>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kolejny rok dostałem od nich na urodziny freebet, ale ostatnio było to na kwotę 100zł, w tym roku 155zł 🙉 udało się z tego zrobić 500zł i chciałem wypłacić. Tylko pojawił się klops - ostatnio wpłacałem tam przez ecopayz, które teraz jest niedostępne. Mogę tylko na konto bankowe, chyba że wpłacę inną metodą i wtedy ją odblokuje do wypłaty. Teraz mam zagwozdkę, jak to rozegrać.
1. Jest Jeton, ale jak potem będę miał na nim kasę, to da radę jakoś to przetransferować na Revolut?
2. Mogę też wpłacić przez Revolut za pomocą karty wirtualnej MasterCard, ale czy potem przejdzie wypłata na tę kartę?
3. Jest też opcja na kartę Paysafecard MasterCard, którą mam normalną, plastikową. Ten sposób by mi najbardziej odpowiadał, ale nie wiem, jak będzie z wypłatą, bo u polskich buków wpłaty bez problemu, ale nie mogłem na nią wypłacić, bo pojawiały się jakieś problemy z kartami MasterCard 💩

Macie jakieś doświadczenia/rady, jak to najlepiej ogarnąć?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
1. Można wypłacić z Jetona na Revolut bez problemu, moim zdaniem najlepsza opcja
2. Niektóre buki wymagają weryfikacji w postaci selfie z kartą, w 1xbet ostatnio dziwne rzeczy się dzieją, więc jak wpłacisz kartą wirtualną to mogą być cyrki
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie tylko ze ta lokalizacja a więc Montreal Kanada pojawia się cały czas u mnie nawet jak ja wypłacam to mam w historii wypłaty Montreal Kanada więc nie wiem o co tu chodzi
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Panowie tylko ze ta lokalizacja a więc Montreal Kanada pojawia się cały czas u mnie nawet jak ja wypłacam to mam w historii wypłaty Montreal Kanada więc nie wiem o co tu chodzi
Możesz załączyć screena z tego co mówisz i lokalizacja "kanada Montreal" ?A z vpna nie korzystasz czasem na 1xbet bo to chyba jest niemożliwe ,ja w apce mam polska lokalizacje...
 
D 0

defox2

Użytkownik
Panowie tylko ze ta lokalizacja a więc Montreal Kanada pojawia się cały czas u mnie nawet jak ja wypłacam to mam w historii wypłaty Montreal Kanada więc nie wiem o co tu chodzi
Lokalizacja pojawia się w historii sesji czyli logowań a nie wypłaty. Jeśli cały czas ktoś loguje się na Twoje konto to zakoncz wszystkie sesje, wyłącz logowanie mailem, aktywuj authenticatora i obserwuj
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Ok, daj teraz opcje "zakończ wszystkie sesje , z wyjątkiem aktualnej sesji" i wrzuć jesczze raz po tym zobaczymy Albo wygląda to na przejete konto albo jakiś błąd
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Najlepiej będzie, jak wszyscy przestaną korzystać z tego buka. Takich spraw było już wiele, a będzie jeszcze więcej - bo widzą, że są bezkarni i nie jacyś hackerzy czy inni oszuści, tylko pracownicy 1xbet. Widzą doskonale, że prawnie nic nie możecie im zrobić, a nawet ryzykowne jest zgłoszenie tego - bez konsekwencji dla siebie. Te logowania z Kanady to jest jakaś podpucha, żeby zmylić trop.

Ich schemat działania jest prosty: widzą saldo użytkowników z Polski, sprawdzają metody depozytów, historię konta, aktywność -> generują w systemie kod, który zawsze przychodzi na numer telefonu przypisany do konta (zmiana hasła, weryfikowanie nowego urządzenia, wypłata) -> wprowadzają dane na swoim urządzeniu -> zlecają wypłatę na swój portfel, który nie będzie nigdy ujawniony -> akceptują to sami lub proszą swoich kolegów siedzących obok -> pieniądze w kilkadziesiąt sekund znikają.

To nie są jakieś bajki tylko faktyczny schemat działania, dlatego najbezpieczniej tam po prostu nie grać, albo za jakieś grosze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +284
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Panowie a u mnie zauważyłem coś dziwnego, nie wiem czy jest to pośrednio związane z 1xbet , czy ich klonami ale sadze że tak. Zweryfikowałem u nich telefon i równiez ostatnio na 888starz sie zarejestr i przychodzą mi jakieś dziwne smsy od nadawcy Ana coś w tym stylu w tytule sms, a w wiadomości są jakieś linki że niby mam nieodebrane 100Fs bla bla bla do kasyna Nie mogę tylko na nich tego zwalić bo również kiedyś byłem na brokerze AC, ale sadze że chcą mnie być może zainfekowac jakimś gównem..
 
D 0

defox2

Użytkownik
Przed chwilą dostałem sms o zmianie hasła. Wygląda na to, że ktoś kto to robi nie ma informacji o saldzie konta, bo w tym momencie mam tam 0, a mimo wszystko próbował się zalogować.
Po ostatniej kradzieży włączyłem authenticatora i okazało się to skuteczne, bo dzisiejsza próba włamania się nie powiodła. Zmienili hasło, ale nie ma logowania w historii sesji. Dlatego polecam wszystkim którzy planują tam grać zrobić to co ja.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja juz wyplacilem kase i innym radze zrobic to samo. Widać że to jakieś grubsze numery z tymi kradzieżami. Wplata krypto, a później od razu wyplaty. Czy wyplaty na krypto rzeczywiście są akceptowane w 1min? Nie korzystam z tej opcji ale wiem ze na jeton zawsze czekam 15min na akceptację przelewu.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Masakra przecież to jest bukmacher, który jest praktycznie twarzą np Serie A. Jak to jest możliwe że robią takie wałki, tak się reklamując? Skoro nie zwracają uwagi na pijar robiąc coś takiego to też nie powinni wydawać milionów na reklamę w czołowej lidze świata. Uparli się na polaków? Ciekawa sprawa
 
kowalikowo 6

kowalikowo

Użytkownik
I co pisałeś do nich na support? Coś wiesz
"Zwrot środków nie jest możliwy, z powodu tego że Pan przekazał dane osobom trzecim"... Szkoda, że wcześniej nie zajrzałem tutaj, to złamanego grosza bym im nie wpłacił. A dzisiaj wypłaciłem od nich na jetona 3k i bez problemów.

Jeśli ktoś trzyma tam jeszcze hajs to wypłacajcie natychmiast!!!
 
Do góry Bottom