze przed tym meczem. Porazka z Mainz, u Siebie z Sttutgartem remis i na koncu porazka z Schalke ktore zremisowalo z Mariborem.. Wedlug Mnie to juz jest jakis sygnal. Kontuzje, Gra ostatnio w kratke plus dobrze grajacy u Siebie Anderlecht kusiłby na 1X ale nie ma co. To jest Liga Mistrzow i naprawde nie wiadomo jak tu to bedzie wygladac. Ja widze to ze Anderlecht moze strzelic 1 bramke ewentualnie Borrusia od razu atakowac ale Anderlecht latwo u Siebie broni nie zlozy nie wydaje mi sie. BTS wydaje sie tu najpewniejszy ale nigdy nie moze byc niczego pewnym oprocz smierci.
Arsenal - Galatasaray 1 1.55 Fortuna ✅
&quot;
Główną przyczyną obniżenia lotów przez Arsenal jest jednak plaga kontuzji. Zmaga się z nimi aż ośmiu piłkarzy – Aaron Ramsey, Mikel Arteta, Nacho Monreal, Yaya Sanogo, Mathieu Debuchy, Theo Walcott, Serge Gnabry i Olivier Giroud. Jeszcze kilka godzin temu wątpliwy był występ Jacka Wilshere&#39;a, ale jak wyjawił menedżer londyńskiego zespołu, ostatecznie będzie on dostępny na środowa potyczkę.
W przeciwieństwie do klubowych lekarzy Arsenalu, sztab medyczny Galatasaray był ostatnio bezrobotny...&quot;
Tutaj nie bede co duzo pisal. Arsenal musi wygrac i to zwlaszcza u Siebie i poprawic humory kibicom a Galatasaray naprawde nie zagra za dobrze i nie ma co tu gadac. Arsenal musi to wygrac a z srednio grajaca Galata to nie jest rzecz niemozliwa zwlaszcza u Siebie mimo tylko 1:1 z Tottenhamem
Atletico - Juve 2 3.45 ⛔ ewentualnie BTS 2.04 ⛔ ewentualnie jeszcze podwojna szansa 0-0 1.62 ✅ Fortuna
&quot;
Przed środowym meczem jedynym zmartwieniem Diego Simeone jest problem z nosem Mandzukicia, ale Chorwat zagra w specjalnej masce i to najpewniej od pierwszego gwizdka. Wątpliwym jest by na tak ważny mecz znalazło się miejsce w składzie dla Griezmanna czy Cerciego. Obaj nie mieli czasu aby się zgrać z nowymi kolegami.
Juventus zagra za to bez Andrea Barzagliego, Andrea Pirlo i Romulo. Do składu wrócił Martin Caceres jednak dla niego zabraknie miejsca w wyjściowej jedenastce...&quot;
Pojedynek moich 2 ulubionych klubow. Chcialbym remis ale w Buku nie ma czasu na sentymenty ???? Ja na kuponie mam na 2 lecz moze i pozostaje wam cos dadza do myslenia. Juve wiadomo pieknie gra nie wiem co napisac serio a Atletico tez ich lubie no ale jakos nie moga dobrze wejsc w ten sezon mimo ze dostali ostatnio dobry sygnal po wygraniu z Sevilla. Lecz ja to widze tak ciezki mecz w 1 polowie mozliwy jest remis a nawet w calym meczu lecz jesli Juve znajdzie sposob na bramke gospodarzy bedzie madrze bronic tego wyniku i groznie atakowac a Atletico bedzie tylko napierac i grajac z Juve nie wiem czy da to skutek. No coz zobaczymy.
Basel - Liverpool 1 3.6 Fortuna ✅
&quot;FC Basel lideruje szwajcarskiej Super League, mimo iż w samym wrześniu przegrał z Grasshoppers oraz - w ostatni weekend - zremisował w Thun. Ekipa z St. Jakob Park szczególnie u siebie radzi sobie nieźle, a że stać ją na sprawienie niespodzianki, udowodniła choćby w poprzednim sezonie pokonując dwukrotnie Chelsea..&quot;
Nie ma co naprawde patrzec na mecz z Realem bo Basel tak naprawde nie mialo szans. A Liverpool ? Tak kazdy mowil pewniak itd itp a ledwo wygrali z Ludogorcem ktory postawil im dobre warunki. Jak widzicie z Chelsea umieli wygrywac to czemu nie z bezbarwnym Liverpoolem ? Gwiazdy naprawde to nie wszystko trzeba umiec wykorzystac te atuty ktore sie ma. A Basel u Siebie jest grozne co czesto pokazuje np w LM. Mysle ze jest tu szansa na niespodzianke lecz jezeli ktos tak sie obawia to niech da sobie 1X po 1,77
G. Bale strzeli 1.90 ⛔
Niestety tu az takiej analizy nie ma. Wiadomo Ronaldo tez ustrzeli ale ten kurs jakos malo mnie pociaga wole dac na Walijczyka ktory tez potrafi strzelac gole co pokazal w meczu z Basel wiec dlaczego nie z Bulgarami? (Mam nadzieje ze go nie zdejma ???? )
Leverkusen - Benfica X2 ⛔ 1.94 lub BTS 1.58 ✅
&quot;Portugalczycy w środę zagrają bez zawieszonego za kartkę golkipera Artura. Kontuzjowany jest ponadto Silvio, a niepewni gry ze względu na urazy są Julio Cesar i Paulo Lopes. Po stronie gospodarzy zabraknie Juliana Brandta, Kyriakosa Papadopoulosa i Simona Rolfesa. Z problemami zdrowotnymi zmaga się też Gonzalo Castro, którego występ stoi pod znakiem zapytania..&quot;
Ja dalem 1 opcje ale polecam dla kogos kto nie chce szalec 2 opcje. Tu mamy bardzo ciekawy pojedynek. Obie druzyny przegraly wiec szukaja przelamania. Jak wiadomo Niemiecka pilka w LM az tak zbytnio nie blyszczy to dlaczego mimo przeciwnosci Benfica ma im nie postawic poprzeczki? Wedlug Mnie to Benfica jest lekkiem faworytem bo Bayer ostatnio nie blyszczy mysle ze bedzie to bramkostrzelny po obu stronach pojedynek z lekkim wskazaniem na Benfice.
Malmo - Olympiakos 1X 1.81 Fortuna ✅
Nie ma co sie podniecac wygrana z Atletico 3:2 bo naprawde goscie nie zagrali dobrego meczu. A Malmo? To taki egzotyczny klub w tych rozgrywkach. Skazani na pozarcie z Salzburgiem potrafili wygrac z nimi i to oni wlasnie wpedzili ich od ich dwumeczu w dołek ktory sie ciagnie do teraz a Olympiakos? Nie widzi mi sie gra takiego zespolu w mroznej Szwecji ktora jest wielka niewiadoma. Fakt faktem Malmoe nie odpusci sobie tak latwo a Olympiakos bedzie myslal ze to leccy kelnerzy za przeproszeniem ale mam Nadzieje ze Szwedzi pokaza pazur i pokusza sie o wygrana u Siebie. Bo z kim tu wygrac jak nie z kandydatem na 3 miejsce Olympiakosem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 940,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Anderlecht vs Borussia Dortmund
Zespół wygrywa do zera — Borussia Dortmund
Typ: Nie @ 1.39 Marathon ⛔ 0-3
Obie drużyny strzelą
Typ: Tak @ 1.70 unibet ⛔
Nie trzeba być znawcą Bundesligi, by wiedzieć, że BVB jest w dołku. Szpital w szatni musiał i odbił się na wynikach zespolu, a chyba najbardziej ucierpiała defensywa. Niemal w każdym meczu w obronie grają inni zawodnicy, często z przymusu (np. przesunięty z pomocy Ginter) i zazwyczaj nie kończy się to dobrze. Tylko w 2 z 9 meczach dortmundczycy zachowywali czyste konto (co ciekawe z teoretycznie najtrudniejszymi rywalami, Bayernem i Arsenalem). Ale trudno się dziwić, skoro jedynymi w miarę stałymi elementami defensywy byli Weidenfeller i Piszczek, rotacja w obronie przeogromna. Anderlecht to średniak europejski, chyba najbardziej groźny na własnym stadionie, zwłaszcza po sporym zastrzyku pewności siebie po niespodziewanym remisie w Stambule w pierwszej kolejce. Zraniona Borussia w takiej formie, bez swoich filarów w ataku (kontuzjowani Reus, Błaszczykowski, Mchitarjan, ciągle niewdrożeni w zespół Ramos i Immobile) i z wrażliwą obroną nie daje żadnych gwarancji nie tylko na wygraną do zera, ale i o punkty może być ciężej niż wskazuje kurs.
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
jeszcze ryzykowniejszy bet na dziś
++++++++++Zenit - Monaco remis @3.80 ++++++++++++++++++++
mecz pachnie remisem, Monaco lepsza drużyna kadrowo i ładnie prezentująca się na murawie. Taktycznie i fizycznie, ale Zenit u siebie mocny wygrali z Benficą tylko dlatego ze tamci nie chcieli wygrać. oddali 2 strzały i wygrali 2:0 wczoraj było widać jak najlepsza rosyjska drużyna CSKA dostała lanie od Bayernu gdzie może 3-4 razy byli a połowie przeciwnika. Rosjanie nie potrafią grać piłką ! boją się atakować. Hulk ciągnie drużyny ile może ale sądzę że będzie obrona częstochowy i mecz zakonczy sie wynikiem 0;0
+++++++ SIADŁO DOKŁADNIE TAK JAK PRZEWIDZIAŁEM
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Atletico Madrid - Juventus [over 1,5] |1.45|
Zenit St.Petersburg - Monako [Ostatnia bramka w meczu Zenit] |1.53|
Betsson ! [2.22]

Dziś skromny dubel, idzie w grze. Nie rozumiem kursu na over bramek co najmniej dwóch w meczu aby był trafny tego który będzie rozgrywany w Madrycie. Fakt, że Juve może w Lidze Mistrzów tych bramek nie strzela za dużo, ale jeśli ma na papierze rywala, który na pewno będzie głodny wygranej to i tutaj nie pozostaną dłużni. Atletico, po stracie Diego Costy który ten trafił do Londynu również gra solidnie i co najlepsze nie tracą przy tym wszystkim chłodnego umysłu i grają poprawnie, w ofensywie. Natomiast Juventus w Lidze ani jednej bramki nie stracił, ale jak będzie tutaj? Tevez dużo punktuje, może dziś znajdzie sposób na defensywę Atletico. Drugie starcie, to starcie ekip, w którym to ekipa z Rosji będzie z pewnością drużyną dominującą. Hulk, powinien swoje odprawić. Na swoich śmieciach Zenit są bardzo groźną ekipą a że są faworytem, to ja uważam że tu może gradu goli nie będzie, ale ostatnie słowo należeć będzie do ekipy z Petersburga.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Benfica over 0,5 gola
Juventus over 0,5 gola

AKO : 2,19
Bet365


Dla mnie najlepsze dwa wybory jeśli chodzi o środowe mecze.
Juve w lidze niepokonany. Piłkarze z Turynu są w naprawdę bardzo dobrej dyspozycji. Atl. Madryt mnie nie zachwyciło jak do tej pory. Owszem mecze z Realem wyszły, ale w pierwszej kolejce LM przegrana z Grekami. Potem remis z Celta Vigo. Jestem zdania, że siła ofenywna Juventusu przynajmniej jednego gola ustrzeli. W ostatnich 15 meczach trafiali 13 razy...mnie taki wynik przekonuje.
Jesli chodzi o Benfice to kompletnie zawiodła w pierwszej kolejce. Wiem, że wszyscy są nakręceni na Bayer i jego zwycięstwa, ale moim zdaniem trochę przygasli. Owszem start sezonu mieli świetny, ale skoro taka Hertha Berlin tak sobie dzielnie pogrywała w Leverkusen to tym bardziej uważam, że podrażniona bez zdobytej bramki w LM Benfica przełamie się i gola zdobędzie.

Powiedz skąd wziąłeś te kursy over 0.5 ? Najniższe overy na sumę goli drużyny w Bet365 to 1.5.
 
dx2 255K

dx2

Użytkownik
Arsenal-Galatasaray 1 @1.5
Nie chce sie nad tym rozwodzic. Arsenal przegral inauguracyjny mecz, jak nie zdobedzie 3 oczek to naprawde zrobi sie niewesoło. Galatasaray rozumiem, ze ten zespół okrzepł w Champions League, czasem zaskoczyl, kilka fajnych nazwisk w sumie, ale Kanonierzy zawsze graja o awans z grupy, a ten mecz nabral po pierwszej kolejce bardzo dozego znaczenia. Arsenal moze i meczyc, tak jak w ostatniej rundzie eleimiancji do Ligi Mistrzow, ale nie potrafie wytypowac inaczej. Niewazne kto w tym Arsenalu by nie zagral, Arsenal musi dazyc do zwyciestwa, a zespol Galatasaray moze zarowno stawiac opor jak i szybko peknac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Carlos Tevez (Zdobywca Gola) Kurs: 3.40 ⚽ ⛔⛔⛔
Atletico v Juventus (Ilość Kartek) Powyżej 4.5 @ 2.00 :zoltakartka: ✅✅✅
Ze wszystkich spotkań dzisiejszej ligi mistrzów zdecydowanie najciekawszym powinien być mecz mistrza Hiszpanii z mistrzem Włoch. Pojedynek dwóch europejskich potęg będzie obfitował w walkę oraz jak mam nadzieje w gole. W pierwszym grupowym spotkaniu drużyna z Madrytu uznawana za faworyta do zwycięstwa grupy doznała porażki z greckim Olympiakosem i dziś powinni dać z siebie wszystko by nie utrudnić sobie tego celu. Atletico gra ofensywny i agresywny futbol i potrafi wyjść zwycięsko z pojedynków z Realem czy Barceloną. Drużyna &quot;Starej Damy&quot; dość pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa w lidze, w spotkaniu z Malmo wygrał a dwie bramki strzelił Carlos Tevez.

To właśnie Tevez będzie dziś tym którego powinni obawiać się obrońcy Atletico. Trener Simeone powiedział: - &quot;Wiemy, że to wyjątkowy zawodnik. Świetnie porusza się między liniami, ciężko go upilnować. Nie możemy mu dać czasu na myślenie, nie możemy mu pozwolić na przyjęcie piłki.&quot;

Dziś zdecydowałem, że postawię na bramkę napastnika Juventusu. Carlos Tevez ma znakomitą passę: 4 gole w Serie A, 2 gole w Lidze Mistrzów, 3 razy Man of the match:

Carlos Tevez

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
To było rok temu po takiej przerwie bez pucharów mimo tego potrafili powalczyć z Realem.Teraz na pewno są mocniejsi Tevez dobrze wygląda.
Atletico raczej nie może przegrać tego meczu bo sytuacja zrobi się nieciekawa.
Ciężko cokolwiek typować w tym mecz ja myślę że no bet ze wskazaniem jednak w stronę Juve ale raczej nie będę tego grał.
o jakiej przerwie w pucharach mowa ?
przed słabym występem rok temu w LM była porażka w fazie pucharowej
dwa razy z mocnym Bayernem, gdzie było wyraźnie widać ile tej drużynie
brakuje do tego co osiągali w połowie pierwszej dekady tego wieku.
Juventus miał ogromną motywację w LE a nie potrafił nawet strzelić gola u siebie z Benficą,
do tego dochodzą wygrane z Fiorą, Lyonem gdzie nie Juventus nie był zdecydowanie
lepszy w meczach wyjazdowych.
Juventus przegrywał większość kluczowych spotkań poza domem,
dla mnie to jest ekipa podobna do tej z Doniecka, która traci poza domem
znacznie na swojej sile, jeśliby miałbym przyrównać Juventus
do piłkarza, to uosobieniem byłby Dani Quintana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom