>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka Ekstraklasy [13.08-15.08.2010]

Status
Zamknięty.
M 0

mc1908

Użytkownik
Meczu nie widziałem, ale myślę, że &quot;grając lepiej&quot; to można pechowo zremisować, albo przegrać jedną bramką, a 3:0 mówi samo za siebie.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
właśnie miałem to napisać. Polonia grała dobitnie skutecznie. Miała z 5 akcji bramkowych , wykorzystali 3. Reszta meczu , przynajmniej do jakiejś 75 minuty dla Legii ( szczególnie I połowa). Nie spodziewałem się że Polonia może coś ugrać , tym bardziej 3:0 no ale jednak dali radę. Polonia jest mocna ale wydaje mi się , że nie na tyle aby byli w stanie więcej namieszać w tej lidze. Aczkolwiek nie skreślam ich.
Jeszcze odniosę się do ogólnie dzisiejszego dnia. W dwóch meczach pdało prawie tyle sam bramek co w całej pierwszej kolejce. I to dość ładne bramki. Smolarka , Mierzejewskiego , Sotorovicia , Polczaka. Może jednak ta liga nie będzie taka nudna na jaką się zapowiadała.
A ile tych okazji miala Legia? Jeden grozny strzal Rybusa w pierwszej polowie i sytuacja Cziniego. Pierwsza polowa na remis z lekkim wskazaniem na Legie, druga polowa zdecydowanie dla Polonii.
A bramki faktycznie ladne, Polczak to juz w ogole szal, podejrzewam ze nawet on sam do dzis nie wiedzial ze tak potrafi (a tak serio to chcial na pale strzalem akcje zakonczyc zeby kontra nie poszla).
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dobra zostawmy już tą Legię. Przyjmijmy tezę , że Polonia zasłużyła na wygraną ale Legia nie zasłużyła na takie upokorzenie ;)
Ja na jutro mam inną propozycję. Lech na wygraną wygląda mi trochę nie pewnie. Arka to już całkowicie nie widzi mi się jak wywożą 3pkt. Piłkarze Lecha jak już chyba wszyscy zauważyli są jeszcze myślami na wakacjach , bo to co teraz prezentują formą nie można nazwać bo to jest brak formy. Ostatnie mecze Kolejorza to były męczarnie , nie ma sensu opisywać LM bo każdy chyba widział i wie jak było. Mecz z Widzewem miał być przełamaniem , lecz nie był. 1:1 po nudnej grze i kilku szarpanych akcjach Lecha i gratis do tego kontuzja Bosackiego. Arka natomiast mimo porażki z Wisłą na Suchych Stawach pokazała się z całkiem dobrej strony , mieli swoje sytuacje lecz ich nie wykorzystali , wykorzystała za to Wisła i 1:0 ugrała. Do czego dążę ... do typu na ilość bramek mniejszą niż 2.5 Lech nie jest jeszcze w takiej formie aby aplikować rywalom po kilka goli ( tym bardziej Arka) Peszko i Stilic czyli dwie główne motory Lecha miotają się po boisku w te w we wte robiąc mało pożytku. Wichniarek w ataku sam nie daje rady , Tshibamba ? szkoda gadać. Niby jest Rudnevs ale jego forma też nie jako pod znakiem zapytania stoi. Niby walnął ładną brameczkę z Widzewem ale jeszcze za mało aby stwierdzić , że jest gotowy ciągnąć grę Lecha. Zieliński ma ogromne problemy z zestawieniem obrony jak i bramki. Dlatego też spodziewam się że Lech głównie mając uwagę na nie pewną obronę będą bardziej pilnować aby nie stracić a w ataku zapewne będą grać cierpliwie bo okazje zapewne będą mieli bo Arka też błędy lubi popełniać. Choć już w meczu z Wisłą przez jakieś 20 minut grali bardzo dobrze i Wiślacy mieli problem ze stworzeniem jakiejś groźniejszej akcji. 1 lub 2:0 Lecha w pełni powinno zadowolić. A kurs na under chyba około 1.65 zły nie jest
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Polonia zasłużenie wygrała choć osobiście byłem za Legią. Mogę powiedzieć, że brakuje Jana Muchy, on by nie wpuścił pierwszej bramki. Oprócz tego obrona --&gt; fatalnie zagrała. Brakowało Choto i Astiza. Oprócz tego Chinnyama czuję się jak gwiazda, zero gry i tylko fochy. Nie podobało mi się jego zachowanie. Kiedy przegrywa się 1-0 to wtedy wpuszcza się drugiego napastnika i zmienia się styl gry, formację a w Legii tego nie było. Ok wiem, że Skorża nie miał kogo wpuścić na murawę, ale taki zespół jak Legia potrzebuje 3 dobrych napastników. Może dać szansę młodym przy takim wyniku? Nadal jestem tego zdania, że trenerem Legii nadal powinien być Urban. Jak dla mnie miał większy talent trenerski od Skorży. Zawodnicy potrzebują zgrania, a na to potrzeba czasu. W Polonii również doszło do kilku transferów, ale ta drużyna wygląda lepiej na tą chwilę od Legii. Szkoda, że na tą chwilę to Czarne koszule panują w Warszawie, ale trochę czasu upłynie jak &quot;Nowa Legia&quot; zacznie grać tak jak jej kibice oczekują. Po 2 meczach Polonii można stwierdzić, że Bakero dobrze przepracował okres przygotowawczy i drużyna z Warszawy będzie w tym sezonie naprawdę mocna, niestety nie Legia jak na ten czas...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
A czy Ty w ogóle mecz oglądałeś :? Legia prezentowała się dosyć dobrze, składne akcje tylko wykończenia brakowało. Mieli znaczną przewagę w posiadaniu, rozgrywaniu, natomiast Polonia bramki tak na prawde z niczego ... Manu jest za dobry jak na ligę polską, nie było szans go zatrzymać, będzie zdecydowanie gwiazdą ligi :]
Dosyć dobrze to prezentowała się w pierwszej połowie. Jeśli wyprowadzanie akcji poza swoją połowę tylko po to, aby stracić piłkę przed polem karnym uważasz za dobre prezentowanie się drużyny, to twoja sprawa. Polonia bramki nie zdobywała z niczego, tylko ze słabej postawy obrońców drużyny Legii. Co do Manu to widać, że rzeczywiście jest dobry, ale Bruno również pokazał, że będzie się liczył w naszej lidze.
 
B 40

bromkalukasz

Użytkownik
Borek wybacz ale obrażasz ludzi którzy oglądali ten mecz mówiąc że manu będzie gwiazdą, kolego do tego to mu jeszcze bardzo bardzo daleko. Skoro MAnu jest taki dobry to co powiesz o Mierzejewskim??
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Gwiazdą to on może być ale chyba u stylistów w zakładach fryzjerskich, nie przeczę obiecujący to zawodnik ale w drużynie gra więcej osób a Legia gra i będzie grać dno, przekonany jestem o tym bo widzę sporo podobieństwa do Wisły w jej grze gdy Skorża był trenerem niby konstruowanie akcji bez wykończenia w 1 połowach lipa ze skutecznością ...muł, muł i jeszcze raz muł Wisła jakoś wychodziła obronną ręką wymęczając te zwycięstwa Legia dostaje 3 bramy na dzień dobry, cześć pa pa
W poniedziałek widzę zwycięstwo Legii w kiepskim stylu i wypowiedzi Skorży że pracujemy nad pewnymi elementami i zespół będzie grał coraz lepiej aż do meczu ze Śląskiem w którym pewnie też dostaną baty
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jako ciekawostka, wypowiedź trenera Skorży po meczu :
- Okazało się, że co innego sparingi, a co innego gra pod presją. Stracona bramka zamiast drużynę zmobilizować kompletnie ją rozbiła. Po pierwszej połowie nie spodziewaliśmy się porażki. Od stanu 0:1 już każda kontra Polonii była groźna. To była dla nas bardzo zła lekcja. Mamy dwa dni, żeby podnieść się po tej przegranej, w poniedziałek gramy zaległe spotkanie z Cracovią. Musimy być przede wszystkim silniejsi w ataku.
Pewne jest, że spotkanie przeciwko Cracovii nie będzie jednym z tych &quot;łatwych&quot;. Do krakowskiej ekipy również dołączyło kilku zawodników, którzy mogą sporo namieszać w szeregach Legii. Wydaje się, że jeśli drużyna z Warszawy przegra również to spotkanie ich droga do końcowego sukcesu będzie bardzo wyboista.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ktoś napisał bodajże Fabik że Cabral to INNY ŚWIAT, przecież ten zawodnik był najgorszy na placu, zero dynamiki, wszystko w jednym tempie robi ten zawodnik, strzelił ładną bramkę z Arsenalam i od razu gwiazdą ligi został okrzyknięty. Wczoraj pokazał jak gra w piłkę zresztą jak cała Legia, wydali mnóstwo pieniędzy na transfery, ocenimy grę nowych graczy:
Vrdoljak- ten gość akurat mi się podbał, widać u niego doświadczenie, dobry odbiór, technika też niezła.

Cabral- szkoda gadać.
Manu- bardzo szybki próbował, próbował ale nic z tego nie wychodziło.
Kneżević- bardzo przeciętny występ Serba, przy drugiej bramce dał się wybprzedzić Smolarkowi.
Antolović- nawet nieźle, pierwsza bramka zamaist się rzucić to ułożył się jakby był w łóżku.

Miała być nowa Legia ze swoim stylem gry, a była ta Legia która pamiętamy ostatnio czyli żenująca.

Brawa dla Polonii która karciła Legię, strasznie mogła wygrać nawet wyżej(sytuacja sam na sam Piątka oraz idealna okazja Sarvasa).

borek149 - JAK MOŻNA SIĘ DOBRZE PREZENTOWAĆ JAK PRZEGRYWA SIĘ 3:0 ???
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów

W pierwszym dzisiejszym spotkaniu drugiej kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się z GKS-em Bełchatów. Według bukmacherów faworytem meczu są gospodarze, jak najbardziej zgadzam się z tym. Owszem, GKS wygrał przed tygodniem i do niedawna miał zaszczyt liderować w tabeli. Trzy punkty zdobyte przed własną publicznością z Polonią Bytom to jednak nie jest powód do dużego optymizmu. Teraz przed zawodnikami nowego trenera Macieja Bartoszka już tylko i wyłącznie trudniejsze sprawdziany. Zespół opuściło kilku czołowych piłkarzy, napastnik Dawid Nowak odesłany został do Młodej Ekstraklasy, rola snajpera powinna należeć teraz do Marcina Żewłakowa. Jagiellonia pomimo odpadnięcia z Ligi Europy nie ma się czego wstydzić, w przeciwieństwie do pozostałych polskich klubów. W dwumeczu nie odstawali Arisowi, zabrakło im jedynie troszkę szczęścia. Remis ze Śląskiem we Wrocławiu trzeba zaliczyć do korzystnego rezultatu, wiemy jak napięty terminarz przed meczem pierwszej kolejki miał Michał Probierz i jego podopieczni. Myślę, że w dzisiejszym meczu Jagiellonia udowodni wyższość nad GKS-em i zanotuje pierwsze w tym sezonie ligowe zwycięstwo.
Moja propozycja: Jagiellonia - 1,90 Bet365 ✅
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Przecież po meczu to ja mogę to samo napisać ???? albo napisz co sądzisz przed meczem o jakimś zawodniku albo nie pisz wcale.
Też bym się nie zachwycał tym Cabralem.Co innego Manu.Chyba najlepsza postać wczorajszego meczu w drużynie Legii.Cabralowi dajmy jeszcze czas zbyt wcześnie by stwierdzić iż nic z niego nie będzie.A koleś Ci napisał po meczu i stwierdził fakt bo jak by Ci napisał przed meczem że Cabral słaby to byś się pewnie z nim kłucił ???? tak koleś napisał po meczu i oszczędził niepotrzebnych postów w temacie ???? Swoją drogą Sutek Wy w Wqidzewie to nigdy nie bedziecie miec zawodników nawet pokroju słabego wczoraj Cabrala.A i cele tez inne trzeba bronic się przed spadkiem.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Ja powiem jedno, krótkie zdanie gdyż właśnie wychodzę na mecz. W meczu Jagi z Bełchatowem stawiam na under 2,5 gdyż upał jaki jest w tej chwili w Białymstoku raczej daje pewność, że porywającego widowiska dzisiaj przy ul. Słonecznej nie zobaczymy.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Spotkanie: Ruch - Wisła
Typ: 2
Kurs: 2.36
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Co prawda nie jestem w 100% przekonany, że Wisła w tym meczu wygra, jednak dla wielu goście są faworytem tego spotkania. Ruch w pierwszym meczu w sezonie męczył się z Lechią i nie potrafił strzelić bramki. Ich słaba dyspozycja w tym spotkaniu to nie przypadek, bo i w pucharach europejskich ten zespół z dobrej strony się nie pokazał. Nie licząc dwóch wygranych z zespołem Shakhter Karagandy, ostatni zwycięski mecz Ruchu w oficjalnym spotkaniu miał miejsce 1 maja, kiedy to Ruch ograł Legię. Potem było już tylko gorzej. Wisła w pucharach zaprezentowała się równie słabo, ale zespół ten dysponuje znacznie silniejszą kadrą niż gospodarze. Wspomnieć tu należy m. in. o pozyskaniu Żurawskiego, czy Riosa w przerwie letniej. Ten drugi będzie miał znakomitą szansę zadebiutowania w Wiśle, bo z powodu kontuzji nie zagra Paweł Brożek. Rios zapewne zrobi wszystko, by wywalczyć miejsce w pierwszej jedenastce i z pewnością będzie chciał się pokazać z dobrej strony trenerowi Kulawikowi. Co ciekawe trener Kulawik nie powołał na to spotkanie ani Jirsaka, ani Garguły. Dał więc piłkarzom do zrozumienia, że nikt w jego kadrze nie może czuć się pewnie i nie będzie wystawiał zawodników do składu za nazwisko. To powinno podziałać mobilizująco na graczy, bo każdy już wie, że słabsza dyspozycja może skutkować wysłaniem go na ławkę rezerwowych lub trybuny.Wzmocnieniem Wisły będzie w tym meczu Cleber, który zdążył już wyleczyć kontuzję.
Ciekawie przedstawia się również historia ostatnich konfrontacji obu zespołów:
06.12.2009 Ruch 1:3 Wisła
01.08.2009 Wisła 2:0 Ruch

29.11.2008 Ruch 1:0 Wisła, Stadion Śląski
02.11.2008 Wisła 2:0 Ruch
05.04.2008 Wisła 2:0 Ruch
30.09.2007 Ruch 0:3 Wisła
16.03.2003 Ruch 0:3 Wisła
09.08.2002 Wisła 5:2 Ruch
13.04.2002 Ruch 1:2 Wisła
03.03.2002 Wisła 2:1 Ruch

Jak widać na 10 ostatnich spotkań Wisła wygrała aż 9! Przy czym przegrała tylko raz, kiedy to Ruch grał na wielotysięcznym Stadionie Śląskim.
Atutem gospodarzy będzie z pewnością gra na własnym stadionie. Oprócz tego więcej atutów po stronie Ruchu nie widać. Typuję więc skromną wygraną Wisły.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Widząc 10 ostatnich spotkań zapachniało mi wstrętnym remisem. Te drużyny nie remisowały z sobą od 10 spotkań. Każda seria kiedyś musi się skączyć do tego Ruch i Wisła jak na razie bez formy.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Ja wrócę jeszcze do wczorajszego meczu derbowego na Konwiktorskiej. Polonia wygrała zasłużenie, najlepsi na boisku zdecydowanie Piątek, Mierzejewski i Bruno. W Legii dobrze grał Rybus, pozytywną zmianę dał Iwański. Czarne Koszule miały więcej okazji i i jeszcze raz powtórzę, że zwyciężyły zasłużenie.
Mecz Lecha z Arką to raczej nuda i mało okazji strzeleckich. O dziwo pod koniec więcej miała Arka i oni byli bliżej zwycięstwa. Jeśli dobrze kojarzę to gospodarze nie oddali ani jednego celnego strzału w tym spotkaniu (!). Słabo grał Stilić, murawa w złym stanie i jak narazie LEch bez wygranej.
Na jutro proponuje under 2,5 w meczu Ruch - Wisła. Mecz dwóch pucharowiczów, którzy nie zachwycili w Europie, szczególnie tu mowa o Wiśle. Już od paru meczów te zespoły prezentują się poprostu słabo, co potwierdzają wyniki w LE i lidze polskiej. Gra Wisły w meczu z Arką nie poprawiła się zbytnio w stosunku do klęski w Baku. W Azerbejdżanie najlepszy moim zdaniem był Paweł Brożek, którego jutro w Chorzowie zabraknie. W jego miejsce być może zagra reprezentant argentyńskiej młodzieżówki Andy Rios. Do składu wraca natomiast obrońca Cleber. Bardzo duża konkurencja w linii pomocy spowodowała, że w meczowej osiemnastce nie zmieścili się Jirsak i Garguła. Ruch jeszcze przez ligowym sezonem pozbył się swoich najlepszych strzelców z poprzednich rozgrywek Sobiecha i Niedzielana. Mecz może z drobnym wskazaniem na Białą Gwiazdę, ale pewniejszy wydaje się under.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2 2.36 Canbet
Nic innego normalnego na ten mecz chyba nie da się wymyśleć. Wisła bez pierwszego trenera , z problemami w defensywie ale faworytem jest. W meczu z Arką Wisła grała całkiem dobrze , po za głupimi błędami w defensywie w ataku całkiem nie źle dawali radę tylko brakowało skuteczności. Seryjnie marnowali akcje Brożek , Boguski czy kilka Małecki. Nie była to gra jeszcze na miarę oczekiwań kibiców ale na Arkę wystarczyło to tym bardziej powinno wystarczyć na Ruch , po którym mało co zostało z poprzedniego sezonu. Przede wszystkim z klubu odeszli Sobiech , Baran i Niedzielan. Szczególnie Sobiech i Niedzielan stanowili o sile ataku Chorzowa , Baran natomiast dobry obrońca. Po za tym inny filar defensywy , Sadlok jest kompletnie bez formy , co zaprezentował między innymi na kadrze choć poniekąd można go usprawiedliwić bo grał nie tam co lubi. Obydwa zespoły skompromitowały się w LE. Natomiast kompromitacja Wisły podobała mi się bardziej ???? starali się , mieli trochę okazji , pokazali kilka dobrych akcji , ale i jak można katastrofalnie grać w defensywie. Lekiem na to ma być Chavez , ale czy jeden nowy zawodnik będzie w stanie załatać wszystkie problemy defensywne ? Mało prawdopodobne aczkolwiek wystarczy aby grał poprawnie i powinno być dobrze , gorzej już chyba Wiślacka obrona grać nie mogła i nie może. Ruch , w meczu z Valettą na swoim stadionie pokazał swoją siłę , i dzięki bramkarzowi grali dalej. Ktoś tam jeszcze przytaczał mecze H2H obu drużyn , też warto na to spojrzeć , bo jeżeli wygrywa się 9/10 spotkań to coś w tym musi być. Obie drużyny są w dołku ale wydaje się że piłkarze Ruchu wykopali sobie jednak sporo większy dołek i Wisła powinna to wykorzystać.
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
piłka nożna, Polska ,godz.19:15
Spotkanie:Korona - W. Lodz
Typ:X
Kurs:3.21
Buk:pinnacle
Analiza:
Widze,ze wysoko ceniona jest przez bukmacherów druzyna Widzewa. Jeden z nich Tobet na to,ze lodzianie zdobęda mistrzostwo wystawil kurs 38 zas dla porownania na Kielczan jest az 130. Trudno dziwic sie takiej sytuacji skoro Widzew naprawde swietnie prezentowal sie w zeszlym sezonie w pierwsze lidze i nie wspominajac o zmianie trenera w skladzie nie zaszlo az tak wiele zmian. Pierwsza kolejke w roli beniaminka takze nalezy zaliczyc do udanych gdyz po bardzo dobym meczu zremisowali z Lechem Poznan. Z reszta jak na beniminka dysponuja bardzo silnym skladem. W moim odczuciu na najwieksze uznanie zasluguja: Darvydas Sernas (600tys E), Souheil Ben Radhia (500tys E), Jaroslaw Bieniuk (400 tys E) i swietnie radzacy sobie pomiedzy slupkami Maciej Mielcarz (425 tys E). Na pierwszy rzut oka sklad Korony wyglada troszeczke gorzej. Wielkie nadzieje wiaze sie tam przede wszystkim z Niedzielanem. Napewno na uznanie zasluguje takze Hernani i Edi Andradina. Gdyby nie miejsce rozgrywania spotkania to sklanialbym sie ku Widzewiakom. Korna u siebie jednak nalezy do bardzo trudnych rywali. W zwizku z tym moim zdaniem remis wydaje sie byc najbardziej prawdopodobnym roztrzygnieciem.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Spotkanie: Korona Kielce - Widzew Łódź (do przerwy / koniec meczu)
Typ: remis / remis
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś w Kielcach szykuje się nam kolejny zacięty mecz w Ekstraklasie. Jak dla mnie spotkanie na remis gdyż obie ekipy prezentują bardzo podobny poziom. Pierwsza kolejka w wykonaniu obu ekip to remisy 1-1. Korona u siebie z Zagłębiem a Widzew powalczył w Łodzi z Lechem i także zremisował 1:1. Trener gospodarzy na mecz z Widzewem powołał następującą kadrę:
Bramkarze: Zbigniew Małkowski, Radosław Cierzniak
Obrońcy: Nikola Mijailović, Jacek Markiewicz, Pavol Stano, Hernani, Kamil Kuzera, Piotr Malarczyk
Pomocnicy: Paweł Sobolewski, Aleksandar Vuković, Paweł Kaczmarek, Vlastimir Jovanović, Grzegorz Lech, Maciej Korzym, Lukas Janić, Łukasz Maliszewski
Napastnicy: Edi Andradina, Andrzej Niedzielan, Krzysztof Gajtkowski, Maciej Tataj


Widzew natomiast do Kielc przyjechał w następującym składzie:
Maciej Mielcarz, Bartosz Kaniecki, Piotr Kuklis, Tomasz Lisowski, Bruno Pinheiro, Piotr Grzelczak, Velibor Durić, Ugochukwu Ukah, Souhail Ben Radhia, Darvydas Sernas, Przemysław Oziębała, Jarosław Bieniuk, Dudu, Adrian Budka, Łukasz Broź, Wojciech Szymanek, Mindaugas Panka, Prejuce Nakoulma

W porównaniu z pierwszym meczem w Widzewie nie zagra P.Grischok (lekka kontuzja).
Jak widzimy kadrowo obie ekipy prezentują się podobnie i to na pewno spowoduje, że kibice w Kielcach będą świadkami dobrego meczu. ZA gospodarzami przemawia fakt iż grają u siebie co na pewno będzie dzisiaj sporym atutem, kolejnym jest fakt iż Widzew na ten mecz musi pokonać w podróży ponad 3000 kilometrów to też na pewno nie podziała na Łodzian in +. Ja jednak uważam, że i Łodzianie mogą coś w tym meczu ugrać gdyż posiadają kilku dobrych zawodników, którzy już w meczu z Lechem pokazali, że mogą indywidualnymi akcjami przesądzać o wyniku. Stawiam na remis a w moim typie upewnia mnie ostatnie 2 mecze tych ekip w Kielcach:
14/03/2009 I Liga Korona Kielce vs. Widzew Lodz 2 : 2 07/05/2008 Ekstraklasa Korona Kielce vs. Widzew Lodz 1 : 1

Edit//
1-1/1-2
no było blisko szkoda ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jeśli ktoś rozważa granie na Wisle lub na under 2.5 to lepiej moim zdaniem zagrać już zakład ze Ruch nie strzeli gola @2.55 unibet. Widzi mi się tu wynik 0:0 ale Wisla może wcisnąć na 1:0 tak jak z Arka natomiast Ruch? Tam nie ma kto strzelać bramek co można było zaobserwować w meczu z Lechia
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
2:0​

Dzisiaj zakończenie II kolejki. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Ruchu Chorzów z Wisłą Kraków. Obie drużyny nie grają tak jakby tego życzyliby sobie kibice. Ruch po słabych meczach odpadł z Ligi Europejskiej, Wisła ... tak samo. Zespół Niebieskich opuścili kluczowi piłkarze jak Niedzielan czy Sobiech. Natomiast w Wiśle zrobiono kilka zakupów. Efekt działań włodarzy obu drużyn jest jak na razie taki sam - marny. Białą Gwiazdę dziś nadal poprowadzi Tomasz Kulawik. W ostatniej kolejce oba zespoły niczym nie zachwyciły. Ruch bezbramkowo zremisował z Lechią, ale to może zawdzięczać słabej skuteczności piłkarzy z Gdańska natomiast Wisła wymęczyła skromne 1:0 z Arką. Jednak należy zauważyć, że nie wiele brakowało by wynik był trochę inny. Dziś krakowska Wisła będzie osłabiona brakiem swojego najlepszego strzelca Pawła Brożka. Za to prawdopodobny jest powrót doświadczonego Clebera. W zespole trenera Fornalika zabraknie Ariela Jakubowskiego, którego przez długi czas nie zobaczymy na boisku. Co więcej można napisać przed tym meczem? Szczerze to nie mam pojęcia. Mecz zapowiada się interesująco ze względu na kluby jakie się ze sobą zmierzą jednak jeśli piłkarze dziś zaprezentują się tak jak do tej pory może to być nudne spotkanie gdzie o końcowym wyniku zadecydować może 1 bramka. Jednak to daje podstawy to typowania underu w tym pojedynku (brak Brożka; osłabiony atak Ruchu). Jeśli chodzi o zwycięzcę to bardziej skłaniam się w stronę Wisły, w której grają teoretycznie lepsi piłkarze. Oczywiście nie obędzie się bez podpórki.

Moje propozycje:

under 2.5 (około 1.60)✅
Wisła dnb (około 1.55)✅

&quot; Jesteśmy bandą nieodpowiedzialnych ludzi, a nie piłkarzy&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom