>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Z tym bukmacherem nie da się dojsc do porozumienia. Wcześniej cię zbanują niż pomogą
Panowie gdzie w apce na androida znajde skąd logowano się na moje konto?
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
A ar0nek menu - ustawienia - ustawienia bezpieczenstwa i na dole masz.

PS

co za chorych czasów dożyliśmy, żeby się bardziej martwić o to czy bukmacher nas nie okradnie niż o to czy mecze wejdą...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
D 0

defox2

Użytkownik
Pisałem już wcześniej, że po włączeniu authenticatora ktoś próbował zmienić hasło i to mu się udało, ale nie udało mu się zalogowac bo trzeba podać kod. Także o kasie która wypłacili można zapomnieć, ale jeśli włączycie authenticatora to możecie być spokojni
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Tak sobie myślę, że to musiał być jakiś atak na ich serwery czy coś w tym stylu i wykradli masę danych , włącznie z hasłami id klienta itp i ci którzy nie mieli włączonych wszystkich możliwych zabezpieczeń są niestety stratni... ale przecież o tym nie powiedzą głośno bo by stracili 99% grających. Dla pewności zmieniam hasło na nowe co 3-4 dni i zobaczymy.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
To nie jest tak. Pisałem, że pieniądze wyprowadzają pracownicy, a nie Spółka. To idzie na ich prywatne konta. Są sposoby, żeby ustalić krąg ludzi za to odpowiedzialnych lub osobę, która to zrobiła.
Z ruskim bukiem chcesz ustalać takie rzeczy. Przecież ten bukmacher ma w nosie klientów. Wiem bo gralem tam 10lat
 
waska 131

waska

Użytkownik
Google authenticator zainstalowany i logowanie przez to zabezpieczenie zoabczymy na ile to pomoże i czy wogole pomoże. Wydaje mi się te tak bo ten kod do logowania mam tylko ja na telefonie a nie system czy pracownicy 1xbet. A tak wogole to jestem na sto procent pewny że te włamy to ich wewnętrzna sprawa ktoś to robi kto ma dostęp do systemu i tych smsow z kodami. Dawajcie znać jak tam dalej sytuację u was
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
A tak wogole to jestem na sto procent pewny że te włamy to ich wewnętrzna sprawa ktoś to robi kto ma dostęp do systemu i tych smsow z kodami.
Pisałem o tym już dawno temu, nie pomoże żadna identyfikacja i systemy zabezpieczeń. Oni mają system generujący kody i nie muszą wchodzić na Waszego maila czy przechwytywać wiadomości SMS żeby włamać się na konto. Wypłacajcie pieniądze, póki możecie i przestańcie tak grać. Widać tyle przypadków to za mało, że niektórzy zabezpieczają się dodatkowo, żeby nadal tam grać.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
W sumie masz racje, ale jeśli konto jest zabezpieczone gogle authenticatorem to jak wejdziesz na nie, wyłączone także logowanie mejlem, osobiście nie używałem tego ich pinu, tu twierdzę że jest koń trojański...
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
1xbet nie chce Polakow. Gramy zbyt mądrze , wykorzystując czesto błędy w ich bogatej ofercie. Zablokowali możliwość zakładania kont Polakom. Nie jesteśmy tam mile widziany. Wiekszosc starych kont juz dawno zlimitowana i wykluczona z wszelakich bonusow.
 
Do góry Bottom