>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka Ekstraklasy [13.08-15.08.2010]

Status
Zamknięty.
quap 0

quap

Użytkownik
Warto zaryzykować w tej kolejce grając na wojskowych. Kurs jest bardzo wysoki, bo w sumie nie ma jednego faworyta (co właśnie widać po kursach). Szkoda że Legia nie zagra u siebie, bo wtedy nie wahałbym się wcale. Mamy dużo absencji po obydwu stronach. Słyszałem że w tym meczu jeszcze ma nie zagrać Sobiech, a po drugiej stronie Mezenga i Cabral. Jeśli Legioniści rzeczywiście chcą myśleć o mistrzostwie, takie mecze powinni wygrywać. Należy wziąć też pod uwagę aspekt derbów, które są zawsze inne niż normalne mecze. Jednak ja na Legię zagram, ale bez ryzyka.
Polonia Warszawa - Legia Warszawa
2 (DNB)
1.84 (Tobet)​
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
To, ze Sobiech nie zagra jest pewne na 100% gdyż nie ma go w kadrze na ten mecz.
to czy wystąpi Mezenga i Cabral wyjaśni się tuz przed spotkaniem, certyfikatów na razie nie ma, bo sprawa utknęła w FIFA, ale są one wysyłane drogą elektronicznie wiec załatwienie tej sprawy to kilka minut, zobaczymy jak spiszą się nasi działacze.
Dodatkowo IMO Mezenga prezentuję się na początku sezonu słabo i Chinyama powinien grać w pierwszym składzie, gorzej jest z tym kto ma go później zastąpić, gdyż sił na 90 minut to on raczej nie ma. Brak Cabrala to już byłoby większe osłabienie lecz również do zastąpienia, na lewej stronie Rybus, a w środku Iwański, jednak Cabral to inny świat :]
Tyle.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia - Śląsk Wrocław
Typ: x2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś Cracovia inauguruje sezon 2010/2011 na własnym boisku w spotkaniu ze Śląskiem. Spotkanie zapowiada się ciekawie gdyż zmierzą się ekipy o podobnym potencjale. Mój typ to x2 dlaczego tak typuję ? Śląsk u siebie zdobył już punkcik remisując w pierwszej kolejce nowego sezonu z groźną Jagiellonią 0:0 natomiast w Cracovii wyczuwa się niepewność (uważam tak po przeczytaniu wywiadu z R.Ulatowskim).
Historia meczy obu ekip przedstawia się tak:
05/12/2009 Ekstraklasa Cracovia Krakow vs. Slask Wroclaw 1:0 17/04/2009 Ekstraklasa Cracovia Krakow vs. Slask Wroclaw 1:1 07/09/2008 Puchar Ekstraklasy, Grupa A Cracovia Krakow vs. Slask Wroclaw 0:1
Jak widzimy bilans jest równy bo 1-1-1 i to potwierdza fakt iż dzisiaj po raz kolejny będzie to ciekawy i zacięty mecz. Wyniki Cracovii w meczach sparingowych już pokazują poprawę gry pod wodzą trenera Ulatowskiego, Śląsk natomiast tradycyjnie i systematycznie się wzmacnia i pokazuje solidność trenera Tarasiewicza. Jednak zmartwieniem dla coacha Cracovii dzisiaj jest fakt iż kilku jego zawodników grało w tygodniu w meczach reprezentacji. To na pewno dzisiaj mocno niepokoi i trenera i cały zespół gdyż tacy zawodnicy jak Polczak czy Suvorov są podstawowymi zawodnikami ekipy z Krakowa. Sądzę, że będzie to wyrównany mecz jednak typuję po dobrym kursie, że Śląsk Wrocław wywiezie przynajmniej jeden punkt. Liczę, że Diaz jak i Sotirović dzisiaj ustrzelą coś a dzięki temu mój typ się potwierdzi ;)
Edit//
2:3
Brawo Śląsk ????
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Ja pokusiłbym się o czystą 2 w meczu Polonia Bytom - Lechia. Bytomianie nie grali najlepiej, powiedziałbym, że mnie niż przeciętnie. Jeśli Lechia poprawi skuteczność to spokojnie wpakuje więcej niż jedną bramkę. Spustoszenie na pprawej stronie robi Deleu. Bardzo ciekawy piłkarz. Bardzo ładny kursik jest na to spotkanie.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Spotkanie: Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Typ: powyzej 2.5 gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt

Analiza:

O godzinie 20:00 przy ul. Konwiktorskiej zmierzy się Polonia z Legią . Będa to derby Warszawy i jak wiadomo derby rzadza się własnymi prawami. Dlatego ciężko będzie wytypować wyniki meczu, bo wszystko może się zdarzyć. Dla polonistów będzie to już drugi mecz w obecnym sezonie, ale Legia przełożyła swoje spotkanie z Cracovią, ze względu na mecz z Arsenalem Londyn z okazji otwarcia trzech nowych trybun stadionu. Co do spotkań to Polonia wygrała zasłużenie w Zabrzu z Górnikiem 2-0 ale co do jej stylu gry można mieć pewne zastrzeżenia, po zdobyciu gola przestali grać to co na początku meczu, a z Legią tak się nie da wygrać. Natomiast Legionisci grali z Arsenalem i pokazali się naprawdę z dobrej strony, dobrze poukładany atak, ofensywny i przede wszystkim dobrze rozgyrwane stałe fragmenty gry. Jeśli potrafali strzelić drużynie Wengera 5 bramek coś o tym świadczy, ale problem Legionistów jest też taki, że w drugiej połowie meczu z Arsenalem stracili również 5 goli. Widać, że drużyna jeszcze nie rozumie się, nie są zgrani w końcu 7 czy 8 zawodników w pierwszej 11 jest nowych graczy. Dlatego postanowiłem zagrać over 2.5 gola w tym meczu, dlaczego? W Legii na pewno w derbach nie zagrają Choto i Astiz a jak wiadomo są to podstawowi obrońcy zespolu, dlatego Polonia będzie miała sytuację na zdobycię bramki. Druga istotna sprawa Legia jeszcze tak do końca nie jest zgrana, mogą popełniać takie błędy jak z Arsenalem tylko pytanie czy Czarne koszule wykorzystają nadarzające się sytuację? Po drugiej stronie praktycznie to samo co z Legią, dużo transferów Poloni przełoży się na zgranie zespołu, jak wiadomo Jodłowiec nie zagra więc znów strata w defensywie. Ofensywnie obie ekipy wyglądają lepiej, dlatego mecz na pewno będzie obfitował w dużo sytuacji podbramkowych i mam nadzieję, że padnie kilka bramek. Zaważyło również na mnie to, że Bakero z drużynami w czołówki gra ofensywny futbol, pamiętam jak opowiadał, że jego zespół nie boi się nikogo. Przyjechał Lech Poznań na Polonię i wygrał 3-0 więc jest to szansa dla Legionistów by wygrać w derbach Warszawy na Konwiktorskiej po raz pierwszy od 2006 roku. Jeszcze co do statystyk to znalazłem takie coś:

Derby Warszawy, które inaugurowały sezon:

03.04.27 Legia - Warszawianka 1:4
02.04.34 Legia - Polonia Warszawa 1:2
08.08.08 Legia - Polonia Warszawa 2:2

Tak więc widać, że w każdym z tych meczy padł wynik overowy, i mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie.
 
legia 122

legia

Użytkownik
sprawa z certyfikatami już wyjaśniona. do końca będzie to trzymane w tajemnicy żeby nie ułatwiać zadania Polonii , podtrzymuje zdanie i x2 oraz 2 warto przyłożyć.
będzie maniana w grze Legii tego możecie być pewni !
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Polonia Warszawa - Legia Warszawa 3:0 (0:0) ⛔
Typ: Legia Warszawa wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2.5
Kurs: 5.25
Bukmacher: gamebookers

Analiza: Drugim z piątkowych spotkań 2. kolejki Ekstraklasy będą zapowiadające się niesamowicie ciekawie derby Stolicy, w których rolę gospodarzy pełnić będą Czarne Koszule.
Dawno już mecz pomiędzy Polonią a Legią nie budził takich emocji. Duża w tym zasługa właściciela klubu z Konwiktorskiej - Józefa Wojciechowskiego, który szastając pieniędzmi na lewo i prawo (jak na realia polskiej piłki nożnej są to imponujące sumy), często w dość nieprzemyślany sposób, przed startem każdego sezonu oczekuje od swojej drużyny zbyt wiele. Przynajmniej jak dotąd nie pozwoliła mu chyba poczuć większej satysfakcji z zainwestowanych pieniędzy.
Kiedy przed tygodniem piłkarze Macieja Skorży towarzysko siłowali się z Arsenalem Londyn, Polonia zainaugurowała nowy sezon wyjazdowym zwycięstwem z Górnikiem Zabrze. Dla Legii będzie to pierwszy sprawdzian, którego zapewne nie zechce oblać, gdyż oczekiwania kibiców są ogromne. Wszyscy ciekawi są, jak zaprezentują się Wojskowi w spotkaniu o stawkę, kiedy pozostali ligowi potentaci (Lech i Wisła) jak na razie rozczarowują swoją grą.
W składzie gospodarzy nie zobaczymy dziś obrońcy Tomasza Jodłowca, a nadal trenujący indywidualnie Smolarek zapewne znowu pojawi się dopiero w końcówce. Aczkolwiek brak byłego piłkarza Borussii Dortmund nie powinien być wielkim zmartwieniem dla Jose Marii Bakero, gdyż dobrze do zespołu wprowadził się inny napastnik - pozyskany z chorzowskiego Ruchu Artur Sobiech (bramka w debiucie).
Natomiast Legia ma spore problemu w defensywie, która nie funkcjonuje najlepiej i nie posiada już w składzie rewelacyjnego bramkarza Jana Muchy (żaden z obecnej trójki nie jest nawet w stanie zbliżyć się do poziomu Słowaka).
W obu drużynach znajdzie się kilku reprezentantów (Polski i nie tylko), którzy w tym tygodniu przebywali na zgrupowaniach (wrócili do klubów dopiero w czwartek) i mogą w dzisiejszym meczu odczuwać tego skutki.
Moim zdaniem lepszy w tym spotkaniu (przynajmniej o jedną bramkę, bo liczę na kilka) okaże się zespół Legii, który tym samym pokaże Józefowi Wojciechowskiemu, iż w Stolicy rządzi tylko jedna drużyna. Ciężko znaleźć ku temu jakieś konkretne przesłanki (zabraknie na stadionie kibiców Wojskowych), zwłaszcza, iż goście maja spore problemy w linii obrony, ale ofensywna gra z ich strony powinna zrekompensować ewentualne braki z tyłu.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Polonia Bytom - Lechia Gdansk​


Jutro o godzinie 17 dojdzie do spoktkania 2. kolejki Ekstraklasy między Polonią Bytom a Lechią. Patrząc na składy i poprzednie spotkania oczywistym faworytem są gadńszczanie. Ale... w Lechii są ogromne problemy z napastnikami. Dawidowski oraz Buzała są absolutnie bez formy. Matar Coly, który miał zostać zakontraktowany przed 2 kolejką okazał się absolutnym niewypałem. Miał wielkie problemy z kolanem. Sazankov czy inni zawodnicy będą zakontraktowani albo później.. albo wcale.
Lechia po prostu NIE STRZELA! Gra ładnie w pomocy, w defensywie jeszcze lepiej (Deleu może okazać się drugim Marcelo), ale formacja ofensywna kuleje.
Polonia jak to Polonia.. nie zachwyca grą ani wynikami. Jednak pamiętajmy, ze gra u siebie i może dać pstryczka w nos faworytom.
Co typować i dlaczego najlepiej under 2.5? Dlatego, że może się okazać, że bramki będą w ttym spotkaniu tylko miłą niespodzianką. Czyżby szykowało się kolejne nudne spotkanie z jedną lub dwoma bramkami? Wszystko okaze się jutro o godzinie 17:00 w Bytomiu. Transmisja w Orange sport.

Propozycje typów:
* under/over
Prawdopodobna: under 2.5 @ 1.50 | Sportingbet
Ryzykowna: under 1.5 @ 2.70 | Sportingbet

*klasyczne
Prawdopodobna: Lechia win @ 2.65 | Sportingbet
Ryzykowna: HT/FT: X/2 @ 5.50 | Sportingbet

PAMIETAJ ZE Z ANALIZY I TYPÓW KORZYSTASZ NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC!
 
B 40

bromkalukasz

Użytkownik
Polonia zagrała piękny mecz widać że ci chłopcy się rozumieją. Ponownie pomysł z obcokrajowcami nie wypalił. Legia będzie zyskiwać z każdym meczem ale ciekawe ile straci punktów zanim to zaskoczy?? Jedynym pocieszeniem dla legionistów może być to że Wisła i Lech im daleko nie uciekną ponieważ sami są w kiepskiej formie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co do typu na Legię to ja bym się w ogóle nie sugerował meczu z Arsenalem, bo to był raczej teatr niż mecz :|. Zrobili sztuczne widowisko z wieloma bramkami, a jak wyglądały mecze sparingowe Legii we Francji ? Kiepsko, wyniki słabe. Do tego Legia gra w derbach i do tego na &quot;wyjeździe&quot;.
Polonia Warszawa to klub który chyba wydał najwięcej na transfery, widać, że chcą walczyć o najwyższa pozycję w Lidze. Nie po to się wydaje tyle kasy by przegrywać. Ostatnio ładnie wygrali 0:2 na wyjeździe, teraz czeka ich trudny sprawdzian z Legią, która nie prezentuje zbyt wysokiej formy.
Do tego Polonia Warszawa ma już pierwszy pierwszy mecz za sobą wygrany. A Legii to będzie pierwszy mecz więc na pewno presja, żeby nie przegrać. Jeszcze nie wiadomo jak wygląda ta nowa Legia bo ten mecz z Arsenalem to żaden mecz tylko pokaz.
Bardziej sugerowałbym się na 1x niż x2. Ale tak to jak dla mnie mecz no bet.
Hehe ciekawe kto by się spodziewał, że Legia dostanie aż tyle w dupę. 3:0 to cios w plecy. Tak jak pisałem, że w Warszawie liczy się tylko Polonia ???? .
A tak szczerze to Polonia Warszawa jeszcze w tym roku wszystkich zaskoczy i nawet się nie zdziwię jak będą w top 3 najlepszych polskich drużyn. Zrobili jak widać dobre przemeblowanie w drużynie co owocuje jak na razie dobrymi wynikami. Na wyjeździe 0:2, u siebie z Legią w derbach 3:0 to na prawdę zaczyna imponować. na pewno te wyniki nie są dziełem przypadku. Na razie to tylko dwa mecze, ale i dwa dobre mecze o czym świadczą wyniki i 6 punktów.
Lech słabo bez formy, Wisła bez trenera również niezbyt imponująco, Legia jak sami widzicie, to może Polonia w tym roku okaże się niespodzianką.
A co do typów na Legię to pisałem, żeby nie sugerować się meczem z Arsenalem bo to był teatr, a nie mecz.
 
pablopavo 0

pablopavo

Użytkownik
Również miałem przyjemność ogladać mecz i oczywiście byłem za Polonią. Uważam że polityka transferowa Polonii była lepsza od Legii ponieważ wzmocnili się graczami wyróżniającymi i ogranymi na naszych boiskach natomiast Legia tak naprawde kupiła zawodników zagranicznych któzy nie znają zbytnio poziomu gry w naszej Ekstraklasie. Bardzo dobra gra Mierzejewskiego jako kibic z Olsztyna bacznie przyglądałem się jego grze i myśle że wychodzi na czołowego gracza Polonii. Oby tak dalej. Również Przyrowski pokazuje że w słaby poprzedni sezon został daleko w pamięci i pan Wojeciechowski nie będzie musial szukać bramkarza.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk

1:1​

Z jutrzejszych spotkań dość interesująco zapowiada się pojedynek Polonii Bytom z Lechią Gdańsk. Zespół gospodarzy jest stawiany wśród kandydatów do spadku. Chociaż sam osobiście trzymam kciuki bo chciałbym aby kolejny raz udowodnili, że w piłce pieniądze nie grają. Jednak jutro czeka ich ciężkie zadanie ponieważ będą musieli stawić czoła dobrze dysponowanej na początku sezonu Lechii. Wprawdzie drużyna z Gdańska zremisowała z Ruchem Chorzów jednak przez większość spotkania przeważała pokazując, że w tym sezonie mogą walczyć o z teoretycznie mocniejszymi drużynami. Chorzowianie wprawdzie się osłabili jednak to wciąż dobry zespół, który po pewnym czasie może na nowo złapać swój rytm. Co do Lechii to na pewno muszą jeszcze popracować nad skutecznością i ten zespół będzie się naprawdę fajnie prezentował. Teraz parę słów o gospodarzach. Polonia rozpoczęła sezon od porażki 0:2 w Bełchatowie. Nie oglądałem tego meczu więc nie mogę za dużo na ten temat napisać. Po opisach spotkania widać, że podopieczni trenera Szatałowa nie pokazali się z dobrej strony czym potwierdzili opinie ekspertów co do spadku. Wprawdzie jutro do dyspozycji szkoleniowca będą już Bażik i Barcik, ale nie sądzę, by nagle była duża różnica w stylu gry. Z drugiej strony należy pamiętać, że Polonia gra u siebie a to jest plus dla nich. Bukmacherzy nie widzą w tym spotkaniu faworyta. Podobnie jak i ja. Za wcześnie jeszcze aby po 1 meczu już wszystko wiedzieć. Jednak postaram się na podstawie tego pierwszego spotkania wskazać na minimalnego faworyta tego pojedynku. W tej roli widzę piłkarzy Lechii, którzy sprawili dobre wrażenie. Nie mniej nie odbieram szans Polonii. Moim zdaniem może być to wyrównany pojedynek i o ewentualnym zwycięstwie zadecyduje 1 bramka. Remis też wcale nie jest wykluczony dlatego najpewniejszym typem wydaje się gra z podpórką. Oczywiście dla odważniejszych (lub na singla) czysta 2.

Moje propozycje:

Lechia lub remis / dnb (około 1.45 / 1.80)✅/▶
Lechia (około 2.70)⛔
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Rzeczywiście, trzeba przyznać, że w dzisiejszym meczu istniała praktycznie tylko jedna drużyna - Polonia Warszawa. Początek nie zapowiadał aż tak dużej wygranej ekipy z Konwiktorskiej. W pierwszej połowie nie było aż tak wiele sytuacji strzeleckich i obie drużyny prezentowały się podobnie. Zaraz po zmianie stron do ataku ruszyła drużyna Polonii i to musiało zaskoczyć Legionistów. Mierzejewski zasługuje na ogromne słowa uznania po tym meczu, Smolarek również pokazał, że jeszcze pamięta, jak strzela się bramki. Jeśli chodzi znów o obsadę bramki Legii... W pierwszej połowie Antolović prezentował się nie najgorzej, jednak tuż po zmianie stron z minuty na minutę grał coraz gorzej. Trochę dziwną wydaje się być decyzja trenera Skorży o zmienieniu Rybusa, który był jedną z wyróżniających się postaci w Legii. Iwański może rzeczywiście wniósł do gry trochę ożywienia, jednak zmiana obrońcy (chociażby Wawrzyniaka) mogłaby jakoś zaprocentować.
Pewne jest jedno, w dniu dzisiejszym zasłużenie wygrała ekipa Bakero i jeśli będzie prezentowała się podobnie przez większość sezonu, słowa prezesa Wojciechowskiego nawet o mistrzostwie kraju mogą być nieco bliższe prawdy.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Rzeczywiście, trzeba przyznać, że w dzisiejszym meczu istniała praktycznie tylko jedna drużyna - Polonia Warszawa.
A czy Ty w ogóle mecz oglądałeś :? Legia prezentowała się dosyć dobrze, składne akcje tylko wykończenia brakowało. Mieli znaczną przewagę w posiadaniu, rozgrywaniu, natomiast Polonia bramki tak na prawde z niczego ... Manu jest za dobry jak na ligę polską, nie było szans go zatrzymać, będzie zdecydowanie gwiazdą ligi :]
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Mecz Legii z Arsenalem to jak już ktoś wspomniał był &quot;teatr&quot;. Już bardziej wyznacznikiem formy zespołu Skorzy są spotkania rozegrane we Francji.
Pierwszy mecz Legii o stawkę i do końca nie wiadomo jak to będzie wyglądało.
Wracając jeszcze do meczu z Arsenalem to w drugiej połowie nie tyle zabrakło Legii sił co Arsenal zaczął grać na poważnie (powiedzmy na 70%), a Legia się gubiła w obronie. Patrząc na potencjał Polonii w ofensywie i na problemy Legii z bramkarzami bezpieczniejsze wydaje się zagranie 1X w tym meczu.
✅ Bardzo ładny mecz w wykonaniu Polonii, która wyrasta na faworyta Ekstra&quot;kasy&quot;. Z tak wyrównanym składem bardzo solidnych piłkarzy i na prawdę świetną ławką rezerwowych Polonia może spokojnie zawojować ligę i awansować do fazy grupowej pucharów europejskich ( nie koniecznie CL, ale EL) w przyszłym sezonie.
Wszystkie przewidywania meczowe się sprawdziły, no może poza tak wysoką wygrana gospodarzy. Wojciechowski udowodnia, że nie trzeba ściągać europejskiego/światowego szrotu do klubu aby grać skutecznie i efektownie. Postawili na wyróżniających się Polaków plus 2 Brazylijczyków, Serb, Hiszpan i Czech zamiast tworzyć z klubu wielonarodowościowy składak.
Mogło się wydawać, że Polonia będzie miała problemy z bramkarzem, ale po dwóch kolejkach Przyrowski prezentuje się bardzo dobrze.
Co do postawy Legii to bardzo słaba gra w obronie i bardzo słaby bramkarz. Legia miała zdominować środek pola po Letnich transferach, ale w dzisiejszym meczu nowe gwiazdki z Łazienkowskiej nie błyszczały. W poniedziałkowym meczu z Crakovią Legia nie będzie miała łatwej przeprawy. Cracovia w dzisiejszym meczu zagrała przyzwoicie i gdyby nie dziwne decyzje sędziego to mogła wywalczyć remis.
Na jutro Jaga.

Edytka:
A czy Ty w ogóle mecz oglądałeś Legia prezentowała się dosyć dobrze, składne akcje tylko wykończenia brakowało. Mieli znaczną przewagę w posiadaniu, rozgrywaniu, natomiast Polonia bramki tak na prawde z niczego ... Manu jest za dobry jak na ligę polską, nie było szans go zatrzymać, będzie zdecydowanie gwiazdą ligi
W takim razie całe forum oglądało inny mecz. Faktycznie bramki Polonii z niczego :O
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Polonia w 1 połowie nie robiła nic, Legia konstruowała akcje tamci ograniczali się do ich rozbijania i tyle, coś tam Polonia stworzyła w 40 minucie potem mała wymiana sił w doliczonym czasie i tyle
W drugiej połowie Legia grała jak we mgle, podania na pałę, głupie straty przy wrzutkach ze stałych fragmentów, ogólny chaos i gra na huraaa, czyli standard za czasów Maćka w Wiśle, który był wiecznie tłumaczony na konferencjach a ja myślałem że to tylko postawa grajków
Jeszcze dodam odnośnie drugiej połowy że sędzia i tak był pobłażliwy dla Legii jak mógł, Wawrzyniak powinien bez dwóch zdań dostać drugie żółtko za przerwanie akcji Poloni
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A czy Ty w ogóle mecz oglądałeś :? Legia prezentowała się dosyć dobrze, składne akcje tylko wykończenia brakowało. Mieli znaczną przewagę w posiadaniu, rozgrywaniu, natomiast Polonia bramki tak na prawde z niczego ... Manu jest za dobry jak na ligę polską, nie było szans go zatrzymać, będzie zdecydowanie gwiazdą ligi :]
właśnie miałem to napisać. Polonia grała dobitnie skutecznie. Miała z 5 akcji bramkowych , wykorzystali 3. Reszta meczu , przynajmniej do jakiejś 75 minuty dla Legii ( szczególnie I połowa). Nie spodziewałem się że Polonia może coś ugrać , tym bardziej 3:0 no ale jednak dali radę. Polonia jest mocna ale wydaje mi się , że nie na tyle aby byli w stanie więcej namieszać w tej lidze. Aczkolwiek nie skreślam ich.
Jeszcze odniosę się do ogólnie dzisiejszego dnia. W dwóch meczach pdało prawie tyle sam bramek co w całej pierwszej kolejce. I to dość ładne bramki. Smolarka , Mierzejewskiego , Sotorovicia , Polczaka. Może jednak ta liga nie będzie taka nudna na jaką się zapowiadała.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
O czym wy mówicie? Że Legia grała lepiej? Miała przewage w posiadaniu i bezsensownych wrzutkach ale nic z niej nie wynikało. Gra na pałe bez pomysłu na jakieś kombinacje. Zasłużone zwycięstwo Polonii która pokazała mądrość i rozwagę w grze. Jednak z huraoptymizmem o nich jeszcze poczekam
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
O tym roumieniu sie pilkarzy Polonii to chyba a wczenie mowic, ale jak mozna mowic ze Legia grala lepiej od Polonii??
To ze miala przewage w posiadaniu pilki to nic nie znaczy, liczy sie wynik i tyle.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No akurat I połowa byłą słaba w wykonaniu obu ekip ale moim zdaniem Legia była lepsza w tej pierwszej połowie. Początka II już nie widziałem , od około 55 minuty czyli jak już Polonia prowadziła Legia starała się coś zdziałać no ale tak jak ktoś napisał nic nie wychodziło , po 75 min całkowicie się posypało i to Polonia była lepsze i dlatego takie wrażenie pozostawili. Nie jestem kibicem ani Polonii ani Legii i pisałem to co widziałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom