>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 kolejka Ekstraklasy [13.08-15.08.2010]

Status
Zamknięty.
snap8 12

snap8

Użytkownik
Kogo masz na myśli pisząc &quot; samych ogranych, wyróżniających się zawodników z naszej ekstraklasy&quot; ? Rachwała, Pietrasiaka, a może Gołębiewskiego?
Nie przesadzaj, liczby nie kłamią ponad 100 spotkań zarówno Rachwała jak i Pietrasiaka w polskiej lidze chyba świadczy o tym , ze już są ograni. Co do tego czy się wyróżniają - gdyby tak nie było to grali by teraz w Odrze, a nie Polonii.
Sympatia do Legi to jedna sprawa , ale oceniaj to obiektywnie, no przynajmniej troszeczkę.
Co do samego meczu to mimo wszystko Polonia ma przewagę tego, że grają już drugie spotkanie w lidze. W meczu z Górnikiem było widać , że jeszcze brakuje zgrania, szczególnie z tyłu, ale kilka akcji ofensywnych było naprawdę fajnych.
Mecz Legii z Arsenalem to jak już ktoś wspomniał był &quot;teatr&quot;. Już bardziej wyznacznikiem formy zespołu Skorzy są spotkania rozegrane we Francji.
Pierwszy mecz Legi o stawkę i do końca nie wiadomo jak to będzie wyglądało.
Wracając jeszcze do meczu z Arsenalem to w drugiej połowie nie tyle zabrakło Legi sił co Arsenal zaczął grać na poważnie (powiedzmy na 70%), a Legia się gubiła w obronie. Patrząc na potencjał Polonii w ofensywie i na problemy Legii z bramkarzami bezpieczniejsze wydaje się zagranie 1X w tym meczu. Ale ja odpuszczam, wolę oglądać bez stresu.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Polonia- Legia x2 kurs 1,5
Vrdoljak ma być gotowy do gry , wczoraj truchtał , dziś ma już normalnie trenować z drużyną.
pomimo braków w bloku defensywnym nie wyobrażam sobie przegranej w ligowej inauguracji nowej Legii , zbyt dobrze ta gra wyglądała z przodu w meczach kontrolnych ażeby mieć tu jakieś rozterki , w piątek będziecie świadkami narodzin nowej jakości w polskim futbolu , Vrdoljak Cabral Manu to będą najlepsi zawodnicy w lidze na swoich pozycjach.
liczę na wygraną , ale kurs 1,5 na x2 też mnie w zupełności zadowala.

DO BOJU LEGIO MARSZ
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie przesadzaj, liczby nie kłamią ponad 100 spotkań zarówno Rachwała jak i Pietrasiaka w polskiej lidze chyba świadczy o tym , ze już są ograni. Co do tego czy się wyróżniają - gdyby tak nie było to grali by teraz w Odrze, a nie Polonii.
Sympatia do Legi to jedna sprawa , ale oceniaj to obiektywnie, no przynajmniej troszeczkę.
Co do samego meczu to mimo wszystko Polonia ma przewagę tego, że grają już drugie spotkanie w lidze. W meczu z Górnikiem było widać , że jeszcze brakuje zgrania, szczególnie z tyłu, ale kilka akcji ofensywnych było naprawdę fajnych.
Mecz Legii z Arsenalem to jak już ktoś wspomniał był &quot;teatr&quot;. Już bardziej wyznacznikiem formy zespołu Skorzy są spotkania rozegrane we Francji.
Pierwszy mecz Legi o stawkę i do końca nie wiadomo jak to będzie wyglądało.
Wracając jeszcze do meczu z Arsenalem to w drugiej połowie nie tyle zabrakło Legi sił co Arsenal zaczął grać na poważnie (powiedzmy na 70%), a Legia się gubiła w obronie. Patrząc na potencjał Polonii w ofensywie i na problemy Legii z bramkarzami bezpieczniejsze wydaje się zagranie 1X w tym meczu. Ale ja odpuszczam, wolę oglądać bez stresu.
Wiesz ilu jest graczy w Polskiej lidze którzy prosto kopnąć piłki nie potrafią ? i do tego wyróżniania, ???? tyle tylko. Legii synu Legii, wkuj sobie w główkę, po podstawówce chyba już jesteś, a tam uczą takich trudnych zagadnień z j.Polskiego.
Fakt mecz z Arsenalem to był teatr, Arsenal nie chciał wygrać w końcu to był tylko ich ostatni mecz przed Premiership i jeszcze zapomniałeś dodać, ze mecz był ustawiony.
Głowę dam sobie uciąć, że gracze z Warszawy bardziej denerwowali się przed sparingiem z Arsenalem niż przed derbami z wielką Polonią ???? Mecz o stawkę bójmy się ????
 
legia 122

legia

Użytkownik
A co do derbów Stolicy, to sądzę że można w ciemno brać remis bramkowy. Jak dla mnie 1:1. Zakupy Legii jakoś na mnie wrażenia nie robią. Wiadomo jak kibice zareagowali na sprzedaż Vrdoljaka hehe (zadowoleni że znalazł się idiota, który go kupił i to za 1mln euro). Reszta też szału nie robi.
ten Vrdoljak wielki znaffco nie wiem czy wiesz ale został właśnie kapitanem Legii...w sparingach których na 100% nawet ani jednego skrótu nie obejrzałeś spisywał się wybornie , żeby nie powiedzieć fenomenalnie .
&quot;reszta szału nie robi...&quot; obejrzyj jaką techniką użytkową dysponuje Cabral , jakie rajdy wykonywał Manu...
graczy takiego kalibru w lidze polskiej się nie spotyka / spotykało

zakładam na 100% że ani jednego sparingu Legii nie obejrzałeś więc wklejam chociaż jeden :
Legia-PSG
http://legia.com/www/index.php?akt=16360
śmieszą mnie tacy eksperci , nie widział gracza na oczy , ani jednego sparingu Legii nie obejrzał a już ma opinie wyrobioną o nowych nabytkach...

nawet to że zawodnik w tak krótkim czasie zdobywa kapitańską opaskę ...nic dla niego nie znaczy a przecież w Legii są Choto , Iwański...
no ale ktoś na forum napisał coś więc trzeba ślepo powtarzać zasłyszane opinie , co z tego że na wszystkich wywarł ogromne...
 
M 0

morbid

Użytkownik
ten Vrdoljak wielki znaffco nie wiem czy wiesz ale został właśnie kapitanem Legii...w sparingach których na 100% nawet ani jednego skrótu nie obejrzałeś spisywał się wybornie , żeby nie powiedzieć fenomenalnie .

&quot;reszta szału nie robi...&quot; obejrzyj jaką techniką użytkową dysponuje Cabral , jakie rajdy wykonywał Manu...

graczy takiego kalibru w lidze polskiej się nie spotyka / spotykało


zakładam na 100% że ani jednego sparingu Legii nie obejrzałeś więc wklejam chociaż jeden :

Legia-PSG

http://legia.com/www/index.php?akt=16360

śmieszą mnie tacy eksperci , nie widział gracza na oczy , ani jednego sparingu Legii nie obejrzał a już ma opinie wyrobioną o nowych nabytkach...


nawet to że zawodnik w tak krótkim czasie zdobywa kapitańską opaskę ...nic dla niego nie znaczy a przecież w Legii są Choto , Iwański...

no ale ktoś na forum napisał coś więc trzeba ślepo powtarzać zasłyszane opinie , co z tego że na wszystkich wywarł ogromne...
bla bla bla, dmuchamy balonik dalej, dla mnie niz te nazwiska nie znaczą, a co do sparringów to skąd wiesz że żadnego nie widziałem? zgadujesz?
Nie ma nic gorszego niż emocjonalne podchodzenie do typowania,a ty jak widać jesteś tego żywym przykładem. Polecam nie typować meczów z udziałem drużyny której kibicujesz, co pozwoli ci zaoszczędzić w przyszłości wielu rozczarowań. To w końcu typerski elementarz.
Ach no i słowo do poziomu wypowiedzi, żenujący. Czy naprawdę nie potrafisz podyskutować bez obrażania kogokolwiek? Inni mają troszkę inne zdanie na temat drużyny kórej kibicujesz i nie ma się co napinać, bo póki co ŻADEN z nowych piłkarzy Legiii jeszcze NIC w naszej lidze nie pokazał, więc poczekajmy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ale jak oni mieli coś pokazać jak jeszcze ligi nie ma ? ???? Ty już ich osądziłeś że są do niczego a właśnie te sparingi pokazały że na prawdę są to wyróżniające się postacie. No i jeszcze grali z dużo lepszymi rywalami niż są w polskiej lidze i pokazywali się z dobrej strony. Moim zdaniem Legia zrobiła lepsze transfery niż Polonia. Średniak z zagranicy u nas może być gwiazdą , a średniak z naszej ligi średniakiem może pozostać w innym klubie.
 
daniel_g-ce 0

daniel_g-ce

Użytkownik
Polonia - Legia
Legia - Arsenal : TEATR ???
Tak może powiedzieć ten, który widział tylko wynik.
Patrząc na mecz i grę Legii można być na prawde pod wrażeniem. Technika użytkowa Cabrala, często mądre i długie utrzymywanie się przy piłce piłkarzy Legii (przy takim przeciwniku jak Arsenal - nawet jak mówicie z zaangażowaniem 70%) to bardzo dobry prognostyk przed inauguracją w lidze.
Stawiam na LEGIE !!
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
ten Vrdoljak wielki znaffco nie wiem czy wiesz ale został właśnie kapitanem Legii...w sparingach których na 100% nawet ani jednego skrótu nie obejrzałeś spisywał się wybornie , żeby nie powiedzieć fenomenalnie .
&quot;reszta szału nie robi...&quot; obejrzyj jaką techniką użytkową dysponuje Cabral , jakie rajdy wykonywał Manu...
graczy takiego kalibru w lidze polskiej się nie spotyka / spotykało
Dokladnie, tacy gracze jak Vrdoljak sa czesto niedoceniani i ich wartosc mozna poznac gdy ich zabraknie vide Makelele w Realu chociazby. Ciekawy jestem czy kibice Dinama jeszcze nie zaplacza za tym pomocnikiem. W meczu z Arsenalem Vrdoljak kapitalnie asekurowal, do jego zejscia utrzymywal sie wynik 1-0
Do skladu Legii wraca Choto wiec z obrona powinno byc dobrze. Inna rzecz ze po reprze nasi kadrowicze moga byc zmeczeni ???? i w Legii takiego Jedrzejczyka czy Iwanskiego mozna spokojnie xastpaic Rzezniczakiem czy Cabralem to juz w Polonii jeszcze Golebiewskiego tak ale juz Mierzejewskiego bardzo ciezko, ten gracz ciagnie wozek prezesa Wojciechowskiego. I choc nie przepadam za Legia hehe ;) (Jaga i wszystko jasne :razz: ) to w tym meczu tylko x2 albo Legia DNB
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
JAGELLONIA -0,5 2,13 sbobet

ZAGLEBIE LUBIN -0,5 1,85 sbobet

LECHIA GDANSK dnb 1,98 sbobet

SLASK WROCLAW +0,25 1,83 sbobet

Jagellonia u cebie zawsze dobrze graion,Belchatow wygrac pierszi match ze Polonia Bytom,ale Polonia dla mnie bylo bardzo szlaba.Dla mnie ten druzyna kto masz Gornik Zabrze bede spadac od rasu 1 liga,nie moze wydac zagrac w extraklasie Zahorski i Swiatek.Zobaczeme czy Lechia bede zagrac dobrze na wiasdi jak rok temu jak pisauem Polonia Bytom dla mnie jest bardzo slabo ten rok.Slask dla mnie nie bede przegrac w Cracovia.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Jak dla mnie Polonia - Legia czysta dwójka. Górnik momentami nieźle cisnął i tylko dobra postawa Przyrowskiego sprawiła, że wygrali ten mecz. Legia w meczu z Arsenalem zagrała bardzo dobrze. Widać spory potencjał w chłopakach szczególnie Ivica, Cabral i Manu. Transfery Polonii mnie nie przekonywują. Jedynym takim hitem był Ebi Smolarek. 1mln euro za Sobiecha to był pokaz siły.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ciężko jest oceniać drużynę po sparingach więc radzę z krytycznymi uwagami lub huraoptymizmem poczekać do pierwszego meczu ligowego. Wtedy będzie można dopiero ocenić jak spisuje się drużyna. Polonię już widzieliśmy. Brakowało im jeszcze zgrania, grali nierówno, lepsze momenty przeplatali gorszymi. W piątek czeka na nich zdecydowanie cięższy przeciwnik. Sam jestem ciekaw jak zaprezentują się Czarne Koszule w tym spotkaniu. W Legii mamy zdecydowanie więcej obcokrajowców, którzy mogą potrzebować trochę więcej czasu by się dobrze zgrać, ale za to z opisów osób, które kibicują Wojskowym można wywnioskować, że są to bardzo dobrzy gracze (przynajmniej w odniesieniu do naszego podwórka).
Bliżej temu spotkaniu spróbuję się przyjrzeć jutro lub w piątek. Jak na razie to widzę dwa/trzy typy na to spotkanie: Legia z remisem; over 2.5 i obie drużyny strzelą.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Transfery Polonii mnie nie przekonywują. Jedynym takim hitem był Ebi Smolarek. 1mln euro za Sobiecha to był pokaz siły.
Staram się obiektywnie patrzeć na mecz Polonia - Legia. I nie mogę przejść obojętnie wobec dyskusji jaka się nam tutaj wywiązała ;)
Ok zgadzam się Smolarek to hit transferowy, ale to właśnie Sobiech strzelił bramkę, miał sytuacje i pokazał się z dobrej strony w meczu z Górnikiem. To Dariusz Pietrasiak uspokajał kolegów w trudniejszych momentach, to Patryk Rachwał po wejściu na boisku wywierał pressing na graczach Górnika, grając ostro i odbierając im piłkę. Właśnie do mnie te transfery przemawiają i w pierwszym meczu nowi gracze się sprawdzili.
Ale i tak liderem Polonii Warszawa jest Adrian Mierzejewski, który wyrasta nam na gwiazdę ligi. Moim zdaniem to świetny zawodnik jak na nasze ligowe warunki.
---
Legia? Mówi się, że to prezes Wojciechowski szastał pieniędzmi, a tymczasem to przecież Legia jest liderem w wydatkach transferowych. I śmiem twierdzić, że większość z nich to mogą być udane transfery. Wspominani Manu, Vrdoljak czy Cabral z marszu mogą stać się gwiazdami ligi. Z nowych nabytków póki co nie do końca przekonują Kneżević i Bruno Mezenga, ale wszystko może się zmienić w rozgrywkach ligowych.
---
Na dzień dzisiejszy wiemy tyle, że Legia ma bardzo dobrego trenera i szeroką kadrę co jest niewątpliwie bardzo dużym plusem. Minusem wydaje się być wielonarodowość, ale to wszystko jest do opanowania.
Polonia transfery na krajowym rynku i wydaje się, że mogą zaowocować. Próbkę możliwości drużyna Bakero pokazała przez 25 minut meczu z Górnikiem, kiedy absolutnie dominowali na boisku. Później jednak wkradł się chyba minimalizm.. aaa mamy 1:0 nie wysilajmy się. No i było groźnie pod bramką Przyrowskiego.
Podsumowując, zanosi się na ciekawe i emocjonujące spotkanie. Co więc typować? Trudno stwierdzić, nie będę zdziwiony zwycięstwem, którejś ze stron, ale najbliżej jest mi chyba do remisu.
Może jednak lepiej zagrać już wspominaną wcześniej w temacie Jagiellonię ;)?
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Legii synu Legii, wkuj sobie w główkę, po podstawówce chyba już jesteś, a tam uczą takich trudnych zagadnień z j.Polskiego.
Widzę , że masz problemy z główką ale u fana legii to norma.
Z braku argumentów będziesz mi wytykał to, że nie wstawiłem jednego &quot;i&quot; ????. Ogarnij się trochę. Przy okazji też jestem z Warszawy i w przeciwieństwie do ciebie oglądałem mecze Legii z czasów gdy grała w LM.
O moje wykształcenie się nie martw bo mam takie do jakiego tobie bardzo daleko.
Mówisz, że Arsenal zagrał z pełnym zaangażowaniem ? jakoś skład Kanonierów o tym nie świadczył. O wielkości Legii przekonamy się w pierwszym meczu o stawkę. Jak na razie słyszymy tylko buczne zapowiedzi o tym, że Legia w tym sezonie nie będzie miała równego przeciwnika w lidze. O ile się nie mylę to tak jest co roku :razz:
Zamiast się napinać poczekaj, aż ta nowa Legia faktycznie coś osiągnie w lidze.
I na koniec nie jestem kibicem Polonii, ale doceniam to co robią w ostatnim czasie- bez ogromnego wsparcia miasta tak jak w przypadku Legiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ( masz na zapas)
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Przeczytałem wasze wypowiedzi o meczu Polonia-Legia i doszedłem tylko do jednego wnionsku no-bet. Mecze o dużym prawdopodobienstwu to zwycięstwo Jagi która jest w formie. Oraz ryzykowne zagranie na Lechie. Widzialem ostatni mecz Lechi i ich gra naprawdę zrobiła na mnie duże wrażenie. Ten sezon będzie bardzo ciekawym i napewno nie możemy się sugerowaćwynikami z tamtego sezonu. To już nie są te same drużyny. A czy lech wisła będą grać w pucharach zobaczymy, gdyż jest to prawdopodobne jednak w tym sezonie liga wydaje sę być o wiele silniejsza i bardziej wyrównana.

Czyli moje typy to :

Polonia Bytom - Lechia Gdańsk typ 2 kurs 2.55
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów typ 1 1.85
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Widzę , że masz problemy z główką ale u fana legii to norma.
Z braku argumentów będziesz mi wytykał to, że nie wstawiłem jednego &quot;i&quot; ????. Ogarnij się trochę. Przy okazji też jestem z Warszawy i w przeciwieństwie do ciebie oglądałem mecze Legii z czasów gdy grała w LM.
O moje wykształcenie się nie martw bo mam takie do jakiego tobie bardzo daleko.
Mówisz, że Arsenal zagrał z pełnym zaangażowaniem ? jakoś skład Kanonierów o tym nie świadczył. O wielkości Legii przekonamy się w pierwszym meczu o stawkę. Jak na razie słyszymy tylko buczne zapowiedzi o tym, że Legia w tym sezonie nie będzie miała równego przeciwnika w lidze. O ile się nie mylę to tak jest co roku :razz:
Zamiast się napinać poczekaj, aż ta nowa Legia faktycznie coś osiągnie w lidze.
I na koniec nie jestem kibicem Polonii, ale doceniam to co robią w ostatnim czasie- bez ogromnego wsparcia miasta tak jak w przypadku Legiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ( masz na zapas)
Musze sie wtrącic ????

Doceniasz , że co robii Polonia? Chyba to , że Wojciechowski kreuje swoj klub na Polska Chelsea. Tylko zeby te Polskie gwiazdki srajace dobrobytem u niego chcialy grac na dobrym poziomie.
Nie jestem kibicem Legii ale problemy z glowa u kibica Legii to troche przeginasz radzilbym uwazac na slowa.
Poza tym nie rozumien niektorych ludzi. Z jeden strony chcecie zebysmy grali ze sredniakami conajmniej juz nie mowiac o Arsenalu a z drugiej potem po dobrym wyniku czy grze wytykacie , ze to sparing , ze to teatr- typowo Polskie.
Ok Arsenal gral bez tego czy tamtego ale to Arsenal , ktory sama kultura gry drugiego skladu moze niszczyc cala nasza Polska lige. A taki trener jak Wenger napewno nie pozwoli obijac sie swoim gwiazdom. To u nas przyjelo sie , ze sparing czy &#39; test - mecz&#39; to cos jak rozbieganie na treningu. Na szczescie ten mit obala Smuda dla ktorego nie ma spotkan towarzyskich.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Polonia Warszawa - Legia Warszawa X
Kurs: 3.15

Zdaje sie ze najciekawszy mecz tej kolejki, derby Warszawy.
Obie druzyny mocno przemeblowaly swoje sklady przed sezonem przez co okienko transferowe w Polsce nabalo rumiencow. Obie ekipy dysponuja rownorzednymi skladami, wiec wydaje mi sie ze te derby nie beda mialy zwyciezcy.
Warto wspomniec ze ten mecz odbedzie sie bez udzialu kibicow Legii.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Polonia Warszawa - Legia Warszawa X

Zdaje sie ze najciekawszy mecz tej kolejki, derby Warszawy.
Obie druzyny mocno przemeblowaly swoje sklady przed sezonem przez co okienko transferowe w Polsce nabalo rumiencow. Obie ekipy dysponuja rownorzednymi skladami, wiec wydaje mi sie ze te derby nie beda mialy zwyciezcy.
Warto wspomniec ze ten mecz odbedzie sie bez udzialu kibicow Legii.
Polonia wydzieliła 300 biletów dla kibiców Legii.
Legia wystąpiła o zwiększenie puli do 1500, ale KSP się nie zgodziło.
Tak czy inaczej kibice i tak przyjdą. W Polonii natomiast problemy z poskładaniem linii obrony na mecz z Legią.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Informacja na temat meczu Jagiellonia Białystok-GKS Bełchatów:
Marokański obrońca Jagiellonii Białystok El Mehdi Sidqy przeszedł operację więzadeł krzyżowych, po której czekać go będzie minimum półroczna przerwa w grze.
Sidqy zerwał przednie więzadła krzyżowe, a także uszkodził dwie łękotki - boczną i przyśrodkową. 26-latek przeszedł już operację. W najbliższych miesiącach czeka go długa i żmudna rehabilitacja.
źródło 90minut.pl
Jak by nie patrzeć osłabienie w defensywie Jagielloni.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jeśli mogę wyrazić swoją opinię to Legia-Arsenal to był Teatr ale tylko piłkarze Arsenalu byli aktorami. Legia zagrała tak jak Arsenal im pozwolił, a celowo pozwolił im na wiele, bo prawda jest taka że jakby piłkarze ze stolicy Anglii grali z Legią w meczu o stawkę to Arsenal strzelił by o wiele więcej goli, Legioniści nie strzelili by żadnego.

Jednak mimo wszystko gra warszawiaków zasłużyła na uznanie i trzeba brać pod uwagę że w tym sezonie będą się mocno liczyć. Odnośnie derbów Warszawy trzeba pamiętać, że L ma coś do udowodnienie swoimi kibicom. Z tego co pamietam to Polonia przyczyniła się do tego, że w Warszawie nie zagościły europejskie puchary, więc to spotkanie będzie swego rodzaju zemstą i odkupieniem win.

Co do transferów to uważam, że lepiej wygląda to w Legii, Polonia kupiła Smolarka - ale kto to jest Smolarek; piłkarz który od czasy odejścia z Borussii wszędzie był kulą u nogi, mimo wielkiego talentu nie osiągną nic, teraz ma 29 lat i zarabia na emeryturę. / Sobiech - ok nic mu nie ujmuję. Za to Legia dzięki transferom i dzięki temu że nie musieli jak zawsze grać w el. czegoś tam, miała czas i poukładała zespół o czym świadczy dobry mecz z Arsenalem i inne sparingi z PSG, Lorient czy Rennes. Dla mnie Legia jest drożyna stojącą o półkę wyżej niż Polonia i typował bym zwycięstwo L 0-1/1-2 ;)
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Polonia wydzieliła 300 biletów dla kibiców Legii.
Legia wystąpiła o zwiększenie puli do 1500, ale KSP się nie zgodziło.
Tak czy inaczej kibice i tak przyjdą. W Polonii natomiast problemy z poskładaniem linii obrony na mecz z Legią.
Informujemy, że nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na piątkowy mecz, a kibice Legii nie wezmą w nim udziału&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom